Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

witaj Ferdka :) gdzieś sie zagubiła ostatnio? Mróweczko bylam i myśle że na ciemnym barziej mi sie podoba, a sukienka pięknaaaaa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ogórki zawekowane :) wieczorem jadę na ślub, znajoma żeni syna, a jutro osiemnastka, to miłego........spędzania czasu 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórki w słoju. Robię tylko małosolne. Warzywa z darów mam i ta reszta do ogórków też. Nie wiedziałam, że na kiszone należy na spód słoja położyć plaster cebuli żeby nie była woda mętna. Sąsiadka kazała mi zalać gorącą wodą z solą. Zalałam. Zawsze robiłam to zimną. Prawdziwie eksperymentalnie robię w tym roku te ogórasy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kawa podana Życzę miłej niedzieli 🌼 Nie wiecie co u Malej? Jak ona sobie radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po dwóch kawach i normalnie zasypiam 😴 Chmurzy się ale jeszcze nie pada. Zaduch straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma czym oddychać będzie burza jak nic - ino kiedy Landrynka już odsapnełaś? to zapodaj fotyrelacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas leje od rana. Wczoraj bylam w Szczecinie i tez padal deszcz. Jutro jade do Poznania i stamtad lot do Oslo, alez mi minal ten urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy Wszystko pootwierane a nawet nie zawieje :( Duszno strasznie. Może coś kapnie pod wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Poczytałam co u Was i mniej więcej wiem ;) Sylvuś dziękuje za przekazanie zyczen Mrówci. Mialam podesłac do Ciebie kilka mmsów z plazy , jak sie opalam i ką pię, ale telefon mi nawala i mialam kłopoty z wyswietlaczem. Nie miałam pewnosci do konca co moglam do Ciebie wysłac :P Zdjecie juz zgrałam z aparatu , wiec moge Wam kilka zdjęc podesłac. Ogólnie wyjazd był baaardzo udany. Pogoda co prawda nie dopisala , no ale najważniejsze,ze nie lało (poza jednym dopołudniem ).W piatek dzien przed wyjazdem mielismy pogode wiec troche się wygrzałam i nawet zamoczylam dupsko w morzu ;) Nigdzie nie jezdzilismy. Bylismy tylko w największym Parku dinozaurów w Polsce i stamtąd tez wysylam Wam kilka fotek. Miejsce przepiękne, robi wrazenie. Gdybyście kiedys znalazły się w poblizu Łeby to ten park polecam !!!! Warto !!! ;) No to teraz smigam na pocztę. Musze odebrac pocztę i podeslac Wam fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe stworki :)) a Ty jak zwykle kwitnąca :) teraz masz tu się meldować codziennie na porannej kawusi :P wysyłam wam linka do nowo działającej galerii - mozecie pooglądać jest dużo fajnych rzeczy ;) http://www.aleja-artystow.pl/index.php no i kurna ci od masażu nic się nie odzywają :( moze nie zebrali grupy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! słoneczko wychodzi, może będzie ładny dzień ;) Landrii nono fotki super, tzn. Ty super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kropi i jest chłodniej ale to nawet dobrze bo dziś dalsza tura robienia korniszonów, a na sobotę planuję kiszone ogórki zrobic i laba :) w nocy miała jaazz bo Pawel mi nagle spuchl i gnałam na pogotowie, na dodatek zostałam potraktowana jako babcia ;) :) a moje dziewcze wzięto za mamusie :D he he he a dziś rano z córcią zaliczyłam znowu wizyte u lekarza bo jej coś dolega - blizej jeszcze nie wiadomo co :( muli ją i tyle pewnikiem będe robić badania, ech życie - życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki 🖐️ Mrówka z tym meldowaniem na poranną kawę bedzie ciezko, bo tesciowej sie u mnie spodobalo i bedzie az do soboty :P Poranna kawę jestem zmuszona pic razem z nią :D Dziekuję za miłe słowa ;) U mnie juz słonecznie i bardzo ciepło :) Aniu Ty to masz z tymi dziecmi :O Jak nie urok to sraczka :O Wspolczuje Ci, mam nadzieje ze to tylko przejsciowe problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) tylko za tydzień ma ruszyć kurs więc zabiegana jestem bo chcę jeszcze skończyć parę robótek na sprzedaż, potem czasu będzie troszkę mniej ;) a do tego sezon ogórkowy trwa jeszcze chyba w poniedziałek zrobię kiszonych, zaraz zadzwonię - może uda się zamówić z 10 kilo na dworzu upalllll i duszno będzie lać jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lało - od razu lepiej :) spadam na zakupy a potem ... chyba "byczenie" ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki, ja w koncu czuje, ze zyje :) Nie imprezuje, ale mam w sumie ciagle cos robie, gdzies ide, jade....Tak normalnie, a nie to ciagle siedzenie w domu i patrzenie jak czas przeplywa mi przez palce (Sylvik :) ) I nawet czasu mi brakuje na porzadne posiedzenie przed kompem :) Psychicznie tez czuje sie normalniejsza, w pewnym sensie kuruje swoja psychike, unikam stresu, robie to co mi akurat odpowiada, mysle pozytywnie, usmiecham sie :) Az dziwnie mi sie o tym pisze, ale w sumie wiecie, jak to ostatnio ze mna bylo. Nawet zlozylam podanie o prace, jedno co prawda, ale to juz krok do przodu. dziekuje Landrii i Kani za zdjecia :) Laski z piekne :) Landrii....mam kawalek do tej Leby i chyba sama bym nie jechala...Mam nadzieje, ze kiedys jeszcze bedzie okazja. A powiedz jak tam w tym parku dinozaurow? Warto tam jechac? Mrowka...ciagle cos.... :( A kurs zaczynasz masazu??????? Ile bedzie trwal? Caluje Was wszystkie z osobna i goraco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Julia i tak trzymaj, najgorzej się zasiedzieć w domu wiem coś o tym :)) dlatego ruszam pupsko tylko najpierw muszę dostać zaświadczenie od lekarza ze nie ma przeciwskazań do tego abym taki kurs zaliczyła, hmmmmm, mam nadzieję ze pani doktór nie będzie robiła problemów ;) :) lecę zaraz w gości, bajjjjjjjjjjj :D aaaaaaaaa Landrynka śniło mi się dziś że się spotkaliśmy z naszymi M wspólnie na jakiejś imprezce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki 🖐️ Widze, ze urlopujemy :D Julka super,ze tak piszesz . Moze pomyślisz o pozostaniu w Polsce /. :P ;) Baw sie tak długo jak możesz i nabieraj optymizmu , bo jak wrócisz do siebie , to musisz miec worek pełen wrazen i checi do zycia ;) Moze to jakos pomoze ...:D Ferdka a co u Ciebie / tak się pojwiałs i dalej nie wieadomo jak i co / Jak sobie radzisz z tymi swoimi problemami / Mróweczko i jak sie udala imprezka z naszymi Panami /:D Pewnie bylo superrrr :D Kania wiesz co.../ ja dopiero teraz porzadkując poczte swoją , zauwazylam, ze podczas mojej nieobecnosci dostalam od Ciebie fotki z Zamoscia chyba i ze splywu kajakowego ;) No rewelacja:D Widac ze sie dobrze bawiłas i wyjazdy byly bardzo udane ;) No i chyab nie musze dodawca, ze wyglaasz odlotowo ;) Sylvik cos sie tak uciszyla / Wyłaz z nory i wpadaj na kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pysk godzina w samochodzie w jedną - godzina w drugą o tym co na miejscu nie wspomnnę, jeszcze po drodze był wypadek więc godzina w korku :( nie mam sił te dojazdy mnie wykończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia dla wszystkich :D Kania - dobre to o tych fajnych facetach właśnie się uśmiałam, aale faceci to złośliwcy ;) :P Kasia - Landrynka - z kim teraz popijasz kawusie :) Sylvik - a ty gdzie na mamajach ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mam chwilę nawet w pracy :) Szczegół że to przerwa na śniadanko ;) Cieszę się, że fotki się podobały. Do Sylvika chyba nie doszły, bo wylądowały pewnie w spamach :P Mrówka jak coś ciekawego dostanę to się dzielę :D Moja walka przeciw właścicielom toru gokartowego po drugiej stronie ulicy upadła. Sąsiedzi odpuścili po tym, jak właściciel placu zapewnił nas, że to tylko do końca września i na następny rok już nie będzie. No zobaczymy... W zaistniałej sytuacji nie pozostało mi nic więcej jak wycofać wszystkie skargi i żale na niego z UM i Starostwa. Decyzja sąsiadów. Chyba nadawałabym się na radną ;) Za oknem piękne słońce, temperatura też nie byle jaka. dobrze, że ogórki już za mną. Teraz czekam na buraki z papryką. W weekend byliśmy w Kozłówce w pałacu Zamoyskich i nad jeziorem Firlej. Wyślę fotki jak Młoda zgra na kompa, bo nie robiłam telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny się grzeją na słońcu :( i wcale się nie dziwię 🌼 W dziekanacie nie ma czym oddychać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki wpadam tylko rano poczytać wpisy a potem mam troche zajęty dzień :P napisze moze wieczorkiem bo znowu dopiero weszłam do domu i pije kawke :))) milego dnia ps. Kania fotki obejrzałam , super. Dzięki a w spamie tylko inne cuda lądują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×