Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sylvik, widzialam widzialam i zaproszenie przyjelam. Ale to ty mnie moja droga wykasowalas nie ja ciebie :D I kochana nie zauwazylas ale jeszcze Zucker mi sie wcisnal ;P procz Milch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jaka ja zakręcona ;) robiłam porządek w "znajomych" i przy okazji Ciebie wywaliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to jeszczce dwa nastepne przepisy bo weekend idzie a u mnie deszcz pada i nie mam co robic. Dom posprzatany, chcialam okna myc ale w tej sytuacji akcja odwolana. Cashews Toffee ________________ 175g masla 1 jajko 125g zukru brazowego 2 lyzeczki waniliowego cukru 200g maki szczypta soli 450g slodzonego mleka skondensowanego 100g cashews solonych 150g miekkiego masla utrzec na gladka mase dodac jajko i 80 g cukru i jedna lyzeczke cukru waniliowego. Po wymieszaniu dodac make. Wygniesc nie miksowac! Porcja na foremke 25 x 25cm z wysokim brzegiem. Ja biore kamionkowa forme do zapiekanek albo robie podwojna porcje. Przy 150-180 st 20 - 25 minut piec. Reszte masla, zukru, waniliowego i szczypte soli oraz mleka wsadzic do radelka i zagotowac okolo 5 minut az bedzie dosc geste- kremowe. Cashews posiekac i dodac do masy. Mase wysmarowac rownomiernie na ciasto i piec jeszcze 12-15 minut przy tej samej temp. Pokroic w male kosteczki. Ja te toffee robie tez przed swietami. Kroje w malutkie kosteczki jak praliny i przechowuje w wylozonym pergaminem pojemniku blaszanym. Wisniowe ciasto z kruszonki ___________________________ 1 sloik wisni w kompocie 720 ml 1 paczka budyniu waniliowego 240g cukru 400g maki 1 waniliowy Proszek do pieczenia na koncowce noza Szczypta soli 2 zoltka 250g masla cukier puder Wisnie bez pestek odcedzic na sicie. Soku nie wylewac! Budyn wymieszac z 40g cukru i 6 lyzek soku. Dobrze wymieszac. Reszte soku dopelnic woda do 450 ml i zagotowac. Dodac mieszanke budyniowa i wisnie. Troszke wystudzic. Make, 200g cukru, waniliowy zukier, proszek do pieczenia i sol wymieszac. Zoltko i maslo dodac. Wygniesc na kruszonke. 2/3 kruszonki wysypac na natluszczona i wysypana bulka forme tortowa 26 cm i ugniesc na gladkie dno ciasta. Na to wylozyc mase wiasniowa. Na mase rozsypac reszte kruszonki. Piec w 175-200st 35-40 minut. Posypac pudrem. To ciato mozna robic tez z innymi kompotami czy owocami z puszki. ja lubie tez z kompotem z cranberry, malinowym albo brzoskwiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra już wiem o co chodzi - Tak tak chce nas podstępnie upaść i będzie nawiększą laską na topiku ;) :P Sylvik - daj spokój dziewczyno nie nudzisz się siedząc? wykop tego lenia i stwórz coś ślicznego :) Kasiu - a Ty co z tym dołkiem? taka młoda śliczna dziewczyna pełna energii i ma doła a dla tych co im smutno http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,8576778,Zaskoczony_kociak__,,ga,,2.html :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem ciemno, mokro, zimno ... :-( Pół nocy zwijałam się z bólu nerki. Mówię wam dziewczyny mam dosyć życia z bólem :-( Na 100% nie chce tej nerki. Chcę normalnie żyć i funkcjonować, a teraz jest to nie możliwe. Mam nadzieję, że po najbliższym badaniu lekarze podejmą pozytywną dla mnie decyzję. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ferdka a co będzie jak druga nerka padnie / Czy z nia wszystko w porządku / Moze faktycznie jak nie ma innej mozliowsci to ją wyciac w pizdu i bedziesz miec spokoj / :O Katarzynek co to za dołki i z jakiego powodu / Dziś lepiej / Taktak przepisy super , napisz mi tylko czy sprawdzone przez Ciebie / Chociaz jak tak się wczytuje , to widzę ze tak..... :P Sylvik popieram Mrówkę , musisz sie koniecznie wziąc za siebie. I nie biadol nad sobą tylko zacznij coś robic , błagam Babeczko.... TY wiesz dlaczego tak piszę .... Mrówka jade niedlugo z kolezanką do hurtowni z włóczką , bede robic szaliki i chce sie nauczyc tych mitenek , ponoc szybko sie robi. Moze przyjade dziś od niej z jedną parą :P Kawę piję , robię oko i czekam na tescia . Mam mi przywieżc swierku troche.Potem odbiera tescową ze szpirtala. Dziś znowu przyjechała raniutko , bo ma zastrzyk w oczy :P ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam sobie wczoraj czarny komin ale jest masakrycznie dlugi i cieply, bedzie mi w nim za goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii żeby to było takie proste w mojej obecnej sytuacji :( ja juz nawet za próg domu sama nie wychodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Sylviku wez sie cholera w garsc. Zgnijesz w tej chacie, zbrzydniesz i zestarzejesz sie. Ostrego kopa w dupe ci dac nic wiecej. Ciesz sie kobieto ze masz sie jeszcze dla kogo starac. I staraj sie do cholery!! ;) Mrowka ja tez jadam moje ciasta wiec sie nie obawiaj, zostaniesz laska. Landrii przeciez nie podam nic nieprzetestowanego. Otruc was nie chce :D U mnie deszczu ciag dalszy. Mozna sie posrac ze szczescia. W gre wchodza tylko zakupy :P A za kare ze Mrowka marudzila nie napisze dzis zadnego przepisu! :P Ide czekac na poczte, ma mi przyniesc nowa ksiazke Zafona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pogoda tak na mnie działa i humor P mi sie udziela. Jego syn przyjechał, ale nie jest u niego a u dziadków.... K byl wczoraj i tez dziwnie do mnie gadal. wagaruje dziś, odpoczywam i sprzątam mieszkanie... wrzućcie jakiś fajny przepis na obiad :)) Sylvik Kochana zabierz sie za siebie, na spacery śmigaj czy nie wiem co. bo później będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zajadam zamiast tych słodkości winogron i jogurciki ;) bo tak naprawde to mnie się niechce tego piec, jakby mi tak kto gotowe podał to co innego :P zakupy porobiłam a dziś na obiad ide na łatwiznę wrzuciłam na patelnie ryż i dodam do tego mrożone warzywa i gotowe, a za oknem słońce i pięknie jak ta lala :D Sylvik - kobieto Tak tak ma racje - bo zmarniejesz w tej chałupie taka laska!!! zrób coś no sama niewiem co bo się nie znam no dobra idę dalej dziergać bo musze machnąć na szybko jeszcze jedną chustę bajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogrona tucza bo maja duzo cukru :P Wiecie co wlasnie bylam na gorze u Kaski bo mi znow ladowarke zabrala. Na lozku lezal otwarty pamietnik z ostatnim wpisem. Bylam zla matka i zerknelam. Dowiedzialam sie ze dziewcze zamierza w miare mozliwosci czekac z sexem do 16tki, wyprowadzic sie z domu miedzy 17-18. Dzeci miec po slubie miedzy 20-25 i przeprowadzic sie do LA :/ ... Chyba jej przywale za ten sex :P Durna pala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty zła matko :P dobrze że moje dziewczyny nie piszą pamiętników dzięki temu jestem dobrą mamusią ;) a co do winogron to za późno - zjadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze że nie mam córki ;) ale w sumie to wszystko ma zaplanowane w dobrej kolejności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co napiszę to mi wetnie. Przepisów od Taktaka nie mogę sobie skopiować. Odpoczniecie sobie ode mnie trochę ;) U mnie wszystko ok 🌼 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusią. Zaczynam gotować zupę - dziś w menu pomidorówka.. Córka już w przedszkolu, więc zabrałam się za zupę póki mam jeszcze siły. Bo pózniej to tylko leżakowanie :-( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przy kawie jak zawsze, dzien dobry 🌻 Wczoraj jak wyszłam z domu przed 10 tak wróciłam przed 18 :P Alez maraton, a dziś ledwo co nogami mogę poruszac :O No ale dzien mailam bardzo udany:D .Nakupiłam wełny i będę tworzyć szaliki i mitenki :) Na tapete idzie najpierw szal z minetkami na prezent dla faceta. Jak myslicie czy facet bedzie nosic takie rekawiczki , np korzystac z nich podczas jazdy samochodem / Czy dac sobie spokoj z tymi minetkami dla niego / Sylvik Taktak chyba najlepiej Ci dokopała i bardzo mądrze napisala. Moze jak zadna terapia Ci nie pomaga to wąłsnie taki kop w dupsko Ci się przyda .Przeciez nie mozesz tak wegetowac /!!! I nie pisz mi ze ja Cie nie rozumiem. Musisz sie przełamać , musisz cos z tym zrobic , bo jakie Ty masz babulcu zycie / Pomysl nad przyjazdem do mnie, niech Cie mąz przywiezie , moze jak u mnie posiedzisz troche to jakos sie przełamiesz w sobie .Poszydełkujemy, pogadamy ,pozwiedzamy. Zastanow sie i to powaznie nad tym. A jak nie to skyp i bedziemy szydełkowac przy kamerce ;) Ale to opcja juz ostateczna :D Taktak a ja wcale nie sądzę, ze Ty jestes zła matką :) Ja zrobilabym podobnie, zreszta co ja piszę...tak zrobiłam ;) Nie czytalam calego pamietnika, ale przekartkowałam sobie pare stron. Moze takich rewelacji nie wyczytalam, ale pare spraw sobie uswiadomilam i inaczej do nich podeszlam.Juz tego nie robie, zdarzylo mi się to raz . Nawet nie wiem czy moje cory pisza taki pamietnik teraz ... A Twoja córa widac, ze ma przepis na zycie. No moze faktycznie troche za wczesnie z tym, seksem , no ale w tym wieku myslimy ze juz jestesmy dorosłymi i ze nam duzo mozna :D Pewnie rozmawiacie o tych sprawach , a jak nie lub malo ,to co Ci szkodzi wrzucic temat na tapete i troche Jej uswiadomic jak to jest .... Ferdka u mnei pomidorówka jest przwaz nie w poniedziałek :) Mam rosól z dnia poprzedniego , wiec tylko koncentrat i zupa gotowa w 5 minut ;) Dzisiaj to nie wiem co ugotowac . Moze polece po pierogi / Poki co o tym nie mysle ,za wczesnie :P Buzki dla Wszystkich 🖐️ Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przy kawusi :) Landrynka - jakie włóczki pisz bo mnie w dołku ściska z zazdrości ;) :P osz ty w morde że Ty tak daleko mieszkasz!!! prześlij chociaż fotki :) Ferdka - trzymam kciuki bo wiem jak człowiek się czuję jak go dopada coś - ja mam podobnie z jelitami - ostatnio dwa tygodnie miałam niezłą jazdę a w kryzysie zawezwałam na pomoc teściową (mieszka na przeciw) i ugotowała mi obiad ;) - trzymaj się musi być dobrze i już innej opcji nie ma ;) tak sobie myślę że z tym seksem to one tylko tak pisza, ja akurat o to się nie martwię bo jedna jest już po 20-dziestce wiec może zaczynać , co mi tam ;) a druga 17-tka przychodzi tylko z rewelacjami ze szkoły że kolejna koleżanka zaciążyła i ona tam nie w głowie ma teraz chłopców bo to strata czasu :) niech jej tak zostanie jeszcze przez kilka lat :P oby nie za długo Sylvik - a chłopcy tez robią niespodzianki - przychodzą i oświadczają np że się żenią :P no cóż jakoś nie zanosi się zeby moja młodzież śpieszyła się, ostatnio się uśmiałam bo podgadywałam chłopaków przy obiedzie czy tam jakieś dziewczyny są na celowniku a jeden z nich rzucił tekst - ja tam będę mieszkał tu do 30-stki bo mi mamusia gotuje dobre obiadki ;) :P oj uśmiałam sie nieźle, ale zastrzegłam że przed 30 - to wykopię z domu a jak nie to osobiście panny znajdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po malutku próbuje sie wbić :) Mam wolne. @ mi dokucza. Jak mi sie poprawi to mam jeszcze dwa okna do umycia 🌼 Kafe nadal nie za bardzo mnie wpuszcza. Dziwne, bo inne strony chodzą bez zarzutu. Nawet nk i facebook. A przepisy ręcznie kopiowałam sobie ;) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka porobie dziś zdjecia, ale jeszcze nie kupilam baterii. Obiecuje, ze pstryknę pare fotek moich prac szydełkowych :D Welna to Puchatka, narazie w kolorze czerni i brązu , bo taki tez szalik bedzie w czarno brazowe paseczki :P Moj syn tez tak mowił ze dwa lata temu, ze przed 30stka to on się nie wyprowadza. Teraz zmienil zdanie, wiek przesunal do 40 stki :O :P ;) Kania masz szczescie ze masz @. bo zatrudnilabym Cie u mnie, tez przydaloby się umyc u mnie okna :) No i napiszcie mi co z tymi mitenkami dla faceta!!!! / Pasują czy nie / !!!!!! Halooo, bo nie wiem czy sie za to zabierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz to słyszałyscie , ale wklejam ... Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach. Autobus, pełen ludzi tłok(godzina 16, powroty z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby). Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: "Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza. Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi wniebowzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani." Na co babcia odpowiada: "Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym." Niestety miała pecha, bo murzyn najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani: "Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe pizdy zjada się na kolację". Ponoć reakcja autobusu była nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to juz dogryzają że pewnie z K nie wyszło bo usłyszałam słowo ślub i zwiałam :))) powinnam od wczoraj siedzieć u rodziców, ale P ma w sobote imieniny... nie wiem co z tym zrobić. mam mu znow kupowac prezent? może coś upieke? mam w głowie totalny kosmos nie mogę spać... macie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku pewnie, ze Mu kup jakis drobiazg . Idź do jakiejs fajnej mydlarnii, kup jakies mydełko pachnące, jakies sole do kąpilei , jakis balsam , tam Ci to pieknie opakują i masz problem z gowy :) Na wieczor pij sobie harbatę z melisy, albo kup sobie jakies ziolowe leki uspokajajace i łyknij przed snem . Jak nie bierzesz nic takiego to powinnas usnac. Ja zasypiam po Validolu jak niemowlę :) Stres Cie kobietko żzera , staraj sie go wyeliminowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee Landrynka ale dałaś czadu z wpisem :P ja myśle że facet nie będzie nosił mitenek ale ta minetka to.... :P :P :P a tak na poważnie to ja wszystko wiem że musze, że powinnam itp ale od wiem do zrobie to u mnie krok milowy, nie potrafie przełamać strachu przed wyjściem a nawet pozostaniem samej w domu i nic na to nie poradze :(((( mam jakies małe sukcesy na swoim koncie ale jeszcze bardzo długa droga przede mną :(((( a przyjazd do Ciebie nie wchodzi w gre, bo musiałabym z mężem u Ciebie siedzieć :P Mrówka masz racje, tak może się zdarzyć, ale mój raczej też do żeniaczki nie pędzi, jak pytam kiedy jakaś synowa się pojawi, to slysze: a po co? źle mi samemu? :( no tak sam mieszka, z kolegami może wszędzie bywać, koleżanki go odwiedzają, więc co mu więcej do życia potrzeba. Oczywiście mam nadzieje że również przed 30-tką jednak kogoś znajdzie ;) aha Landrii piękne prace szydełkowe, cudeńka tworzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jestem narazie w stanie nic napisac. Landrynkowe minetki dla facetow wybily mnie z rownowagi. Musze najpierw ochlonac z emocji. Wtedy cos napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no co....zapytał am no nie / :P ;) po to jest forum, zeby zapytac i prosic o poradę :D:D Taktak ochłonęłaś już / :P ;) Sylvik... "ja myśle że facet nie będzie nosił mitenek ale ta minetka to.... " to obcy mąż , wiec tym bardziej odpada ;) ;) Katarzynek juz wiesz co kupic, widzisz jakie to proste /:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×