Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

O kuuuuuuurwa jak sie zaraz wsciekne. Te wredne szlampy na Youtube, z czego one maja te pierdzielone paluchy ze im to wychodzi???? Ide lepiej robic golabki bo mnie kurwica wezmie zaraz ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje od rana :( Tak taku ja kiedyś robiłam skarpetki na 5 drutach. Kwestia wprawy. Dzielisz oczka po równo na 4 druty a 5tym lecisz. Łatwizna jak już sie wprawisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taktaku bo tym jednym drutem przerabiasz tylko oczka z jednego druta, potem tym drutem który Ci zostaje po przerobieniu znowu przerabiasz oczka z kolejnego druta. Proste nie? :P a oczko prawe przerabiasz pod drutem, a lewe przed nim :) ot łatwizna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka, kawusia, mleko, kakao i co tam kto wili :) podano do stołu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mrówka za kawke, chyba sie dziś przyda przy tej pogodzie :) wieje że mało łba nie urwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis kawę sypaną piję jak nigdy, a głowa mnie tak nawala, ze szok..:O .....jakby mi ktos kombinerkami ja sciskal :O Zrobilam się marudna bardzo , niech te wiatry się koncza bo nie moge normalnie funcjonowac . Miłego dnia Lasencje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kroliczki :P Sylvik widzisz jaka ty madra jestes. Wez kompa na przystanek w sasiedniej wiosce a zeby ci sie nie nudzilo w oczekiwaniu na kolejne zdjecia taktaka wez druty, wloczke i dziergaj sweterki dla wnukow :P ;) Juz sie wczoraj nauczylam lewych prawych i wyczailam o co chodzi z tymi 4 drutami. Teraz pozostaje sciagacz. Widzialam w necie taka babke co przerabia dwa oczka naraz potem dodaje petelke i przeklada jedno oczko bez przerabiania. Tylko ze mi to jakos nie wychodzi. A sciagacz od niej byl sliczny, taki gruby. Wiec szukam chyba dzis cos latwiejszego na poczatek. Kaska stwierdzila w kazdym razie ze nie wychodzi bo mam za cienkie druty i welne. Pewnie zawsze wszystko sie do rozmiaru sprowadza ;) Grubszym zawsze sie lepiej dzierga :P Poza tym przylaczam sie do kawusi bo u mnie dzis tak leje jakby kto kublem z nieba chlustal. Az strach. Landrii wez moze lepiej od razu tabletke zamiast sie meczyc. Cholera ja mialam w zeszlym miesiacu taki maraton przez kilka dni po roku albo lepiej zadnych bolow i migren. _______________________________________________________ A co mi tam moze tym razem nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________________________________________________ 55 dolne linie Shift z myslnikiem i enter moze wtedy wyjdzie ci :) Ale najpierw idz do lozka i wez tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________________________________________________ u mnie też nieźle zawiewa mało ............. nie urwie ale całe szczęście że nie mroźne tylko ciepłe to wietrzysko ;) Pablo od rana leży i mówi ze go brzusio boli, hmmmmmmmm to do niego niepodobne chyba go faktycznie boli tylko co mu dać cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że mięta będzie najlepsza :) Taktak no widzisz, zapomniałam już że umiałam skarpety robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięta - nie pomyślałam, zastosowałam coś skuteczniejszego ;) dałam mu orzecha na spirytusie robionego - rozcieńczyłam z wodą oczywiscie no i jakoś przeszło koło południa na szczęście byłam na dworze chociaż gwizda to ciepło więc naszło mnie porządki podwórkowe - lepiej późno niż wcale ;) :) psy miały radochę bo się razem wyganiały, młody tak się cieszył tym że ma kumpla do towarzystwa że aż piszczał :) bo niewiem czy wiecie ale młody czyli beagl siedzi w domu a kudłaty podwórkowiec wiec razem nie spędzają czasu za wiele spaliłam dwie kopki liści jutro skończe resztę bo dziś juz mam dosyć, teraz przyszłam i zalałam kawuche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\mróweczko naleweczki synkowi? :P Julka piękne te choinki, pytałam w emailu czy je sama robiłaś????????? takie cuda z makaronu, ciekawe czy trudno by było takie choinki zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama je robilam, przeciez ze mnie zdolniacha :) Wiesz, bardzo latwo sie je robi, dosc szybko, a efekt naprawde zadowalajacy :) Ja polecam :) Chcesz sie skusic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skusze się tylko czy sie uda? ;) i nie wiem czy znajde ten klej silikonowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik, silikon normalny , taki w tubce, grunt ze przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli ja nigdy nie kupowałam takiego kleju i pewnie dopiero w miescie go dostane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytaj o silikon a nie o zaden klej :) bo to chyba dwie rozne rzeczy :P ale jak sie uprzesz to nie ma sily ;) A tak w ogole to zapytaj meza, mozliwe ze ma silikon w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten taki w dużej tubie do uszczelniania np. okien???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze takie tubki wielkosci pasty do zebow sa wygodniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik hihiii , no Ty kobietko mnie rozbrajasz :P Szukaj tej tubki i bierz sie za t5e cudeńka :) Julka przesliczne, bardzo mi się spodobała choinka z muszelek chyba , z kokarda na czubku ;) Tez taką zrobie :) Co bylo bazą / Bo ja mam choinki styropianowe 15 cm wysokie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) "baz" jest stozek zrobiony z tekturki :) a Sylvik faktycznie pocieszna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×