Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

pokażcie chociaz żeby oko nacieszyć tą na większe okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę zobaczyć te kreacje :/ Ani od mrówki ani od Majii nie dostaję maili.... lea_v@wp.pl - proszę sobie mojego maila zaktualizować..... :) i wysłać mi te buty , sukienki i wogóle wszystko do oglądania... Landrii, ja chyba jednak chcę tą pracę.. ale rzeczywiście można mnie różnie zrozumieć bo mam dylemat przy tym ogromny... na obecną chwilę, jak nie tą to i tak szukam innej pracy, więc już wolę tą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko wpadłam na chwilę :) Jasa moja córka starała się niedawno do play. Przeszła do do kolejnego etapu i ...nie zadzwonili. Było ponad 300 kandydatów. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Wysłała tez cv, bo szukali pracownika do biura. A jak do niej oddzwonili to pytali czy zna się na samochodach i czy umie mierzyć szyby w autach. To szukają do biura czy do obsługi? Jednym słowem - samo życie. :( Mrówka kreacja już gotowa? Przyszła paczka z kremem Olaz. Jutro będę próbować czy się dla mnie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę robótkowałam na fejsboku online :) ale zeszło zanim zakumałam jak tam się poruszać....... oj kapuściana głowa ;) ale teraz spadam do łózia, bo jutro robię wyskok na siostry, mam nadzieję się załapać przy okazji na darmowy masaż - a co w końcu papiery już ma :) Jasa wszystko jest wcześniej napisane wystarczy poczytać, wstawiałam linki z allegro i butów i kiecek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa (_) Dziś planuję zrobić natarcie na urząd skarbowy. W gazecie prawnej było napisane że w tę sobotę pracują 8-13ta. Jak dla mnie to okazja, bo kiedy wychodzę z pracy, to za nic mi się nie chce iść. Zresztą nie wiem, do której jest otwarte. Musiałabym kogoś prosić. Jak dziś nie wyjdzie to trudno, Młoda pójdzie do kolejki. ;) Laski rzućcie mi jakiś link na dobry krem pod oczy tak po 35tym roku. Bo dla starszych nie używam, nie potrzebuję aż tak mocnego. Sama też popatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Kania ja pod oczy używałam do tej pory z Erisa, od jakiegos czasu mam i żel i krem pod oczy firmy ...hm.... teraz nie pamiętam , ale pisała o tym Taktak jakis czas temu. Kupiłam to w Rossmanie , za dwa dałam niecałe 13 zł i świetnie jak dla mnie się spisują . Życzę młlego dnia Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz pod oczy jakiś z AA w zielonej tubce (akurat kończy mi się), wcześniej miałam albo eris albo lirene na zmianę. Ale kremy dobrze jest zmieniać. Ponoć cera się przyzwyczaja. Tak słyszałam czy czytałam o tym gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wróciłam od siostry miałam masaż fuuuuul wypas :) całe ciałko i twarz jestem jak nowo narodzona :) no i przywiozłam sobie sukienkę z torebką na wesele tylko musiałabym buty dokupić bo ona niestety nosi inny rozmiar ;) o i wygrałam licytacje http://allegro.pl/show_item.php?item=1481930186 aż mnie zdziwko wzieło bo się raczej nie spodziewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka jednym słowem - dzień udany 🌼 Jak zwykle wstałam za wcześnie. No to serwuję kawę (_) Kiedyś Mala sie zrywała. Pokazała sie na chwile i znowu zniknęła. Dostałam katalog z wisana. Mają fajne firanki. Może w przyszłym miesiącu coś zamówię. Na stronie też mają ciekawe promocje. Tymczasem Miłego poranka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Widze że wszystkie wypoczywacie bo cisza tu nastała :) Kania ranny ptaszek nawet w niedziele :) to korzystam z Twojej kawki :) ja jeszcze dziś lenistwo a właściwie to dopołudnia bo później mama i siotry do mnie przyjeżdzaja :) a od jutra te cholerne praktyki wrrr :o mrowka to ubieraj sukienke i czekamy na fotki :) bo te co tutaj z linkow wstawiłaś to mnie się bardzo podobały :) już niedługo i ja bede miała ten problem z wyborem sukienki ehhh Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babsztylki, Porobilam w ogrodku polapalam sloneczka, teraz jestem zmeczona i chyba troche pocziluje :P Udanej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się bycze w fotelu, zaczeło sypać i jest ziąb, nosa nie wyściubiam z chałupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pobyczyłam do poludnia, a po popołudniu bylam z córa na meczu piłki siatkowej :) Wygrałam wejsciówke na Fb :D , Było super, zupełnie inaczej oglada się taki mecz na zywo a zupełnie inaczej w TV. Teraz spijam kawę i dalszy ciąg byczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wyglada ;) ja przyspałam więc zrobiłam tylko zryw i pognałam do ośrodka z moczem dziecka do badania ;) teraz sie delektuję kawusią i chyba skocze do miasta pozałatwiać sprawy papierkowe, chociaż jeszcze tak do końca nie wiem, samochod mam tylko do południa a papiery załatwiać po południu, a tak to wiem ze się musze sprężać bo mnie goni czas i nic luzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być lubię załatwiać po południu, bo z rańca mało kto funkcjonuje jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Czyytam was ,ale jestem tak zajęta swoimi sprawmi ,że nie czytam ze zrozumieniem ,dlatego sie nie udzielam. Pozew poszedl, mialam wojne, koszmar w domu, teraz nawet nie wiem czego moge się spodziewać . Jeżeli kiedyś myślałie ,zę nie ma sytuacji bez wyjścia ,że jeżeli jest aż tak źle to może być tylko lepiej to się mylicie. Mam nadzieje ,że będe miala czas i siłe to dzisiaj napisać wam na @ . Od razu prosze o przeslanie do reszty. Bo wiem ,że nie wszystkie maile dochodzą. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko w sprawie odkurzaczy niestety nie moge ci pomoc bo to jest zmora mojego zycia ;) W ciagu ostatnich 5 lat kupilam chyba 5 i wszystkie sa do dupy. Nawet ostatnio gdzie tez podeszlam do sparawy w ten sposob ze lepiej wiecej wydac i miec cos lepszego sie nie sprawdza a wlasciwie wqrwia mnie bardziej niz wszystkie inne ;) Takich parowych nie mialam nigdy. Ja jestem dzisiaj super z siebie zadowolona. Mialam znow wojne z zakladem miejskim bo mimo ze zaplacilam gnojom za gaz nawet wiecej niz powinnam to znow mi grozili ze mnie odlacza bo nie dostali swojej kasy. Wczoraj sobie wszystko slicznie przygotowalam i dzis w odpowiednim nastroju zlozylam im wizyte. Facetowi az sie raczki trzesly tak bylam slicznie do rozmowy przygotowana. W zwiazku z tym moja samoocena podskoczyla i mam dzis dobry humor. Byloby fajnie gdyby ten stan mogl na dluzej zagoscic. Mala nawet nie wiesz jak doskonale cie rozumiem i dlatego nie powiem wiecej nic. Trzymaj sie cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak to i dobrze :) no i ja właśnie tez nie bardzo wiem co zrobić czy tańsze na próbę czy drozsze ostatnio zakupiłam maszyne do szycia singer ale taką tanią, to nic mówię ze mała przecież maszyna to maszyna i tak bedzie szyła no i proszę przychodzi no ok, wyglada jak dla dwunastolatki ale to nic, zasiadłam dziś do szycia zasłonek takich lekkich z bawełny córce do pokoju, no i jak złożyłam materiał żeby podszyć to zrobiło pik i przestało szyć, no to se myślę co jest .... patrze a tu nitka nie wyciąga wogóle nitki z bębenka, wszystko ok, igła cała no i nie mam pojecia dzwonię do serwisu a pan się pyta co na niej szyłam - wiec mu grzecznie odpowiadam że firankę córce do pokoju a on na to --------aaaaaaaaaaaa firankę to nie na tej maszynie tonem oczywiście odpowiednim wytłumaczyłam panu z kim rozmawia no i mam w tym tygodniu zawieźć ją do serwisu ale mi cisnienie podniósł bo kurna w końcu do czego ta maszyna, no i juz zaczynam załować że nie dałam więcej i nie kupiłam porządnego klamota ;) :P ale się kurna przecież nie przyznam przed chłopem ze zakup do dupy ..;) :P ożesz sie rozpisałam, ale moze ktoś przeczyta w całosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko ja mam tez Singera, kosztowala cos kolo 150 euro wiec tez nie jakis wielki szal ale ja jestem z niej bardzo zadowolona. Zdaje mi sie ze bez wzgledu na material nitke z bebenka powinna tak czy tak wyciagnac. Moglaby ewentualnie marszczyc material (co byloby tez do ustawienia naciskiem stopki) ale nitke wyciagnac musi. Wiec albo zalozylas cos zle albo maszyna ma jakas ukryta wade. Sprobuj jeszcze raz nawinac na szpulke do bebenka nitke w odpowiednim kierunku ;) i zgodnie ze wskazowkami w instrukcji wsadzic bebenek i przeprowadzic nitke do igly. Moze funkcjonuje ta maszyna poprostu troche inaczej niz jestes przyzwyczajona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj:) byłam troche u rodziców bo z ojcem do lekarza pojechałam, wróciłam wczoraj i wegetuje w łozku chora. z nosa mi cienie, kaszle jak stare babki w kosciele... musze sie do szkoły chociaz na jedne zajecia wybrać... w następnym tygodniu mam test językowy na to stypendium zagraniczne... troche mam nerwa... czytałam Was :) szkła miałam w okularach niby dobrze dobrane ale nie były cylindryczne czy jakos tak... Jasa daj znac jak tam z tą pracą. Dziewczyny podziwiam Was i Wasze zdolności do jaj i róznych takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×