Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ja sobie już połapałam promyczkow na caly dzien i teraz ide sie bawic do kuchni :P Jest dzis cudo, bosko.....gdyby nie to, ze zapowiadaja ochłodzenie powiedzialabym ze nareszcie upragniona wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak pozory często mylą ;) , a moj mąz dziś to przyjdzie dziś najprędzej na kolację :O:O Mam dziś dobry humor , wiec moze dlatego wizja spedzenia dłuzszego czasu w kuchni mnie nie zdołowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka :) u mnie dziś net coś szwankuje i nie mam nerwów do niego, ale za to ładna pogoda to wyjęłam stół i krzesła i piłam kawe na dworze ;) i jak pieknie krokusy zaczynają kwitnąć :) Mrówka to chyba zboczenie wioskowe z tymi nasionami haha, ja wczoraj byłam w castoramie i jak zobaczyłam półke z nasionami to ledwo się oparłam żeby coś nie nakupować :) ale skoro ide do miasta to raczej nie ma sensu inwestować w kolejne kwiaty :( jesssuuu czy ja dobrze robie ? :P Taktak mnie też główka nie boli, ale za to mam kaca moralnego, bo z okazji dnia kobiet zjadłam kawałek tortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja tez poszlam do Baumarktu i kupilam nasion. Ale nie wariowalam ;) Sylviku nie gadaj juz ze takiego moralniaka masz. Co to w Dzien Kobiet grzech a poza swietem to juz nie?? ;) Landrii u mnie zbiera sie na deszcz, moze do ciebie jutro doleci i juz ci dobry humorek przejdzie ;) ... Czego ci oczywiscie nie zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję , ze nie doleci :O Chociaz zapowiadaja na jutro u mnie deszcz, poki co niebo jeszcze piękne,czyste :) Sylvik uważaj , bo "moralniak" moze zabic :P Brak ruchu jest gorszy od kawałka tortu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dwie złośnice :P dziś dietka bez kawałka torcika haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie snieg z deszczem, a na koniec burzaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponury czwartek się zapowiada. Myślała, że złapię trochę słońca a tu dupa - zachmurzenie i już coś padało jakby deszcz :( Kawa nie pomogła, mam chandrę. spadam co by nie smędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) 🖐️ No i u mnie tez już zaczęło padać :O TakTak masz u mnie krechę :P Kania 🖐️ nie smutaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słoneczko więc zapraszam na dobrą kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie deszczyk i ponuro ale też piję kawusie :) no i ambitnie dziś sprzątam jadalnie tak .........profesional ;) no muszę tak po jednym pomieszczeniu bo siły już nie te ;) nasiona już też mam zakupione ale do ogródka jeszcze nie poszłam bo mnie wczoraj teściowa uświadomiła ze ziemia jeszcze zamarznieta ;) była pierwsza ode mnie w tym gródku, bo tez się nie moze już doczekać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie popadalo wieczorem i w nocy i teraz zaczyna swiecic slonce. To sie nazywa miec fuchsa ;) :P Kawaaaa!! Bling ale masz wypas pogodowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka, w poniedzialek moi pierdolnieci sasiedzi przywiezli sobie dwie przyczepki iglakow i ryli w tej ziemi jak te knury zeby je posadzic. Jestem tylko ciekawa co z tego bedzie. Musze jednak przyznac ze ja w niedziele tez posadzialam jeden krzaczek ktory stal od zimy w domu bo go okazyjnie zakupilam. Nawet go podlalam wiec z niego pewnie tez nic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, wysłałam wam maila ,prosze o przesłanie do reszty, bo nie do wszystkich dochodziły. Napisałam tylko mały % tego co naprawde dzieje się w moim życiu, może pozbieram sie do kupy i zaczne znowu żyć . Jak narazie to nawet nie potrafie spać , zasypiam po północy ,wstaje o 4 albo 5 rano. Jestem cała w siniakach bo nie jem to co on kupi, ogólnie to jem raz na kilka dni bo nie czuje głodu. Efektem tego jest anemia, zawroty głowy, @ co 2 tyg. Odebrałam w poniedziałek wyniki. Hemoglobina 10,7 . Zjebka od lekarki, 6 recept które poszły do pieca bo nie mam za co wykupić . życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja wszystko mogę zrozumieć i to, ze przezywasz traumę i to, ze nie masz kasy , ale to ze tracisz zdrowie przez kogos kto jest godzien potępienia poprzez swoje zachowanie tego zrozumiec nie mogę :O Przeciez to rujnuje Ciebie , a Ty musisz stanąc na nogi...jak to sobie dalej wyobrażasz ? Maila nie dostałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadalnia błysk :P emaila nie dostałam no i kurna też nie rozumiem skąd te siniaki, ale co ja tam moge wiedzieć, pewnie cieżko jest jak nie mozna liczyć na wsparcie rodziny i brak pracy, no ale cholera nie żyjemy w 17 wieku, kobieto, przecież są rózne instytucje ...chyba :/ kurka - no sorki ale coś mi na łeb padło i chyba jeszcze machnę sypialnie :P czy ta nagła chęć sprzątania to coś moze oznaczać :( no i namówili mnie na jednego smsa do radia zet ;) :P Tak taku - no niewiem.... niewiem, - wydaje mi się że w nocy to jeszcze są przymrozki ja tam lepiej jeszcze chwilkę poczekam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala..przeslalam maila dalej, tzn.do Landrii, Mrowki i Tak taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a moze tak obierzesz kierunekLandri ?! ;) U mnie tez mozna byloby zrobic wieksze porządki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka jak mi tu wyjedziesz z textem ze jestes w ciazy to sie wqrwie :P Mala, dostalam maila i jestem w szoku. Tutaj napisze tylko ze takie numery odwalac moze tylko zwykly skurwiel bez jaj i ja bym na twoim miejscu zrobila wszystko zeby mu to co po nich jeszcze zostalo ukrecic. Wiecej napisze na maila ale musze sie troszke zebrac do kupy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , kuknijcie na poczte .Wysłałam do landri i do mrówki. Z tego co pamiętam to chyba mi wracało jak wysyłałam do Sylwika. Co do tego ,że nie dbam o siebie , wiem ,że źle robie Nie poprosze go o pieniądze, nie pójde do GOPSu nie chce mu robić problemów w pracy . To wszystko jest skąplikowane, ale poprzez jego zawód mam ograniczone możliwości, nie chce aby stracił prace bo ucierpią na tym dzieci. Od mamy nie wezme bo i tak od pół roku płaci nasz kredyt który wzieła 3 lata temu . Dajcie znać czy dostałyście maila i prześlijcie reszczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak prześlij reszcie To jest tylko bardzo krótkie streszczenie. Nie da się tego opisać nawet w kilku mailach. Mam już pieko co jeszcze mnie czeka nie mam pojęcia. Jemu tak odbiło ,że nawet jego matka, brat nie chcą go znać. Ja mieszkam w małej dziurze i wstydze się wyjść do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku - mój.............. wypluj to.......tfu tfu na psa urok :P :P obiecuję ze jak jutro machnę jeszcze kuchnię to się uspokoję ;) :) usiąde sobie grzecznie na dupsku i nic mnie nie ruszy ;) od czasu do czasu musze. bo się uduszę ;) :D ale faktycznie energii jakoś tak mi przybyło, może to zasługa tych ćwiczeń, a jedno to jest takie że po nim to bym hm hm.... tylko robiła ;) :P Mala- ja po prostu nie mam pojecia co napisac, niewiem też dlaczego się z nim tak cackasz, no.......... ale kazdy ma tam swój sposób myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja tylko napisze że jak dla mnie to wszystko brzmi jak science fiction , nieprawdopodobne żeby tak było naprawde :( współczuje Ci, ale podobnie jak Mrówka uważam że cackasz się z dziadem i tyle :( Mrówka a co to ćwiczenia robisz że masz tylko ochote na.... :P może z kolezanką byś się podzieliła hihi ja tez mam większą ochotę coś robić w domku, a właściwie to bym już na dworze kosiła trawke, grzebała w ziemi itp :) to chyba słońce tak na nas wpływa :) ale ćwiczyć to mi się nie chce :( oj bedzie ciężko jak trzeba będzie płaszcz zdjąć :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostałam maila... Latam tak między szkołami... Przeziębienie juz mi troche przeszło, ale tylko troche, doszedł @ i maruda totalna... w weekend tez mam szkołe.. tyle dobrego ze nauke to zaczynam w tygodniu tak najwczesniej o 10 to jak juz wstaje to mam sniadanie w lodówce. Wy macie jakis przypływ energii a ze mnie coś zeszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam mail od Malej. Normalnie mnie zatkało :( Bez prawnika się chyba nie obejdzie. Ugotowałam na życzenie M barszcz chrzanowy. Szkoda, że wcześniej nie włączyłam kompa i poczty nie odebrałam. Pewnie by były wtedy kartofle i zsiadłe mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam maila. Mała 3mam kciuki żeby było lepiej i żebys miała dużo siły.I Myśl o sobie i o dzieciach a nie o tym żeby jemu kwasu nie narobić. on juz z siebie dupka sam zrobił. Kiedys to się na nim zemści. Chyba faktycznie bez prawnika się nie obejdzie. a mi ta ogórkowa nie wyszła, wc ją zjadło. Chociaż mój P zjadl talerzyk i jeszcze powiedział że dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×