Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

co to?! wszyscy na zakupach albo przy porządkach i nima z kim pogadać hmhmmm no trudno to jadę do kolezanki na filizankę herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Mrówka ja w cugu sprzątania :P Musze wszystko zrobic do konca tygodnia , zeby się waliło i paliło ! ;) TakTak shoping w Berlinie ? ;) Udany ? Julka i jak gołąbek ? Podjęłas jakas decyzję ?;) Kania nie, nie, to żadna piramida finansowa !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, golabek nocowal druga noc u nas, dzis rano go wypuscilismy i odlecial :) moze sie wygrzal i nabral sil, no i tego szkodnika sie pozbyl :) Zaliczylam rano przechadzke po targowisku, kupilam tylko rekawiczki i wsio. No i odebralam paszport naszej malej :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wole popołudnie :) Wreszcie może coś sprzątnę. Jak zacznę to od łazienki. Trochę się nabałaganiło ;) A może się wezmę za krzyżyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romansowo ja to widzę ;) :P byłam w mieście i czekając na córkę złaziłam mase sklepów, wypatrzyłam jakiś ekologiczny krem z marchewki i groszku stosowny dla mojego wieku i po normalnej cenie no i wziełam - zobaczymy :) w ciuchach już niezle przeceny ale głównie swetrów czyli akryli popatrzyłam , pokrzywiłam gębola i poszłam ot i baba w dupsku się poprzewracało ino by wełne nosiła ;) :P teraz gorąca kąpiel - fervex i pod pierzynę trzeba się leczyć bo katarzysko mam okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mrówka i dobrze widzisz :P Achhh nic mi się nie chce ;) Zeby mi się tak chcialo, jak mi się nie chce to bylabym szczesliwa ;) Ale jak mus to musi, trza zejsc z obloków na ziemie ;) Chwila na kawę , poprzegladam to i owo i zaczynam dzialac ;) Milego dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj z tym działaniem bo ja dopiero kawuche zrobiłam :) najpierw wstawiłam pranie z rozpędu machnełam kilka koszul żelazkiem i poleciałam do piwnicy przygotować piec do palenia :) a teraz kawusia, potem lecę do chirurga zeby mnie trochę pomacał i odbiorę Pawła, wrócę coś szybciutko upichce i z córką na korki z matmy. Dopiero po południu będe w domciu i będe mogła się oddać błogiemu dzierganiu no chyba że polegnę wezmę znowu fervex i w puchy normalnie tyle atrakcji mnie dziś czeka ze szoko :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, W Berlinie nie bylam bo tak rzygalam cala noc z wtorku na srode ze nie bylo mowy o wstaniu z lozka. Przelezalam wczoraj caly dzien a shopping przelozylam na wtorek. Musze wreszcie jakies prezenty kupic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku, co Cie dopadlo? zjadlas cos, co Ci zaszkodzilo? Ja sie dzis caly dzien krzatam , po trochu sprzatam.... W ogole to nie wiem jak to jest, ale mieszkamy we dwoje, a ja wciaz mam tyle do sprzatania, ze nie moge nadazyc. Zimno na dworze, ze az br....wr..... no i tak szaro, zimowo :) Mogloby posniezyc dla lepszego klimatu :) Wywiesilam pranie na balkonie, ciekawe czy to ma sens.. A teraz zapraszam na goraca herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie nie wiem Julii. Niby jedlismy wszyscy to samo a tylko ja haftowalam jak kot :O Wczoraj i dzis nic nie moge gotowac bo tylko jak otworze lodowke i czuje zapach wedlin, salami czy w ogole miesa to moglaby zaraz znow rzucac pawia. No wiec od wczoraj jade na kaszce dla niemowlat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak a może to jakas grypa żoładkowa ? :O :O Wspólczuję . Julka roboty nie przerobisz :O W mieszkaniu to zawsze wciąż jest do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki, stawiam kawe.... Wiecie co? moj tesc zaoferowal nam pozyczenie swojego autka...i teraz tak siedze i zamiast sie cieszyc to tak mi jakos, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Juli czemu potrzebujesz auto tescia i czemu jest ci nijak? U mnie nic nowego. Kawa wypita i teraz sie zastanawiam co mam dalej robic. Aha, wczoraj farbowalam wlosy. Julii twoja farba serio mocno rozjasnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci wyszly te wlosy? jestes zadowolona? Co do auta, to przeciez pisalam, ze nie mamy czym na swieta pojechac, wiec juz sie pogodzilam z mysla, ze niestety nie pojedziemy...a wczoraj zadzwonil do mojego m jego ojciec i sam zaproponowal, ze pozyczy.... Male bo male, ale ma przynajmniej zimowki i diesel :) U nas benzyna nawet do 1,8 e doszla :( Takze teraz zalatwianie na leb na szyje urlopu, potem prezenty dla wszystkich, a nie mam ani jednego, pakowanie i w droge! Teraz przygotowuje juz na kolacje, a po 14 jade do jakiegos centrum zobaczyc czy cos mi w oko wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam czytalam ze wystawilas swoje auto na sprzedaz ale mialam jakos poukladane w glowie ze macie dwa... Wlosy wyszly ladnie, oczywiscie przez to ze je na ciemno przedtem pofarbowalam to odrosty mam troche ciemniejsze ale poza tym jest bardzo ladny jasny kolor. Fakt ze troche ucierpialy bo to bylo w sumie 4 farbowanie w przeciagu miesiaca :O Teraz musze im troche dac odpoczac bo inaczej bede lysa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy po Londzie są do bani :( Normalnie jakieś siano. Jednak Garnier ma lepsze właściwości do farbowania delikatnych włosów. Jak się wkurzę to będę zamawiać przez neta beżowy blond, bo u nas nie uświadczysz. Taktaku a może spróbuj dziurawiec zaparzyć. Powinien ci pomóc 🌼 Miłego popołudnia, a może już wieczora, bo u mnie to już ciemno jak u murzyna w d... ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania Londa to jest najgorsze co mozesz kupic!! Zumba byla dzisiaj normalnie wyjefajna!! Ta laska z ktora mymy zajecia teraz jest poprostu bomba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawę Za oknem normalnie mrok a już prawie wpół do ósmej :( I jak tu żyć, jak funkcjonować ;) Aby do wiosny :D Taktaku tę Londę kupiłam pierwszy raz w życiu i na pewno ostatni ;) Na tej mojej prowincji to mam tylko Garnier, Joannę, Palette, same popularne. Zwykle chodzę do fryzjerki ale teraz nie miałam kiedy się wyrwać i trochę szkoda było kasy. No to mam snopek siana na głowie. Kiedyś użyłam odżywki Natea koloryzującej to mi wyszły zielone pasemka. Normalnie wyglądały zarąbiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki ;) Puchy , puchy :P Wszystkie wpadły juz w okres swiateczny ?;) Julka i jak ? Wyjezdzasz na swieta ? Ja przez weekend i sprzatalam i konczylam zamowienia na bombki i choinkę . Zrobilam olbrzymia choinke z szyszek , dziś tylko musze ją jeszcze ozdobic ;) Milego dnia Dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja, z goraca kawusia :D No wyjezdzamy Landrii :D w czwartek w nocy, albo nad ranem w piatek. Zalezy jak sie z wszystkim wygrzebiemy ;) Powiedzmy, ze mam cale 3 dni na prezenty, pranie i przygotowanie wszystkiego :) Fajnie, ze Ci tak ten swiateczny interes idzie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Julii na pewno bedziecie mieli bardzo udany wyjazd,bo te nie planowane zawsze sa lepsze Tak Tak i jak zdrowko? Landrii dlonie nie bola cie od tych robotek? Mojej kolezanki znajoma,wyobrazcie sobie scinajac klienta wlosy nabawila sie zakazenia. Wlazl jej wlos pod paznokiec ,zbiera sie ropa, pol reki ja boli . Klientow jej odpadlo przed swietami i na wlosy i na domki i jeszcze wiekszosc bardzo niezadowolona, z brakiem zrozumienia Ja dzis mam wolny dzionek, mialam zamiar pospac na maxa,no ale od rana kilka telefonow i nici z wylegiwania sie. Pierwszy raz zamierzam nic nie robic,zero swiat. Troche to dziwne ale przynajmniej bezstresowo. No nic trzeba wyjsc z wyrka i chociaz sie ubrac. Milego tygodnia. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa na kawusie :) neta mam do bani więc rzadko zagladam, rano wstawiłam mięcha żeby się piekły a po kawie zrobię sobie śledzie, jutro mam w planach zakupy i to wszystko z przygotowań do świat, w czwartek przyjeżdza już córcia więc razem z młodszą będę piekły ciasta i robiły sałatki, ja się przez wekendas leczyłam bo jakaś grypopodobna zaraza mnie dopadła ale juz jest lepiej :) Blinguś - jedyny stres to będzie w styczniu jak mi zacznie brakowac gotówki, ale Tobie pewnie taki nie grozi ;) szwagierka po nowym roku wyjeżdza do pracy do niemiec i z kim ja będe kawusie popijać :( j oj będzie mi tego brakować, no ale co zrobić takie czasy - sama pewnie bym prysła gdyby nie Pablo ;) mieliscie czas to wszystko przeczytać ;) to miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuziaki :) Korzonki mnie połamały ale juz wracam do żywych. Właśnie miałam tez pytać czy od robienia tych wszystkich ślicznych rzeczy nie bolą Was palce? Tak, taku ja też ZUME uwielbiam :) Wiecie co i Małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u Małej :) literki mi sie poprzestawiły Julka 3mam kciuki żeby wyjazd był udany, to miło że teść pożyczy wam autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×