Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej, poshoppowalam wczoraj w Berlinie i bylo bardzo fajnie. Niestety moje dolegliwosci nadal nie ustepuja. Niby zadnych bolow brzucha czy mdlosci ale nic nie moge jesc, nie mam apetytu takze nawet juz schudlam... pierscionku ktore normalnie pasowaly zsuwaja mi sie z palcow :O Prezenty te juz wlasciwie zalatwione, dzisiaj tylko pare drobnostek musze dokupic i z glowy. Nie mam ochoty w tym roku na swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii jestes juz kolejna osoba ktora mnie o to pyta. Mary nawet juz od 2-3 tygodni za kazdym razem jak mnie widzi... ale ja nie wiem czy w ciazy ma sie sraczke ;) :P Skonczylam nareszcie ten cholerny sweter dla Kaski. Koniecznie chciala go dzis ubrac na koncert Wigilijny ktory prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie jakos te swieta w tym roku tez malo ciesza.....Sama sobie sie dziwie, bo co rok odliczalam do swiat, grudzien to w ogole byl najpiekniejszym miesiacem w roku i cieszylam sie kazdym dniem i przygotowaniami. W tym roku tego wszystkiego mi zabraklo :O Moja siorka jest w ciazy :) a jej synek-moj chrzesniak ma ospe. Kurde, powinna uwazac, bo to niebezpieczne, szczegolnie w pierwszych tygodniach ciazy :O Wczoraj bylismy u tesciow, a Ci juz w ogole...ani szopki, ani choinki, tylko jakies smieszne lampki na oknie i wsio :D Z prezentami tez jestem daleko w polu , dzis pod wieczor pojade jeszcze cos poszukac.....zostaje jeszcze sroda i potem pakowanie. Ogolnie brakuje atmosfery i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz spadam na jasełka do szkoły, Pablo występuje ;) Taktaku - to mogą być problemy z trzuską, lepiej to sprawdź - no chyba że to opcja Landrynki jest bardziej prawdopodobna Julia- święta to nie prezenty!!!! ja w tym roku tez nie robię żadnych prezentów i żadne z dzieci przez to nie ubolewa, ja tez jakoś nie biore tego pod uwagę :) zresztą każdy ma inny nastrój więc trudno tu coś napisać, ja tam jestem szczęśliwa ze kolejne święta uda mi się spędzić z najbliższymi bo to wie co będzie za rok :) dużo słoneczka - kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Mrowka, ale mi nie chodzi o prezenty tylko o cala atmosfere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - mam nadzieję że jak znajdziesz się wśród rodziny to nastrój ci się polepszy czego Ci życzę, no i bezpiecznej podróży :) właśnie wróciłam z występów dzieciaczków, mówię wam nic nie przywołuje uśmiechu na twarzy bardziej niż poprzebierane dzieciaki, jeszcze niektóre sepleniące ale twardo wypowiadajace swoje kwestie ;) :) a pasterze siedzący przy ognisku tak się okładały ciupagami, ze pani musiała wkroczyć do akcji i im je pozabierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ. JA DZIS POJECHALAM DO URZEDU ZLOZYC PONOWNIE PODANIE O ZASILEK,BO OD 1,5 MIESIACA NIC MI NIE WYPLACILI NO I LEDWO CO DO DOMU WESZLAM A DZWONIA ZE ZNOWU NA KURS IDE W STYCZNIU,SZLAK BY TRAFIL TE BABSKO. ZLA JESTEM JAK NIC,NO ALE PRACY TEZ ZA BARDZO NIE MA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak no w sumie to ja zapomnialam o tej Twojej sraczce :P i dlatego tak strzeliłam ;) Troche te dolegliowsci długa trwają . Myśle, ze jak dłuzej bedziesz się tak czuc to moze bez lekarza się nie obejdzie ? Obys nie odwodnila organizmu przez to . Nie skrobnelabys kilka słow na maila ? Bling o ironio!! Jka jzu kiedys pisalam u nas o kurs to trzeba wychodzic niezla sciezkę :O I byc moze jzu pisalas, ale czy faktycznie te kursy nic nie dają ? Nie zrobisz sobie nic , zeby miec chociaz mala namiastkę atmosfery swiatecznej ? ? Moze to ze wzgledu na Twojego faceta ? hę ? :P Mrówka ja jzu zapomnialam jak takie przedstawienia wygladają ;) nie wiem czy stety czy nie , ale jakos mnie nie ciagnie do tego typu imprez :P Im bardziej jestem starsza , tym bardziej mnie wkurzają dzieciaki :P W roli babci kompletnie się narazie nie widzę ;) Julka pewnie jak jzu zajedziesz , to caly ten klimat swiateczny powróci i humor zmieni się na lepsze ;) Zawsze to bedziesz wsrod swoich najblizszych . Oby tylko minela Ci szybciutko podróz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dwuch tygodni siedze w domu bo w pracy nie ma pracy i mi dali przymusowe wolne. Obawiam się, że tak może wyglądać cały styczeń i luty, dlatego koniecznie po nowym roku muszę sobie nową pracę znaleźć!! I o bez ociągania, musżę mieć i koniec, tylko nei wiem jak to zrobić, grrrrr A jeśli o Julcie chodzi to ja myślę, że ten zły nastrój uleciał jej jak już okazało się, że jednak wyjeżdżają na święta- marudziła gdy miała przed sobą perspektywe braku prawdziwych świąt, a nie teraz, gdy już się cieszy, że jedzie, pakuje się, więc pocieszanie już zupełnie zbędne :D Ja za to zostaję, sami będziemy bo siostra pojechała do Polski... wigilię jakąś tam zrobię, bez prezentów, jakaś rybka, kupiłam też uszka, wszystko kupne, nie za dużo bo nie ma potem kto tego wszystkiego zjeść, bigos po świetach no i zamierzam pierwszy mój w życiu sernik zrobić,mam nadzieję, że nie stchórzę :D Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, Julii miłej podróży, też jestem ciekawa co u Malej - ach ileż czasu już się nie odzywa... myślę, że lepiej już musi u niej być po takim czasie.. mam taką nadzieję!!! Zdrówka dla chorych koleżanek!! No i wpadnę jeszcze życzonka świąteczne złożyć... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Kawa dla Wszystkich, dla Mrówki STO LAT i szampan !! ;) Mrowcia , serdecznosci dla Ciebie !!!! 👄 :classic_cool: Jasa to jest Twoja subiektywna opinia czy pocieszanie w tym wypadku się nalezy, czy nie. Myślę, ze Julka sama to sobie na swoje przelozy. Poza tym kilka cieplych słow jeszcze nikomu nie zaszkodzilo :P - szczerych słow pocieszenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziewczyny :D Jasa.....czytam i czytam i jak dla mnie to tak jakos pokrecilas, ze malo roumiem :D Tobie zycze milutkich swiat i wszelkiej pomyslnosci w nowym nadchodzacym roku. Buziaczki! Landrynus, cieplych slow nigdy za wiele :D Dziekuje Ci :) Ja juz mam przedwyjazdowa treme ;) Jeszcze dzis jade po ostatnie zakupy i potem zaczynam pakowanie. Zawsze dawalam rade to i tym razem dam ;) Mroweczko,u Ciebie to caly grudzien swietowanie! 100 latek, duzo zdrowka, usmiechu kazdego dnia i gwiazdki pomyslnosci 😘 Tak taczko, jak sie czujesz???????? Blingus....zero zero zero swiat???? :O A jak to wyglada u Twojego faceta??? Katarzynek...pewnie swieta u mamy, co? odpocznij troszke :) Kania....jak przygotowania? moze i przyszly ziec bedzie u Was w tym roku na swieta? ;) Dla wszystkich buziaczki! i zapraszam na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhhh.... Landrii- oczywiście, że subiektywna, przecież napisałam na początku "ja myślę" a reszta słów oznaczała - nie będę pocieszać bo jednak sprawa się wyjaśniła i Julcia jedzie. może niepotrzebnie się odzywałam bo z całego mojego tekstu, znów tylko zaczepki sie szuka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie... Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku! Niech tegoroczne Święta przyniosą Wam wiele radości, uśmiechu, miłości najbliższych. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, a Nowy Rok niech będzie dla Was najszczęśliwszym rokiem pod słońcem! Wszystkiego najlepszego! --------$ -------$$ ------$$$ -----$$$$ ----$$$$$ ---$$$$$$ --$$$$$$$$ -$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$ ------II ------II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Mrówki 🌼 i Sto lat... Kasy kasy kasy :D Mnie się trafiło jak ślepej kurze przed świętami :D Znalazłam w pracy licencjackiej sprzed paru lat. Z M zastanawiamy się , skąd u nas ta gotówka wzięła. Pewnie kiedyś odłożyliśmy na węgiel i się zapomniało. Żeby nie to, że Młoda teraz pisze pracę licencjacką i chciałam jej pokazać swoją, to pewnie dalej by tam leżały. Kurcze dziewczyny, normalnie szczęka mi opadła jak znalazłam w niej pieniądze, więcej niż moja wypłata :D. Jak nic dołoży się na fundusz weselny :D tzn już to zrobiliśmy, żeby w domu nie trzymać :) No bo teraz już zacząć trzeba zbierać. Żeby nie wyszło jak z alkoholem ;) Kupiliśmy raz 5 flaszek, dobra będziemy zbierać co miesiąc. Jakoś poszło i więcej nie kupiliśmy ;) Julio jedź bezpiecznie i Szczęśliwej podróży ci życzę. Taktaku zbyt długo cię trzyma ta zaraza. Byłaś u lekarza, robiłaś badania? Landrynka fajnie, że masz te zamówienia. Oby tak dalej. Ja teraz wyszywam Afrykański zachód słońca krzyżykami, też na zamówienie. :) Któraś napisała, że Blig ma dla kogo święta naszykować. Przecież to Muzułmanin. Oni nie świętują takich świąt, czy się mylę? Ale trochę tradycji naszej możesz mu pokazać, a co! :) Rzeczywiście Mala jakoś długo się nie odzywa :( Maili też nie pisze. Mam nadzieję, że to nie jest zły znak :( Jasa a gdzie ty teraz właściwie jesteś. Moja koleżanka wróciła teraz z Bostonu. Pracowała jako tłumacz. Mówiła, że w Anglii jest multum pracy dla Polaków. Idziesz do biura i ci dają. Mnie proponowała, ale skoro wyjadę, to nie będę mieć do czego wracać. Mam na myśli moją pracę tutaj. Za bardzo ja lubię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) dziękuje wam kochane za życzenia, czas biegnie nieubłagalnie i latka leca ;) :) faktycznie cały grudzień mialam- świetowanie ale to dobrze bo takiego świętowania nigdy za wiele zaraz znowu robię za kierowce i jade z dziewczeciem na angielski wszystkim jeszcze raz dużo słoneczka [ kwiat] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo mrówcia - wszystkiego naj naj lepszego.... ZDROWIA i KASYYY!!! no i milego swietowania :) Kania -ja w Londynie jestem... no i nie wydaje mi się, żeby było tak jak Twoja koleżanka powiedziała, ale może tam u niej, no nie wiem, myślę, że teraz nigdzie na świecie nie jest tak, że się idzie do biura i ma się pracę... owszem jeśli ktoś bardzo chce to znajdzie... i jeśli nei jest wybredny to tymbardziej, do sprzątania zawsze potrzeba... język oczywiście na poziomie komunikatywnym trzeba znać nawet do sprzątania, nie to co 6-7 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Kania i nie szukałas takiej kasy ? Skoro to niezła kwota , to tym bardziej ... Ale Ty pewnie bogata jestes , to co to jest te kilka tysiecy jak się zgubi :P ;) ?!!! Szczesciara :) Jasa Ty chyba jestes przewrażliwiona , jak Ty w kazdym zdaniu do Ciebie skierowanym widzisz zaraz jakis podstep i uwagę krytyczna :P ;)) Luzik Babeczko ;) Julka chyba dasz jeszcze znak , jak bedziesz jechac? Aha i do kiedy bedziesz świetowac w Polsce ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie, ze kiedys bylam na castingu do filmu z Penelope Cruz? godzine temu dzwonili, ze potrzebuja mnie jutro......musialam odmowic...... :( Wiecej nic juz nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no nie wygłupiaj się :/ Wybrałas to co dla Ciebie jest najważniejsze. Więc się nie dołuj mi już Kobietko !!! ;) No chyba, że odmówiłas, a mialaś zagrac głowną rolę obok Penelope :P , to wiesz..., ale w innym wypadku ? ;))) Julka !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego filmu byly 4 castingi, na pierwszym bylo ok.700 osob, podejrzewam, ze razem zglosilo sie ponad 2tys. ... jak nie wiecej.... Gdyby zadzwonili dzien wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Julka 👄 TakTak jak się czujesz Kobietko ? Wszystko ok u Ciebie ? ;) I co tam babeczki ? Co słychac u Was ? Ja sie biore zaraz za ciasta . Gdybym byla w domu to upieklabym jedno, no moze dwa, a ze wyjezdzamy to robie 3 , bo z kazdego po trochu zabiore . Generalnie wole piec niz gotowac , zrobilam wiec podzial prac i juz nic nie zmieniam ;) Wczoraj tak ladnie bylo do poludnia, zrobilo się bialo, fajnei, tak swiatecznie, a dziś znowu chlapa i zgnilizna w powietrzu :O Zycze Wam spokojnego dnia i uśmiechu :) Buzki Dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawusią :) ja pieczenie zostawiam dla dziewczyn na jutro , dziś tylko ogarne to i owo a poza tym luzik :) też wam życze na cały dzień uśmiechu i radości :) Julia - ciesz się podróżą do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka z tymi kilkoma tyś. to przesadziłaś grubo :D ale nie będę się tłumaczyć. nie jestem w skarbówce ;) Jak się pracuje we dwoje to wiadomo, że lżej niż na kuroniówce i człowiek parę groszy od czasu do czasu może wsadzić do skarpety. Jasa naprawdę nie wiem jak tam jest, bo sama nie byłam. Powtórzyłam tylko to co słyszałam. Julio DAŁAŚ CIAŁA jednym słowem :O ale wybrałaś to co najważniejsze i chwała ci za to. 🌼 Miejmy nadzieję, że będą jeszcze inne okazje aby zagrać w filmie. To miała być jakaś konkretna rola czy statysty? ;) Mrówka jak tam po imprezce? dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja drogą..... to fajnie jest czasem znaleźć skarb, o którym się zapomniało ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania no jak napisałs wiecej niż moja wypłata to jak jest nawet dwa tysiaki to juz mozna mówic , ze kilka ;P Nie wnikam ile , ale fajnie ze właśnie teraz je znalazłas ;) mama przerwa na mala kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) ja dziś miałam Wigilie w pracy. Wczoraj id zis biegałam po wigiliach klasowych bo dostalam mase zaproszeń i chciałam do każdej klasy chociaż na chwile pójść. Objadłam sie jak nie wiem.... Tak jutro sobie juz jade do mamy i mój przydział to pieczenie ciast. Ja wiem że to co piszę cięzko sie czyta bo straszy bałagan panuje w moich wypowiedziach, ale nawet ja nie potrafie nad tym zapanować :))) Tak, Taku mam nadzieję że już lepiej sie czujesz? Julka zobaczysz trafi sie jeszcze lepsza okazja, nie mozna niby mieć wszystkiego ;) Jasa u mnie też zawsze zostaj eduzo jedzenia po świetach i połowe trzeba wywalac... Landrynka, Kania, Bling, Maja, Mrówka buuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !!! Wszystkim Wam zyczę Wesołych, Spokojnych świat , bez wzgledu na to gdzie będziecie i w jakim towarzystwie To są takie wyjatkowe dni, kiedy stawiamy na miłośc, czułośc i spokoj wewnętrzny. I tego Wam przy tej okazji życzę tez , Wszystkiego Dobrego , buziaczki dla Was wszystkich i dla kazdej z osobna 👄 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka nie masz zamiaru tu zajrzeć jeszcze przed świętami? znów coś przegapiłam??????????? :O W takim razie też życzę Wesołych Świąt❤️👄 W kuchni siedzę i pichcę ;) piorę sprzątam.... znaczy się nic a nic nie jestem od was inna ;) Dzisiaj to i mnie wzięło wreszcie za robotę ;) Na szczęście jest pomocnik w postaci mojej córki :) Damy radę do świąt się ogarnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×