Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Dzien dobry !! :-) Kania no no, nic się nie chwaliłas , ze córka ma takie zapędy :P Ciekawa jestem jak wygladały ? Czy moze tak jak na tym filmie pt : " Kurwa , jaka wiocha " ? :P :D Mrówka szczerze ? guzik mi pomogły :O Moze gdybym tak wziela ze dwie , trzy serie pod rzad to by cos pomoglo, a tak ulga byla tylko zaledwie chwilowa. W czwartek ide do neurologa, zobaczę co on mi powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie o to mnie nie pocieszyłaś ;) ale tak naprawde to się szczypie na te prywatę bo wiadomo trzeba mieć górę złota ;) :P ale jak nie pomoze to chyba po nowym roku sie wybiorę ja dostałam od razu skierowanie do rehabilitanki bo neurolog jedynie daje leki a za te to ja dziękuję, chociaż będe sie chyba starała o skierowanie do sanatorium i tu chyba jednak neurolog to załatwia? - zobacze bo przecież Pawła nie zostawię samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co sie kurwa ze mnie smiejesz?? :PP Kania gratulacje! Wiedzialas ze sie cos swieci czy cie zaskoczyli? Ja sie wlasnie zbieram zeby isc zrobic sobie zdjecia do dowodu ale kurde jeszcze wlosow nie wymylam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka co Ty kużwa co chwilke jakies linki udostępniasz ? wlazisz na jakies głupawe filmiki :P Ogladasz je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie niby linki? prosze jaśniej :P ze niby te na fejsboku? one się same wyswietlają i hugo wie jak, pewnie coś tam nacisnełam i nie mam kurna pojecia jak to cofnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, Tak taku, 10 lat szybko minie :D Wczoraj zaliczylam coroczny jarmark sw. Katarzyny w naszym miescie :) Pogoda jak marzenie, az sie wracac nie chcialo..tylko, ze juz stopy dalej nie mogly ;) No ale 7 godzin lazilismy :) Kania....gratulacje dla Klaudii :) ale czy Ty kiedys nie napisalas, ze jej sie do slubu nie spieszy? ;) Landrii...ozdoby piekne, mam nadzieje, ze uda Ci sie je sprzedac.. Ja w tym roku jeszcze swiat nie czuje... a juz niedlugo trzeba bedzie choinke kupowac ( na 8 grudnia) .. ozdob zadnych nie robialam, w ogole jakby do swiat bylo jeszcze ho ho... Mrowka..jak po imprezie? Katarzynek, Jasa, swietowalyscie? Blingus, jak u Ciebie? A....no przeciez w sobote byly tez andrzejki, jak tam u Was? Tutaj sie ich nie obchodzi, wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak nie tylko Ty bedziesz zyc z takim dowodem . Gdybym byla facetem , to nawet za doplata nie chcialabym na jego miesjcu z kims takim byc :/ Julka a co na tym jarmarku mozna podzwiac ? U mnie w miescie jest jarmark swiateczny. Wszystko na nim jest kicz niesamowity , ale i piekne rzeczy , no i ta sceneria ..boska :) Brakuje tylko sniegu do tego ;) Dzieki, mam jzu zamowienia , w czwartek jade do kolezanki zawieżc to wszystko i nie ukrywam ze licze na kasę .Bede miec za co wyprawic swieta ;) Bo inaczej to karp , ziemniaki i choinka z szyszek mi zostaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw czekałam 2 miesiace na wizyte u rehabilitana po to zeby dostać skierowanie na zabiegi które będa dopiero pod koniec marca, ja chromolę od razu mi lepiej kuźwa mać no nic już się umówiłam na jutro prywatnie i zaczynam jednak ćwiczyć sama nie ma przepros :/ a święta jakoś przeleca w końcu to tylko dwa dni, no i odwiedzić trzeba będzie teściową, moich rodziców, także żadnych szaleństw nie przewiduje ;) impreza andrzejkowa była super, córka z osiemnastki też zadowolona a w niedzielę jeszcze zjazd rodzinny z tej okazji :) Landrynka - no to życze powodzenia :) Tak taku 10 lat minie jak z bicza ;) Julia - kiedy się zaczynasz pakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak pisalam Mrówka jak bylo u mnie , to mi nie dowierzałas :O :P Julka się gdzies pakuje ? NIe doczytalam czegos ? Julka kiedy i gdzie wyjeżdzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po pacy odpoczywam :) z tymi zaręczynami to tak było - Młoda w sobotę rano stwierdziła, że wyjeżdżają na weekend do Kazimierza chyba, bo jeszcze dokładnie nie wie. Ma być niespodzianka. I pojechali... Potem wieczorem już przysyła nam mmsa z pierścionkiem na palcu. ;) No to co miałam myśleć. Jak nic tylko się oświadczył. W niedzielę mówię do M, że trzeba kupić szampana i to uczcić jak wrócą. Placka nie chciało mi się piec to też kupiliśmy i czekamy... :) Przyjechali - Mlody do mnie z bukietem, do M z flaszką i o rękę prosi. Śmieję się, że zgoda, niech ma. :D Otworzyliśmy szampana, naszykowałam ciacho. posiedzieliśmy, pogadaliśmy.... I tyle tego było :) Ślub planują najwcześniej za jakieś półtora roku jak Młoda zdejmie aparat z zębów. Nie śpieszą się. Zdąży spokojnie jeszcze skończyć licencjat. ;) Landrynka mnie też czasem takie rzeczy wyskakują jak chcę coś obejrzeć na fb. Potem wywalam ze strony, żeby nie robić śmietnika. Już się nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słyszę, że takie kolejki do lekarza i jak w przypadku Mrówki na rehabilitację, to normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera. To gdzie są nasze pieniądze i po jaką cholerę tyle kasy płaci się na ZUS. Sama do dentysty chodzę prywatnie, bo się nie mogę załapać na fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo życie :( szkoda gadaćććććććććććććććććć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę (_) 🌼 Dzis idę zeznawać na policje w sprawie stłuczki na parkingu. Landrynka jednak jestem wiarygodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę (_) 🌼 Dzis idę zeznawać na policje w sprawie stłuczki na parkingu. Landrynka jednak jestem wiarygodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no to kawa :) U mnie wszystko po staremu czyli przygotowania do ślubu (wybraliśmy juz zaproszenia, suknia zamówiona,po nowym roku czekają nas nauki przedmałżeńskie :P) i rozglądanie sie za mieszkaniami. Jedno mamy na oku wczoraj oglądaliśmy, ale na razie nic nie pisze, żeby nie zapeszać :) Widzę ,że u Was ozdoby świąteczne a u mnie nawet świąt nie czuć w domu, dopiero będe się za porządki świąteczne zabierała :P Słyszałyście ze w grudniu ma być 12 stopni i zero śniegu- co to za święta bez śniegu. Kania gratulacje dla córki :) a co do stłuczki to rzeczywiście nieciekawie, ja też nawet nie mam w aucie kartki ani nic ale chyba wydrukuje sobie takie oświadczenia i będe wozić w razie czego w samochodzie. Landrynka śliczne masz te ozdoby. Najbardziej podobają mi się te choinki. A wstrętnymi babami się nie przejmuj bo dziś to tylko ludzie potrafią gadać jeden na drugiego i nic pozatym mrowka z służbą zdrowia to tak właśnie jest u nas, miesiącami się czeka do specjalisty. Zresztą wogole dzis o dobrego lekarza cieżko. Tak taku mało kto się podoba sobie na zdjęciach zwłaszcza tych dowodowych ja cały czas próbuje jakoś ukrywać to moje :P na szczęscie w przyszłym roku wymieniam :) Julii szkoda że u nas nie ma takiego jarmarku chętnie bym połaziła, żeby choć troche poczuć te nadchodzące święta. Wogóle myślałam że te święta spędzę już u siebie w mieszkaniu a tu sie tak wszystko wlecze :( buzki dla wszystkich. Mykam dziś z siostrą na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Kania napisz potem co i jak ? :) Maja ja to w ogóle swiat nie czuje i nie wiem czy chcialabym w ogóle aby te swieta były. Dla kogos kto wyjezdza , wychodzi z domu , do rodziny i praktycznie nie ma go to fajna sprawa. U mnie tak nie bedzie :O. A njagorsze jest to, ze moze bede w Wigilie pracowac i to od rana 24 do rana 25 . W ubiegłym roku mialam smutne swieta i w tym tez będą . Tesknie za mama ,Ona by wiedziala jak to wszystko ogranac , a tak .. ? Jakoś tak beznadziejnie mi z tym jest ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - napewno uradzisz, w końcu to masz też innych członków rodziny - rozdziel robotę! a swieta to nie pompa i takie bajery tylko swojski klimat i wypoczynek, naprawde ja nie rozumiem kobitek które muszą mieć w chałupie błysk i cuda wianki, no sorry, sprzątam normalnie jak na każda niedzielę, gotowania trochę wiecej bo zrobię pewnie sałatkę i upiekę jakieś dwa placki, ale przecież nie chodzi o to żeby dwa dni siedzieć i jeść, w swieta to głównie wypoczynek i leniuchowanie ;) :) no i faktycznie u mnie zjedzie młodziez wiec będzie wesoło, chociaż pewnie młody potem pryśnie do panny, a reszta to kto wie ;) :) Landrynko - wiem że trudno komuś to zrozumieć jak jego rodzice jeszcze tu są, ale mój mąż często powtarza jak mu brakuje teścia - więc pewnie w święta odczuje to również, głowa do góry, mnie pomaga wizyta w kościele na tygodniu kiedy jest spokój i cisza, może spróbuj ;) :) Kania- napisz co i jak? dla reszty bo mi brakło już weny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, Landrynus....mamy zawsze Ci bedzie brakowac, szczegolnie w takich chwilach, dniach, okazjach...ale masz reszte rodziny i postaraj sie dla nich, dla Was wszystkiech te swieta cieplo i w przyjemniej atmosferze, Twoja mama tak wlasnie by chciala....widziec Cie/Was wszystkich usmiechnietych :) Ona bedzie zawsze w Waszych sercach! Ja tez nie wiem jak to u mnie bedzie, sprawa sie w tym roku skomplikowala na tyle, ze nie mamy czym pojechac, a bilety sa po prostu za drogie. A tutaj z kolei nie chce zostac, bo takie swieta to nie swieta. I az sie myslec o takiej opcji boje :( A jarmark to byl taki ogolny, od traktorow, krow i krolikow, poprzez ciuchy i regionalne wyroby spozywcze.... :D U nas jest na rynku organizowany taki ryneczek swiateczny, z malymi drewnianymi budkami z roznymi duperelami,wszystko w swiatecznej atmosferze z kolorowymi choinkami, muzyczka.... jest tez sztuczne lodowisko, mozna pojezdzic na lyzwach :) Taki tam ryneczek dla dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Juleczko, masz rację , ale wiesz jak to jest, niby czlwoiek zdaje sobie sprawe z kolejnosci na tym swiecie , ale czasami nadchodzi taki moment, ze nie rozumie tego i nawet nie próbuje zrozumiec dlaczego wałsnie tak jest... Ja myslalam, ze to jakis swiateczny jarmark . Mrówka ja tez sprzatam na bieząco. Ale od malego pamietam, ze własnie sawieta -pomijam ten caly aspekt wiary -, kojarzyly mi się4 z przygotowaniami do swiat , min sprzątaniem. Przeciez okien myc nie bede co tydzien, firan prac tez nie, meble mam takie, ze co tydzien je odsuwac i myc w kątkach gdzie jest trudny dostep , to bez sensu . Poza tym jest wiele zakamarków, ze nie sprzata sie co tydzien. I wąłsnie jest taki moment, czyli swieta czy jakies wieksze uroczystosci, ze sprztamy bardziej gruntownie . Ja mam w roku takie 4 momenty , kiedy pucuje mieszkanie suoer dokladnie. To sa swieta , potem na koniec roku szkolnego i na rozpoczecie roku szkolnego. Jakos tak przyjelam te terminy chyba ze wzgledu na to, zeby na lato, wakacje bylo pachnaco w domu i na poczatku wrzesnia , zeby po tych wakacjach posprzatac :P No i chodzi tez o calą tą oprawę jesli chodzi o menu i prezenty . Trudno jest cokolwiek przygotowac , jak się ma bardzo ograniczone srodki finansowe i liczną rodzinę :O I moze to tak boli, i jakos nie ma powodów do radosci :( Ehhh, chyba mam zły nastroj bo tylko mi sie narzekac chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię doskonale ja w tym roku budżet mam tak okrojony że wogóle się zastanawiam nad prezentami, chyba tylko Pablo dostanie cosik ;) ale jakoś ogólnie u mnie jest w drugą stronę bo totalnie to w tym roku olewam, sprzątanie też bo nie moge bardzo się przesilać, ani dźwigać ani nadwyrężać , słowem mówiąc taki leniwiec mam mieć przez jakiś czas ;) byłam właśnie prywatnie u pana z moim kręgosłupem, wszystko się dowiedziałam co i jak, zostałam wymasowana i nastawiona, jak mnie ktoś spyta jaka jest różnica między prywatną wizytą u rehabilitanta a państwową to mu moge bardzo dokładnie i szczegółowo opisać ;) teraz przynajmniej wiem na czym stoję i co robić, no i ogólnie byłam dziś u fryzjera i zrobiłam sobie grzywkę, Paweł się spojrzał na mnie i powiedział ze wyglądam jakoś inaczej - znaczy się dobrze czy nie to już tego nie dowiedziałam ;) Julia - kurcze to trochę szkoda że nie pojedziesz na święta do Polski a samolotu nie bierzesz pod uwagę, teraz sa te tanie linie lotnicze? albo może pociąg no ja niewiem czym można jeszcze stamtąd dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszła fota i uprasza się o konkretne odpowiedzi bo mnie się wydaję że za ciemny kolor mam i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko, bardzo fajnie wygladasz, mi sie bardzo podoba!Fajnie Ci w grzywce...no a to pierwsze zdjecie to bomba, wygladasz jak dziewczynka! A! no wlasnie, ze szukalam lotow low cost i niestety.....bo albo bierzesz z duzym wyprzedzeniem i masz tanio...albo w druga strone, juz teraz ceny sa nie do przyjecia jak dla mnie.... Wystawilam moje autko na sprzedaz............. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia wygladasz faktycznie młodziutko i jest Tobie bardzo ladnie, nawet bardzo ładnie w tej grzywce:D Ale jak na moj gust wygladalabys jeszcze bardziej ekstra w jasnych włoskachlub chociaz miala odrobinę blond refleksów . Jakos tak sie zrazilam ciemnymi włosami u osób z wczesniejszym blondem przez moja przyjaciólkę . Sliczna dziewczyna, blond wlosy , oprawa ciemna , oczy piwne i cos ją podkusilo, zeby sobie machnac na czarny kolor , wlasciwie to robi sobie na granat , ale ja miedzy tym granatem a czarnym nie widze róznicy. I cholera dodała sobie lat :O :P Ogólnie myśle, ze kolor blond odejmuje troche z daty urodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miały być jasne refleksy ale wyszły za ciemne, fryzjerka twierdziła że tak musi zostac bo inaczej wyszedł by popielaty a takiego to raczej nie chciałam ;) :) na dziś starczy siedzenia ide myć Pawła i sama dziś kicnę wcześniej w bety po tym masażu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie bilety na swieta sa bardzo drogie. Dzis kupilam siostrze na 23 go a wczesniej na powrot na 13 tego , i powiedzialam zeby nie wchodzila na stronke i nie sprawdzala,bo bedzie zla jesli potanieja. Juz tak bylpo tydzien temu cena spadla o 20 procent przed polnoca poszla do gory a po polnocy w ogole tak podskoczyla ze szok. Ja nie wiem co bede robic w swieta,moze po prostu odpoczywac w lozku. Najlepiej nic nie planowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam żadnej foty, na fb tez nie widzę :( Byłam, zeznałam. Po mnie mieli przesłuchać tego faceta. Na początku trzymał się ponoć swojej wersji ale później ją zmienił. Wlepili mu 2 stówy grzywny plus naprawę naszego auta. A ja chciałam się dogadać to nie chciał, kręcił. Widzicie jacy ludzie są głupi. Jakbyśmy się dogadali, to by za naprawę było 200 zł i już, a tak.... dostał dodatkowo. I po co? Czasami nie warto słuchać doradców i lepiej zdać się na swój instynkt. W jego przypadku tak na pewno było. Na parkingu chciał się dogadać, pojechał do domu, nasłuchał "dobrych rad" i winę próbował zwalić nas. Pomyślał głupie baby i się pomylił. W tym wypadku cwaniactwo nie wyszło i mam nadzieję, że wszyscy wyciągniemy z tego wnioski. Nasze są takie, żeby się nie układać w takich sytuacjach i od razu dzwonić na 112. A ten pan pewnie, że nie należy lekceważyć przeciwnika, bo się można nieźle naciąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×