Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Kobietki kochane jade dziś już do teściow wiec nie bede miala jak tu zajrzeć dlatego Chcę Wam życzyć ZDROWYCH SPOKOJNYCH WESOŁYCH ŚWIĄT PEŁNYCH MIŁOŚCI SZCZĘŚCIA I ODPOCZYNKU. I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE CAŁUJE WAS I ŚCISKAM MOCNO BUZKI KOCHANE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie kochane obyście szczęśliwie i spokojnie przeżyły ten czas Bożego Narodzenia :) ja właśnie wypiłam kawusie a teraz smaże rybe, potem jeszcze wizyta z Pawłem u lekarza bo ma zapalenie krtani i ubieranie choinku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim. Takze cchaialm wam zyczyc wszystkiego dobrego na te swieta. Odpoczynku przede wszystkim w rodzinnym gronie. Buziaki Wlasnie sie dowiedzialam ,ze moja siostra zamiast wyladowac w Poznaniu, wyladowala we Wroclawiu ze wzgledu na warunki pogodowe. Biedna dotrze do domu w srodku nocy wykonczona. Spotkala moja dawno wspollokatorke w autokarze, no i jak ona leci to zawsze ma przeboje wiec i nie obylo sie tym razem,tyle ze ona mame ma we Wroclawiu wiec wyladowala w domku. No nic jakos to bedzie. Ciekawe jak nasza Jula, czy juz na miejscu i czy podroz mieli w miare spokojna. Ja dzis bylam na zakupach ,wiec cos tam naszego uszykuje. Ciesze sie ze nie bede w te dni sama ,to najwazniejsze. Zreszta w razie czego moge jechac do Justyny i jej rodzinki, na kolacje Wigilijna,ale za bardzo mnie nie ciagnie. Kania tak to Muzulmanin i swiat nie obchodzi. Dla nich to zwykly dzien. Co nie znaczy ze nie moze zjesc barszczu, krokietow czy pierogow. Golabki jadl juz i mu smakowaly, zreszta oni maja podobne tylko w lisciu winogron.Za ryba nie przepada,ale jak dobrze zakamufluje zapach to tez zje. Musze tylko co jakis czas zagladac do domu,bo to dobry czas dla wlamywaczy. Wlasnie dzis okradli T znajomego. A nasze mieszkanko zupelnie puste bo smarkata zaprosila mame i siostre z Polski i opiekuja sie domem siostry ktora z rodzina wyjechala do Niemiec. My mieszkamy na parterze i z samego brzegu, no ale mam nadzieje ze nikt sie nie zainteresuje. Landryneczko, no wlasnie te kursy to taki pic na wode. Wiesz magluja cie w kolko i ucza pisac cv, niby ucza jak i co mowic na rozmowie o prace i takei tam pierdoly. A na koniec kaza szukac sobie praktyk no i dzwonia i pomagaja z ta praktyka,tylko ze ja ostatnio dostala sie do sklepu ktory byl ostatni na mojej liscie,no ale musialam podjac tam prace, bo w sumie nie maja czasu zeby do kazdej osoby podejsc indywidualnie. Wiesz zalezy na jaki kurs sie trafi , bo ostatnio dostalam sie na przedszkolanke, to wiadomo kazdy szuka pracy w przedszkolu, ucza ludzi wierszykow, piosenek, robia jakies zabawki i takie pierdulki wiec jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat Kochane... wszystkie razem i kazda z osobna. Swietujcie pysznie, cieszcie sie rodzina i prezentami i wracajcie zdrowo na topic :D Bylam kurde pewna ze wchodzac dzis na topic zastane wpis od Sylvika... :( Szkoda ze sie pomylilam. Mimo wszystko Sylviku jesli zajzysz zycze ci wszystkiego dobrego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula juz w domku :) Przesyla Wam najserdeczniejsze zyczenia swiateczne, wspanialej atmosfery i wszystkiego dobrego :) My za chwilke szykujemy sie i jedziemy na kawke do siorki :) Szkoda, ze sniegu nie ma, jest tak strasznie szaro od rana...w zeszlym roku to bylo pieknie bielutko. Buziaczki dziewczynki i dziekuje za zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzień leniuchowania za nami :) nie przejedzone jesteście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;)) Julka 🖐️ witam w kraju ;) Wszystkim Wam dziękuje za zyczenia . Ja już w domu , odpoczywam. Troche brzuchol nadęty :P, ale juz jutro spokojny dzien , bez zadnych szalenstw. Teraz żubróweczka ze sokiem jabłkowym i błogie lenistwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i do kuchni ;) Dziś my mamy gości ;) Muszę się ogarnąć, będą koło południa. Za oknem mało świątecznie. Śnieg się roztopił, mrozu jak na lekarstwo nie ma, zaczęło wiać. Jednym słowem - bardziej to na październik wygląda. U was pewnie to samo? Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm w sumie to u nas tez nie ma tego sniegu az tyle co w zeszle swieta. Bardziej jest wszystko oblodzone, tzn tu u T. bo w Oslo nie bylam 3 dni. Musze jutro jechac sprawdzic czy wszystko w porzadku w mieszkanku. Dzis upieklam ciasto czekoladowe,skusilam sie mimo ze ciagle mi cos nie wychodzi w tym piekarniku i o dziwo udalo sie. Nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to zbieracie siły na sylwestra już ;) :) kawusie stawiam tym które mogą :P dla pozostałych whisky ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, melduje ze zyje. Swieta ok. Duzo poza domem, prezenty tez ok. Wsciekla dzis jestem bo przed swietami dzwonilam do PL w sprawie mojego dowodu i Pani mi powiedziala ze jest juz z Wawy wyslany wiec musze zadzwonic po swietach czy dotarl. Dzis dzwonie a inna pani mi mowi ze nie, on zostal zrobiony 22go ale nie wyslany. Wiec raczej dopiero w nowym roku bedzie na miejscu. Qrde no!! Bede musiala w takim wypadku bez waznego dowodu przekraczac granice. Kupa goowna to jest!! Chcialam sobie milo jutro jechac popoludniu, bylam juz w trakcie rezerwpowania hotelu a teraz wielki klops jak jutro nie bedzie tego obsranego dowodu ;( Dobra ide sie dalej gdzie indziej denerwowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pralka mi rypła, kosztowało mnie to wypasione kozaki :( szukam sponsoraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest Kania źle, częściowo się znalazł ;) :) okazało się że syn z roboczych ubrań nie wyjął jakiejś śruby która była przyczyną awarii i zapłacił połowę za naprawę - dobre i to a po kozaki pojadę po nowym roku mam nadzieję ze juz przeceny będą konkretne i na moją kieszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) a ja cos spac nie mogę, jestem już w warszawie, mam brzuchol jak piłka i nie moge się go pozbyć.... Tata ma straszn ehumory 3 dni chodzil obrazony na wszystkich i nikt nie wiedzial za co.. dzis poprawilam sobie humorek kupilam sukieneczke taka z materialu bluzkowego luzna i bluzke przecenione na 19.99 ide do kazy a tam jeszcze promocja i po 9.99 wyszła każa :)) O 7 wyjeżdzam nad morze, do gdyni jade i w niedziele wracam. buuziam Was i życze super zabawy i spełnienia marzeń w Nowym Roku? A teraz czas na podsumowania co u kogo w tym roku było :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się Sylwestra spędzam w domu ;) z mężem. Jak nam to wyjdzie, zobaczymy. Tymczasem Miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo my wybieramy się na sale na sylwka z znajomymi :) zaczynamy o 20 :) A Wam wszystkim Zyczę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2012 roku, żeby był lepszy niż ten co mija :) Szampańskiej zabawy buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego kochane co najlepsze i udanych imprez :) ja zostaje w domu z Pawłem, młodzież cała na imprezkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zycze udanego wieczoru, tym , ktore się bawią szmpańskiej zabawy a na Nowy Rok wszystkiego co najlepsze i obysmy się nadal spotykały na kawie w tym samym gronie ;) Buzki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do siego roku buziaki. My popilismy w domu i niedlugo jedziemy do miasta. Tu jakos inaczej ludzie sie bawia i trzeba do tego przywyknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki Dzięki ,że o mnie pamiętacie, nie pisze bo nie mam netu i nie mam o czym. Teraz pisze z pracy ,mam nocke. Życze wam spełniania marzeń, wiary w siebie ,optymizmu i żeby nawet tysięczna część moich zmagań z ostatniego roku nie spotkała żadnej z was. Tylko prawdziwych przyjaciół i radości z każdego dnia. Cieszcie się kazdą chwilą.Bo one pozwalają żyć gdzy jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nowym roku Mala miło cie widzieć 👄❤️ Trzymam kciuki. Jak się zbiorę to odpiszę na mail. Podałam do Landrynki, bo nie widziałam, żebyś jej przekazała. Jak wasze imprezy sylwestrowe? My świętowaliśmy w domu. Balowaliśmy do 3ciej. :) Wstałam o 8mej. Nie mogę spać. Niedawno Młoda wróciła do domu. ;) Niedługo wybierzemy się na spacer noworoczny. Za oknem słońce i wygląda na to, że ciepełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×