Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Laski, najlepszego w tym nowym roku :) Sylwestra spedzilismy w gronie rodzinnym, o polnocy wybralismy sie wszyscy razem na nasz rynek poogladac fajerwerki :D No ale ogolnie milo bylo :) Nawet slonecznie za oknem, pewnie po obiadku na jakis spacerek sie wybierzemy :) Poki co tylko jedna poczta mi dziala...ta moja art..... W sb wyjazd...po powocie nadrobie zaleglosci :) No i na dietke przejde, bo tutaj to ciagle jemy! :D Wiecie, ten 2011 to byl nawet dobry rok dla mnie...a pamietam, ze na poczatku tak sie obawialaysmy wszystkie razem tu na kaffe..pamietacie? Oby 2012 byl jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dopiero wróciłam do domu, dwa dni pełne wrażeń :) poznałam dwie nowe osoby, pierwsza to być może przyszła synowa, a druga to być może nowa bratowa ;) :) oby cały rok był taki jak dzisiejszy dzień ;) - tego życze sobie :) a wam tego czego pragniecie :) i do zobaczenia na kawusi jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Dobrze, ze koniec roku byl mily dla kazdej z nas Dzwoniac wczoraj do domu ,powiedzialam mamie ,ze u nas na pewno zaraz zacznie sie prawdziwa zima, i nie mylilam sie ,sniegu jest masa. Bylismy w porcie, ludzi od groma, w dyskotekach tez sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babezcki 🖐️ Witam w Nowym Roku . Jestem pełna optymizmu i wairy w to, ze ten rok bedzie dla mnie rokiem przelomowym . Obym tylko odnalazla sie w tym , co mnie czeka :P Zapraszam na kawę :) Jest tu jakas zbłąkana dusza ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pokazuję :) Mieszane uczucia władają moją duszą :O ale ogólnie udany początek roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) ja się byczyłam córcia ściagneła komedie - kocha lubi szanuje - czy jakoś tak, wiec się relaksowałam przed kompem a teraz siedzę i szukam odpowiedniego wzoru na nowy sweterek :) musze przyznać że w tym roku będe miała sporo sweterków, złapałam jakiegoś bakcyla ;) no i ogólnie postanowiłam oszczędzać hmhm tego mmmmmm mam nadzieję że się uda ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Jestem z kawą |__]7 ;) Mrówka 🖐️ Katarzynek Twoje zdjecia to cud miód i orzeszki ;) Sliczna dziewczyno !!! ;) U mnie dzis wiosna. Piękne słońce, ptaszki ćwierkaja , cieplo , no pogoda cudna ;) Mam na dzis ambitne plany , zobaczymy co mi z tego wyjdzie.Musze zalatwic pare spraw zwiazanych z moją przyszlą pracą . Nie pisalam Wam o tym, ale zaczynam nową ere w moim zyciu. Branza to wystroj i dekoracja wnętrz. Pod koniec stycznia jade w pierwsza delegację sluzbową do Poznania na targi . Wrzucono mnie na glęboka wodę . Jakie bede efekty okaze sie za jakis zcas, ale jedno wiem na pewno, ze czeka mnie duzo pracy ;)) Dlatego tez tak optymistycznie weszlam w ten Nowy Rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób dużo fotek z tych targów bo podobno są świetne i jest co oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko, ale fotki czego mam zrobic ? Co by Cie interesowalo ? Tez myslalam zeby wziac aparat foto .Nie wiem co dokladnie tam jest, musze jeszcze popatrzec w neta . Katarzynku poki co nie dziękuje , ale wsparcie jak najbardziej potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś że to dekoracje wnętrz wiec chętnie pooglądałabym jakieś fajne, może coś bym podpatrzyła do domu :) w najblizszej przyszłości musze salon wyremontowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka widzę, ostro prujesz do przodu :D Pomyślnych wiatrów ci życzę 🌼 Same widzicie - raz na wozie raz pod wozem ;) Landrynka zaczyna ten lepszy etap i niech trwa jak najdłużej 🌼 Te moje uczucia to wiesz.... Moja Młoda jutro znów idzie na rozmowę do banku. Przydałoby się, żeby i dla niej coś się wyklarowało. Grunt to pozytywne myślenie. :) Kasiu bardzo ładne fotki. Jesteś bardzo fotogeniczna. Taka świeża, naturalna 🌼 Kawa na start? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się pisze na zbożową :) od południa poza domem, miłego dnia wam życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dzien dobry ;) Na kawę tez się piszę, chociaz myślę, ze na mnie i tak nie dziala , raczej piję ją z przyzwyczajenia i dlatego, ze lubię ;) Mrówka ok ;) Jak bedzie cos godnego uwagi ,uwiecznie to na zdjęciu ;) Kania czy ostro ? Moze i masz rację , gra jest warta świeczki ;) A gdzie reszta dziweczyn ? Maja wspominalas ze zaczynasz nowy rok praca , pochwal się czy sie udalo i co robisz ? Jasa a u Ciebie coś nowego ? Julka jak pobyt w domu ? Kiedy wracacie ? TakTak gdzie się Babeczko zaszylas ?;) Blinguś jak tam zdrówko Twoje ? Mała moze bys tak cos wiecej skrobnela co u Ciebie ? moze byc na priv ... Katarzynku z kim bylas nad morzem ? Dalej ciągniesz znajomosc z P ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje, Nigdzie sie nie schowalam tylko do wczoraj te cholerne ferie swiateczne byly a dzisiaj nareszcie buda pusta i moge robic co chce. Choinke juz wywalilam i chate wczoraj tez do normalnego stanu doprowadzilam. Ponadto slonce za oknem ale pizdzi jak w kieleckiem. Landrii moze i ja bym sie na te targi wybrala?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze ja juz nie mam dzieci w wieku szkolnym ;) Bo dla mnie okres wakacji czy ferii tez byl horrorem :P Choinkę wywalam po 3 Królach . Zaslania mi obraz w tv i jak leze w łozku to nic nie mogę obejrzec :O W tym roku jakas taka rozłożysta jest jak nigdy ;) TakTak piszesz powaznie o tych targach ? Bo jak tak pol zartem pol serio z naciskiem na zart , to nie bede się produkowac na mailu :P Obiad już mam podszykowany , potem jade z tatem do lekarza a popoludniu mam zamiar troche poszalec na allegro. Znalazłam ciuszki dzieciece , jeszcze z pracy, ale jako, ze byly "szef" nadal mi wisi z kasą to z czystym sumieniem konfiskuje te ciuszki i wystawiam sobie prywatnie na allegro ;) Mam gdzies szczerosc w tym wypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Po raz kolejny musze sie przestawic ze spaniem a raczej jego brakiem Pofolgowalam przez te 12dni Znowu zarwalam kilka nocek Wczoraj wzielam tabl ale nie uspila mnie i lezalam do 5 Wlasnie walcze ze zmeczeniem i ziewaniem Caly ten czas jestem u T do powrotu siostry 13 Spokojnie moglam podnajac mieszkanko na 3tyg Mam nadzieje ze i mi sie cos wyklaruje w tym roku Landri taka branza od zawsze mi sie marzy lub cos z detektywistyka hihi niestety realna opcja to chyba tylko jakis sklep lub przedszkole Jutro ide do kliniki na konsultacje a potem prawdopodobnie zabieg laserem Kurcze jeszcze nie bylam w centrum zobaczyc czy sa jakies przeceny Jakos wyjatkowo nie mam na nic zapotrzebowania Moze ze wzgledu tez na brak miejsca w szafie No moze jedynie jakies buty Tego nigdy za wiele Jejciu za chwile znowu weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Po raz kolejny musze sie przestawic ze spaniem a raczej jego brakiem Pofolgowalam przez te 12dni Znowu zarwalam kilka nocek Wczoraj wzielam tabl ale nie uspila mnie i lezalam do 5 Wlasnie walcze ze zmeczeniem i ziewaniem Caly ten czas jestem u T do powrotu siostry 13 Spokojnie moglam podnajac mieszkanko na 3tyg Mam nadzieje ze i mi sie cos wyklaruje w tym roku Landri taka branza od zawsze mi sie marzy lub cos z detektywistyka hihi niestety realna opcja to chyba tylko jakis sklep lub przedszkole Jutro ide do kliniki na konsultacje a potem prawdopodobnie zabieg laserem Kurcze jeszcze nie bylam w centrum zobaczyc czy sa jakies przeceny Jakos wyjatkowo nie mam na nic zapotrzebowania Moze ze wzgledu tez na brak miejsca w szafie No moze jedynie jakies buty Tego nigdy za wiele Jejciu za chwile znowu weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak te w marcu to typowo wnetrzarskie , byc moze ze i na te tez pojadę. Te co teraz to targi Budownictwa, na to tez musze miec wzgląd :O :P Jednak i na tych tez bedzie pokazany jakis nowy kierunek , jesli chodzi o wsytroj wnetrz ;) Napisze do Ciebie maila i opiszę co i jak ;) Bling wiesz, moze zaraz ktos tu krzyknie na mnie , ze przesadzam z tą moją troską ,ale opamiętaj sie Kobieto i zacznij normlanie zyc . Normalny sen , bez zadnych tabsów , odpoczynek , to i sily miec bedziesz na latanie po sklepach ? Gdzie ta Blinguś co ciagle cos kupowala i szalala nam tu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszalałam u dentysty. Pękły dwie stówy na nas dwie i to podobno z rabatem, bo prawie stałe klientki jesteśmy. A raczej pacjentki ;) Krem pod oczy też sobie zawaliłam. Ale już nie Olay. Za jego cenę kupiłam z Soraya i z Perfecty. I jeszcze mi zostało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja kupilam sobie chyba na wiosne krem i żel pod oczy firmy , ktora polecila TakTak..nie wiem czy dobrze pamietam i czy dobrze napisze nazwe ...RIVAL DE LOOP. Zaplacilam za dwie tubki ( jedna 15 ml )razem z tego co pamietam chyba okolo 12 zł . mam do teraz i sa ekstra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka ja też go kupiłam wtedy i jak dla mnie to tylko na krótką metę jako przerywnik miedzy tym co zazwyczaj kupuje, teraz chyba musze uciułac na porządny bo ostatnio jade na tych tańszych ;) ja byłam przelotem w orsay przecena biżu wiec sobie machnełam kolczyki a co mi tam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri kochana za troske dziekuje, widzisz tak to sie poukladalo, za duzo czasu wolnego to i w glowie sie poprzestawialo. Ale dzis zwalczylam sennosc,przetrzymalam organizm i zamierzam kolo 23 sie normalnie polozyc. Wstaje troszke pozniej bo o 6 wiec mam nadzieje ze wszystko sie unormuje. Zreszta T tez nie spal, i w dzien nie odsypial,wiec mam nadzieje ze sie ze mna polozy. Ja mam u niego troszke przechlapane bo on czesto w nocy siedzi, a mnie draznia swiatla ,dzwieki,nawet z zegarka baterie wyciagam. Ale jakos dziwnie jest tam gdzie mieszkam z siostra, ona ze smarkata moga siedziec w salonie ,gdzi eja spie i zasypiam jak niedzwiedz,moze dlatego ze kilka nocy wczesniej zazwyczaj sie mecze. Ja tez wtedy kupilam ten kremik pod oczy, uzywalam kilka razy ale z ta moja systematycznoscia to na bakier jestem. Ten na dzien brazujacy tez mam. Hihi w sumie to czesto kupuje to co polecacie a potem lezy. Buziaki i milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×