Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Jula wyjeżdżam 2 maja i wracam chyba 5 , i jadę jadę samochodem :) Tym razem bez żadnych szaleństw :P Wróciłam z miasta. Oglądałam buty. W CCC są nawet dość fajne i ceny tez na moją kieszeń. Poczekam jednak do soboty. Córa dostaje kasę i zaplanowałyśmy wspólny wypad , może się na coś załapię :P Chciałabym kupić sobie jakieś spodenki,może lniane ? , do których pasowałyby mi wszystkie bluzeczki Na Kwiaty tez dziś patrzyłam po raz kolejny. .Jak zawsze pelargonie , begonie podziwiałam i tez patrzyłam na surfinie. Kurde ale u mnie to nie przetrwają do końca lata :O Jeszcze się zastanowię i może po powrocie kupie . Moja mama zawsze wystawiała pelargonie na balkon po 15 maja . Ponoc Zimna zoska i ogrodnicy wcześniej miały im zagrozić . Tez mam ten nawyk wpojony i właśnie po 15 maja wystawiam na balkon skrzynki. U mnie tez dziś wieje, ale jest bardzo ciepło ;)) Jula !!! no to baw się dobrze !!!. Czekamy na Twoją relację po powrocie i fotki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w koncu butow nie kupilam... poczekam, az mi cos w oko wpadnie ;) Prawie wszystko juz spakowane, kolacja przyszykowana...Po kolacji jeszcze wykapiemy Bianke :) Trzymac kciuki za pogode :) Powrot w niedziele :) Kartek wysylac nie bede, bo nie mam adresow :) smacznej kolacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim No to jestem :) Wróciłam wczoraj 🌼 Wszystko ok 🌼 Miłego dnia Nie wiem co to jest powyżej ale ..... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polewaj też . Kania a coś więcej ? Co z tym markerem ? Może skrobnij coś na e-maila w skrócie . Jula już w podróży. TakTak pewnie w ogródku. Mrówka ? niech zgadnę....drutowanie ? A reszta ...? Dziś pochmurno i chłodno. Od jutra Lato !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudło Landrynka :P :) jeszcze nie usiadłam niestety do drutowania u mnie dziś wygwizdów straszny wyszłam na dwór i zwiałam do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri marker jest ok. Niby podwyższony ale to nic nie znaczy. Wynik histopatologiczny dopiero za 4 tygodnie i z tym do lekarza, który znów mnie skieruje. Jakieś wariactwo. Jakby nie mogli tego zrobić za jednym zamachem, zwłaszcza, że mnie wzięli na blok operacyjny i miałam pełną narkozę. Przed i po wleli we mnie chyba ze 4 kroplówki z różnymi płynami, żeby mi podnieść elektrolity. Czegoś wyszło za mało we krwi. :O Pewnie czeka mnie ciąg dalszy przeprawy z jajnikiem. Właśnie nad tym pracuję. ;) Postanowiłam się skonsultować z kimś innym. koleżanka obiecała, że da mi namiary na jednego profesora w Lublinie. Spadam robić pranie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAnia - zawsze warto faktycznie jeszcze z kimś to skonsultować, jak masz namiary to koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wieje ale jest slonecznie. Tak jak u Landrii lato zaczyna sie u mnie od jutra. Wyjazd na weekend juz zaplanowany. Kania pisz cos wiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super napisalam komentarz przed 30 minutami i zapomnialam wyslac. Teraz wyglada to glupkowato z tym "Kania pisz wiecej!!":P Ale oczywiscie jak chcesz to pisz ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę przesadziłam z tym robieniem czegokolwiek. Zmieniłam pościel i wytrzepałam koc z okna. Trzeba było jednak z tym poczekać :O Kurde, a tak świetnie się czułam. No to mamy czas przeszły :O Miałam wziąć się za odkurzanie. Poszukam sobie jelenia jak któreś wróci do domu ;) Ide leżeć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Kania, tez myslalam ze moge normalnie wszystko i dupa, nawet dostalam opiernicz od mojej lekarki. Nie przemeczac sie i nie dzwigac i nie podnosic bo mozna dostac krwotoku. Wylez sobie dupsko slicznie i szybciej wrocisz do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeszcze pranie powieszę i naprawdę dość tego. Kładę się. Przecież nie będę czekać aż ktoś łaskawie wróci do domu. I w końcu muszę wykorzystać te słoneczną i wietrzną pogodę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Rozgladalam sie za jakimis butami czarnymi na plaskim,ale nic albo nic taniego o tak Teraz siedze na ipla i ogladam Klan,potem M i Galerie i jedziemy z siostra do znajomej Wczoraj bylysmy na grilu u kolezanki Wieczorem pojade chyba do T od poniedzialku sie nie widzielismy Powiedzialam smarkatej ,ze nie podoba mi sie juz dluzej to ,ze sprowadza sobie ludzi na farby i strzyzenia do domu. No i wyszlam na najgorsza suke..... No coz, teraz bedziemy tak zyc w niezdrowej atmosferze do czasu gdy sie wyprowadzi bo o tym tez jej powiedzialam. A jak tak bardzo chce zebym byla ta prawdziwa s.... To chyba powiem zeby sie spokowala i wyniosla od razu jelsi tak sie z nami meczy. No a z pozytywow to to,ze zostalam zaproszona na wspolne gotowanie , do faceta poznanego na necie. No ale odmowie bo nie wypada,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś tyle piszesz o tej smarkatej , a w sumie kto to jest dla Ciebie ? cały czas kojarzyłam ze to jakaś Twoja kuzynka albo ktoś z rodziny ? O butach pisałyśmy :P A co to za facet i dlaczego wspólne gotowanie ? Co mielibyście gotować ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smarkata to nasza wspollokatorka,siostra mojej kolezanki , byla tu kiedys opiekunka, nie miala sie gdzie podziac, no to szukalysmy czegos razem,ale okazalo sie ,ze takie wspolne mieszkanie to nie byl dobry pomysl. A co do tego faceta. W swieta gdy siedzialam w Oslo, poznalam na necie faceta z Warszawy ktory od 12 lat mieszka w Norwegii, teraz dosyc blisko Olso a jeszcze blizej miejsca gdzie mieszka T. Zaprosil mnie do restauracji, ale ze nie wymienilismy sie nr , a ja nie mialam dostepu do netu w tamtym czasie to ze spotkania nic nie wyszlo. No i teraz jakos znowu napisalismy do siebie ,od slowa do slowa jakis temat jedzenia sie nawiazal i zaprosil mnie do siebie...... Na kawe to moze i bym poszla, chociaz z wielkimi oporami,ale na chate.... Facet wizualnie niczego sobie 191 wzrostu, trenuje,38 lat. Moze powinnam go poznac z jakas wolna kolezanka,bo szuka kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa (_) Pogoda budująca :) Wystawie sobie fotel na dwór. Taki ogrodowy oczywiście, jest lekki ;) Po wczorajszych sensacjach naprawdę dziś nic nie robię. 🌼 M mi zakazał jakichkolwiek działań w kierunku prac domowych. Stwierdził, żebym napisała kartkę co jest do zrobienia i jak wróci to zrobią oboje z Młodą. Akurat ;) Od przedwczoraj gadałam, że podłoga brudna i co? Wrócił, zjadł i zległ. ;) Siądę do krzyżyków i podgonię ten obrazek dla Młodej. 🌼 Bling nie wiem co ci poradzić. 1 - Jak go zaprosisz do siebie, to potem jak ci się nie spodoba, może cię nachodzić na przykład. Może lepiej jakby nie wiedział gdzie mieszkasz. Telefonu nie zna 2 - pójdziesz do niego, będzie gotowanie, kolacja a potem może śniadanie. Wiemy wszystkie, że faceci myślą rozporkiem 3 - zależy jakie wrażenie na tobie zrobił, miejmy nadzieję, że to nie jakiś podrywacz albo zbok i cię na siłę nie zatrzyma w swoim mieszkaniu. 4 - pójdziecie na kawę - nie będzie gotowania 5 - twój facet T dowie się, że się spotkałaś z innym facetem, wkurzy się i nie wiadomo jak zareaguje Dobra, olej to co napisałam, bo wiem, że jesteś mądrą dziewczynką i podejmiesz właściwą decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posta wcięło 🌼 A z takim wspólnym mieszkaniem zawsze są jakieś problemy. Czasem to i kompromisy zawodzą. Chyba, że ustali się jakiś regulamin i będzie się sztywno go przestrzegać. Po jakimś czasie wychodzi, że jednak są luki w prawie i wszyscy to wykorzystują a cały regulamin można sobie wsadzić w dupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa :) niby cieplej tylko ze mnie dopadło ........wrgrbr furagin biorę - moze pomoże Bling - nie rozumiem więc przemilczam dzis trochę biegania i załatwiania urzędowych spraw ale dam rade :) a moze po południu bym skoczyła do sklepów - tak dawno już nie byłam, ino że mam wywiadówkę u PAwła- olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Mrowka, co tam sie moze juz na takiej wywiadowce wielkiego wydarzyc? Zwlaszcza jesli sie to porowna z zakupowym szalenstwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Nie szlam dzis do Norki Wlaczylam sobie ten Sylwester w NJ bo wczoraj przysnelam Kurcze zawsze mi sie tu oberwie Na zadne gotowanie sie nie wybieram na kawe takze Ale napisac od czasu do czasu mozemy Jesli jeszcze sie odezwie Wiem jakby zareagowal T gdyby sie dowiedzial i nie chce miec problemow Chociaz facet wyglada na normalnego Wyksztalcony, oczytany i nie robi bledow ortograficznych ;) Kania wiesz nie kumam dlaczego twoja corka i maz nie garna sie do prac domowych Nakopalabym im do tylkow A ty sluchaj TakTak skoro masz sie oszczedzac to rob to Trudno podloga i pranie nie uciekna Co do wspollokatorki tak to juz jest Niby sie cos ustala a i tak nie jest tak jak sie chce Teraz probuje mnie udobruchac slac ckliwe smsy jak to moglam na nia liczyc Tylko to ja ciagle jej pomagalam Ech szkoda slow Wiem jak o mnie mysli i co o mnie mowi wiec olalam te jej wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde rozpiepszylo mi sie zelazko. Iskrzy i strzela. Jak sie juz zmobilizowalam do prasowania to kurde znow sraczka. To co ja mam teraz robic?? Nudy jakies takie ze Jezus Maryja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiadówę olewam chociaz to dotyczy trójek klasowych ;) :D na dworzy ciepłośććććććććććććććććć Tak taku może spacer, ja właśnie wróciłam z psami, zganiały się ja mniej ;) teraz popijam kawusie i się zastanawiam czy ruszać dupsko do tych sklepów bo jakoś z sil opadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chyba do konca kwietnia bedzie padac Siapi siapi Ciekawe jak tam Julii urlop uplywa Cos nam dziewczyny pouciekaly Katarzynek Jasa Maja TakTak i co wymyslilas? Bylas po nowe zelazko? Landri zakupy zrobione? Ja teraz to tylko drobiazgi skarpetki gatki i staniki kupuje Musze zrobic przeglad w szufladach i wyrzucic to co juz zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×