Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

no to i ja podnoszę ;) Landri ja tez bym tak chciała, szczególnie ten masaż i ten mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i znikam :) jeszcze jutro cały dzień, a w sobote i niedziele laba :) dziewczyny dziś wracając zajechałam do swego lokalu i normalnie szok, Pan kładzie kafelki, ściany wygładzone czekają na malowanie :) pięknie się robi :) no to spokojnej nocy i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz sylvik nie jest tak zle :) a ja posprzatałam troszke i teraz wstawiam na sałatke, postanowilam zrobic warzywna tradycyjna, dawno nie było, a ciasta na impre Landri ograniczyłam tylko do tortu, trzeba dbac o linie ;) a teraz kawa, kawa, kawa - kto pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) :D Sylvik no to chyba uda się wszystko zapiąc na ostatni guzik na Twoje urodziny ? ;) Mróweczko > u mnie cała rodzina to łasuchy , taki tort jeden to byłoby zdecydowanie za mało, wiec musiałam rozszerzyc słodkie menu :P Ahh jak dziś pięknie. Az chce się cos robic, ruszac :) Troche stanęłam juz na nogi po chorobie, choc wczoraj przezywałam kryzys:/. Nawet wolne miałam bo nie byłabym w stanie z uśmiechem mierzyc się z kupującymi ;) Pozdrawiam z uśmiechem , paap :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wstalam jak skowronek o 7,mialam popisac,poczytac i jak na jeden temacik odpisywalam to komp mi sie zawiesil a potem juz nie chcial sie wlaczyc . No nic. Za to szybko wyszlam z domku. Bylam w aptece,w dwoch sklepach z farbami i w trzecim kupilam kolorek. W sypialni bedzie zwykla farba kolor:posrebrzane zyto. A do lazienki i kuchni dokupilam barwnik bo mam biala Duluxa. Na razie salon i przedpokoj sobie odpuszcze,zobacze czy ja to bede malowac czy ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/ zapraszam :) Landrii wątpie czy zdąże na urodziny swoje, ale i tak się ciesze że już coś widać wkońcu . bliżej niż dalej :) jeszcze tylko sanepid i będzie oki haha spokojnego weekendu życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez przyłączam się do zyczen spokojnego weekendu :) i duuuuuuuuuuzo odpoczynku dla wszystkich zparacowanych i remontujących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza :) no i po imprezce, pogoda była tak piękna że wszyscy wyszli na dwór i goszczenie było na zielonej trawce :D w domu juz posprzatane, teraz czas na kawe i torta, ostatni kawałek i wracam do diety, bo przybyło kilo po tych imprezach :( tak taku> nic sie nie odzywasz, czyzbym za duzo zapodała informacji ;) mozemy zaczac na poczatek od małej paczuszki np pol kilo jakiejkolwiek dekoracyjnej włóczki na wyjsciowe bluzeczki ;) dziewczyny, to nie żarty juz poniedziałek, koniec wypoczynku wpisywac sie tu :P a i zapraszam na torat i kawusie , bozie alem stara, juz drugie dziecko weszło w dorosłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko > jestesmy tak starzy na ile się czujemy :) To nic, ze akty urodzenia pokazują rok - t tylko kilka cyferek. , tak naprawde w oczach i sercu mamy wypisany swoj prawdziwy wiek. A sądząc po Twoim wyglądzie mniemałabym, ze Ty sama skonczyłas niedawno 18 naście lat :D :P Wczoraj bylo tak pieknie a ja przesiedziałam cały dzien w domu :(. Jakoś nie miałam na nic ochoty , tylko na lezenie :D.Ale zeby nie wyszło na to, ze w ogole się nie delektowałam słoncem , kawe i kilka krzyzyków zaliczyłam na balkonie ;). Szkoda, ze juz jutro bedzie gorasza pogoda 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ladna pogoda odciagnela kazda z nas od komputera. Ja weekend miala balowawczy ,pijawczo zabawowy. Rok temu tak popilam . Chociaz hm towarzyswto mowilo ze nei bylo wcale po mnei widac. No i dobrze ,tzreba stwarzac pozory. Dzisiaj jestem cala obolala. A za tydzien znowu imrezka, mam az do wyboru 2 ,no i wyjazd znowu sie przesunie,z jednej strony szkoda bo tam tez jest imprezka ale sie czlowiek nie rozdwoi . Tak cieplego weekendu to dawno nei bylo, biegalam w letnich ciuszkach. Gardlo juz anwet nie boli. Wiec wszystko idzie ku dobremu. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri> ty to wiesz jak podniesc człowieka na duchu ;) :P a tak ogólnie to co tym razem krzyzykujesz? ja wlasnie dziergam nowa bluzeczke, niedługo podesle kolejna fotke :) Bling wypada tylko zyczyc wielu udanych imprezek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zaczełam krzyżykowac Nefretete ;) Moze pamiętacie ( bo Wam wysyłałam) Tutenchamona , ktorego wyszywalam dla kolezanki ? Tym razem bedzie to oblicze pięknej Nefretete. Chciałam zapodac linka z allegro z kanwą , ale jak widze nie ma juz jej . Wiec podaję linka na rzeżbę , ale na kanwie wygląda całkiem podobnie ;) http://www.allegro.pl/item246462719_goebel_popiersie_nefretete_kolor_biskwit_13_cm.html Ciagle coś dziergam dla innych tylko nie dla siebie :(. Moze w koncu jak skoncze to dzieło pomyślę nad czymś do domu :) To co podalas Mroweczko jest piękne, ale to juz chyba wyzsze mistrzostwo :P . Niestety nie ma tego jak przedrukowac , zeby zrobic z tego haft . Ale piekne te cudenka są :) Bling > ja lubie wlasnie takie imprezy , raz a dobrze :P wtedy jest co wspominac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka troche ich zapodałaś i sobie tak mysle że sama tego nie ogarne. Musiałabym kurde chodzić z kartką i spisywać co i jak a najlepiej jeszcze fotografować. Nie moge kurde spamietać ile miała waga ile było metrów i jeszcze z czego i wjakim kolorze. Musisz sie chyba do mnie wybrać ;) Lece kochane bo nie wiem za co najpierw się zabrać. Do 14 normalna robota potem budowa i ogród a gdzieś w międzyczasie domowe obowiazki. Wczoraj odebraliśmy nowe autko wiec przynajmniej ten kłopot z głowy. Do tego mam moją babcie do jutra - miała mi troche pomóc a jesst bardzo absorbująca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, tak wlaśnie myslałam Pati ;) ale to nic, możemy się umówi że na początek zapodasz mi pół kilo włóczki z której można zrobic bluzeczke wyjściową, czyli coś z połyskiem, a drugie pół kilo jakiejś bawełny, moga byc podobne kolory lub odcienie to może to jakoś połącze, co ty na to ? wyjazd w tej chwili :( jak zostaje sama w domu bez najstarszych 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja wykorzystuje piękną pogodę i pobiegałam dziś za butami na wesele. Juz pomału wpadam w szał , bo 20 paazdiernika zbliza się nie ubłagalnie ;). Byłam wczoraj u krawcowej i szykuje mi kreacje :D. Troche martwią mnie prognozy pogody,bo słyszałam ze w połowie pażdziernika ma nadejsc zima i jakoś się nie wyobrazam w tej sukni w taka pogode :( MUsze pomyslec nad czyms, w czym mogłabym wystąpic w kosciele :O W ogole nie mam pomysłu :( Pati > pytanie do Ciebie. W jakich butach do tej sukni ? CZy mają byc srebrne, czy w podobnym kolorze ? Kryte ? Sandałki ? Doradź Babeczko , bo sama nie wiem czego szukac :/ A zmoe Wy Dziewczyny doradzicie ? Suknienka w kolorze mlecznej czekolady ( ? ) , z dekoltem na plecach , po srodku srebrna aplikacja , długa.....moze macie jakiś pomysł ? ;) Lece do garów bo zaraz ghłodomory się schodza a ja w proszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Zdjecie tu nic nie da poki co, bo egzemplarz na nim widoczny jest innego koloru . Ogladałam wczoraj takie butki - swoja drogą sliczne . I chyba bym je kupila, ale byly albo ciut małe :O albo numer za duze :( Spróbuje opisac jak wyglądały, ale czy mi się uda tego nie wiem :O Otóz są w szpic z przodu . i patrzac na np prawa stope z góry to jest taki na cm pasek od duzego palca , przez przegub do tyłu na piętę a oprócz tego był na samej piętce łancuszek taki delikatny ;) Kolor ciut jasniejszy od koloru sukienki. Ze skórki, metalowy obcasik cieniutki, ale wbrew pozorom buty bardzo stabilne , wiec nie miałabym trudnosci w utrzymaniu rownowagi. Cena 15o zł ;) Rzuce jeszcze okiem na allegro, moze tam cos wypatrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) z opisu prezentują się niezle ;) mysle ze jezeli sukienka jest bardzo dekoltowa i letnia to i buty takie powinny byc, sandałki sa tez jak najbardziej wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc BAbeczki! U mnie pada od wczoraj, bez przerwy oczywiscie. Nic tylko siedziec w domku i czytac czy dziergac, ale to ostatnie zdecydowanie nie dla mnie. Mrowka, Landrii 🌻 Kurcze, dwa dni bez slonca, a w domu juz sie czuje chlod. W sobote bedziemy musieli pojechac po jakis piecyk, bo straszny ze mnie zmarzluch :-)) Za niecale dwa tygodnie zaczynaja sie kursy, wiec niedlugo bede miala jakies tam zajecie... A co tam u Was? Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja do tegi modelu miałam z uwagi na jego długość czyli butów i tak widac nie bylo a chciałam mieć wygodnie w stopy kupione czekoladowe brokatowe baleriny na płaskim obcasie. W Twojej wersji sukienki wybrałabym np atłasowe klasyczne szpilki w czekoladowym kolorze - w rzadnym wypadku odkryte sandałki bo sukienka mimo że jest wydekoltowana mocno to jednak z dość ciężkiego materiału i butki bez palców czy poprostu sandałki wygladałyby nie na miejscu - takie moje zdanie. Byłam wczoraj u fryzjera i mam w końcu sliczny jasny blond z jaśniutkimi refleksamio i jestem bardzo zadowolona ... wy nie będziecie bo nie mam jeszcze zdjęcia :P Mrówka jak znajdę chwilke żeby wypaść do sklepu to zobaczę jeszcze raz co da się zrobić. Narazie mam sporo na głowie z budową i innymi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zaraz spadam na gitare z córka, przy okazji jakies zakupy, u mnie slonce i nawet niezla pogoda, oby tak dalej czekolada widze w modzie :) tak taku> póki co mam co porabiac, takze spokojnie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa zaliczona, jedno dziecko juz spakowane prawie, drugie jutro pakowanko i kurcze pustki nastaną :( ide na spacer bo tu tez powiało pustką :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Mróweczko przychodzi w zyciu taki moment, ze dzieci wyfruwają z gniazda i niestety nic na to poradzic nie mozna. Ale przeciez nie zostajesz sama, bo masz MIkołajka :P przy sobie . Przyzwyczaisz się szybciutko do nowej sytuacji. Jedynie jeden minus tego, ze nie bedziesz mogła juz sobie gdzies wyskoczyc na dłuzej sama, ale to pewnie tez się jakos pouklada i bedzie wszystko ok ;) Buty zakupione. Zrobie fotkę i Wam wyslę, ocenicie czy ładne ;) :P Kawa zrobiona i wdrazam się w papierkową prace , bo znowu sporo naliczania przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam pecha..chcialam rozpoczac fajny kurs, a tu klops..bo jest za malo chetnych. Kurde, jestem wkurzona na maksa. Czy to cholerstwo -pech- dlugo sie za mna bedzie ciagnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×