Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Wiecie jaki miałam dziś powalony sen ?? :P Śniło mi się że moją najlepszą koleżanką była Paris Hilton i że rano sie dowiedziałam że nie zyje i że ktoś wsadził jej głowe do frytkownicy, normalnie do gorącego oleju i jej tę głowę usmażył :O Co to może znaczyć ??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee Pati , to Ci się naśniło :P ;) mogłabym zerknąc do sennika mojego, ale sama nie wiem jak to ubrac w pojedyncze słowa - bo po nich nalezy szukac , hm........ Swoją drogą to skad takie bzdury biorą sie w naszych umyslach, ze o nich snimy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to nie pijamy teraz rano kawy :P no tak Landrynko, musze przyznac ze działasz bez zarzutu ;) nie bede oceniac koloru taktaka, bo mam taki sam czyli ........ śliczny :D pozatym mnie łatwiej bo niewidziałam jej w czarnym kolorze, a fryzurka jest niczego, kiedys sama o podobnej myslałam ale mam za sztywne włosy i za duzo pracy dla mnie wiec mi moja fryzjerka doradziła proste niecieniowane i do ramion tak tez zostało :) moze na pierwszego pojade do siostry to akurat zrobie sobie fotki w nowych bluziach i wam wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Od wczoraj szaro za oknem, dopiero niedawno przestalo padac. Co jak co, ale spanie w deszczu to sama przyjemnosc :-) W nocy dalo sie odczuc malutkie trzesienie ziemi, to chyba trzecie, odkad tu jestem. Za pierwszym razem przestraszylam sie okropnie, jeszcze to pamietam. Wczoraj bylam na angielskim, dzisiaj ide na hiszpanski (kosztuje mnie on sporo nerwow!), a we wtorek bylam na informatyce (certyfikat microsoft office), takze 3 wieczory w tygodniu mam z glowy :-) A Ty Landrii co chcialas studiowac? Zmykam teraz do kuchni robic salatke, potem troche sprzatania i do ksiazek... Pa..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juli> ten hiszpański to bardzo trudny? moze bys przeprowadziła króciutki kurs, np ile to kosztuje? albo prosze karte pocztowa, dzień dobry, do widzenia, przepraszam, moze mi sie to przyda niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mrowka! Gramatyka jest trudna, ale to nie o to chodzi. Mam nauczyciela BARDZO wymagajacego, a w grupie ludzi, ktorzy mieli do czynienia z tym jezykiem. A ja taka jedyna co to ani a ani be... Poza tym ja sie spodziewalam nauki od podstaw, wkuwania slowek, a tu okazalo sie, ze slowka powinnam miec juz chyba w krwii, bo od razu trzeba bylo zaczac mowic po hiszpansku. A jak ja mam cos powiedziec, skoro moj slownik to kilka wykutych slowek i nic wiecej? Dlatego tak sie stresuje. Nauczyciel jest z Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przepraszam za nieobecnosci ale nei mam znowu internetu w domku. Mroweczko mam nadzieje ze jakos dotarly moje fotki do ciebie. Tzn mieszkaniowe Tak taczko masz racje ,stol slabo wyglada, nawet brat przy skrecaniu pytal czy on z jakiejs promocji,ale na arzie taki mi wystarczy ,jzu ogladalam inny i na pewno z zcasem go wymienie. Duzo jeszcze do zrobienia jest w mieszkanku , a niestety kasy brak. Sylwi a wiem, tam sie zapodziala jedna fotka ze mna,troche taka pulchna na niej wyszlam przez ten sweter. Hm a inaczej wygladalam? Moze to byla zasluga pewnej osoby plci przeciwnej,ktora czeka na mnei w Polsce. Niespodziewanie kontynuje znajomosc ktora rozpoczelam tutaj przez internet i teraz czeka mnei nei lada lekki orzech do zgryzienia. Dobrze ze chociaz sytuacja z K jest jasna i kazdo zyje swoim zyciem, codziennie wracam pozno, nie mam jakos ochoty siedziec w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Przepraszam,ze dawno mnie nie było...ale...ale :) pamiętam o wszystkich.Z pewnym wyjątkiem,nie znam nowych osób. Nie wiem,co u kogo słychać, bo nic nie cztałam. Pozdrawiam serdecznie..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri to dla ciebie :) http://dorfi.blox.pl/html Bling> fotek niestety niet, przynajmniej koło południa ich nie było, teraz za ciezko mi net chodzi, nie moge wejsc na poczte :( chyba znajde jakis słowniczek w takim razie> Juli nie martw sie początki zawsze są trudne, taka dziewczyna jak ty napewno sobie poradzi :) Anulek> kope lat, a tak skromnie napisałaś łobuziaro :P pisz szybko gdzies sie podziewała i w ogóle, musisz nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki :) Skoro rano kawy nie było, to zapraszam teraz na filizankę melisy :P A co ? bedzie spokojny sen i moze nie beda się snic takie cudawianki jak ostatnio TakTaczkowi ?! Mnie dzis się snił chłopczyk taki na oko 10-letni , czarniutki z oczkami jak węgielki i na moje pytanie czego sobie zyczy , wyjechał mi z wierszykiem , w ktorym prosił o nożki , cycuszki i takie tam inne bajery :O Szok :] !!! Skad takie bzdety się biorą w naszych umysłach ? Blinguś > faktycznie zastanawiałam się czy na tym zdjeciu to TY . Wygladasz zupełnie jak nie ta Bling , ktora mam na innych fotach :) No i trzymam kciuki za znajomosc netową ;) Czasami warto zaryzykowac i mozna poznac naprawdę super , kochanego faceta :D. :P Julii > wybrałam Wyzsza Szkołe zarządzania i Bankowosci :) Troche liczyłam na to, ze dostane notatki od mojej kuzynki, ktora własnie ją konczy. No, ale skoro zrezygnowałam to nawet jej o tym nie wspominałam :) NN > oczom własnym nie wierzę :D. TY zyjesz ? :P .....super, ze się pojawiłas . Mam nadzieję , ze nie znikniesz znowu na rok :(. A tak w ogole to moze pomyslimy o jakiejs wspolnej kawie albo czyms mocniejszym ? :P Mroweczko > wielkie dzieki za linka , no i za linka , ktory mi przekazała Sylvik :). Szkoda tylko, ze na tym drugim jest po angielsku, bo ja ni w ząb nic nie rozumiem :(. Ale troche sobie przejrzałam i mozna się niektore wzory samemu na oko rozpracowac ;) Czyżbys poznała jakiegos Hiszpana ? pisz no tu , po co Ci znajomosc owego języka ;) TakTak > troche poszperałam w senniku , ale nijak nie mam pojęcia jak to ugryźć :( Wiec niestety nie pomoge Ci w interprentacji snu :O. Sylvik > a Ty kuda ? Jak tam biznesik ? Kiedy otwierasz szampana ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17-nasta seteczka należy do mnie :D Julii zaspałaś :P A tak w ogóle to śpicie wszystkie jeszcze ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz po kawusi, :) ale herbatka tez moze byc, ostatnio z papaja, nawet niezła ?Landrynko gdzies mi niestety zapodział sie twój numer gg, wiec posiłkowałam sie sylvikiem, ostatnio duzo siedze na takich stronach i czesto trafiam tez na te hafty, , jak mi przeslesz gg to powiem wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Landrii..przegapilam, przegapilam..ale o tamtej godzinie jeszcze spalam :-) Mrowka...oj..od razu slownik, nie ma problemu- moge Ci kilka zwrotow napisac, wczoraj nie mialam ani czasu ani spokojnej glowy :-) Swoja droga to planujesz wypoczynek pod palmami?? ;-) Ja teraz przy herbatce z cytrynka i miodem :-) A Sylvik??? Czas na jakies relacje! Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko nie masz mojego gg ? Jasne, juz się robi, zaraz wysyłam mailem :) Julii spiochu :D Co tak dlugo spisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, pada, pada... Za oknem dzwiek deszczu, spokoj ,tylko te uderzajace krople... W sypialni prawie ciemno, pod kolderka cieplo...A ja moge spac, leze,. leniuchowac..do woli! :-)) Dzisiaj nie mam zadnego kursu, musze sie zrelaksowac (szczegolnie po wczorajszym hiszpanskim) i nabrac pozytywnej energii :-)) I mimo niezbyt przyjemnej pogody jestem pewna, ze dzien bedzie calkiem radosny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie macie moich fotek po schudnieciu , hihi wiec posylam,zeby wam wyjasnic dlaczego tak wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SIE RELAKSOWAłAM W ZUSIE - 3 GODZINY, MOJE DZIECKO ZNIOSłO TO BARDZO DZIELNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling> dostałam fotki dzięki, masz po prostu swietna szafe, kurcze jak mnie brakuje takiej szafy :( ale niestety ja mam pokoiki małe i niskie, szafa odpada szczupła to Bling zawsze dla mnie była, wiec różnicy nie widze za bardzo ;) :P teraz przerwa na kafffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko,no tak szafa byla moja do niej takze wielka komoda,ale teraz odziedziczyla ja siostra wraz z calym pokojem, jedyne pocieszenei to to ze w nowym mieszkanku mam miejsce na jeszcze wieksza,nawet taka na 5 metrow dlugasna. Zdjecia niezbyt dobrej jakosci hihi brat ujal nawet sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zwrocilam uwage na szafe :-) Widac, ze zrzucilas kilka kg i chyba zmienilas kolorek wlosow? czy sie myle? Pamietam Cie w ciemnych. Wlasnie prasowalam i sobie o Tobie przypomnialam... :-)) Moge Ci troche podeslac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dzis juz wyprasowalam kilka koszul wiec mam dobry start. Jeszcze mi zostalo kilka z 20 sztuk Tak wlosy sa innego kolorku, bardziej brazowe z pasemkami,juz sie zapisalam wstepnie na 23 grudnia przed slubem kuzyna na poprawke ,scialm sporo bo starszna szopa byla na glowie ,lepiej sie czuje w pocieniowanych Ta szafa byla jedynym rozwiazaniem,bo sciany sa starsznei krzywe no i ciuchow masa Lubie dekorowanie ogolnie,nawet dzisiaj bylam spyta co prace jako asystent w biurze sprzedazy mieszkan, dokladniej do dekorowania ich przed zdjeciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie dla Mrowki : Dzien dobry- buenos dias Dobry wieczor- buenas tardes Bobranoc- buenas noches Czesc- hola Ile kosztuje- cuànto cuesta? Szukam tego adresu- busco esta direccìon Tak/nie- si, no Dziekuje- gracias Przepraszam- perdone 😘 beso Dlugo by tak...ale chyba najlepszym rozwiazaniem byloby sprawienie sobie mini rozmowek, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta calkiem calkiem...a co Ty na to? Tyle koszul to ja bym w tydzien nie wyprasowala! Nie cierpie ich prasowac i zawsze tak sie wkurzam, ze zapraszam mojego faceta, zeby sobie ladnie wyprasowal :-) Sobie zostawiam sciereczki i reczniki, koszulki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buenas noches :D gracias Juli ;) najbardziej to chyba musze zapamietac - ile kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Blinguś nie dsostarły do mnie Twoje fotki:( Moge prosic o replay ? ;) Mróweczko :D:D ciiiiiiiiiiiiiii :P Juli staniesz się poliglotką ze hohoooo :D Trzymam kciuki za wytrwałosac w nauce :) 🖐️ Udanego dnia ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jestem prawdziwie kuchenna, zrobiłam farsz na pierogi z grzybów, papryke faszerowana miesem, mielone i gołąbki, o bozie :) tylko kto wszystko zje :( dawno juz tyle czasu w kuchni nie spędziłam, uffffffffff po obiadku planuje robótkowo :D maz w delegacji, dzieciaki czesciowo po swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, sorki ale czasu .... brak :( :) Bling dziękuje za zdjęcia :) fajnie wyglądasz :) a taka szafa to chyba każdej kobiecie by się przydała :P :) dzis są 18-te urodziny syna więc miałam gości pól domu, a teraz syn na dyskotece, mąż śpi, gary pomyte, prasowanie zrobione i chwila relaksu i mnie się należy :) co do picia szampana, to zapraszam na poniedziałek :) \\\"/ otwarcie robie, ale nadal jeszcze troche prac zostało, nie mówiąc że dopiero w środe mają mi solarium montować około 4-5 godzin. Dobrze że pierwsze pomieszczenie gotowe to może nikt nie zauważy że w dali panowie coś kują i podłączają haha Tak szczerze to mam troche dość tego zlatania, wszystko pod górke szło, jeszcze dziś, mimo urodzin, spędziłam od 8.00 do 12.00 w salonie :( pędem do domu i szykowanie na 13.00 witanie gości :( jutro planuje leżenie i picie kawy w łóżku :( żadnych wyjazdó do castoramy czy inszych marketów ;) a potem może basen i jakieś odwiedziny znajomych :) no to chyba na tyle mojego wywodu :) spokojnej nocy i udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis godzina spania wiecej to chyba Sylvi odespalas :) a teraz kto ma czas to kawa albo dobra herbatka :) na dworzu jest po deszczu ale ciepło, spacer po lesie jak najbardziej wskazany, mieszczuchy tez do lasu ;) właśnie wróciłam, jest super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×