Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii :-D :P Ja bez slonca tez jestem do d.... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) osatnio nie moge sobie miejsca znalezc tak mi nudno normalnie nie ma co robić a musze siedziec w domu a takie ładne słonce za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko mam wiec cos wspolnego ;) Asiek a dlaczego siedzisz w domu i się nudzisz? Wyskocz sobie gdzies do miasta, chocby po to ,zeby pooglądac wystawy. Albo przejrzyj sobie szafę i pomysl , co potrzebujesz na wiosne :) Ot takie typwo kobiece zajęcie. Moze jakies domowe SPA ? Zawsze to czas Ci zleci i nie bedziesz myslec o dołujących sprawach . A wiem, ze ja właśnie jak mam takie chwile , to wtedy dopadają mnie jakies głupawe mysli. Dlatego staram sie zawsze cos sobie znalezc do roboty :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa. nie doczytalam ze musisz siedziec w domu :O Stalo sie cos? Chora jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo to musze jak najweiecej lezec bo w ciązy jestem i takie mam zalecenia ale domowe spa to super pomysł.:) dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 kwietnia ale napewno urodze wczesniej bo to blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Mrowka ,życzę Twojej siostrze dorodnego bobaska :-) takiego jak mój Kuba :-) Wczoraj widzialam Go na skypie ,ma dopiero miesiąc i tydzien a glowę trzyma dzielnie :-) oczkami "łypie" GIGANT :-) No i je za dwóch !!!! Pozdrowienia dla przyszłej mamy :-) A Ty od kompa to za bardzo nie odpoczywaj :-P 🌻 Landi magnezik od rana obowiązek i omega 3 też łykam rono i wieczorem. Trencz wczesną jesienią kupiłam sobie w Tiffi .Sklep jest paskudnie drogi ale ja trafiłam na wyprzedaż i zaplaciłam 1/3 ceny .Inaczej na nasze lekki płaszczyk :-) 🌻 Asiek :-) Blizniaki :-) Oby Ci się parka trafiła :-) Nie pisalam Wam wcześniej ale w sobotę byliśmy na kręglach :-) zabawa suuuuper !! Ja co prawda nie bardzo moglam rzucać kulami ale musiałam spróbować :-) Bardzo mi się podobało ! Zresztą M i młodemu tak bardzo ta rywalizacja w punktach zaognila krew ze w niedzielę też pojechaliśmy :-) M wygrał ! chociaż pierwszy raz w życiu miał kule w rękach , a młody już wcześniej grał :-) . Polecam jest to zabawa dla całej rodziny z dziećmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Witam też nowe ( zapowiada się ,że będziemy ciociami bliźniaków ,jeśli dobrze doczytałam) Juli Moje ostatnie 2 lata to faktycznie zakręcony okres. Tak myśle o tym co napisałaś , że akcje jak w książce. Mam momentami wrażenie jakby pisarze wszystkich gatunków( romansów, powieści przygodowych, kryminałów, horrorów i dramatów) uwxieli się aby napisać jakiś hit. Byłam na badaniach, Obrzęk się zmniejsza, wchłania się( tyle sama wiem, bo łeb mnie mniej boli i lepiej widze) Co do smaku i węchu bez zmian / Nie pamiętam czy to Landrii pisała czy Mrówka , o tym ,że gotował i smakowało. U mnie jest podobnie, mówią ,że super(ale ja jestem teraz strasznie nerwowa i im nie wierze) Sylwik tak się ciesze jak czytam Twoje posty .Może ty tego nie widzisz, ale my widzimy wielką zmianę, dosłownie inna babka . Tak trzymaj. Dajesz na powiew wiosennego optymizmu . Jasa \co do odszkodowania napisze jutro bo czekam na tel. w tej sprawie Dla wszystkich całusy i optymizmu Sylwika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzeCiPOMOGA
M♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek wcale nie jest powiedziane , ze urodzisz wcześniej . Ja urodziłam blizniaczki w terminie i o własnych siłach , jedna miala 3200g , druga 3350 g ;) I dało się , a tez myślę ze jakbym rodzila w dzisiejszych czasach musialabym lezec mniej wiecej od polowy , bo mialam bardzo skróconą szyjkę ;) Mała troche czasu jescze i dojdziesz do siebie , powroci i wech i smak i uśmiech ;) Bella a co to jest to omega 3 ? Na kręgle wybieram sie juz od X czasu i dojść nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega 3 to duuuuża kapsułka :-P :-) Badania naukowe udowodniły, że odpowiedni udział kwasów omega 3 w diecie człowieka : przyczynia się do ochrony układu naczyniowo-sercowego przyczynia się do obniżenia poziomu trójglicerydów i tzw. złego cholesterolu LDL, jednocześnie zwiększając poziom cholesterolu dobrego HDL normalizuje ciśnienie tętnicze przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i immunologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wstawac spiochy pobudka ja juz kawusie mam zagladam a tu cisza...chciałam sie przywitac i zyczyc wam miłego dnia ;);)zagladne tu pózniej zdam relacje z całego dnia jutro mamy w grecji generalny strajk wszystko stoi nic nie jezdzi wszedzie bedzie trzeba piechotka albo taxi....ech ...dziecko chyba do szkoły nie pojdzie matko ale mi bedzie marudzic jesszcze raz miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taku > to zupełnie tak jak ja ino mnie nikt za neta niechce zapłacić, musze sama :P no i mam troche roboty bo trzy robótki zaczęte w tym jedna moja ;) no i jeszcze tam takie inne sprawy musze się uwijać wiec lukanie do neta ostatnio odpada teraz przerwa na kawe dla wszystkich 🌻 za oknem słońce - dobrze jest :) bliźniaki - włos mi się jeży na głowie - ja z jednym mam urwanie kapelusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przelocie temp. +10 stopni, hurra :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciała +10 :) u nas to zimno jest raczej ale ja dzisaj leze i nic mi sie nie chce mam totalnego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja tez przelotem :P Nie wiem ile u mnie na termometrze, al ejest dosc ciepło. Tak na oko jakies 8 stopni ?! ;) :) Asiek a Ty gdzie mieszkasz, ze u Ciebie zimno ? ;) Korzystaj z leżenia ile się da , bo lada dzien będziesz o tym tylko marzyc :P :D Mrówka bylas na poczcie ? :) Mam full roboty,m nie wiem nawet czy zdązę do 18 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka dalej robisz cuda na szydelku? Ja mam ochote zaczac robic na drutach tylko ze chyba potrzebuje przejsc kurs dla poczatkujacych najpierw. Chyba kupie sobie jakas ksiazke albo poszukam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lubleskim ale w sumie teraz lepsza pogoda bo slone mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w dziubaniu ;) na dworzu słoneczko ale wiatr zimny, więc raczej siedzę w domku Tak taku dalej dłubię ale czy uda to już tylko jak się uda ;) zreszta mozesz popatrzeć http://anpar40.blogspot.com/ a jakbyś chciała się nauczyć na drutach to wejdź z mojej strony na forum u maranty zarejestruj się i tam wszystko znajdziesz :D Landrynka - powiem tylko ło matko!!! tyle stron kiedy ja to zrobię. chyba siostrę zaprzęgne jak się da,inaczej zejdzie mi do wiosny ale następnej ;) no nic czekam niecierpliwie :) no nic idę kończyć obiad a potem sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek to z Sylvikiem jetescie sasiadkami :) Mrówka sama sobie taki wybralas :Pa dziergania, dłubania faktycznie jest sporo, myśle ze przez rok się wyrobisz :P :):) TakTak jak masz jakiekolwiek podstawy to Mrówka ma rację, u Maranty wszystkiego się dowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii do Asiuni musiałabym przejechać całą Polskę hehe bo ja z lubuskiego a ona lubelskiego :P dlatego u niej zimno hehe wysłałam Wam mój nowy nabytek :) kalosze :) szukałam na allegro a udało mi się kupić w niemczech takie jak chciałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zwariowany dzień .Zakupy ,biegalismy za butami dla młodego ,a te a tamte ,a ceny!!!! na ale wybral to co chciał to znalazł :-) Potem basen i jestem jak ta przedziurawiona dętka :-( Legnę jak mój Feluś :-) A kaloszki też zakupiłam :-) Idealne na te roztopy , fotki na poczcie :-) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, żle doczytałam , moze dlatego , ze czytałam bez okularów :P Fajne te Wasze kalosze, ale ja w czymś takim chodzic nie moglabym :) Raz, ze nie pasują mi do zadnego plaszczyka ani kurtki, a dwa, ze nie umiem chodzic na płaskim :P :D Pozdrawiam Was Wszystkie od mojej córki Ani :D Zaglada mi tu przez ramie i uprasza sie o przeslanie Wam pozdrowień :P ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za pozdrowienia i wzajemnie ;) zazdroszcze Ci że nie umiesz chodzić na płaskim, tez bym tak chciała, tak ponętnie noga wygląda na obcasie, ja jednak wiocha jestem i wole niskie :P a kalosze to ja kupiłam do chodzenia po podwórku bo bagno się robi przez te roztopy haha, a Juleczka też mi napisała że jestem modnisia, a ja poprostu praktyczna jestem haha ale chyba pomyśle do czego można je założyć i śmignąć do miasta :P Juleczko chciałam zrobić zdjęcie płaszcza ale aparat coś się zaszwankował i nijak zdjęcia nie chce zapisać, coś z kartą pamięci się porobiło. Spróbuje jutro może syn się zjawi i pomoże :) Belisima nie dostałam fotek Twoich kaloszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi ani ja Twoich kaloszków nie widzę :-( Ale już wysylam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik hihiii jak sie ma noge ponętną to i ponętnie wyglada nawet na płaskim :P A tak na serio , to ja odkad pamietam , to nosze buty na obcasie :) I chyba nie umialabym chodzic na plaskim :) Noga nie jest przyzwyczajona :) Belka mialas lezec i odpoczywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoorroo
ZAPRASZAM DO BUSZOWANIA NA MOJEJ STRONIE NA PEWNO COŚ ZNAJDZIESZ COŚ DLA CIEBIE TO NIC CIE NIE KOSZTUJE [URL=http://chomikuj.pl/?page=185062]MAJKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×