Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

u mnie dziś piękna słoneczna pogoda, troche chłodno, ale byliśmy z psami na spacerze i tak cudownie pachnie w parku jesienią, liści pełno leży wzdłuż alejek :) aż miło na duszy ;) szkoda że nie wziełam aparatu aby to uwiecznić :) dzień też jakoś spokojnie minął, niedługo serial i spać. A jutro znowu do kieratu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kupki zieleniny którą kiedyś posadziłam wyrosły mi piękne duże stokroty :) pojęcia nie miałam że coś takiego mam, na dworzu jest ślicznie, byłam i zebrałam liście postanowiłam zrobić bukiet kwiatów z zeschniętych liści zobaczymy co mi wyjdzie ;) orzechy zatankowałam spod drzewa na stół i można już zajadać :) kawusi dziś niet bo po wczorajszej parówce mam bleeeeeeee wiecie że w parówkach nie ma mięsa tylko chemia a ja to kupuje dziecku, już nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka no kurde my sie zawsze zgramy. Wlasnie wrocilam z grabienia lisci. Niestety jeszcze na jutro mi zostalo a na drzewach jeszcze pewnie dwa razy tyle. A o stokrotkach wiem ktorych mowisz tez mam takie dzikusy one kwitna gdzies tam kolo kwietnia maja pierwszy raz potem gdzies w sierpniu i na koniec przez pazdziernik, listopad az do grudnia. No i jeszcze o parowkach.... Ja jade zawsze do polski po parowki z drobimexu. Sa przepyszne i nie ma tego efektu bleeeee jak to po parowkach. Jak zobaczysz gdzies w sklepie to sprobuj bo one sa na serio przepyszne i na zimno i na cieplo. Ja w piatek wlasnie przywiozlam 1,5 kg i juz zostaly tylko 2 :o A jadly je tylko 3 osoby. Teraz zmiatam pod prysznic bo ledwo zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry , ho ho ho jak radośnie ;) stwierdzam ogólnie że mnie już walić zaczyna, znalazłam wczoraj piękny szal w necie i już dziś kombinuje jakby tu go ugryźć, a firana czekaaaaaaaa!!!! Liście tak taku to ja mam jeszcze do grabienia, ale chyba poczekam aż opadną wszystkie ;) a parówki popatrzę ale jakoś nazwy nie kojarze może później dokończę porządki w kwiatach, bo za oknem słońce, teraz ogarnę kuchnię i spacer do sklepu po małe zapasy na obiad, małe sobie zażyczyło rosołek, no i może mały makeup dla lepszego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipmark
Czesc wszystkim! ja od piatku stane sie kolejna osoba zasilajaca szeregi bezrobotnych. chociaz nie do konca poniewaz mam zamiar poswiecic sie juz całkowicie mojej pasji paznokcia. boje sie troche faktu ze zostane całkowicie bez pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Wam zazdroszcze tych lisci w ogródku, tego grabienia, tych koszy z owocami . Zdecydowanie wolę te prace w ogródku niż prace na wiosne . A jeszcze jak do tego śweci slonce to poprostu bajka :) Niestety musiłabym jezdzic kawałek zeby sobie pograbic , a na to niestety brak mi czasu ( no i troche tez z lenistwa:P ) Mrowka make-up zawsze robie gdy czuje się do bani :O Jakos tak wpływa na mnie tak optymistycznie :) Tipmark moze znjadziesz wspolny jezyk ze Sylvikiem . Ostatnio Jej pasją tez stały się paznokietki :) Spijam kawe i zabieram sie za robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam super bukiecik różyczek z zeschniętych liści jak tylko znajde coś do pstrykania to wam wyśle ;) co to z tym usunięciem ma się oznaczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka jak teraz napiszesz brzydkie slowa to cie ktos moze bezposrednio do moderatora podpierdolic i ci mordencje zamkna :D A ja z tymi liscmi to znow taka szczesliwa nie jestem a grabie co tydzien bo jak leza na trawie i duzo ich jest to trawa przegniwa i potem takie placki czarne tylko. No i do tego jak tak partiami je zbieram i na kompost wale to nie zajmuja tyle miejsca i zdaza sie zawsze zredukowac. Pogoda u mnie dzis super wiec lece wywiesic pranie i dalej do robot ogrodniczych sie zaciagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka jak juz zrobisz ten bukiecik to spryskaj go lakierem do włosów , bedzie się lepiej trzymac ;) Tak tak ja tak Wam zazdroszcze , bo nie mam tego na codzien , pewnie gdybym miała to robic czesciej jak Wy, to juz tak słodko by to nie wygladało ;) U mnie tez dzis pięknie, najwyzej co moge zrobic to wystawic krzesło na zewnątrz i wygrzewac stare kosci :P Fajny pomysł z tym [zgłos do usunięcia] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka najbardziej ze wszystkiego podoba mi sie puszka pepsi :D U mnie juz po slicznej pogodzie. Leje i jest do bani. Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi wymogło na mnie małe w sklepie, uderzyło w ryk, uszło mu tym razem na sucho tylko dlatego że chore i matkę litość zdjeła, zresztą przy okazji też podebrałam troche przez słomkę ;) przed chwilą właśnie wróciłam z nim z badań, zachował zimną krew jak na mężczyznę przystało i z ciekawością obserwował jak pani mu wyciska krew z paluszka, a po wyjsciu wszystkim się chwalił że nie płakał ;) teraz idę wstawiać na kawe, kto chętny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka można się na kawę jeszcze załapać? u mnie też leje od rana i zimno. Już M pogoniłam, napalił w piecu, mam nadzieje że zaraz będzie cieplutko i milutko ;) Mam ochote na jabłecznik, chyba pojade do sklepu po jajka i coś ulepie :) A może macie dobry sprawdzony przepis na szarlotke, taką prawdziwą pachnącą cynamonem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik wsiuro :P na wsi mieszkasz i jajek nie masz?? Precz do kurnika a nie do sklepu :D Hahahaha wiedzialam ze kiedys bedzie mi sie dane odgryzc za ta moja wioske co mi ja jakis rok temu wypomnialas :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa była w przelocie bo nagle musiałam biegać po urzędach ale teraz odbiłam sobie i właśnie wróciłam ze spaceru po lesie, grzyby sa a jakże, ledwo żyje na dworzu jest piękne słonecznie, ja chcę żeby tak zostało !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku ;) a ja nie pamiętam że kiedyś Cie z wiochmenką porównałam hihi :P a kurek nie mam niestety i po jajka do sklepu musze chodzić, a że padał deszcz to nie poszłam i jabłecznika dziś niet :( :) Mróweczko a gdzie Ty to słońce widziałaś?????? u mnie cały dzień lało i nadal pada niestety ja chce tą piękną polską złotą jesień !!! chyba mnie gdzieś przewiało na dodatek, bo gardło zaczyna boleć, jakieś mięsnie bolą i wogóle wrrrr a jutro mam cały dzień pracowity :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY !!!! Pobudka !!!! :) Poprosze na 9 goracą kawę z mleczkeim . Teraz ide zmierzyc si.ę z zywiołem jakim ostanio jest komunikacja miejska we Wrcocławiu, a na dodatek pada deszcz :( :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby karmiąca mam się odezwała ;) Sylvik> no ja ci normalnie nastrzelam, dzis to już i u mnie pada wysłałaś ten deszcze priorytetem czy co a teraz zapraszam na domowej roboty chlebek z miodem :) a do tego kawusia (sypana, rozpuszczalna, zbożowa lub bezkofeinowa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słoneczko :P ja już po kawce, zaraz wybywam do pracy i lekarza, niestety znowu nastrój do d... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis było słonce i nawet bardzo ciepło :) Sylvik mozemy se łapki podac , tez mam wisielczy humor :( i najgorsze , ze nie wiem dlaczego 😭 I niby wszystko ok, nie mam wiekszych problemów a kurwa humor do bani dobrze, ze miałam dzis spory ruch to o tym nie myślałam , ale teraz kiedy czas do domu to jakos mi juz nijak :( Mrówka masz jeszcze tego chlebka własnego wypieku ? Chętnie bym cos wrzuciła na ząbek , ale nie z miodem tylko konfiturami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje Landrii że u Ciebie to \"tylko\" zły humor, bo ja dostałam dziś skierowanie do szpitala, jutro jade zobaczyć czy mają wolne miejsca czy dopiero po weekendzie mnie przyjmą :( ale chyba ciesze się troche że mam to skierowanie, bo w domu to już zaczynam coraz bardziej warjować bo nie wiem czy to zły nastrój czy .... tfu tfu tfu jutro napisze co i jak, aby Panie nie krzyczały jak na jakiś czas znikne z topiku :) spokojnej nocki Wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc . Ej , no Sylvik , pisz no co się stało czy to cos powaznego i wszystko co mozesz i chcesz napisac. Kurde trochę się przeraziłam , bo tak to napisałeas , ze strach. Tak Tak jak znikała nam do szpitala to przynajmniej napisała dlaczego i człek był spokojny. U mnie taka mgła, ze bloku z drugiej strony ulicy nie widac. Mam nadzieję, ze jak opadnie to wyjrzy słonce. Zycze wszystkim pogody ducha i uśmiechu na cały dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chlebka mam i to niezły asortyment bo mąż z każdej delegacji przywozi, no kurde a ja nie pije!!!! właśnie wróciłam z ogródka kopałam przekopywałam i jeszcze mnie czeka ciąg dalszy, ale teraz odpoczynek, niewiem co jest ale mnie zalewa przy babskich dniach normalnie potop, jakby ktoś szklanami przelewał to chyba nie jest normalne? w środe ide do pani, chociaż ostatnie leki hormolne brałam całe trzy dni więcej nie dałam rady bo zawroty głowy miałam jak ta lala (i to bez dodatków z półki ;) ) idę teraz zalegnąć a potem ................ jeszcze niewiem sylvik napisz co i jak, a tak ogólnie to udanej zabawy życzę przy robocie i po........ i tak ogólnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik gadaj zaraz co ci tam dolega!! Mrowka czyzbys ty piekla ten sam chlebek co ja?? I co to wogole jest ze kopiesz zawsze wtedy kiedy i ja kopie?? No i ty koleżanko tez marsz do lekarza!! A dodatkowo przesyłam wam śliczna pogode ode mnie. Jade dzis wieczorem na szaberek. Wypatrzylam niezagospodarowane miejsce u mnie w miescie gdzie rosna ladne male drzewka. Nie wiem jak one sie nazywaja po polsku po niemiecku to jest Essigbaum. Abo zaraz sprawdze ... No i chcialam sobie pare takich malych zabrac z tamtad i posadzić u mnie przy płocie. O znalazlam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rhus_typhina No to babsztyle milego wekendu, zwlaszcza ze u mnie od poniedzialku ferie jesienne. Tylko tydzien ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku ja takie drzewka na ogrodzie w starym domu miałam, pięknie wyglądają duże i kwitnące :) ale troche jak chast się potem rozrastały ;) CO do mojej choroby to jak pisałam wcześniej, czarna magia, nikt nic nie wie. Oczywiście wszyscy razem ze mną podejrzewają że to na tle nerwowym, ale jest to coraz bardziej męczące i niepokojące. Nie widze wuraźnie na oczy(okulista wykluczył aby coś się działo złego), potem doszły zawroty głowy i osłabienie (neurolog wykluczył chorobe), potem oczywiście doszła "telepawka" bo już zaczynam sobie wkręcać różne choroby :P no a od wczoraj dodatkowo zaczyna kłuć mnie w oklicy serca co dodatkowo mnie nakręca :( Tak więc mam wesoło i czekam na diagnoze i badania lekarskie z tomografią głowy włącznie. Aha a do szpitała ide we wtorek bo dopiero wtedy mogą mnie przyjąć na oddział :( No to tyle narazie :) spokojnego i udanego weekednu życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik kurde Babeczko :( wiesz wszystkie te objawy o ktorych napisałas miałam i ja, ogolne osłabienie, poczatki hipohondrii, nawet depresji , złe widzenie, zawroty głowy takie, ze nawet siedzac miłam wrazenie ze się przewroce. Zawał miałam po 5 razy dziennie, do tego puls 120 na minutę, telapawki, dusznosci .Ile arzy meza wołałam z pracy bo krzyczałam mu wrecz do słuchawki, ze umieram :O I wiem ze była to nerwica.Byly dni, ze brałam prochy na spanie bo wiedziłam ,ze spiac nie mam tych dolegliwsci. Na wszelki wypadekjednak zbadaj się , bo licho nie spi , ale mam nadzieję , ze innej diagnozy nie bedzie. Chociaz cholera czasami lepiej wiedziec skad się ma te dolegliowsci niz zyc w nieswiadomosci i wmawiac sobie nawet najgorsza chorobe. Trafiłam poprostu na lekarza , ktory utrafił swietnie z lekiem i wszystko minęło ( ciekawe na jak długo :P ). Brałam je poł roku i od czerwca zadnych głupawych stanów . Jeszcze wracając do tych ukłuć serca. Zapewniał mnie lekarz, ze serce nigdy nie boli. Takie wrazenie kłucia to wszystko na tle nerwowym , tzw nerwobóle. Ale doskonale wiem co czujesz Wiec moze dla własnego spokoju przebadaj się i uswiadomisz sobie, ze to tylko nerwica. Umarolnaic Cię nie bede bo sama wiesz jakie to dziadoswto i jak nalezy z nia walczyc. Ale łatwo się doradza i tylko doradza :O Na pewno duzy wpływ miała na Twoje samopoczucie smierc Twojego Taty, teraz ta kurwa zbiera żniwa :( I dlatego musisz byc hard , bo tylko wtedy ona nie robi z nas degenaratów psychicznych. Sylvuś całuje Cie mocno i jestem z Tobą . Napisz moze jakiegos eska jak zrobisz juz te badania i bedziesz znac wyniki, pilssss..... ...............A jak nie to przyjezdzasz do mnie na jakis czas i sie wspolnie poleczymy :P Mrówka Ty tez marsz do lekarza , bo to nienormalne gdy się wczesniej tego nie miało. Przy okazji , gdy juz tak masz to kup sobie jakies witaminy z duzą zawartoscią żelaza i koniecznie się nie przemęczaj .Myslę, ze to sprawy hormonalne i da się to zlikwidowac . Tak Tak , ale fajnie macie z tymi feriami . U nas tez mogliby tak zrobic. Zycze udanych jesiennych wakacji ;) Oluś :D JUleczko :D Bling :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko własnie odebrałam od Ciebie zdjecia :D . Piękne no a Ty jak juz pisałam - pieknie wygladałas :) Mam pytanie ...na tym osatnim zdjeciu , gdzie para tanczy razem i jakas Pani jest w welonie...czy ten Pan to brat Twojeo męza , tez jakiis Włoch ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×