Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

kawusia jest bo spać mi się chce jak nie wiem co, dziecko marudne jak cholerka, a ja już nie mam siły, bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie tez dopadlo. chyba sobie wczoraj tylek przeziebilam w ogrodzie :( Sikam co chwila, pecherz az mi na druga strone z bolu wywija i jeszcze okres do tego. Brrr. Ide do wanny moze mi troszke pomoze. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Olajda czyzby synus zrezygnowal z bycia wzorowym bobaskiem?? Rozochocilas pewnie malucha tymi spacerkami i teraz chce mu sie brykac. Nic nie wspominalas o szczesliwym tatusiu chyba. Jak on sie odnajduje w roli? A tak swoja drogą moja Kaska tez byla cholera ksiazkowym dzieckiem tylko teraz sie z niej taka małpa zrobila. Niby wzorowa uczennica, wszystko lapie w mig, 11 lat i 3 jezyki zna, w szkole super aktywna a w domu za to jak jakis przymol. Potrafi mnie w ciagu sekundy do szlu doprowadzic. Czasami mysle ze byloby latwiej miec 10 niemowlakow w domu niz jedna nastolatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko z wpisem do TakTaczka :) Moja kochana zerknij na autograf.pl i napisz mi w wolnym czasie kilka szczerych słow :) Póxniej wpadne i napisze wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam jeszcze autograf. com.pl . To firma od folii i opakowan jesli o ta strone chodzi to jest straszna. Ale przypuszczam ze chodzi o sklep internetowy ktory mieliscie uruchomic wiec pewnie musiz mi jeszcze raz podac adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak oczywiscie chodziło mi o to, zebys zerknęła na swoją poczte , adres wzięłam spod nicku :) Żle się wyraziłam :) Tak, chodzi o sklepik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam na kawke, do kawki jest sekacz :-) W ogole to nie mam humoru, nie mam na nic ochoty, a do tego boli mnie brzuch ...chyba sie przeziebilam . I nie moge znaezc tu swojego miejsca, zdazylam sie przestwic na polski tryb zycia..Nie ma to jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOncze zaczynam.... hmm.... wstawc jedze!!!!!!!!!!!!!!!! Jade dzis do Szczecina a potem weekend :D Hurrrrrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :( ja chce wiosny 😭 , a tak wogóle to masz racje Taktaku weekend :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mróweczko no masz racje , ja bym dorzuciła do seksu i kawy- papieroska :P Ja tez juz się nie moge doczekac jutrzejszego dnia. Ide na 18stke do corki mojej najlepszej przyjaciólki. Zapowiada się całkiem fajna zabawa i przedwe wszystkim dobre jedzonko i picie ;) Juz tak dawno sie nie bawiłam, ze jutro chyba sobie nie bedę żałowac :D Tym bardziej, ze tydzien miałam cięzki i nalezy mi się pełen relaks :D Juleczko przestawisz sie szybko, teraz to juz tylko sama proza zycia :P Jednak mlodosc ma swoje prawa i korzystaj z nich ile się da :) Pogoda beznadziejna , wieje lale na szczescie juz nie pada. Oby do poniedziałku , bo ma byc znowu ciepło i słonecznie. Sylvik wiosna juz tuz , tuż , tylko 5 miesiecy i poczujesz ją w kosciach :P Tak Tak, Olajdka, Blinguś 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera co za pogoda!!!!! Rano jak tylko ubralam buty zaczelo lac wiec na dworzec zapierdzielalam rowerem w deszczu. Cala mokra. W Szczecinie piekna słoneczna pogoda. Tylko zajechalam do mnie a juz z daleka widzialam czarna plame nad miastem. I tylko wysiadlam na powitanie znow mnie dobrze podlalo. Na tym kurde rowerze z zakupami, parasolka, torba na ramieniu bo juz mi sie w koszykach nie zmiescila. W tylnym kole flak. No jak jakas debilka, jakas bezdomna normalnie. I sobie tak pod wiatr z calym majdanem i tym flakiem zapierdzielam ile tylko sil a tu telefon dzwoni. Wiec staje w tym deszczu bo przeciez cos waznego moze byc - no głupia baba! A to moj F. dzwoni zebym spokojnie czekala bo on juz po mnie jedzie. To sie pytam gdzie na srodku drogi mam czekac w tym deszczu?? Pierd\\ielnelam komorke spowrotem do torby i wale dalej. Jak od domu bylam moze 5 metrow trabi za mna auto. no to sobie mysle \" nie kurwa teraz to juz ktos bedzie martwy\" Staje pod plotem otwieram furtke ogladam sie a to moj skarb przybyl pomoc mi torby wniesc. No głupi szkop jakis!! Teraz sie z herbatka relaksuje bo w koncu weekend ;) Taka mialam dzis przygode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taku powinnaś książkę pisać o swoich przygodach ;) teraz ponieważ za oknem leje proponuje herbakę z cytryną i miodem a do tego naleśniczek z marmoladą z jabłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaaaaaaaaaaaaaa :P wstawać wstawać wstawać, chłop pojechal w delegacyje więc będę zabijać czas dzierganiem ;) idę najpierw się żdziebko upiększyć i skoczę po malutki zakupik na wekendas baj :D kawusia jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku jesteś świetna, Twoja historia poprawiła mi nastrój, mam nadzieje że na cały dzień ;) świetnie piszesz opowiadania 👄 Mróweczko miłego dziergania :) Landrii napisz jak imprezka :) a teraz kawusia \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Sylvik ciesze sie ze ci sie podobalo ;) Taj jak mrowka wybywam szybko na male zakupki do ciasta. Chce dzis upiec Berliner Brot. To taki swiateczny wypiek, jeszcze go nigdy nie pieklam a ze moj F sobie zazyczyl to zobacze co dam rade zrobic. Tez jak mrowka musze sie szybko upiekszyc :P Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :-) Wy tu ciasta pieczecie, szydełkujecie a ja lecze się po imprezce. Nie ma co opisywac tylko to , ze zabawa była super. Dzis nóg z bólu nie czuję :( No ale wiem przynajmniej, ze się wybawiłam , wytańczyłam i teraz czekam na zabawe sylwestrową ;) Mam juz zaproszenie i juz wiem , ze kolejny raz bede się bawic na całego. TakTak jestem chetna na czytanie dalszych Twoich przygód ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×