Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Julii, może trzeba by stwierdzić co uczula Twojego faceta ?? Sylvik, Landrii uporajcie się ze swoimi problemami i przyjezdzajcie ;) Miałam wczoraj starcie z moją ulubioną sąsiadką. Podjechałam na nasz parking, Monty wybiegł pierwszy do domu a podrodze obsikał jej drzewko. Locha wpadła w szał i zostałam \"głupia mała poleczką\" odpowiedziałam jej spokojnie: \" tak tak babciu, wolę byc głupia mała poleczką niz głupia grubą ddr-owską lochą \" - jej mąż z głową w bagażniku prawie się opluł ze śmiechu. Rany jak mnie tak baba wqrwia. Jej trawnik ma jakieś 20m2 a ona ma tam komplet mebli ogrodowych, chuśtawkę - wszystko pod namiotem ogrodowym do tego posadzone kupe drzewek. Teraz jak idzie Wielkanoc to kupa jajek i innego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Landrynko , dobrze kojarzysz , ja takze z Norge ,tylko ze duzo nizej niz Olajda bo z Oslo Julia dziekuje za zdjecia, hm musze powiedziec ze tu wygladasz troszke inaczej niz na fotkach ktore dostalam wczesniej. Ja wole o chorobach nawet nie myslec,bo by sie tego uzbieralo troszke. Olajda , mam nadzieje ze pierwszy dzien w pracy nie byl meczacy i jakos dalas rade i nie zasnelas gdzies. Na pewno szybko sie przestawisz Tak tak, musisz sprawic lanto swojemu, typowo meskie myslenie. Ale babki jednak sa inne i lubia sobie poogladac,zamiast cos wyobrazac Pozdrawiam coraz cieplej, jak pogoda u mnie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam glowy do pisania... Tak taczko...dzisiaj dostal skierowanie na testy. A co do Twojego pytania jak tutaj wyladowalam, to w skrocie: poznalismy sie w Polsce, on byl na wakacjach...potem przyjezdzal raz na kwartal...a po 2 latach znajomosci spakowalam sie i on po mnie przyjechal :-) Jak to mowia..amore :-) Olajda...Piemont.. Turyn. Milo by mi bylo, gdybys podeslala mi jakas Twoja fotke... Dzisiaj mialam pobiegac, skonczylo sie na spacerze z kumpela, bo musialam sie wygadac... A.. BlingBling...inaczej? pewnie, na kazdej fotce znajdziesz cos \"innego\". Taki urok. Dobrze, ze lac przestalo. Szkoda, ze nie mam Was blizej :-( Boze, co za dzien...az mi sie krzyczec chce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) kawusia na stole \\_/ Olajda zdjęć nie dostałam od Ciebie :( Julii może po testach się wyjaśni na co on jest uczulony, wiem co to za sters bo moja kolezanka ma córke ktora jest uczulona dosłownie na wszystko, a mój syn na pyłki traw i u niego tez wyszlo dopiero jak miał 14 lat :( bedzie dobrze :) dzis w planie mycie okien , ale mi się nie chce 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) U mojej corki tez wieku 14 lat wyszło uczulenie i jest w trakcie odczulania :O Oluś > ponoc pierwsze wrazenie jest najwazniejsze i wlasnie dzięki niemu stwarzamy sobie obraz danej osoby. U mnie z reguły jest on bardzo trafny , aczkolwiek nigdy do konca nie daje wierze i zeby kogos moc ocenic musze go lepiej poznac :D. TakTaczku > ja juz się praktycznie uporałam :P Fajną masz sąsiadkę ;) Moj pokoj ma troche wiecej metrow i tak własnie probuje sobie wyobrazic jak tu powstawiac meble ogrodowe, huśtawkę , namiot ogrodowy i w dodatku nasadzic kupę drzewek :O :O:O ...moze ona ma ten ogrod z gumy ? :O Dla Wszystkich po 👄. Zabieram sie za robotę . Mam kolejne zamowienie i czas się z niego wywiazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! :) Wybywam na jakis czas z Wiednia, do innego regionu Austrii, w gory... ale odezwe sie jak tylko mi tam chello zainstaluja. Albo jak znajde juz chwile czasu to dam znac o sobie z Nokii, o ktorej Wam pisalam, tam tez mam internet, tylko nie zawsze chodzi jak po masle. Ale bede probowala. Pozdrawiam wszystkie jak jeden maz, trzymajcie sie zdrowo! Pa!!! :) 😘 :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kofaniutkie! kope lat! az w koncu Was znalazłam:) pozdro na nowy dzionek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, ja sama nie wiem jak ona to robi ale to wszystko tam jest ;) + tuje, oleander w domicy, drzewka, bratki w betonowych gazonach, bluszcz się pnie po drabince, nawet płotek tam ma a na tym płotku skrzynki z kwiatami i podwieszane na łańcuchach kwietniki. Wszystko w stylkistyce sklepów \"wszystko po 5 zł\" Ba nawet mikro skalniak jest. I jak babcie kocham to wszystko na jakiś 20 m2 więcej ten trawnik nie ma. Teraz okolicznościowo są jeszcze na drzewkach jajka, nawet ten bluszcz bez lisci jeszcze juz ma jajka :P jajka sa tez na drucikach wbite w trawnik, stoi tez duzy plastikowy zając i mniejszy ze słomy oraz kura z tego samego materiału. Do tego wszystkiego jeszcze grill ale ten okoliczniościowo wyjmowany z szopki. Raz na tydzień odbywa się strzyżenie trawnika prawdziwa duża kosiarką :D następnie uzupełnianie braków w trawie świezym wysiewem :P Oczywiscie jesli temperatura sprzyja odbywają sie śniadania na trawie, nastepnie siesta na chustawce. Potem wywieszanie prania w skład którego wchodzą zabójcze koronkowe stringi w rozmiarze 56. Jeny jak się cieszę że jak dobrze idzie to pomieszkam przy niej jeszcze jakies 3 miesiące. A tak wogóle to wpadłam na pomysł że podleje jej te roslinki domestosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, ja sama nie wiem jak ona to robi ale to wszystko tam jest ;) + tuje, oleander w domicy, drzewka, bratki w betonowych gazonach, bluszcz się pnie po drabince, nawet płotek tam ma a na tym płotku skrzynki z kwiatami i podwieszane na łańcuchach kwietniki. Wszystko w stylkistyce sklepów \"wszystko po 5 zł\" Ba nawet mikro skalniak jest. I jak babcie kocham to wszystko na jakiś 20 m2 więcej ten trawnik nie ma. Teraz okolicznościowo są jeszcze na drzewkach jajka, nawet ten bluszcz bez lisci jeszcze juz ma jajka :P jajka sa tez na drucikach wbite w trawnik, stoi tez duzy plastikowy zając i mniejszy ze słomy oraz kura z tego samego materiału. Do tego wszystkiego jeszcze grill ale ten okoliczniościowo wyjmowany z szopki. Raz na tydzień odbywa się strzyżenie trawnika prawdziwa duża kosiarką :D następnie uzupełnianie braków w trawie świezym wysiewem :P Oczywiscie jesli temperatura sprzyja odbywają sie śniadania na trawie, nastepnie siesta na chustawce. Potem wywieszanie prania w skład którego wchodzą zabójcze koronkowe stringi w rozmiarze 56. Jeny jak się cieszę że jak dobrze idzie to pomieszkam przy niej jeszcze jakies 3 miesiące. A tak wogóle to wpadłam na pomysł że podleje jej te roslinki domestosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ten plotek bejcowany na ciemny brąz stanowi granice miedzy naszymi trawnikami. Więc żeby zakryc to paskudztwo posadziłam przy nim pnącze. Ślicznie sie pieło, okrył wszystko, któregoś razu rano wyszłam przed dom psa wysikać a że bylo to lato to byłam w majtkach, przypadkiem chodnikiem przechodzil jej mąż a ona w okienku obserwowała że się na mnie gapi więc zamykając za soba drzwi już słyszałam dochodzącą awanturę. Jak wróciłam z biura popołudniu mojego pnacza już nie było w zemscie zostało zerwane z jej płotku. Zarąbałabym bladź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D Pati > dawno się tak nie uśmiałam . Robie te smieszne wykroje i rzę ze smiechu sama do siebie ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Wiem, wiem, wygląda to przekomicznie, ale tez wiem, ze cierpliwosc kiedys sie konczy ;) :D:D Dobrze, ze masz przed sobą tego widoku tylko na 3 miechy ;) Olus > alez to malenstwo ma zabojcze oczy ;) Dzieki za zdjątka.:) Net > długo nasz szukałas :P, no ale dobrze ze jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati opowiadanie de best hihi Olajda fotek u nie brak, chyba poprosze Landrii o podesłanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, Sylvii ciesze się że humorki Wa poprawilam. Z nowości, bo przed chwilką byłam w domu, pojawiła sie kolejna ozdóbka: duży kurczak z materiału z wiatrakiem w brzuchu - bardzo kolorowy jest cały :D Wogóle najlepsze jest to że jej mąż - swoją droga bardzo sympatyczny facet - jest bikerem takim co to smiga motorem na 3 kółkach ;) więc czasami w niedzielę jedzie tez \"starą\" tym wechikułem przegonić :P Wtedy ona przywdziewa skajowy kompleciek w kolorze black na wysoki połysk pieknie opinajacy się na jej zgrabnych krztałtach, włosy na żel (co moim zdaniem nie ejst potrzebne bo ma notorycznie tłuste) całość dopełniają ciemne okulary. No a że wzrostu to ma tak z 1,50 to jeszcze są buty na platformach z materiału skóropodobnego, zawsze zakurzone i z zabłoconymi obcasami. Cudo mówię Wam. A jej królicze zęby niepozwalające zamknąć ust to już zupelnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi najbardziej w tej torebce podoba mi się ta kłódka ;) chyba będę chora, boli brzuch, teraz głowa i na dodatek coraz bardziej mi zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvii..sciskam dlon...cos mi tez brzuch pobolewa...chyba wskoczw do wanny z goraca woda... Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juli> dziekuje> chociaz mnie scisneło jak to obejrzałam, od razu popatrzyłam na swoje maleństwo i sie usmiechnełam, ech szkoda gadac, kawusia ...zbożowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!🖐️ Nie było mnie tylko 2 dni, a tu tyle do czytania. I to jeszcze ta zabawna historia. Taktaczku> już sobie wyobrazam tą Twoją sąsiadkę, to jedna z tych co to nie mają kompleksów i lustra w domu:) . No i są strasznie złośliwe. Ciekawe, czy w domu tez uwielbia taki kicz... A co do torebki to tez się zakochałam:D Kłódeczka jest zajefajna:D No ale cena jak na nasze portfele też. Kobietki ja zrobiłam juz kursik podstawowy manicure ze zdobieniem paznokci. Z teorii 5, a praktyka zaliczona. Po świetach idę na praktyke do takiego zakładu, gdzie robi sie tylko paznokcie i będę tam przez 2 tyg. szlifowac fach. Oni pracuja inna metodą, ale mam nadzieje ją rownie łatwo opanować. Najbardziej bałam sie zdobienia, ale na czyichś paznokciach jest łatwiej niż na swoich i wychodzi mi to całkiem ładnie. Olajda dziękuję za zdjątka. Młodziak z Ciebie i masz śliczną córeczkę.:) Powiedz jak godzisz prace na 2 zmiany i masz jeszcze czas dla dzidziusia? Podziwiam Cię!!!! Juli, Sylvi nie dajcie sie chorobie:) Landrii> a jakie Ty wykroje robisz? K_asia_k a Ty nas znowu opuszczasz? mam nadzieję, że nie na długo. Dziewczyny zegnam sie na razie, bo nie było mnie w domu raptem 3 dni, a wygląda jak po wybuchu bomby. Trzeba ogarnąć i mam zamiar umyć okna. Bo do świą juz niedaleko. Żegnam sie zatem, tzrymajcie sie cieplutko! Buziaki dla wszystkich, bez wyjatku👄 Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Landrii dziękuje zdjęcia Olusi doszły :) faktycznie jakie fajne oczy :) Szczuplak to nie dziecko Olusi tylko bratanica :) nasz Olusia jeszcze ma lepiej od nas ;) pogoda superowa, a mnie dalej muli brzuch i wogóle jakoś do d.. się czuje :( nie wiem czy to hipochondria mnie dopada czy naprawde coś mi dolega :( Moja teściowa już po operacji, teraz odpoczynek i czekanie na wynik. mam nadzieje że jednak wszystko będzie dobrze. miłego dnia, uciekam na zakupy i jakiś obiadek ugotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ TakTaczko > mnie osobiscie przypadła do gustu ta piewrsza torebka, lubię takie \"walizki\" ;) Szczupla_k > kroję kaftaniczki i spioszki :D. Pomagam siostrze w jej biznesie ;) Was brzuchy a mnie głowa dziś boli, chyba bole migrenowe mnie złapały , bo nawet w okno spojrzec nie moge -jest mi niedobrze, najlepiej mi w łazience i to bez włączonego swiatła :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, wszyscy na świezym powietrzu siedzą? Pewnie tak. Ja dopiero w sobotę jadę pracowac na działce przy domu, już sobie zakupiłam sekator i taczkę :D Dekarz umówiony na maj, juz się cieszę na tęskny wzrok mojej sąsiadki ;) W torebce jestem do tego stopnia zakochana że cały wieczór o niej gadałam, czekam az moje niemeickie konto się zapełni po niedawnym mocny ogołoceniu go i wtedy obiekt mojej miłości bedzie bezpieczny przy mnie ;) Mam bardzo dobry humor i tak mysle że w dużej częsci dzieki Wam. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj caly dzien w domu przesiedzialam. Ogrodka nie mam ani skrawka, tak bym przynajmniej na lezaku leniuchowala i zazywala sloneczka. Za godzinke jednak pobiegam, musze tez nadrobic wtorkowy \"trening\"...Kurde, biegam i biegam, a waga stoi, wsciec sie mozna. Fajnie Taktaczko ,ze masz humorek, mi go o poniedzialku brakuje..Oby ten tydzien szybko minal! Wiecie..tak sobie ostatnio o Was myslalam...i nie wiem ile macie lat. Tylko Kasiaka wiek znam...Hmmm...??? Buziaki! ...chetnie bym z Wami na drineczka wyskoczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. 🌻 Olajda,dziekuje za fotki, mala rzeczywiscie ma duze oczka. U malych dzieci to czeste zjawisko. 🌻 Taktaczko ta twoja sasiadka jest niezla. Jakas taka bardzo oryginalna Co do torebek , to tak w tym sezonie najwazniejsze zeby byla klodka :) Ja postanowilam juz sie nie zaopatrywac w torebki bo mam ich tu 21 sztuk i jakies ponad 10 w Polsce , wiec mi starczy. Chociaz przydalaby sie duza czarna , ale to bardziej na sezon zimowy wiec sie wstrzymam 🌻 Juli , pytasz o wiek, ja mam juz skonczone 28 , marcowa rybka. Ja tez juz nie mam ogrodka, sam beton an podworku , bez slonca. Ale tylko jak wyschnie ziemia w parku to bede wychodzic na kocyk, bardzo blisko miejsca gdzie mieszkam , no i nad wodospadzik ,bo tez mam bliziutko. 🌻 Sylvii i jak dopadla cie choroba czy jakos udalo sie to powstrzymac? Kurcze moja siostre chyba przewialo, nos jakis napuchniety i boli ja w okolicach nosa . Mam nadzieje ze to nic powaznego . 🌻 Szczuplaczku milego sprzatania, przedswiatecznych porzadkow czas. 🌻 dla reszty stalych bywalczyn i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Mi się dziś sniło, ze byłam u TakTaczka w Deutschland . Byłysmy w jakiejs duzej hali , gdzie pod sciana stały takie duze metalowe beczki. Pati wyciagała z nich duze tuby, a z nich wyciskała lody . Ja to probowałam i oceniałam smak :D. Tak mi one smakowały , ze potem jak Pati nie widziała to ja wyciskałam jeszcze raz te lody i jezorem je zlizywałam :] ;) ;) ;) ;) ;) Jade za chwilkę popatrzec na swiat z perspektywy lekarskiego samolotu :O. Juz się boje, a co bedzie na miejscu :( Milego ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochane! Julii> dzięki za e-mail :( Właśnie siedzę i ryczę. Straszne to jest. Ja mam 3 dzieci i boję się zajść po raz kolejny w ciążę, ale nie mogłabym zrobić czegoś takiego. Każdego dnia dziękuje Bogu,że mam dzieci i mimo,że wychowanie to bardzo trudna sprawa, to cieszę się, że mogę tego doświadczać. Pewnie,że są wzloty i upadki, ale życie nie jest takie puste. Po ślubie rok mieszkaliśmy sami, ale dopiero jak urodziła sie Marcela, to wszystko nabrało sensu. Ale się rozpisałam, ale to przez tego e-maila. Mam koleżanki, które to zrobiły i wiem, że nie jest im łatwo, mimo,że potem urodziły dzieci. Dobra, koniec o tym... A co do mojego wieku, to jestem 36 :) Wczoraj tez miałam ochotę na drineczka, więc go sobie zrobiłam. Uwielbiam Caipirinię, mniam... Olajda, sorry, nie byłam w temacie:D, ale dzidziuś i tak bardzo ładny:) Landrii> ja jak mam migreny to mam zaburzenia wzroku, wtedy najlepiej wziąć coś silnie przeciwbólowego i położyć się w zaciemnionym pokoju. Przeczekac... Wspołczucie... Okna wczoraj pomyłam, a dzisiaj lecę wieczorkiem na zajątka z dance:D :D :D Uwielbiam to... Może się jeszcze odezwę wieczorkiem, narazie papatki i pozdrowionka dla wszystkich 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze Landrynuś, czyżbyś była na diecie i projektujesz sobie niedobory słodkości we śnie? Ja się oczywiście nie wzbraniam i moge Ci pompować lodów ile chcesz tylko musisz przybyć ;) Julii ja skończe w listopadzie 30 :( ... jakoś to przeżyje :P Sylvik miałas gadać co u niemców kupiłaś !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, już mówie: kupiłam grila gazowego na kółkach, płyn do płukania, kostki do zmywarki i winko ;) i już wsio :) byłam z M więc nie miałam okazji polatać po butikach :( dzis też byłam w niemcach ale kupiłam tylko częśc do mojego auta, taka mała i taka droga brrr i to by było na tyle :) a mój wiek jest straszny- w tym roku skończe 38 😭 ide kończyć obiad bo zaraz panowie przyjadą a ja nic nie zrobiłam. dalej źle się czuje i to chyba nie nerwy tylko albo przeziębienie albo insza cholera, już sie zaczynam bać :( ja po niedzieli nie przejdzie to wybiore się wkońcu do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik...spokojnie, zobaczysz, ze do poniedzialku wszystko minie! Ja miewam od czasu do czasu dziwne bole brzucha, raczej uczucie dyskomfortu niz bol, ale niestety cierpie na fobie bialych fartuchow. Ale zauwazylam, ze wiele daje spokoj i rozluznienie. Landrii..jak po wizycie? Wszystko ok? Jak tam efekty balsamu brazujacego? Ja jestem zadowolona, plam nie widac, bialoscia sie nie odbija :-) Jedynie nie uwazalam na stopy..i tam lekko straszy :-)) (miedzy palcami, dla scislosci) Wiecie, ze moj mezczyzna, upiekl wczoraj ciasto? Nie wiem czy przyczyna byl tak wielki apetyt na sernik, czy tez nuda ...pewnie i jedno i drugie...ale wyszlo znakomicie :-) Ja nie tknelam palcem, jedynie przetlumaczylam przepis na wloski. Chyba do swiat musze wziac sie za tlumaczenie ;-) Szczuplak..tez kiedys nakladalam pazurki (akryl), i najbardziej lubilam wymyslac wzorki. Czyli w listopadzie zjezdzamy sie do TakTaczki na bal? ;-) Olajda...moja skrzynka tez czeka... Mrowka...gdzie Ty sie podziewasz? Bling Bling 🖐️ Caluski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×