Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

znowu pierwsza? :) witam, kolejny piękny dzień nam sie szykuje, zaraz wybywam z domku i pewnie znowu dopiero wieczorem zawitam :) miłego dnia Landrii suknie piękne, ale dla mnie za bardzo eleganckie, wole mniej fikuśne. to chyba zalezy kto i w czym się dobrze czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik no jestes piewwrsza znowu bo chyba spac nie mozesz :P A co do sukni , faktycznie są bardzo strojne , ale czasami marzy mi się własnie taka suknia , zeby poczuc się jak prawdziwa gwiazda na wybiegu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta tez jest piekna ;-) Czy jest moze napisane tam, z jakiego materiału jest ona uszyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze tylko ze z szyfonu, z czego to nieprzeswitujace niestety nie podaja jak mniemam to Polly-Ester :P Ale ona mi się tak podoba że chyba sobie ją kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rozowa jest chyba z tafty , bo musi byc taka bardziej stercząca ;) Tez ładniutka , taka cukierkowata. A ten cały Polly-Ester to kojarzy mi się z krempliną i czyms sztucznym :O Ale to chyba nie o to chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko - możesz kupić tylko na ebay, szyją na miarę i wysyłają z Chin :P ale szyją naprawde ładnie. Landrynka, poliester to na bank coś sztucznego ale szyfon to też poliester ;) Teraz to mało co jest naturalne i nie wszytko da rade uszyć z bawelny, wełny czy jedwabiu. Aha i nie wiem czy doczytałyście ale możecie wybrac kolor sukienki z palety pokazanej na każdej aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poliester to jest taki sztuczny jedwab:) a ja sobie chyba wydrukuję to zdjęcie i będę szukać krawcowej no przecudna ta kiecka a mi się wesele we wrześniu szykuje:) idę szukać zdjęc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi Landri tylko o krój góry, ale znalazłam jeszcze czerwona troche podobna, a i odbierz poczte i powiedz jak mi pasuje taki kolor, czekam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka mi się podobasz w tym kolorze :) dziewczyny a ile kasy sie daje teraz na ślub jak się idzie do znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta!:) Mróweczko wysłałam Ci e-mail. Kolor przecudowny, pasuje do Ciebie. I nie waż się więcej mówić o sobie weteranka. :-O Ja też 1.09 idę na wesele i potrzebuję pomysłu na sukienkę. Tzn. zarys już mam, krawcową też, teraz tylko szukam odpowiedniego materiału. Myślę o sukience, która z przodu i z tyłu miłaby drapowany dekolt (taki jak na 1 zdjęciu Landrii), z tym ,że z tyłu dużo głębszy. Nie wiem tylko co z długością, ale wydaje mi się, że nie mogłaby być za długa. I nie wiem jeszcze jaki kolor chciałabym. Ale do września dużo czasu, więc chyba coś znajdę. Wczoraj na zajęciach z dance tak intensywnie ćwiczyłam, że dzisiaj jestem cała zakwaszona, uuu...:-o Ale nic to, było zajefajnie. Sylvi, a co Ty robisz już na działeczce? Bo ja mam też spory kawałek ,ale jestem początkująca i nie bardzo wiem, kiedy trzeba zacząc prace. Obejrzałam suknie, są piękne.:) Zatańczyć w takiej na jakiejś imprezie... A co do balsamów, to też przerobiłam balsam z Garniera, ale nie mogłam znieść jego zapachu w kilkadziesiąt minut po nałożeniu. Na początku pieknie pachnie, ale potem ma zapach samoopalacza. A ja go nie znoszę. Kiedyś stosowałam, balsam z Kolastyny z wyciągiem z orzecha włoskiego. Efekt był super, ale na ciuchach zostawały ślady, które nie zawsze się spierały. Ja czekam teraz na słoneczko, bo wtedy wyłoże się na tarasiku i będę zażywać kąpieli słonecznych:)) Kończę już Kobitki, bo zmęczona jestem. Pozdrowionka dla Was wszystkich! 👄 Papatki i do jutra. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mi ktoś powiedzieć po co Wam ten topik tak często kasowali?? Cześć ..tak w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplak na działeczce poprostu musialam powalczyc z chwastami bo nie miałam placu na kwiaty. posadziłam kwiaty zamowione na allegro, pograbiłam, wyjęłam stolik i krzesełka i czekam na lato oraz na kwitnięcie kwiatków :) ja juz nie wiem co mam kupić na to wesele, dziś stwierdziłam że najlpeiej nigdzie nie pójdziemy :( nie zdążę zgubić tych paru kilo i tego bebecha :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! ...skonana :-) Caly dzien latalam. Wybralam sie do dosc duzego centrum handlowego i tam lazilam ponad 6 godzin, pieniedzy troche wydalam, ale na same pierdoly. Z ciuchow kupilam tylko jedna bluzeczke, taka tam na codzien ;-) Na wesele nic . Wypatrzylam cos fajnego na gore w Zarze, ale kolory mi za bardzo nie odpowiadaly (kremowy z odcienimi brazu), chcialam cos zywszego. No ale przynajmniej popatrzylam co teraz w sklepach maja :-) Umowilam sie na wtorek do fryzjera, tym razem zmieniam fryzjerke...ciekawe, czy bede zadowolona. Chcialabym cos (troszke) zmienic , ale nie mam pomyslu, moze cos podpowiecie? Kupilam balsam Garniera, za kilka dni dam znac czy mi \"pasuje\". Te z Johnson\'s brazujace sa dwa:nawilzajacy i ujedrniajacy, a nie jak tutaj wyczytalam do ciemnej i jasnej karnacji, wiec zgupialam ;-) Poza nimi byl Dove, Oil of Olaz, Clinians. A! Mrowka..ja sie tak nie bawie! tez prosze o zdjecia!!!!! No dobra, to tyle :-) Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki :) TakTaczku > ja nic nie doczytałam :( Opieram się tylko na tym , co Ty przekazujesz w tym temacie :D Sylvik no co Ty piszesz ??!! :O czy tusza jest aż tak ważna ? Jak sie źle czujesz z tym zbednym sadełkiem to pomyśl o czymś co troche Ci zatuszuje brzuch . Wazny jest humor i dobra zabawa . Myślisz, ze ktoś bedzie Cie lustrowac i wytykac Twoje domniemane mankamenty urody :P . O to powinna się martwic Panna Młoda, wszak to ona bedzie pod obstrzałem. A jezeli masz jakąs dobrą krawcowa to widziałabym Cie w sukience , ktora podoba się TakTaczce tylko o innym kolorze :D. Mróweczko > kolorek jest bardzo ładny i jest Ci w nim do twarzy :D . Wydaje mi się jednak, ze jest to sztywny materiał i zastanow się czy drapowania będa korzystnym rozwiazaniem. Szczuplak > moj balsam nie smierdział ;) Ma bardzo ładny , miły brzoskwiniowy zpaach :D Juli > wisze , ze masz się \"pokazac\" w nowej fryzurce ? ;) Pudełko > jak tam kran ? :P naprawiony ? Sledzik > usuneli raz bo byla jakas awaria , tym razem skasował go ponoc ktos\" z zewnątrz\" :O Szlag trafił tyle wpisow :(. Dobrej nocki ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki Landri, materiał jest lejący i nie będzie drapowany>niewiem czy pamietasz ta sukienkę ktora kiedys przesłałam taką niebieską, zreszta ide dzis do krawcowej to napewno cos wymyslimy, co dwie głowy to niejedna :) Juli> wysyłałam, widac nie poszło, zaraz to naprawiam fajnie ze wam sie podoba, bo ja nie miałam siły chodzic po sklepach, Sylvi> chcesz kopniaka, ty masz brzuch, to co ja mam powiedziec!!!!! przepadł mi juz drugi tydzień basen wiec napewno nie zdaze juz nic zgubic ale chrzanic to, Landri ma racje, teraz tylko wygodne buty i humor :D Szczuplak> no wiesz miło mi chociaz, powiedziałam tak tylko dlatego że moja córka w tym roku pisze maturę, chyba tylko dwie dziewczyny mnie tu stażem doganiają ;) teraz spadam z Pawełkiem do lekarza, nic mu nie mija, nie spie juz ttrzecią noc, a dzidek nie je juz trzeci dzień tylko pije, cholera wie co to, oprócz zębów oczywiście, jestem na wykończeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko biedny Twój synuś, czyzby zęby tak dały sie we znaki? biedni oboje jesteście :( co do brzucha to ja już wiem swoje, co przymierze to wszystko wyglada tragicznie, brzuch wystaje i nawet wciąganie na niewiele się zdaje :( od dzis zaczynam biegac z kolezanka, spotkałam wczoraj taka starą znajomą i okazalo się że ona sama biega i chętnie bedzie ze mna biegala gdyż też boi się do parku sama chodzic:) zobaczymy czy nie padne dziś po kilku krokach haha milego dnia, jade do miasta znowu do urzędów a potm do sklepów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja od rana dziś szwędam się po miescie :/ Szukam prezentu dla tescia i moze dlatego go nie znalazłam, bo nie mam zadnego pomysłu :( To jest człowiek, ktory wszystko ma i wez tu bądź mądrym i wymysl cos dla takiego 😭. Poza tym nieciekawie się czuje i jestem taka bleee :O . Mróweczko > co z Pawełkiem ? Co powiedział lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam kreacje na wesele razem z butami, jest to oczywiscie coś zupełnie innego niż miało być, ale czuję sie w tym świetnie i to chyba najwazniejsze :) ważne ze synowi się podoba, zobacze jeszcze co mężo na to :) Landrii nie poddawaj się żadnemu bleee bo wpadne z pasem do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik ja sie nie poddaje :-) , Wlasnie niedługo wychodze i mam nadzieję , ze to blee utopię w szklaneczce piwa lub jakimś innym trunku :P Czy musze Ci przypominac , co powinnas zrobic mając kreację ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem haha ale fotka jest blee jak Twój tymczasowy humor haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis uswiadomiłam pani doktór co dolega mojemu dziecku i dała leki, moze jutro bedzie lepiej, juz mi sie ostatnio tak wydawało ale pani twierdziła ze nie, otóz koło ząbków zaczeła mu sie zbierac ropa i ma takie zapalenie, że nic nie je i nawet smoka wyrzucił, teraz go uspiłam z wielkim trudem i pije kawe Sylvi dlaczego jeszcze nie mam fotek tej kreacji?!?!?!?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzieki Mrowka za fotke! I przestan pisac o sobie weteranka, stara baba, czy jak Ty to jeszcze pisalas!!! Biedny ten Twoj maly... Sylvik, wskakuj w kiece i niech Ci ktos popstryka ;-) My tutaj czekamy!! 😘 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przez Mróweczke i Wy dostałyście fotki :) wiem wiem, to nie typowo weselna kreacja ale mi sie podoba i juz :) bluzka niekoniecznie będzie ta- kupilam ją do tych butow na codzienne wyjscia. to tyle narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi a ja dostalam tylko fotki pieknych tulipankow i pieseczka ,no i samochodu. A fotka kreacji gdzieeeeee? Ja od czasu do czasu smaruje sie ,samoopalaczem z Loreala, tylko twarz ,widac efekty,moze bylyby lepsze gdybym robila to systematycznie Ja to mam brzuch szczegolnie etraz, ogladam od czasu do czasu program jak sie nei ubierac,lub 10 lat mlodsza. I wypatrzylam ze panie z brzuszkiem powinny nosic sukienki ,ze sporym dekoldzikiem wiazana z boku, szkoda ze nie mam zadnej fotki,bo opis skromny. Jak cos znajde to pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×