Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landri a co ci dolega ze sie badasz? mam nadzieje ze nic powaznego Tak tak czytaj uważnie, jaki wyjątek czyzbys nie miała charakteru? :P u mnie tez pogoda byle jaka, az sie nic niechce, miałam jechac na basen ale chyba w zamian pocwicze w domu, bo za oknem brrrrrrrr psiakosc dlatego gorąca kawusia dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie dolega ;) Ktoś mi zrobił , ze się tak wyrazę \"zdrowego \" psikusa i zostałam zapisana na badania, ktore sa wykonywane dla kobiet do 59 roku zycia za darmo. Ponoc jakas ogolnopolska kampania. Dokladnie nie znam szczegołow tej akcji. Mam miec zrobione podstawowe badania , ekg , coś tam jeszcze dotyczace krażeniówki i na deser ginekolog :O. No , ale ta wizyta zostanie przełozona na inny termin. W sumie dobrze, ze sobie porobie te badania , tym bardziej , ze do pracy mi bedą potrzebne równiez ;). A czy coś mi dolega, to się dopiero okaze. Jezeli znajde to co znależć nie mogę , to Wam wyslę na poczte . Ciekawa jestem co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko ale ja właśnie jestem oryginalną blondynką a charakter posiadam jak najbardziej co zresztą widac słychac i czuć ... czasami ;) , zdaje mi się że jednak czytałam dokładnie. Landrynuś, mogę za ciebie tego gina odpukać ;) w ramach przyjaźni międzynarodowej czy coś zwłaszcza jesli masz lekarza faceta, bo ja mam babę i strasznie nie lubię choć nawej jest miła. Ja tę przyjemność odpukuje dwa razy w miesiącu wiec dla mnie chlebek powszedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na dworcu w Berlinie rodak - Polak: \"Gib kurwa ajn ojro\" :D :o Znajomy przestraszony jako że rodak mówil juz mocno szorstkim głosem pyta: Czy oni w Polsce też tak i co to właściwie znaczy? Odpowiedziałam ze \"ojro\" nie zawsze ale \"kurwa\" bardzo często, było mi trochę wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami się zastanawiam czy Polakom brakuje słow do wyrazania swoich emocji ? :O Niestety coraz czesciej słyszy się takie wstawki, a słowo \" kurwa\" to juz chleb powszedni :O Przykre to i wcale się nie dziwię TakTaczko, ze się wstydziłas . Swego czasu , gdy chodziłam regilarnie do gina to tez jakos traktowałam to bardziej na luzie . Moim ginekologiem był wówczas mlody, przystojny brunecik . Był bardzo delikatny , szarmancki i facet z klasą ;) Tym razem mam gina\" narzuconego \" i nie mam pojecia na kogo trafie . Byc moze jutro się dowiem z kim bede miec przeprawe ;) Sylvik, Pati > fajnie, ze sie Wam spodobalo moje arcydzieło ;) Dłubałam to dosc długo i w koncu wydłubałam :P Cierpliwosc przy tym sie cwiczy . To wciąga jak diabli a przy okazji się przy tym człek wycisza. Kolejnym dziełem miał byc Aniołek, ktory mi Pati przeslała na moją prosbę , ale musze odlozyc na inny czas. Teraz dziergam prezent dla mojej przyjaciólki na imieniny ( 26 kwietnia ) a potem robie Młodą parę jako dodatek do prezentu slubnego. Zreszta mam juz zamowienie na inne jeszcze obrazy. Sama nie wiem jak temu podołam, ale bede się starac ;) Nie zastanawialam się nad sprzedazą takich cudeniek, bo nawet nie wiem gdzie , komu i za ile moglabym to sprzedawac. No ale w sumie moge kiedys o tym pomyslec ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochaniutkie! Daje znac, ze jestem, bo w przeciwnym razie jeszcze o mnie zapomnicie :-( Wrocilam od fryzjera...obylo sie bez wiekszych sensacji, tzn. nie wzdycham, ale tez nie narzekam. Nic nie zmienilam, bo nic mi nie pomoglyscie :-P Jesli chodzi o jakies zdjecia, to moze ktos mi cos pstryknie w sobote. To wcale nie glupi pomysl, biorac pod uwage fakt, ze juz od ho..ho..nie mm zadnych w miare fajnych zdjec. A kiedys taka frajde sprawialo mi \"pozowanie\" do zdjec. Wieczorkiem troche pobiegalam, ale widzac, ze efektow brak, postanowilam biegac czesciej...tzn.3 razy w tygodniu, zamiast 2. Tak taczkowa \"przygoda\" na dworcu przypomniala mi pewien epizod w supermerkacie. W dziale z winami slysze rozmowe w stylu- Ty,kurwa, bedziemy wode zapijac winem? Oczywiscie w rekach mieli po flaszce i szukali \"popitki\"... Bogactwo jezyka ....No comment. Na sobote jeszcze niczego nie kupilam, ale ubzduralam sobie taka dluzsza tunike w stylu chinskim czy japonskim (na wzor kimono), co by mi dupsko zakrylo. Do tego spodnie i czerwone buciki...ktorych takich jakbym chciala nie moge dostac :-) No ale coz, najprawdopodobniej nie dostane tego, co sobie wymyslilam,ale przynajmniej mam pomysl :-)) Landrii..dzieki za fotke. Praca piekna, choc w rzeczywistosci prezentuje sie z pewnoscia jeszcze piekniej. Ja Cie podziwiam za wytrwalosc i cierpliwosc, choc jestem zdania, ze takie zajecia to prawdziwa i dobra terapia relaksujaca i odstresywujaca. Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Kochane!:) Piękną mamy pogodę pierwszego dnia wiosny, nie??? :O Landrii, pięknie wyszywasz. Ja też lubię to robić, ale teraz nie starcza mi czasu. Kiedyś wyszyłam szopkę świąteczną dla mojej babci, ale bez kanwy, tylko na płótnie. To była dopiero dłubanina. Maż się wkurzał, bo każdą chwilę poświęcałam wyszywaniu. Ale to było dawno, teraz już się tak nie da. Jedno jest pewne, to odstresowuje i wycisza. Myślę, że ze zbytem nie miałabyś problemu. Nawet po koleżankach lub zanajomych. Wiesz, jeden czy dwa prezenty możesz zrobić, ale jeśli już ktoś zamawia, to trzeba kasować, bo nici kosztują, kanwa kosztuje, wzory... , nie mówiąc o czasie i oczach. N_N dzięki za fotki, milutka jesteś.:) Tak Taczku nigdy nie podejrzewałabym Cię o to, że jesteś naturalną blondynką. Ciemne włosy pasują do Ciebie niesamowicie. Oto psikusy natury.:) Kobitki od poniedziałku wybieram się na kurs stylizacji paznokci, mam nadzieję zająć się tym zawodowo. Trzymajcie za mnie kciuki. Teraz kurs podstawowy, a potem szkolenie w zakresie techniki. Może się uda... Kończę teraz, bo maluchy trzeba nakarmic i do miasta skoczyć na jakieś zakupki. Papatki! Pozdrowionka dla Was wszystkich :) :) 👄 Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już chciałam krzyczeć \"POBUDKA!!\" a tu mnie szczuplaczek uprzedziła. Julii, ja tam o ile pamiętam nie zauważylam u ciebie żadnego dupska, coś sie chyba wkręcasz kochana ;) Landrii, jak tam wrażenia z pozycji horyzontalnej?? :D ;) Szczuplaczku widzisz, a jednak. Też mi się zdaje że lepiej wyglądam w ciemnych włosach ale mam już dość farbowania co miesiąc i dlatego pomyslałam że wróce na jakiś czas do blondu tylko nie wiem jakie są szanse na ściągnięcie czarnej z moich włosów. Dzis sie tego nie dowiem bo pogoda tak wstrętna że nawet nie myslę o wyjeździe do Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Landri no no kiedy ty to robisz? moja ciotka tym sie zajmuje a swojego czasu sprzedawała to w cepeli, teraz to juz raczej trudniej bo duzo osób dla przyjemnosci sobie samemu dzierga a czym to wyszywasz? muliną? czy moze włóczką? u mnie lezy zaczety obrazek prawie przed rokiem, ale nie trace nadzei ze kiedys go skończe ;) szczuplak a konkretnie to co z tymi paznokciami bedziesz robic, ja we wtorek ide sobie przedłużyc tylko nie zelowe a porcelanke, kolezanka miała i mnie namówiła, juli a po co chcesz zakrywac dupsko jak jest sexsi :P dobra biore sie teraz za prace, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem padnięta, ruszyłam dzis dupsko na siłownie potem jeszcze sauna, ledwie dowlekłam sie do domu - jak po dwóch tygodniach nie bedzie efektu to wypisuje sie z tego interesu i wracam do pływania, mniej męczące za oknem pada wiec pogoda butelkowa a wy gdzie? no kurka nie mam z kim pogadac, no to spadam na kanape ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypało Was? u mnie pada snieg i już jest biało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyszło słońce, chociaz zimno, moze będzie ta wiosna Sylvi> wyciągaj narty :) a tak wogóle to wy gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was serdecznie :-) Landrynko 😘 Sylwia :-) gdzie mi sie zapodzialas ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg? niezle... U mnie slonce i wiosna w pelni, sniegu w tym roku nie widzialam ;-) Mojego mezczyzne chorobsko dopadlo, wiec bawie sie w pielegniarke :-D Moze skusze sie na mala rozpuszczalna ze smietanka? ktora mnie zaprosi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii zdrowka dla Twojego Pana :) a na kawke zapraszam o ile jeszcze nie wypiłaś \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie tylko Wam pomachac 🖐️. Mam troche kłopotów i nie mam nastroju na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylvik, bede za chwilke u Ciebie :-) Landrii..mam nadzieje, ze to tylko male klopociki, ktore mozna rozwiazac szybciutko. Trzymaj sie , Kochana. Jestesmy z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynus nie strasz :( Napewno wszystko będzie dobrze. Jak ochłoniesz odezwij się. Może na mail?? Sylvik co Niemcy mieli wczoraj dla Ciebie że tak długo Cie trzymali ;) ?? Olajda, Tobie zazdroszcze tylko widoków, zimna i sniegu nie :D U mnie leje jak z cebra, zimno, ohydnie i co jakis czas przeplata śniegiem z deszczem :( Senna jestem i nic mi sie nie chce a mam dużo do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani :) Nie mam czasu na nic a na net to juz w ogole :/ a dlaczego to niebawem sie dowiecie... Bylam nawet w miedzyczasie 7 dni w Polsce, polecielismy z Christianem do Wa-wy a potem do mamusi do Lodzi a nawet na dzialce w Lasku bylismy kilka dni, gdy bylo cieplo :D Bylo cudownie, ale tez ostatnie dni troche stresowe... Mojemu kochanemu strasznie sie Polska podoba, nawet sie zastanawia, czy moze w przyszlosci nie przeniesiemy sie na stale albo.. czasowo (w lato) do mojego kraju :D Wiedzialam, ze mu sie tam spodoba i jestem z tego powodu straaaasznie szczesliwa. W ogole polubil bardzo cala moja rodzinke; mamusie, Jozka i mojego brachola ;) I oni go tez bardzo, no bo... jak go tu nie lubic??? ;) Ja sie po tym wszystkim rozchorowalam na dobre ;-) i od 6 dni leze w lozku, nawet na kompa nie mialam sily, zeby cos pisac, ale... czytalam Was troszke. Pozdrawiam kobitki i jak tylko bede wolniejsza i zdrowsza to do Was zagladne i obiecuje duuuzo filmikow video i fotek :) Papatki ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Zapraszam na kawusię z torcikiem tiramisu:) Mimo, że brzydka pogoda to humorek mi dzisiaj dopisuje. Wczoraj byłam w rozjazdach, wiec przeczytałam tylko wieczorem topik i poszłam spać. Ale co to słyszę.... Landrii> co za złe demony Cię dopadły. Głowa do góry wszystko będzie dobrze:D K_asia_k nareszcie się odezwałaś. Załatwiaj swoje sprawy, zdrowiej i wracaj do nas na topik.:) Wczoraj będąc w rozjazdach przypadkiem kupiłam sobie super jeansy. Jednak to prawda, że najlepsze ciuchy kupuje sie z zaskoczenia, bez zamiaru kupienia...Na reszcie dłuuugie nogawki i takie rurki proste... Bajer! Do wysokich obcasów super sexi.:classic_cool: Kochanienkie mimo brzydkiej pogody wszystklim życzę udanego dnia!🌼 Ja go zakonczę ćwiczeniami na moim ukochanym dance, a potem drineczkiem caipirinia z moim mężusiem, a co bedzie dalej to się zobaczy.... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 👄 👄 👄! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda, moda na sukses? Ja tez to od czasu do czasu ogladam, bo leci miedzy jednym programem a drugim. Alez ten tasiemiec zagmatwany,kazdy chyba byl mezem kazdej itp:) Kasiak bylas w Polsce i nie spotkalas sie z nikim? z topicow oczywiscie Pozdrawiam cala reszte Landri chyba to nie klopoty zdrowotne, bo wyczytalam ze bylas na jakis badaniach Do mnie przyjechala siostra,w srode . No i lazikujemy jak pogoda na to pozwala,dzisiaj byl deszcz ze sniegiem. A mialysmy w planach wypad do slynnego parku rzezb, na weekendzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczowy dzień, padało cały dzień, tez byłam dzis na zakupach ale tylko oglądałam i mierzyłam, upatrzyłam sobie płaszczyk ale narazie chodzę i sie zastanawiam Landri jak nastroj, pisz dziewczyno Tak tak i jak tam? szybko slij fotki po metamorfozie Jutro ma byc słoneczko i na to licze, przydałby sie jakis spacer Olajda> bez komentarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kasiak dobrze że się odezwalas bo snułysmy już domysły co z Tobą ;) odpoczywaj, zdrowiej i pisz i oczywiście ślij fotki :) Olajda Ty równiez pisz co u Ciebie, jak znajomy? czy to przyjaźn czy już kochanie? ;) Taktak no i jak wyszło? czekam na fotki z niecierpliwością :) Landrii co tam u Ciebie? Bling udanego wieczorka :) Szczuplak został kawalek ciasta? mniam mniam :) masz racje, takie zakupy sa najlepsze :) ja dziś wynalazłam sobie 2 bluzki które chyba by pasowały do spódnicy ale bylam bez kasy, więc jutro albo w poniedziałek się wybiore i przymierze je. jedna wiązana na szyi a droga na ramiaczkach, obie z takiej koronki w kolorze kawy z mlekiem :) dobra uciekam bo zmęczona jestem, cały dzień jeździłam a potem gości miałam udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc Jestem wykonczona, od rana w biegu. Kreacja na szczescie wisi juz na wieszaku. Teraz mam problem z wlosami, bo musze cos sama wykombinowac, a nie mam pomyslu ani cierpliwosci... Ciekawe jak tam wlosy Taktaczki? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Olajda tak to czasem bywa :( ale podobno przyjaźnie nawiązuje się do 40-tki a potem już bardzo ciężko trafić na bratnia duszę, więc masz jeszcze dużo czasu na szukanie :) miłego weekendu nie zapomnijcie dziś przestawić zegarki w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dzien dobry ;) Dziekuje Wszystkim za słowa pocieszenia 👄. Kłopoty dotyczyly spraw zdrowotnych , ale nie moich ;) Juz sprawa sie wyklarowała na tyle, ze moge spokojnie oddychac :). Poźniej doczytam wszystko na spokojnie. Widze ze i KaSik się pojawiła i Olusia i Bellisima ;) Teraz niestety czas na obowiazki :(. A tak mi się nic nie chce. Usciski , do \"zobaczenia\" 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×