Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej, W sprawie włosów: koloru nie zmieniłam bo mój fryzjer stwierdził że nawet zdrowo paląc moje włosy nie da rady ściągnąc z nich za pierwszym razem czerni a ja nie chciałam bawic sie w jakies nijakie brazy takze walnełam czarno-niebieski i obciełam włosy. Z moich do pasa mam teraz powyżej ramion. Zrezeygnowałam tez z prostej grzywki na rzecz asymetrycznej. Podoba mi sie i jest leciutko i wiosennie. Tylko dziwnie tak krótko. Postaram sie zeby ktos mnie dzis pstryknał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko Pati, obcięłaś włosy? nie było Ci szkoda? czekam na fotki bardzo jestem ciekawa jak teraz wyglądasz bo sama mam chęć na jakąś zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj :) MIalam sobie poczytac , popisac i dupa zimna :] Dowiedziałam sie , ze jutro mam od rana gosci i dopiero co usiadłam na tyłek :/ Musiałam troche chate doprowadzic do porzadku, przygotowac sobie obiad na jutro i takie tam roznosci;) Jestem juz niezywa :( W dodatku przesuwamy zegarki ( nie zapominjcie o tym ! :D ) i godzinę mniej spania 😭 Tak wiec oddalam się na zasłuzony wypoczynek i zycze Wam dobrej nocy oraz spokojnej i słonecznej niedzieli ;) Cmok👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) piękny dzień, wstawać !!!! zdjęć nie dostałam jeszcze od Was, prosze nadrobic zaległości :) uciekam dziś do lasu na spotkanie paintballowe, pewnie do popołudnia nam zejdzie :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień nikogo nie było? dziwne, pewnie na spcerkach wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie,calkiem z glowy mi wylecialo ze zegarki sie przestawia. No ale nic sie takiego nie stalo. Po prostu przeoczylam film, na ktory od rana czekalam,hihi i dopiero wtedy tzn 11 20 starego czasu , sie zorientowalam. Lepiej pozniej niz wcale. czulam ze cos wisi w powietrzu , ciagle sie budzilam. Taka swierzynka Olajdo , no ja wlasnie tez ogladam to na naszej N, i tez jak ty wiekszosc programow ogladam nawet tylko dlatego zeby poczytac po norwesku , zeby zapamietac chociaz kilka slowek. Dzisiaj byl taki piekny dzien ze bylismy w parku Vigeland oraz na Holmenkollen, siostra dotychczas podczas swoich dwoch pobytow tutaj,nie widziala jeszcze tych miejsc Zycze milego tygodnia,buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki :) Jak tam po weekendzie ? U mnie było głosno i tłocznie. Padsłam jak kawka wieczorem, nie majac siły juz na nic :O. No wiec tak, wyniki moje bardzo dobre , za niski tylko cholesterol , no ale...z tym się da zyc. Widoków z \"samolotu\" nie bylo, wiec nie mam co opisywac :P, ale juz w najblizszy piątek moze bede się mogła czyms pochwalic ;) :D :) KaSik > byłas w Polsce i to tyle dni , to mogłas wstąpic do Wrocławia ;-) Albo napisac , ze odpoczywasz w Łasku . Mam tam rodzinkę , wiec połączyłabym przyjemne z pozytecznym :P Jak Twoje zdrówko ? JUz doszłas do formy ? Czekam na wideo i zdjecia ;) Szczuplak > jak na kursie ? Czego się juz naumiałas ? Olajda > filmiki ....... :O no comments .A propo Mody na sukces .....były lata kiedy oglądałam ten serial namiętnie. Od dluzszego czasu nie widziałam, ale pewnie nic nie straciłam, bo kiedy by do niego nie wrocic to po chwili i tak się dowiemy w czym rzecz ;) Mróweczko > matko Polko , gdzie Cie wcięlo ? TakTaczku > Ty tez się Nam pokaż w nowej fryzurce. Z tego co opisujesz to pewnie wygl;adasz bardzo sexi ,i bardzo fajnie brzmi ten kolor czarno-granatowy. Miałam kolezankę w Technikum. MIała wlasnie tak czarne włosy, ze az granatowe ;) Sylvik > ile razy w tylek zaliczylas kuleczką ? ;) Julii > baaardzo dziękuje za foteczki. Szkoda tylko ze są takie małe :( Fajnie wygladasz ;) Nic dodaj nic ując ;) Czy ten przystojniak koło Ciebie to Twoj facet ? ;) ....chyba tak..?! Bling Bling > Ty tez z Norwegii piszesz ? Albo zapomniałam, albo przeoczyłam ........:O Spicie jeszcze Wszysctkie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli Hallo!! Nadal charcze :P ;) i pluje w chustki higieniczne jak nekrecona... :( i czasami mi jeszcze goraco i zimno na zmiane, wiec musze chyba dzis do lekarza, bo jakos nie bardzo mi te moje domowe sposoby do tej pory pomogly. Tym razem to cos powazniejszego... albo grypa albo bronchitis albo tylko zap. migdalow, przypuszczam. Landrynku nie moglam na prawde z nikim sie spotkac, bo po pierwsze nie wzielam swojego Handy do Polszy (zapomnialo mi sie), po drugie pierwsze 3 dni podarowalam rodzince, ktora sie za mna juz strasznie stesknila po tylu latach a po trzecie i ostatnie - te pozostale 4 dni byly staaaasznie stresowe i nie mialam nawet czasu sobie... w spokoju baka puscic :D ;) :P Powaznie! Ale w lato zamierzam podjechac jeszcze raz na dzialke to moze bedziemy mialy to szczescie, ze sie znow life obaczymy :) Bardzo bym chciala. A moze nawet da sie jakis wiekszy zlocik zrobic, super-duper by bylo. Tak taczkokochanie Ty moje! Twoj E-Mailik otrzymalam oczywiscie, ale bylo to w tym dniu kiedy wylatywalam do kraju i nie mialam nawet sekundy wiecej czasu na net! Odpisze niebawem i nic sie nie lam :) ❤️ dla mnie to nic nie zmienia, buziaczki 😘 Musze znow konczyc kochani, bo... obowiazki wzywaja, nawet chora i obolala... takie to zycie pos.....ane :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiCzku > zartowałam przeciez;) Zreszta wiem jak to jest, kiedy przyjezdza sie do rodziny najblizzej , wtedy czasu brakuje nawet na przysłowiowe siku ;) No a w dodatku byłas ze swoją miłoscią, wiec tez chcieliście się sobą nacieszyc i pobyc sam na sam ;) Wierze jednak w to - podobnie jak i Ty , ze latem uda nam sie spotkac i to własnie w wiekszym gronie . Tez bardzo bym chciała . Tak szczerze to człowiek sobie tu pisze , wymieniamy się fotkami, myślami, ale jednak czasami jest taka chwila ze tęskni się za spotkaniem na zywo i bardzo tego chce. Ja miałam własnie niedawno taki moment, ze wszystko bym dała tylko po to , zeby sie z Wami zobaczyc i kazdą z osobna usciskac :D. Wracaj szybko do zdrówka 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Co za weekend...ba..caly tydzien. Jak juz pisalam, moj K. jest chory..Od wtorku codziennie jezdzil do lekarza, a to po leki, po zwolnienie, po jego przedluzenie, po zmiane lekow...i w koncu w sobote wieczorem po calym przyjeciu weselnym wyladowalismy na pogotowiu. Dostal alergii na ktorys skladnik i zrobil sie plamisty na calym ciele, do tego wyskoczyly mu jakies bable i zaczal puchnac. Teraz juz wszystko na dobrej drodze, na szczescie. Wyslalam zdjecia rowniez do Kasiaka..ale dostalam zwrot. Na jaki adres mam je wyslac? Pozdrawiam Was wszystkie, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynus 😘 dziekuje i Tobie tez duuuzo zdrowka! Fizycznego jak i duchowego! ❤️ Ide sobie kapiel olejkowo-mleczno-miodowo-pomaranczowo-wygrzewajaca zapodac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii adres musi pasowac, ten pierwszy co jest pod nikiem. Mialam krotko problemy z netem wczoraj, ale dzisiaj juz dziala, wiec czekam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło sie zrobiło to człowiek się szlaja Landri ;) a tak wogóle to sniło mi sie ze mamy dzieci w tej samej szkole i pojechałam do wrocławia na wywiadówke i sie spotkałyśmy :) ale sen był dziwny te biegania po szkole i ogólnie hm, sama niewiem co sie to oznacza tak tak pstryknął cie ktoś w końcu, bo czekamy ;) Juli to jest tunika? a ten gosc z czerwonym krawatem? co za jeden? bo wiesz my babki lubimy wszystko wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka...ja nie wiem jak to cos sie nazywa :-)) Na zdjeciach za bardzo nie widac, ale dlugosc jest przed kolana, w pasie wiazane ( z tylu mam kokarde :-)) ) , do tego mam szerokie ciemnobrazowe spodnie. A ten pan obok to moj kochany :-)) A krawat jest pomaranczowy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaczku > no z Tobą tez , jak najbardziej ;) Zyzłam sie z Wami wszystkimi bez wyjątku ;) Mroweczko > nic nie stoi na przeszkodzie , zebys do mnie wpadła, nawet gdy nasze dzieci nie chodza razem do szkoły ;) Julii> wysciskaj swojego przystojniaka :D Dobrze, ze się wszystko wyjasniło ;) Mam takie małe i chyba głupie pytanie, ale kto pyta nie bładzi ;) Mam caly full olejkow eterycznych i kadze sobie nimi w mieszkaniu ze specjalnego kominka. Czy te olejki moge tez dodawac do kąpieli ? Hm...? Tak mi sie nasunąła ta myśl , gdy KasIk wspomniała o tej olejkowo-mleczno-miodowo-pomaranczowo-wygrzewajacej kąpieli ? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Landrii 😘 W calosci mnie nikt nie chwycil...co za ludzie... Chyba przy nastepnej okazji wydam specjalne zarzadzenie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka, no mowie mojemu przed chwilą, zrób zdjęcie bo musze laskom wysłać. A on mi na to że nie bedzie mi robic bo fryzura się dużo nie różni od tego co miałam poprzednio tylko jest krótsza i że macie sobie wyobrazić :P Co za wstrętny facet :P Sama sobie zrobilam ale to wygląda tak że nie moge sama na to patrzeć. A statywy mam w samochodzie i mnie się teraz nie chce iść na parking :D Julii ja nadal nie wiem gdzie ty masz to dupsko ;) I wogóle to już dawno chciałam Cię zapytac jak to się stało że znalazłaś się we Włoszech?? Landrii, no to kamien z serca, może bede musiała przewidziec jakis nieplanowany wyjazd do PL. Ale ja bym wolała prawde mówiąc żeby spotkanie miało miejsce gdziś w połowie drogi dla wszystkich ... może w Szczecinie :D Większość ma do Wocławia blisko a my bidulki z Sylwią nie. Może byście tak z tego dołu skoczyły nad morze?? Najlepiej na niemiecka stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTaczko > no zgadzam się , ze masz wstretnego faceta .......:P A co do miejsca ........heheee Sylvik ma chyba blizej do mnie niz do Ciebie. Chciało Ci się za granice to teraz kombinuj :P A tak na powaznie ruszcie głowami babeczki, moze faktycznie uda nam się spotkac w czasie wakacji bez wzgledu na odległosci jakie nas dzielą ;) Wybywam Laski na miasto, ide odwiedzic kolezankę i przy okazji poplotkowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje caly dzien, w sumie to tak od wczoraj. Nic tylko spac... Teraz wybywam do szkoly, wpadne wieczorkiem. Pa..patki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochane!:) Dzisiejszy dzień zleciał mi jak z bicza strzelił. Najpierw kurs, a potem praca w ogrodzie. Landrii> narazie robie kurs podstawowy z manicure i nakładania tipsów. Dzisiaj była teoria, czyli ble, ble, ble... Ale dowiedziałam się za to, że woda Żywiec Zdrój to zwykła stołówka i nawet nie stała koło żródlanej. A ja ją tak namiętnie popijam:D Trzeba zwaracać uwagę, żeby było napisane na etykiecie, że to jest woda żródlana. Ale trochę zboczyłam z tematu. Jutro pierwsze zajęcia praktyczne. Mam pietra, bo to niby nic trudnego, ale... Tak więc teraz kurs podstawowy, w kwietniu kurs zdobienia i stylizacji, a potem myśle jeszcze o pedicure i wizażu, ale to w najbliższej przyszłości. Trzymajcie za mnie jutro kciuki, cobym mojej kuzynce nie zrobiła krzywdy przy piłowaniu:D Juli> ładne fotki. Dzięki, ta kreacja przypomina kimono, bardzo ciekawy strój...A Ty jak zawsze ładniutka ( i Twoj Pan tez przyjemny:) ) Tak Tak> czekam na fotki, tupnij na swojego faceta;) żeby Ci je zrobił. Sylvi, Mróweczko, Landri, Tak Taczku, Bling Bling, Julii, K_asia_k, N_N, Olajda_s 👄 👄 👄 Do zobaczenia jutro! Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to nikogo na tej kawie nie ma??? Sylvi> ja mleko to pije codziennie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy co ..??? Co za obijanko ? :P Landri nie ma co czytac :/ :P Oluś > bo w tej Modzie to się głowami na dupy pozamieniali :O. Zastanawiam się czy tak faktem jest w swiecie bogatych , czy to totalna fikcja? :O Ahh wiosna , jest pięknie :D. Buziaki👄 dla Wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kcem pisać ale muszem ;) witam :) u mnie wiosna na calego, biegam po ogródku, coś tam sadze, coś przesadzam, coś wyrywam i tak dni mi lecą hihi niestety wczoraj caly dzień spedziłam z teściową w szpitalu bo mieli robić jej zabieg, ale okazało sie że jest bardziej chora i dziś zawozłam ją na oddział i jutro ma operacje :( niestety ma guza na jajniku ale jedyna nadzieja że będzie nie złośliwy. całe zycie kobieta dobrze się odżywiała, nie paliła, nie piła, kontrolowala u gina i co? i nie ustrzeżesz się przed tym cholerstwem :( to narazie chyba na tyle, ide na dwór dalej póki słonce świeci :) do jutra paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam Juli dzięki za zdjecia, super wyglądasz :) Taktaku molestuj M niech te fotki pstryknie bo inaczej wszystkie do Ciebie przyjedziemy zobaczyć jak wyglądasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( ehhh czy to zycie musi nam tak kłody pod nogi kłasc ? ;( Te moje kłopoty o ktorych pisalam wczesniej tez dotyczyły mi bardzo bliskiej osoby, mamy :O. Bolał ją bardzo w dole brzuch . Dostała wysoka gorączkę i zaczeła mi z tego wszystkiego majaczyc :O Wezwany lekarz prywatnie do domu postawił diagnoze : zapalenie wyrostka lub otrzewnej :O. Przezyłam szok , pędem na pogotowie zeby o 2 nad ranem dowiedziec się ,ze to zapalenie drog moczowych :O. U mnie sie wszystko wyjasniło, wierze ze i u Was wszystko skonczy się pomyślnie. Jestem z Wami 👄.Trzymajcie się Babeczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×