Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dobry wieczór Kochaniutkie!:) Sylvi>ja też nie dostałam sukienki :-O, tylko pieska i tulipanki. Mam nadzieję, że dojdzie...;) Mróweczko> współczuję Ci. Moja córka też miała kiedyś takie zapalenie jamy ustnej. Ja dostałam wtedy taki płyn robiony w aptece, strasznie brzydko pachniał, ale skutek był natychmiastowy. Wytrwałości Ci życze...:) Nie mam coś dzisiaj weny do pisania, więc pożycze Wam tylko dobrej nocy. Trzymcie się Kobitki!;) Papatki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling i Szczuplak już nadrobilłam zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry !!!!!!! Wstawac !!!!!! Witam poki co narazie ze slonecznego Wrocławia ;) Ponoc pogoda ma się zepsuc , a zapowiadali pogodny weekend . Wlasnie mowią, ze od przyszłego tygodnia ma byc duze ochłodzenie, temp ma spasc do 0 stopni, ma wiac, lac , sypac sniegiem 😭. Sledzik > i tu się mylisz , nie ma ksiazki ktorej by nie przeczytał tesc :O On jest zawsze na bieząco w nowosciach , a romansidłami gardzi :( Sylvik > bardzo ładna kreacja,, no moze faktycznie nie jest typową weselną kiecką. Ale najwazniejsze ze się w niej dobrze czujesz . O to przeciez chodzi. Buciki tez wydają się bardzo eleganckie :D. Bling Bling > masz rację , tez słyszałam własnie o takich trikach dla pan z brzuszkami :) Głebszy dekolt i cos na brzuszku ;) Mróweczko > to jest zapalenie od zębów czy cos w rodzaju aftów ? BO ja z kolei na to poleciłabym Ci zel Daktarin. Ale musi byc to zel ! Jest rewelacyjny i działa super na wwszelkie infakcje jamy ustnej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Landri, do smarowania mam neostatyne i do tego antybiotyk bo to ropne, ale juz dzis było troche lepiej, budził sie w nocy ale juz bez takiego płaczu, a rano udało mu sie wcisnąc jogurta, to juz sukces :) co do tych brzuszków to oglądałam kiedys taki amerykański program jak właśnie kobietki zwracały sie do dziewczyn od mody zeby im doradziły jak sie ubierac, zapamiętałam tylko to że przy brzuszku nie wolno nosic bluzek z bez rękawa bo wtedy wzrok od razu kieruje sie na brzuch, a do duzego biustu duzy serek, co do kreacji> prawde mówiąc myslałam jak Sylvi, juz nawet sobie spodniczkę upatrzyłam na wesele ale nie mogłam dobrac bluzki i w końcu nie kupiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko > dobrze ze juz lepiej jest ze synkiem ;) Dla tych, ktore są zainteresowanie nieobecnoscią TakTaka informuje, ze się biedna rozlożyła i lezy okropnie przeziebiona w łozku :O Dostałam od Niej przed chwilka smska, Zawita do nas dopiero we wtorek :/ Przekazuje od Niej pozdrowienia dla Wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzieki :) dobrze że Wam sie podoba, najpierw kupiłam i bylam zadowona potem w drodze do domu stwierdzilam że jednak to jest za mało eleganckie, ale w domku ocenili że to jest idealne i chyba przy tym juz pozostane, mam jeszcze od kolezanki gorset coś w tym kolorze to może zamienie go zamiast bluzki :) dziekuje za pozdrowienia od Taktaka, biedulko wracaj szybko do zdrowia Mroweczko dobrze że Pawełkowi już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszczam Was na weekendzik :-) Oczywiscie jak tylko bede miec mozliwosc to zajrze do Was :-) Odpoczywajcie dziewczyny w spokoju i nabierajcie sił do wszystkiego :) Pudełko 🌻 Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie ❤️🌻 Buziołki dla Wszystkich 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu jeszcze spicie ;) za oknem zimno, wieje i jest do d..... ale i tak mam nadzieję ze odpocznę czego i wam życze :) pewnie tu bede zaglądała wiec napiszcie cos ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz chyba druga kawka będzie bo dalej śpie, pada deszcz i trzeba coś zrobić dziś skoro Dzień Św. Patryka :) jakieś piwko by się przydało :) Landrii udanego wypoczynku :) Mroweczko nic ciekawego nie napisze bo nic się nie dzieje haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam z rana...jeszcze przy herbatce :-) Sylvik..dziekuje za foteczki. Prezentujesz sie ladnie , ja nawet brzuszka nie wypatrzylam! Mozesz jeszcze pokombinowac z ta druga bluzka, ale spodnica lezy idealnie! Mnie czeka szukanie , bo uroczystosc juz za tydzien. Dobrze, ze pogoda sprzyja lazenieniu. Przesylam troche slonka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!:) Beznadziejnie dzisiaj... Dzieciaki dostają kociokwiku z nudów. Nie można z nimi wyjść na dwór. Chyba oszleję...:-o Sylvi> kreacja w porząku, piękne buty...Wersja z gorsetem też byłaby ciekawa. A brzuszek to Ty gdzie masz???:)) Dziewczyny, od przyszłego tygodnia zaczynam coś robić dla siebie. Mam nadzieję, że mi się powiedzie. W końcu wyjdę z domu! Opowiem Wam o tym jak już zacznę działać. Trochę się boję, czy podołam wyzwaniu, ale kto nie ryzykuje, nic nie ma... Życzcie mi powodzenia! Tak Taczku wracaj do zdrowia! 🌼 Pozdrowionka dla Was wszystkich 👄! Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo jak tu pusto, pogoda butelkowa a wy gdzie sie podziewacie? faktycznie nie nastraja to optymistycznie, ale co tam, moje dziewczyny zrobiły mi wczoraj niespodzianke, odnowiły fugi w łazience, aż głupio wieczorem było wejsc do niej, czyli sprzątanie na maksa było albo inaczej przedswiąteczne :) dzis jedziemy w gosci bez wzgledu na pogode, szczuplak znam ten ból z dziecmi jak nie ma pogody, u mnie to samo, na dodatek małe po chorobie dodatkowo rozbestwione ;) dla wszystkich spiochów kawusia duża, a dla reszty zielona herbata do wyboru jeszcze zsiadłe mleko i dzin z tonikiem :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko> piszę się na ten dżin z tonikiem:D My też dzisiaj wybywamy, jade na obiad do teściowej:) Pozdrawiam Was ![ czesc] może wpadnę jeszcze wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieroby jedne
do roboty, kurwa, a nie pierdolenie o dupie marynie i tylko kurwa nazekanie jak to jest w polsce żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jeszcze jestem trochę połamana ale że jutro musze jechać do Hannoveru to wpadłam żeby sprawdzić pocztę. Sylvik, dzieki za foteczki, faktycznie kreacja mało weselna ale to może i lepiej niż miałabyś sie meczyć w jakiejsc balówce. AQ z tego co kiedys zaobserwowałam to i tak o pewnej porze wszyscy którzy moga przebieraja się w cos mniej oficjalnego. Pogoda okropna, leje wieje i wogóle do kitu. Mój pies poszedł dziś ze swoim Panem na pole polatać i w połowie drogi zastał ich deszcz a potem grad. Montmorency nie wbył z tego powodu specjalnie szczęsliwy zwłaszcza że grad był spory i walił mocno po kościach więc przycupnął pod krzaczkiem i nie dał się wyciągnąć. Aha, szuplak mój Garnier też nie śmierdzi samoopalaczem a tez jestem na ten zapach wrażliwa. Teraz mam z Garniera Body tonic który ponoć ma mnie wszedzie super naciągnąć :P Sylvik ja tez nie widzę twojego brzuszka jakoś, mimo że wpatruje się w fotki z całą mocą :D ... i zaprowadż psa do frzjera bo wygląda na nieszczęsliwego z taką szopą ;) A jesli chodzi o fryzjera, postanowiłam że chcę być blondynką i miec krótsze włosy. Chyba w środę pojadę do Szczecina :D Kurde ale mi brakowało kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) No to ja dzisiaj pierwsza jestem :D Ale mi się fuksnęło:)....Nareszcie mam wolne,tylko co z tego ,jak tu święta za pasem i zamiast odpoczywać trzeba robić swiąteczne porządki... Tak mało mnie tutaj,że nawet nie wiedziałam,że zniknal nasz topik...Szkoda...tyle pisania\" poszło z dymem \" A co do nowych osób, to już wogóle nie wiem,kto jest kim, ale witam wszystkie nowe osoby bardzo serdecznie🌻 Może jakieś fotki by się przydały,to bym szybciej skumała, kto kim jest:) Zapraszam na poranne napoje:) , ja narazie przy wodzie siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi , a ja Twojego zdjęcia nie dostałam, więc nie zagłosuję na Ciebie ;) landrynko i co w końcu kupilaś teściowi? Ja tez zawsze mam problem z prezentami,co komu kupić,żeby był zadowolony i się podobało. tak tak jakos nie mogę sobie wyobrazić Ciebie jako blondynka.A miałaś już kiedyś taki kolor włosów?W ciemnych wyglądasz bardzo ladnie,to i pewnie w blond tez bedzie dobrze. mroweczko, jak tam Pawełek?Zdrowy już.Mój syn dziś poszedł pierwszy dzień do szkoły po 2 tygodniowej przerwie.Mial zapalenie oskrzeli.Wziął dwa antybiotyki i jeszcze przy okazji w drugim tygodniu zaraził babcię.Teraz mam wyrzuty sumienia,po co ją przywiozłam do opieki.Ale nie miałam wyjścia,bo wcześniej ja chorowałam i byłam na zwolnieniu dwa tygodnie,potem mąz byl na opiece na syna.A potem nie było już komu zostać i poprosiliśmy moją mamę. Powiedzialam,że następny taki raz i koniec,nie prosze juz mamy,bo po co potem ma sie meczyć.Poprostu biore opiekę na dziecko ,nie patrząc ,co powiedzą w pracy,bo nie ma innego wyjścia. Ale mam nadzieję,że nie prędko taka sytuacja się powtórzy. Dziś jeszcze mamy wizytę kontrolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kobietki!:D Witam w ten pochmurny i smutny dzień ( na szczęście jeszcze zimowy). 🖐️ Jak codzień rano ja już w kieraciku. Zaraz zaparze sobie zieloną... N_N> o tych nowych to pewnie między innymi do mnie. Oki wyślę Ci fotki, ale czekam na rewanż.:) Tak Taku, ja sobie Ciebie nie wyobrażam jako blondynkę. Twoje włosy pasują do charakteru, bo mam wrażenie, że jesteś silną osobowością, dlatego ten bląd nijak mi nie leży. Ale pewnie i tak sprobujesz, bo zawsze trzeba poeksperymentowac. Ja kiedyś kilka razy byłam blond, ale źle czułam się z tym kolorem. Naturalnie jestem sztynką, więc jednak w ciemnych barwach lepiej się czuję. W bląd moja twarz była bez wyrazu. Prześlij fotkę, jak już będziesz po zabiegu...:) Narazie kończę, bo trzeba nakarmić bąble. Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wyobrazam TakTaczka w kolorze blond i twierdze z przekonaniem, ze w czarnych wygląda rowniez bardzo dobrze a nawet lepiej ;) NN > kopa czasu, juz miałam Cie kobieto scigac smsami, ze wypisuje z rodziny, jak bedziesz się tak obijac :P Beciamyszka > pewnie, ze sie mozesz przyłączyc i bardzo nam bedzie miło , jak napiszesz cos o sobie na powitanie ;) Wrociłam wczoraj niezywa, takie rodzinne maratony nie dla mnie juz :O Ale najwazniejsze , ze zapunktowałam po raz kolejny u tesciowej ( nie ma to jak dzien bez wazeliny :P ) . Wychwalana byłam ze hohooo, nie wspominając o wypchanej torbie , ktora dostaliśmy na odchodne ;). Kolejna taka impreza w tzw dłuuugi weekend, ale poki co przed nami jeszcze swieta ;) Dla Wszystkich 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff zasiadlam wreszcie na chwile, po sobocie i niedzieli nie moge chaty do porządku doprowadzic ,normalnie jakby kilkanascie osób tu mieszkało :( własnie soboe przypomniałam że zapomniałam zjeść śniadanie :) więc chyba czas na druga kawusie i cos do niej :) co do mojego brzucha to sama go nie widze chyba pomogło nie jedzenie słodyczy i kolacja ostatnia koło 18.00 , rower, bieganie po parku :) musze się dalej trzymac to może nie zapuszcze sie znowu ;) N_N nie wiem dlaczego fotwk nie dostałas, bo jeszcze Cie mam w kontaktach haha zaraz coś podesle :) Taktaku Ty i blond? nie wiem, ale zawsze fajnie cos zmienić na wiosne. mi się teraz marzą pasemka a właściwie to kolorowy balejaż ;) Beciamyszka witam :) Szczuplak :) Landrii Ty to jesteś lizus haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj landrii..kopę lat..to przez ta odległóść:) szczuplak,sylvi..to czekam na fotki:) sylvi ,jak to dobrze,że mnie nie skreślilaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko powiedziec ze ja tez byłam blondi ;) ale tylko raz, strasznie sobie przez to zniszczyłam włosy bo najpierw musiałam je odbarwic, eh, ale blondynka byłam niezła :D a kto powiedział że blondyna to dziewczyna bez charakteru :P NN> no faktycznie dziewczyno zaniedbałas sie z tymi wpisami i nic nie masz na swoje usprawiedliwienie :P Pawełek juz drowy, dzis został w domu z babcią, ale wróciłam wczesniej bo nie wiedziałam jak sobie poradza, okazało się ze całkiem niezle i mogłam bez obaw popracowac dłużej :) ale skoro juz jestem to biore sie za obiad i takie tam inne babskie sprawy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, No i znów rozbudziłam Wasze zainteresowanie :D ale wiecie co?? tak na serio to ja jestem blondynką :D tylko że niepamiętam już jak to jest. Także mróweczko najwidoczniej jestem wyjątkiem od reguły z tym charakterem. Landrii całusy 👄 N_N 🖐️ Co sie dzieje z Kasiaczkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Na nic nie mam siły ;( ani ochoty ;( Pogoda do dupy :O Jutro mnie czekają jakies glupawe badania ( choc wiem, ze są konieczne ) od rana, na szczescie ominie mnie gin , bo chyba z tego wszystkiego omiesiączkowałam się ciut za wczesnie :P Tak czy siak od południa musze byc do jutra rana na glodzie ;) :P Co z KaSikIem tego nie wiem. Sylvik pisala jakis czas temu, ze gdzies jest na wyjazdach ....ale moze się zaraz dowiem i wyslę do niej eska ;) U mnie dziś pada deszcze ze sniegiem . Cos okropnego, a ja musze do sklepu , alez mi się nie chce :( Spadam wiec i do miłegooo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mnie Taktaku zaskoczyłas, jakoś mi też nie pasujesz na naturalna blondynkę haha Landrii no prosze przymusowa kuracja oczyszczająca :) u mnie narazie bez żadnych opadów ale chłodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×