Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sylvik...dobre ostnie zdanie ;-) Widac pracownica miala za dobrze... A tak serio to spojrz na to z pozytywnej strony : koniec nudow, towarzystwo, i kasa ;-) A jak Ci sie znudzi, to zobaczysz ze najdziesz kogos na miejsce pracownicy, teraz duzo dziewczyn robi ladne paznokcie, a pracy nie tak wie na rynku :-) Widzis , ja bym Ci mogla pomoc, ale z akrylem :-) Kania, juz nasza Landryneczka odpowiedziala za mnie :-) Mieszkam blisko Turynu :-) jeszcze lekko obielonego sniegiem ... Brr..jak zimno! Chcialabym juz cieplutka wiosne :-) Mrowko, szukam na ebayu, znalazlam sprzedawce co ma duzy wybow koralikow w przystepnej cene, ale wlasnie srebro jak na razie widze jest praktycznie nieosiagalne. Musze szukac dalej. Wczoraj bylam w sklepie, ale nie kupilam za wiele, bo np. chcialam przede wszystkim bigle, zeby rozpoczac choc kolczyki, a nie mieli....Kupilam 2 pudeleczka korlikow, zaciski i linke elastyczna i wsio....Musze zlozyc zamowienie on-line i uzbroic sie w cierpliwosc. Ale juz sobie wymyslam jak i co zrobie :-) Tak sobie wlasnie rano o naszym Kasiku pomyslalam...macie z nia jakis kontakt? Pamietam, ze jak sie do Was dolaczylam, chyba w okolicach marca, mysle, ze 3 lata temu (mozliwe?????) pisala jeszcze Kamila...i Robal! Pewnie z nim Landrii masz kontakt, co? I glowka do gory, nie poddawac sie smutom ! Mroka, pogroz jej co? Buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale natrzaskalam literowek! Sylvik...a link do bloga?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Sylvi, jaki link?????????? 🌼🌼🌼{kwiatek] Ale trafiłam w międzynarodowe towarzystwo :D:D SUPER Tylko, że ja kuleję z języków obcych :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta mam do dupy, grozić nie będę bo wyjdę na taką co jej się wszyscy boją :P zrobiłam sobie przerwe w tunice, na dzis starczy :) teraz siedzę nad fotkami biżuteri, ło matko więcej to czasu zajmuję niż sama biżu, moze jutro rano wkleję nowe fotki :D jak mi się uda, narazie spadam bo może jeszcze jednak coś tam podziubię Sylvik wyślij mi na wszelki wypadek jeszcze raz swój adres być może w piątek (nie obiecuję) na 100% w poniedziałek wysyłam tunikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa Mróeczko już kończysz dłubanine? :) zaskoczyłaś mnie :) adres wyśle Ci emailem zaraz :) Juleczko przydałabys mi się z tym akrylem bo ja nie cierpie :( jakoś od początku go nie polubiłam i mimo dwóch szkoleń nadal go nie cierpie hehe wole żel :) Link na bloga Ci przesłałam emailem :) a Tobie Kania na gg :) Landrii halooo gdzieś się schowała? Taktak a Ty? wyłazić z ukrycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jeszcze raz bardzo szybko, Sylvik, podoba mi się tam parę rzeczy na tej stronie więc w wolnej chwili spytam jak to zrobiłaś ;) paznokci nie oglądałam bo mi zamula, moze jutro z rana będzie lepiej, ale przyznaje ze nie mam teraz czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero teraz sobie usiadlam :) Bylam dziś niańką u 4 miesięcznego Maksia ;) I wiecie co Wam napisze ? Wszystko jest fajnie , ale na krótko,......... mamą juz nie moglabym być :P Zmykam spac i jezeli jutro nie załapię sie na poranną kawę z Wami to zycze miłego dnia :) Sylvik wiem , wiem , ale nic nie poradze ze miewam nastroje :O Sama jestem zła na siebie za to, ze tak potrafie popadac ze skrajnosci w skrajnosc , ale coż poradze ze się starzeję :P ?? Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzyc sie nie chce, ze to juz 6 lat minelo. Chyba pamietam swoj pierwszy wpis, cos w rodzaju, ze ja pracuje i chetnie i czesto po sieci buszuje i czy moge tu? No i pozwolenie otrzymalam od chyba nawet pierwszej strony bytnosci ;-) ...pamietam, ze strony pekaly jedna po drugiej w zastraszajacym tempie, takie bylysmy szybkie :-) Sylvik ----> a ja link do bloga dostane? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Sylvik odebrałam wiadomość. Jeszcze nie zaglądałam, bo najmilszy okupował kompa i łaskawie pozwolił mi usiąść na chwilę. Pilnował z boku, żebym za bardzo sie nie próbowała panoszyć, bo to jego kolej była :D:D Później oglądałam film na polsacie. A teraz zapraszam na herbatkę owocową. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać ... w pracy jakoś rozeszło sie po kościach. Ale jestem ostrożna i czujna. Cały czas obserwuję 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki bardzo ale bloga usunęłam bo mnie wkurzył :P pozostane jednak na dodawaniu zdjęć paznokci na Naszej Klasie :) zapraszam na poranną kawkę, dziś czarna sypana lekko słodzona ;) a na dworze ciepło i iiiiii ptaszki ćwierkają :) tak wiosną powiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik - wiosna? ...ja Ci zaraz przesle jaka my tu mamy ''wiosne''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie chce już zimy :P zaraz jade do psychologa a potem na rozmowę do pracy :( wpadne do Was dopiero wieczorkiem :) prosze dużooooo pisać :P miłego wiosennego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) A wiesz Sylvik, ze ja dziś idąc do pracy pomyślałam własnie, ze juz czuc zbliżającą się wiosne ?! Tak inaczej pachnialo i w ogole jkaos juz tak inaczej jest ;) Oby z dnia na dzien bylo juz tylko cieplej :) Oluś , nic nie podsylaj , nic nie pokazuj , zostaw te widoczki dla siebie :P A co do wpisów na tym topku, pamietam bylas pierwsza zaraz po załozycielce :) Ktoras z Was ( sorki nie zakodowałam ktora ) pytala się czy ktos ma kontakt z KaSikiem . Ja niestety nie, ale moze Blingus ? Z Robalem tez mi się kontakt urwał :O Pozmienial numery tel i przepadl jak kamien w wode :O Kania jak tam obserwacja idzie ?:P Cos wypatrzyla ?;) aaaaaaaaaaa i jeszcze ...Sylvik cos tak szybko zrezygnowała z blogu ? Masz tyle szablonów na blogi, ze jak nie ten to inny i nie ma to czy tamto. Nie zniechęcaj się tak szybko, ino twórz nam tu coś ładnego, zeby bylo co ogladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja rozumiem wszystko, ale gdzie ta wiosna? :D 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka 🌼 jaka dowcipna .... :D:D Wiosnę sobie wypatrzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie gdzie wiosna ? Wszędzie dzisiaj poszłam na moją działke , tulipany , krokusy ruszyły równo. Chodze codziennie z kijkami NW , wiosne już widać gołym okiem ( psie gówna na trawnikach , mnóstwo śmieci i butelek po jabolach i setkach) Jakby cena szkła była wyższa to i czyściej by było . Nie wiem jak u was , ale u mnie puszki po piwie nie znajdziesz , nawet w kuble , a co dopiero na trawniku. Nie pisałam ostatnio bo po pierwsze net mi się wieszał , a po drugie od 3 dni mam migrene ,choroba arystokracji( może raczej łeb mnie boli) bo jestem z prostej rodziny .Choć jakbym pglrzebała to i może płynie we mnie jakaś błękitna krew. Moja prabacia ponoć była hrabianką czy coś takiego , ale uciekła z domu i wyszła za wieśniaka i rodzina się jej wyrzekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała hehe dobry test, masz chyba racje z tymi butelkami :) Landrii chyba jestem nygus i szybko się zniechęcam to fakt, ale jakoś wszyscy znajomi są na Naszej Klasie i chyba tak zostanie :) czas na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala tylko bez obrazy :D:D Jak kiedyś stwierdziłam, że mam migrenę, to najmilszy do mnie z takim tekstem - Migrenę to może mieć królowa angielska a ciebie to łeb napierdala. Tak mi skubany współczuł :D:D 🌼 Potem to już nic nie mówiłam tylko łykałam pyralgin :D:D Bo ja to sobie lubię pożartować. Sylvi co z tym blogiem? Czy to znaczy, że już zrezygnowałaś? 🌼🌼🌼🌼 Co do wiosny?..... No dobrze, w drodze powrotnej z pracy wodzę cień. Godzina 15.30, cały dzień nie ma słońca a tu cień. Kurde, cuda czy co? Odwracam się a tu latarnia nad boiskiem świeci. :D:D Tak się oszczędza państwowe pieniądze. :O:O Mrówka a znalazłaś jakąś stronę po polsku, czy muszę na strych iść wykopywać stare Diany sprzed 20 lat? Ostatnio widziałam w sklepie nowe numery, ale to nie było nic ciekawego. 🌼🌼🌼🌼 W tv lecą Gwiezdne wrota. Kochanie śpi w najlepsze z kotem pod pachą. Razem z futrzakiem zawiązali ostatnio komitywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam cos naskrobac ale klawiatura szwankuje, więc tylko tyle że bloga już nie ma :( :P i ubawił mnie tekst z latarnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Landri -----> za pozno - zdjecia poslalam juz przed Twoim wpisem.. buszuje po sieci i tak jakos chce poogladac cos nowego, macie jakies ciekawe strony www ktore polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pośmiać to i ja się pośmiałam ;) strony po polsku z czym? z robótkami, to ciężko będzie ale rosyjski to może pamiętasz, tam osinki urzędują super strona ;) wiosny nie dopatrzyłam jeszcze jakoś, małe znowu zaziębione, cholera mnie bierze, jutro mi się szykuję wizyta u lekarza to chyba przez ta niby wiosnę :P teraz idę spać baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spać nie moge :( jest tu kto jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa!!!! ja poszlam spac o 2-ej, bo drutkowalam, a teraz dziecko zjadlo, kawa i poranny zwiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co takiego dziuniesz Ola, ty to masz dopiero zdrowie :P ja dzis przerwa robótkowo, wizyta u pani doktór zamówiona, a teraz mały porządek, basen niestety dzis mam też głowy, buuuuuuuu :( teraz serwuje też kawusie, może jeszcze ktoś jest na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczetych to mam 8 robotek (druty:3xpapcie, sliniaczek, tunika, spodenki i szydelko:firanka swiateczna -(na swieta 2008 nie zdarzylam), obrusiak). Na ulubionych w kompie zapisanych stron, schematow, robotek okolo 500 (przegladam to w kolko), nowo wydrukowanych w celach robotkowych okolo 25 prac i duzo roznych gazetek i schematow w segregatorze. Obojetnie nie przechodze obok sklepu z wloczka. Pol stolu to moje bibeloty robotkowe, wokol fotela tez. Moj jak chce odkurzac, to tylko pyta - gdzie to przelozyc? ja odpowiadam - podczas sprzatania na sofe, a potem spowrotem na SWOJE miejsce :-) (na gwalt potrzebuje swojecgo pokoju :-) ) ....myslicie, ze to nalog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Ja myśle, ze ja to w ogole jeden wielki nałogowiec jestem .Mam dokładnie jak Ty Ola🌻, mase stronek zapisanych , co chwilke schematy sciagam , rozniste wzory , kolo pasmanterii obojętnie nie przejde i mam dwa kuferki zawalone muliną, kanwami, , kordonkami, szydelkami , segregatory zawalone schematami no i gazetami :P Gdzie ide obojętnie gdzie , a mam przed sobą czy kiosk ruchu czy tez MPiK to musze zajrzec do prasy kobiecej i wygrzebuję rozne gazetki z cudeńkami :P O innych nałogach pisac nie będe :D Mała 🌻jak sie czujesz Hrabianko ? ;) Boli Cie jeszcze globus?:P Kania 🌻 bardzo podobają mi się Twoje wpisy z tymi kwiatkami i dziś tez postanowiłam Wam tu troche rozkwiecic wpis ;) Sylvik 🌻 wyspałas sie ? Mrówka 🌻usciskaj Mikołajka ode mnie , niech szybko wraca do zdrowia:) Julka 🌻 gdzies znowu przepadla? Bling 🌻 a Ciebie to juz chyba na dobre wcięło ? :P 🌻 Taktak 🌻 napisz mi ile czasu rozkręca się sklepik internetowy zakladajac, ze jest w miare wszystko ok i fajny w nim towar ? ;).....wiesz , tak zeby mozna bylo odczuc przypływ gotówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×