Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Taktaku ja niestety nie pamiętam jak trafiłam na topik :( ale nigdy nie żałowałam że go znalazłam i nikt nigdy mnie tu nie obraził :) a to chyba najważniejsze :) jesteście moimi przyjaciółkami których nie mam w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik mi sie zdaje ze ciebie na topic sprowadziła Malinowy Twist poxniejsza Matrix. Tak mi sie wydaje bo pamietam ze kiedys własnie na poczatku przyciagneła cie na jakis nasz gadulcowy zlot. Chyba znałyscie sie z innego topicu. No tak mi cos świta ale 100% pewnosci nie mam. A zloty czarownic były wypas :D W zwiazkuz czym lece teraz na chate troche poczarowac. Moze jakis obiad zrobie nawet :D A poza tym jestem zła bo napaliłam sie wczoraj na 35 milionów euro i jak sie zapewne domyslacie nie zgarnełam tej kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm naprawde nie pamiętam :( ale Malinke to poznałam dopiero na topiku (chyba) a potem razem grałyśmy na Kalamburach :) ale najlepiej to chyba Landrii będzie pamiętała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam ;) To byl rok 2003 ;) Siedziałam sobie w zimowy poranek przed komputerem , przeglądałam bezmyślnie tematy na kafeterii , poijałam kawe i przy okazji zastanawiałam się co zrobić w tym dniu . Weszlam na ten temat , w tym momencie KasiK propnowała cwiczenia przy otwartym oknie na rozruszanie się :P Dolączylam się do cwiczen i tak juz zostałam :) TakTak Ty doszłas albo w tym samym dniu tylko poźniej , albo na następny dzien i chyba powitałas Nas jakims ciastem , a potem zawsze serwowałas nam jakies wymyślne herbatki owocowe :) Na zlotach nie bywałam , bo jakos nie bylam w temacie , ale gawędziłyscie o nich zawsze i często . Pamiętam też jak umawiałs sie z Jarem of ..cos tam na ławeczkę :D Sylvik gdzies po drodze się załapała i chyba własnie dzęki jakiejs zanjomej , ktora Cie do nas skierowała :) Wiec jak dobrze liczę to w styczniu rozpoczęłysmy 6 rok gadulstwa :) Kania trzymam Cie za słowo i czekam na Twoj wpis równo za za rok ;) Ps :) Taktak czyli dobrze pamiętam , własnie doczytałam ze byla to szarlotka :D ; Opiszę Wam teraz co mi się przytrafilo po południu :) Stałam z męzem na balkonie i zauważylismy w bloku na przeciwko ogien w kuchni na parterze . Zastanawiałam się co robic , ale ze trwało to dobre 10 minut i nic się nie zmienialo zadzwoniłam na straz pożarną . Chłopcy przyjechali szybko na sygnale , oczywiscie poł osiedla w oknach :P I za chwilkę telefon z pytaniem , ktore to okna bo oni nic z zewnątrz nie widzą :O a najlepiej byloby , gdybym do nich zeszla i pokazała :O Wiec ja w kapciach na bose stopy , w tym sniegu przez ulice do nich :) I wiecie co się okazało ? Ze facet , ktory tam mieszkal od wczoraj , spawal sobie rury i stad taki ogien i błyski :) Troche mi głupio bylo , ale i smiechu tez było sporo, bo panowie zaproponowali ,że mnie odniosa do domu , bo w tych kapciach wygladam głupawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przyjęcie Tyle lat pisania . super. Landrynka reakcja jak najbardziej prawidłowa. Jesli bym nie zareagowała na dziwny wpis kolegi córki na gg chłopak popełniłby samobójstwo. Też miałam możliwość ośmieszenia sie , a nawet pretnsji. Całe szczęście zdążyłam . Musze was poczytać troche aby was poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Landrii dobrze się spisałaś :) dobrze że to tylko spawanie a nie prawdziwy pożar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho weteranki tu widzę :P trudno mi się dopchać dziś do kompa, dobrze że jutro zaczyna się już szkoła ;) kawał czasu już tu jesteśmy, nawet ja chociaż dołączyłam dużo później, a zlot byłby jak najbardziej wskazany :) tylko niech mi Pablo dorośnie :) a Oli Antoś, oooooooo to stanowczo za długo zbiórka jutro na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje założyć blog i już mam nerwy :( nie idzie mi to jakoś !!! Mróeczko jak to tak ładnie zrobiłaś, mój nie ma ani ładu ani składu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik mnie się tez Twoj blog nie podoba , bo nic nie widze na nim :P ba, nawet samego bloga nie widze ;) Mróweczko niech ten Twoj Pablo szybko rośnie, bo zlot faktycznie by się przydal ;) Kania czajnik zakupiony ? :) Złoty ;) blondyneczka i owszem, ale czy mała ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien shoppingu :-) ale niezbyt owocny, nastawilam sie na wielka zmiane garderoby, a kuplam zaledwie troche bielizny, pasek, i kosmetyki :-) Kurcze, a lazilismy 6 godzin! Ale zawsze to co innego niz zwyczajna nudna niedziela ;-) Teraz lekka kolacyjka i winko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii wysłałam Wam link na bloga na emaila :) bo musze nad nim posiedzieć zanim go w eter puszcze :P Nie moge spać bo jutro jade na rezonans glowy :( czy któraś z Was robiła takie badanie? czy trzeba się jakoś przygotować? zapomniałam z wrazenia zapytać Panią o wszystko :( nawet nie wiem czy moge coś jutro jeść przed badaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik no własnie ,ja o tym, napisałam :)...nic nie widze bo mail dotarl ale bez linka do bloga :P Rezonans miala robiony moja córka. Z tego co pamieatm , to kladziesz się na takim łozku i potem wjezdzasz do takeij tuby i nie możesz się przy tym ruszac :O To nic nie boli . Trwa to dsłownie kilak minut, ale czy ma się byc na czczo , tego Ci nie napisze , bo nie pamiętam . Jednak staraj się na wszelki wypadek byc n atym badaniu conajmniej 2 godziny po posilku i to lekkostrawnym :) Nic się nie bój , bedzie wszystko ok 👄 Juleczko tez chetnie tak spedzilabym jakas niedziele lub jakis dzien , ale kryzys finansowy dopadł i mnie i mam ograniczone i to bardzo wszelkie wydatki :( Szkoda TakTak, ze nie wygrałas tych euro ;) Ja zawsze jak jest spora pula w Totku to obstawiam , bo łudze się, ze to własnie na mnie czekaja te miliony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham z pracy Czajnik kupiony, zapomniałam sie pochwalić. Nawet gwiżdże 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllvik ja też nie dostałam żadnego linka, a założyłam bardzo prosto, jak wejdziesz na moją stronę albo na innego bloga to tam jest taki napis - załóż bloga - nacisnąć wystarczy i już tam krok po po kroku Cię poprowadzą, wybierasz sobie gotowca i wklejasz wszystko po kolei, ja też zmieniałam dwa razy zanim się zdecydowałam na ten ;) a jak nabiorę wprawy to mogę sobie zawsze zmienić, ale ten narazie może być. Spróbuj jeszcze raz wysłać, albo zrób nam niespodziankę, załóż i podeślij linka na stronę. Pamiętaj że jak ci się nie spoodba to masz tam opcje - zmień bloga i to wszystko co już masz przechodzi na nowe tło które wy bierzesz A teraz na kawusie pora, bo potem muszę zawinąć rękawy i zabrać się do pracy :) ale będę tu zaglądać nie myślcie sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Ja już dawno po kawie. Wróciłam z porannego marszu z kijkami. Półtorej godzinki spaceru . Dzisiaj dzieci pierwszy dzień do szkoły, nareszcie cisza w domu. ( Kto wymyślił ferie?) Chyba ten co dzieci nie ma Mrówka , jestem pod wrażeniem twoich prac , niektóre naprawde cudne. Też troche dziergam , jestem samoukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ferie dopiero teraz sie zaczynają. Mnie to nie dotyczy, bo moje dziecko już za stare. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawke :-) Za oknem bialo i wciaz proszy snieg. Wyglada to ladnie, gorzej z jazda smaochodem, chcialam dzis pojechac po dalsza czesc bizu, ale nie wiem czy sie da...zobacze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas śnieg topnieje, ja robiłam dzis do południa zdjęcia no i wydaje mi się że i tak słabo wyszły, cholipcia, możecie luknąć najwyżej jeszcze nad nimi popracuję jak powiecie że słabe Juli a co już masz i co jeszcze chcesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chandrę. W pracy atmosfera do bani. :O:O Jedna wariatka sie popisuje i rządzi. Albo ma okres, albo pokłóciła sie z mężem i teraz sie wyżywa. Inaczej nie da sie wytłumaczyć. Bez kija nie podchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele tego mam: zylka, drut, federingi, lapaczki, podkladki, szpilki....i troche roznych koralikow oraz 2 *szczypce. Dzis jeszcze chce kupic bigle...bo w sobote nigdzie nie bylo, no i co tylko jeszcze bedzie to kupie, bo juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne :-) A Ty Mroweczko gdzie kupujesz produkty? Tak sobie mysle, ze poszukam i chyba zamowie w Polsce i poprosze siostre, zeby mi wyslala...Ogladalam na qnszt i kosztuja o wiele mniej....Ja tutaj za malenka paczuszke z np. 5szt. zapiec posrerzanych zaplacilam 3 e.mniej wiecej wszystko w tych cenach, wiec naprawde drogo wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii skąd piszesz? 🌼 Ja już w lepszym nastroju. chlapnęłam sobie piwko i do jutra jestem luzak. :D:D Ciekawe co ta lafirynda jutro wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mi się już nic niechce, obiecuję że jutro ci podma linki, ale na allegro też kupuje to może byś na ebay spróbowała? miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z badania w jednym kawałku :P miałam schize troche ale naprężyłam mięśnie i odliczałam minuty do końca badania, bo każde poruszenie ciała to dodatkowe 5 minut badania :( na wyniki musze poczekać bo oni wysyłają je do mojego lekarza, więc to pewnie okolo tygodnia potrwa jeszcze :( byla jedna Pani na badaniu i miała podobne objawy i nastarszyła mnie na maxa że to będzie tylko gorzej i niedługo nawet moge tracić czucie w rękach i nogach :( tfu tfu obym nie miała takiej choroby bo to tragedia by była :( 😭 dziś jeszcze moja pracownica powiedziała mi że chce odejść :( i wierz tu pracownicom, a chciałam jeszcze ją na szkolenie wysłać. Tylko co ja sama zrobie teraz jak te zawroty głowy nie przejdą :( przepraszam Was że tak pomarudziłam ale komuś musze się wyżalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi od tegho tu jesteśmy :) nie słuchaj nikogo tylko spokojnie poczekaj na wyniki, jak tak by człek chciał słuchać co inni mówią to by miał wszystkie chorobu świata :P a z pracownikami to uz tak jest, tez to kkiedyś przerabiałam, może dziewczyna po prostu potrzebuje motywacji pieniężnej, no chyba że jej się marzy własna firma to należy jej życzyć szczęścia takiego samemgo pracownika jakim jest ona ;) nie martw się na zapas może trafi ci się ktoś lepszy a narazie musisz sobie radzić sama, taka obrotna dziewczyna jak Ty da radę Juli> w tym co pisałąś kupowałam raz i jakoś ć kamieni była taka sobie, w korallo kupowałam dwa razy ale tylko dlatego że mieli duży wybór srebra a mi się nie chciało wszystkiego kupować oddzielnie, ale im podziękuje dwa razy zrobiłam duże zakupy i nic, a na allegro zawsze dostaje za mniejsze kwoty jakieś gratisy i darmo przesyłkę teraz znalazłam fajnego gościa ale od kamieni, ze srebrem nadal poczukuje chętnie bym osobiscie pojechała i kupiła,ale nie mam takiej możliwości niestety bo tu nic w okolicy takiego nie ma :( a teraz kawa dla wszystkich :) bo zaraz idę dłubać, nie lubię być ograniczona czasowo wtedy mi sie zawsze zdaje że nie zdąże, ech,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ile błędów, sory, ale jakoś mi sie tak napisało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi nie łam się. Za pół roku córcię ci podeślę do pomocy. 🌼 Wszystkim życzę miłego dnia. Dziś w lepszym nastroju jestem, to może palne coś głupiego do śmiechu. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !!! Moze pare słow uda mi się napisac , ale jak i co nie wiem , bo mam ly dzien i najchętniej spedzilabym go pod koldra . Myśle , ze to juz menopauza puka u mnie do drzwi i stad te moje fatalne pod wzgledem humoru dni :( Sylvik po co Ty z takim babami gadasz? O takich sprawach się nie dyskutuje , bo inaczej mozna nabawic się depresji :O Doleglipowsci moga byc podobne , co nie znaczy ze ma się taką samą chorobe . Kania Ty tez się nie przejmuj takimi zołzami :) Wiem , wiem nie da się gdy się pracuje w gronie większym ,..moze spraw sobie mp3 i zaloz słuchawki na uszy :P Odpowiem za Julkę , Ona pisze z Włoch , Olusia oraz Bling z Norge, Taktak z Niemiec a załozycielka Topiku Katharina jest z Austrii ( niestey juz się nie wpisuje }, tak wiec jak widzisz towarzystwo miedzynarodowe :P Mała ja tez lubie jak moje wychodza do szkoly . Gdy mam dzien wolny wtedy robie sobie z ran a( jak oczyswicie mam czas) totalną olewke wszystkiego , wrzucam music na maksa i robie tylko to n aco mam ochote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik malo masz na blogu info, czy to tylko tak narazie ? I ja troche zmienilabym szkic bo wg mnie jest malo czytelny :P Pododawaj więcej ciekawostek , np odnosnie solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dobre rady :) dziękuje, postaram się zmienić blog bo i dla mnie jakiś on taki \"nasrany\" :P macie racje, nie będę się martwiła na zapas, poczekam spokojnie na wyniki i diagnoze lekarza :) pracownica poprostu robi dobrze pazurki i konkurencja daje jej większą kasę, niestety ja nie moge sobie na to pozwolić :( ale jest jeden plus- będę miała więcej kasy w kieszeni :P a ludzi nie ma teraz tak dużo żeby się napracować. Traktowałam ją jak córkę, nie przepracowuje się i nic nie mówię jak siedzi cały dzień i ogląda tv, jest praktycznie szefową samej siebie. Ale niech poprobuje jak się pracuje u innych szefów. Ja zmieniałam prace jkilka razy to wiem jak to jest :) Nie będę ją zatrzymywać tylko troche mi smutno bo bardzo ją lubię :( Lanrii przestań się dołować, bo to moja działka na tym topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×