Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Me boli zab od poniedzialku i dlatego nic si enie odzywam,zdjecia obejrze na pewno bo dzisi widzialam ze sa. Jejciu neich juz przestanei bolec,bo jak nie to znowu musze leciec do kraju. Teraz nie bardzo moge. Zdobrych rzeczy to to ,ze pozwolenie skonczylo sie w sobote a w poniedzialek, w strugach deszczu ,w pidzamie powleklam sie do skrzynki i czekalo na mnie nowe, na 5 lat. Opic bede musiala,oooo moze jutro z kolezanak bo wolny dzien od pracy.Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania może akurat jej się spodoba Bling współczuje zęba i ciesze się ogromnie ,że dostałaś te 5 lat. Warto było iść w deszczu. teraz zmykam na truskawki . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz kawusia bo nas tu wczoraj jak na lekarstwo było ;) ale fakt pogoda była to i nie dziwota ja wczoraj pieliłam, chodziłam za kosiarką a potem wywiadówka u syna no i wieczorem to już ani siły ani humoru po tej wywiadówce :P a na dodatek plecy mi tak złapało że się wieczorem dotknąć nie mogłam, ni epodejrzewałam ze tak już mocno piecze, dziś jadę do miasta załatwiać sprawy w urzędach to przy okazji skocze też i po krem z filtrem bo już czas Landrynka, wyglądasz kwitnąco i tak trzymaj nie pozwól sobie odebrać tej radości, wszystko się jakos ułoży ;) No i oczywiście kiecki robię - jedna dla siebie druga dla klientki - dobrze ze od razu zaznaczyłam że pilnych spraw nie biorę ;) a co u was? popijacie już kawusie i zbieracie siły na cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki 🖐️ Dziekuje bardzo za komplementy i słowa pocieszenia w sprawie córki :)) Kania 🌻 tym razem Twoj monitorek nie zwęza :P Faktycznie troche mi spadło kilogramow , ale po komunii znowu czuje się jak balonik, bo zjadlam tyle ciasta ze chyba wszystkie kalorie , ktore utracilam przed wrócily na miejsce i chyba ze wzmozoną silą :O :P ;) Bling 🌻 gratuluje i zycze kolejnych pieciu lat na obczyżnie jak najbardziej udanych ;) Mała 🌻 zdradź tajemnice , ile na takich truskawkach sie dorabia , ile placą za koszyczek ? Mróweczko 🌻 bardzo dziekuje za pieknego maila . Dal mi sporo do myślenia :) Odpisze jak bedę miec wenę , wiec na pewno z domu ;) Wczoraj w pracy mailam młyn , nawet akwę pilam zimna co do mnie nie podobne . Po pracy przyjechal po mnie moj M i pojechaliśmy do kina. \"Aniloy i demony \" polecam ten film , dobra obsada , fajne efekty dzwiekowe no i szybka , wartka akcja . Balam sie , że ze zmęczenia moge przysnąc , ale nawet na moment o tym nie pomyślałam . Za to jak tylko wrócilam , padlam jak kawka :P Dzis znowu mnie czeka sporo pracy , a na koniec dnia inspekcja pracy :P Dopijam kawę i zabieram sie za robotę :) Wszystkim caluski na dzein dobry i zycze milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko płacą 2 zł od koszyczka. Dzisiaj byłam 3 godz. zarobiłam 64zł z dnia na dzień coraz więcej truskawek dojrzewa. Tak w pełni sezonu to do 50 koszyków w tamtym roku dobijałam . Zaraz spadam na działke coś poplewić bo nie byłam kilka dni Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwiłam sprawy, zrobiłam zakupy w rosmanie (torba mazideł) niewiem czy pomogą ale zawsze mam nadzieję ze tak ;), posadziłam pomidory i gotuje obiad Mala> no kurka to i kasa wpadnie i kilogramy ubedą ;) Landrynka> on miał Cię pobudzić do działania a nie myslenia ;) :P reszta - gdzie się byczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie byczylam w parku na laweczce, sloneczko ladnie pieklo , a ja przejrzalam ksiazke. Posiedzialam 1,5 h i ucieklam, bo balam sie, ze za bardzo sie spieke. Mala...fajnie, ze masz mozliwosc zbierac te truskawki. Zawsze to troche kasy wpadnie, a Ty sie opalisz i troche oderwiesz od spraw codziennych ;-) Ja wczoraj zrobilam ciasteczka z truskawkami do szkoly. Kupilam ciasto francuskie, wycielam ladne prostokaciki i na kazy polozylam pol truskawki.. brzegi posmarowalam jajkiem i posypalam odrobina cukru. A potem gotowe oproszylam cukrem pudrem. Proste i co najwazniejsze wszystkim smakowaly. Ze 2 tygodnie temu zrobilam pieguski, mowie Wam- super ciasteczka :-) Oczywiscie musialam przetlumaczyc przepis i rozdac kolezankom :-D Landrii....a Ty bylas chyba na diecie mz, prawda? i szybko Ci kilogramy polecialy? bo mi tak jakos nic nie chce ubyc...cholera, jakas dziwna jestem. A w przyszlym tygodniu wybieramy sie na kilka dni nad morze, a jak ja bede wygladac w stroju :-( Zycie... Milego dnia Dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała te 50 koszyczkow to chyba w ciagu dnia ? no nie ? :O :P Mróweczko od myślenia do dzialania juz tylko krok ;) Aha i zaczynam myslec o rozpoczeciu tego obrazka dla Ciebie. Npaisz mi tylko , jaka chcesz kanwę ? 18, 16, 14 czy 12 ? Od razu zaznaczam, ze na 18stce mam kłopoty z trafieniem do dziurki :P no i czarny kolor nici , wiec nie jest lekko . Julka , tak tak to Mż. Najgorsze sa poczatki bo kilogramow nie ubywa, tylko tracisz troche wody i masy miesniowej. Dopiero jak to sie zwalczy to kilogramy ubywają ;) Troche czasu musi to potrwac , ale myślę ze za 2 tygodnie powinno juz Ci troche ich ubyc ;) I juz tak nie narzekaj . Laska z Ciebie jak ta lala i marzy Ci się Bog wie co :P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Landrii..no marzy mi sie, marzy, a co! Ja o wiele nie prosze, tylko 2,5 kg....... A to moj drugi tydzien na Mz i nic....no moze 0,5.. Do tego biore jakies polskie tabletki CLA, ale to chyba strata pieniedzy. Nie chce mi sie uczyc, a egzamin juz jutro ..OJojoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, czyli jednak cos jest ;) 0.5 kg to juz 1/4 tego co zaplanowałas. Jeszcze tylko 1,5 i cel osiagniety. Ręcze Ci , ze je zrzucisz tylko badź konsekwentna i nie piecz tyle ciasteczek :P A propo poprosze o przepis na te pieguski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na pieguski wzielam z tego bloga: http://mojewypieki.blox.pl/html Szukaj w ciasteczkach-pieguski :-) No i zeby nie bylo- jak pieke to zeby je zawiezc do szkoly i moze ze 3 zjem, ale sa malutkie :-) Dopije herbatke i spadam na balkon z komputerem troche pocwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko przejrzalam pobieznie co prawda te stronke , ale juz wiem ze bede ją miec w ulubionych ;) Super fajne, ciekawe przepisy ;) Dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tam na wszelki wypadek nie wchodzę ;) Landrynka> poprosze inny zestaw pytań, nie mam pojęcia, wybierz taki nr żeby Ci pasowało :) pooglądałam dziś ściany w sypialni i jak małe wstanie bo padło, to sobie zacznę przygotowywać dziś pokój już do malowania, chyba w sobote skocze po farby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expression.fora.pl
Nowe forum!! www.expression.fora.pl Jest to calkowicie nowe forum, potrzeba ludzi by je rozkrecic! Wchodzcie i rejestrujcie sie!  Zarowno dla dziewczyn jak i chlopakow. Zarowno dla mlodszych jak i starszych. Polecam! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka zapytalam , bo moze masz jakąs swoją wizje co do pracy :P Julka fiu fiu , niezłe sa te buciki :D Nawet napisze, ze jak dla mnie superrrr !!! ;) Tak prawdę mowiac , przymierzałm podobne cos ala drewniaczki i stwierdziłam , ze za fajne są te buty na moja stara noge :O Ale caly czas myśle o podobnych , ale na takim wyzszym koturnie . Zawsze mi się podobaly takie buty i chyba karta kredytowa zostanie uruchomiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy ktos moze mi pomóc wywaliłam sie i spuchła mi reka, taka bania narosła.... nie wiem czy powinnam isc z tym gdzieś? mieszkam przy galerii mokotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek a na co Ty czekasz ? Moze sie cos zlamalo , albo masz slne stluczenie, wiec warto aby zobaczyl to lekarz . Lec na najblizsze pogotowie chirurgiczne i sie przebadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka tez myslałam że gdzieś pojade. zadzownilam do szpitala obok mnie i powiedzieli ze nie ma ortopedy i odeslali mnie na bielany.... a akurat dzis zostalam na noc sama... i troche sie boje tych nocnych wycieczek... wiec czekam do jutra do 9. nabralam sie lekow nasmarowalam i moze rano nie bedzie sladu?? chociaz siniaka to juz widze.... ale ja to ostatnio jestem zdolna. nawet powiedzialam ze jak sobie krzywdy nie zrobie w tej lazience to bedzie cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę Ci jeszcze że to normalne że martwisz sie o córke. Moi rodzice, szczególnie tata strasznie mi odradzali mojego chłopaka i byly z tego wowodu mega wantury. a to dlatego ze mój Ka jest 7 lat starszy, dzieliło nas 300 km i poznalismy sie sie jak miałam prawie 16 lat. jestesmy juz ze soba 6 lat czasem sie kłocimy bywało różnie, ale jestesmy razem. Ja zawsze sie stawiałam że moi rodzice nie maja racji. teraz jak wyprowadzilam sie z domu na studia doceniam to co mówili, wiem że duzo mnie te awantury nauczyly. ale i moi rodzice przekonali sie do Ka i wiedzą że o mnie dba i zawsze moge na niego liczyć. dodam że jakos nigdy nie bylo mowy o wielkim stwianiu sie , jakis głupot nie robiłam. wiec może i z Twoja córką będzie podobnie? Ale pamietaj że to wszystko to są uroki dorastania i burzy hormonów i pewnie każdy z nas w jakis sposób to przechodzi. dodam jeszcze, że z rodzicami mam świetny kontakt, dogadujemy sie dobrze, dotarlismy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawusią w deszczowy dzień a zapowiadali słońce i ciepło :( :) Katarzynka jak ręka dzisiaj? Juleczko jak pisałam na emaila butki super i sama bym takie chciała :) mam jedyie problem z takimi paskami bo mi zsuwają się z nogi hihi a stronka z przepisami super, chyba skusze się na jakiś nowy przepis, wszystko wygląda smakowicie mniam miłego dnia i wkońcu WEEKEND!!!!! :) do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, po moich wczorajszych zabiegach jakby mniej spuchnieta, ale boli i mam mega siniaka. zastanawiam sie czy jechac do tego lekarza bo moze to tylko tak siniak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki ;) Katarzynek okladaj sobie rękę kwasną wodą i smaruj siniaki mascia z heparyną , szybciej zejdzie siniak i obrzęk. Jak zacznie Ci mimow szystko puchnąc , to tylko lekarz i RTG ;) Dzieki za słowa w temacie mojej córi. Znam to wszystko i z opowiadan i z autopsji. Ale cholera ciezko jest sie pogodzic, ze nagle ktos pojawil się w jej zyciu, ktory zamiast ja wspierac. pomagac i dbac o swoj wizerunek to \"rujnuje \" jej zycie i przez niego sie kłocimy . Mialam w zycoiu kilka \"miłosci\" i w zadnym wypadku nigdy nie bylo przez to zadnych nieporozumien miedzy mną a moją mama czy rodzicami. Zawsze starałam sie , aby wszyscy byli zadowoleni z tej znajomosci a przynajmniej stawarzali takie pozory :P Jutro bedzie rozmowa z nim w obecnosci córki. Zobaczymy co ten chlopczyk jest wart :O :P Sylvik jak coś upieczesz z tej stronki to od razu pisz i sie chwal czy to dobre i przede wszystkim czy duzo czasu zajmuje przygotowanie ;) Weekend weekendem, a ja sie wcale nie ciesze :( Jutro tez praca . a w niedzielę wyjazd. Nie bedę miala kiedy odpoczac , a tak mi sie marzy ogólny TUMIWISIZM i NICNIEROBIENIE 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, bylam u lekarza. Znaczy byłam na SOR szpitala na mokotowie, czekalam tam ponad 4 godziny, tak mnie reka blała ze prawie plakałam. ale wiecie zawolał mnie lekarz, taaaaki przystojniak. reka jest tylko mocno obita. doszlismy do wniosku że gipsu nie zakładamy, tylko zama sobie w domu ja owine, w gipsie nie bede mogła robic okladow a jednak one są najwazniejsze. no i chlodzenie :). powiedział że za tydzień powinno mniej bolec. na koniec wstał podal mi reke i poszłam sobie... a teraz czekam na fececika i mamy jechac do Kazimierza. buuziaki i dziekuję za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,was nie zdazlam jeszzce przeczytac wszytskiego. Dziekuje za zdjecia,Julii fajne butki,u mnie to pogody na takie na arzie jeszcze nei ma Wczoraj powiedzialam sie ,ze moj brat ktory polecial 13 go do Anglii ,mial wypadek lezxy od 4 dni w szpitalu,masakra na pewno nawet nie byl ani razu w pracy Kolega ktory prowadzil wyszedl bez szwanku,wieczorem musze dzownic i sie dowiedziec co i jak,bo kierowcy siostra nie byla skora do mowienia. Mlodosc rzadzi sie swoimi prawami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadacz pająków...
Co myśli Ryszard Rembiszewski prezeter studia lotto gdy siedzi na sedesie? - Komora losowania jest pusta, następuje zwolnienie blokady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien ip
Zmien ip przynajmniej jak juz cos takiego robisz, zenada i nic wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Bling...mam nadzieje, ze nic sie nie stalo powaznego..Daj nam znac, jak tylko bedziesz cos wiedziala. Katarzynek....dobrze, ze to sie tak skonczylo. nastepnym razem bardziej uwazaj w tej lazience ;-) No i ......stawiam drinki, wino, martini..co kto woli :-D Egzamin zdany i to z niezla punktacja, a bylo naprawde ciezko... No ale teraz czeka mnie zasluzony wypoczynek nad morzem, a zaraz potem nastepny egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×