Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

myślałam że będę dziś pierwsza a tu prosze, jakie ranne ptaszki :) kawa już wypita, chyba wyjme karimate i zrobie kilka brzuszków, zobacze jak mi pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, poranna kawka, kto jeszcze nie pil tego zapraszam :-P Dzieki za zdjecia Katarzynki, bardzo fajne :-) Co do rozmiarow to trudno sie nimi kierowac, kazda firma ma praktycznie swoja rozmiarowke. I nie dotyczy to tylko ubran ale i butow, ja np. mam buty w rozmiarach od 36 do 40....to jest piec rozmiarowek! A do porzadku w szafie i ja sie przymierzam.....i wiem, ze nastana tam pustki :-( A w portfelu tez przeswity, wiec od jakichkolwiek zakupow musze sie w tym miesiacu wstrzymac. Brzuszki i ja moge z wami porobic, choc brzuch wcale nie jest taki zly, moja zmora sa uda....a te uksztaltowac to niemale zadanie...Chyba juz nie ma dla nich nadzieji :-( Co macie w planach na dzis? Moj m. bedzie dzis bedzie pracowal , wiec i ja zajme sie czyms w domu. Jeszcze nie skonczylam powakacyjnych porzadkow- idzie mi to jak krew z nosa, ale mam przeciez czas :-D A na obiad szykuje kurczaka, ktoremu "zarzuce" puszke piwa do brzuszka :-D Znajoma tak robi i chwali, wiec sprobuje :-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kto ma takiego lenia jak ja?zjadlam obiad i normalnie mnie muli na spanie zaraz chyba sie walne.Odpoczywam u siostry w srode wracam do gdyni do domku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakatrzynek
dzieki dziewczyny :) ja to dziś tylko na musli jade bo nawet jeść mi sie nie chce. jade we wtorek do warszawy i pakuje rzeczy w pudła bo polowe pazdziernika bede mieszkała z teściową..... aż sie boje mysle jak to będzie. dopiero w polowie pazdziernika moge wprowadzic sie do nowego mieszkanka... jeszcze musze powiedziec tej babie u ktorej teraz mieszkam ze we 3 sie wynosimy... a ta kobieta zalozyla mi zamek w pokoju... tyle pakowania bede miała... ja mam tam komplet talerzy wszystko bo z czyjegos tak jak lezy to nie zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek ;) Tak, czuję się jakby wciąż był poranek bo w piżamie dziś cały dzień. Sidzieliśmy wczoraj z M do 4 rano więc pospaliśmy za to baaardzo długo. U nas dziś znów słoneczko wyszło, ale na plaży to chyba zbyt zimno i wieje by sobie posiedzieć... My dziś mamy krupnik, M miał ochotę. A co do brzuszków to jak Was tak czytam to się chyba też zmobilizuje ;P Nie chce mi się bardzo, ale od wczoraj coraz bardziej sie nakręcam ;) Landrynka... dziękuję za zdjęcia Katarzynka :) Katarzynek.... bardzo ładne foteczki, sukienka śliczna, aaa i co do tych króliczych uszu, to ja takie niebieskie dostałam na panieńskim ;D Mala... wysłałam Ci maila, ale nie wiem czy do Ciebie doszedł :) Pozdrawiam Was i zamelduje jak te brzuszki odrobię, tak się zastanawiam czy to musi być seria 50sztuk czy można np. na raty po 3 co godzinę ? :P:P:P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynek ja mieszkalam z tesciowa i przez nia sie rozeszlismy a bylismy 4lata nie zycze nikomu takiej tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta reszta to zdjecia z kolonii :) ja sobie mysle że te dzieci maja mnie za wariatke. ja będa z moja teściowa mieszkała 2 tygodnie, jakos wytrzymam a tak to na weekendy tam bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po brzuszkach ;) Jasa nie ma tak na raty , maja byc przeciez efekty:P 50 to wcale nie duzo, jak chodziłam na aerobic to zaczełysmy od 50 na wstepie a juz po 4 zajeciach 200 to jak się mowi lekkim pierdem robiłam :P:P Wiec nie oszczedzaj się , tylko cwicz ;) Mirka rozumiem , ze podjęłas stosowną (wg mnie ) decyzje :) ?! :) Katarzynek i jak ? Wiesz juz jakie dodatki do sukienki ? ;) Bling my tu wszsytkie leniwe jak widac :P ale czego się nie robi dla urody ? Nie marudx tylko tez się bierz za brzuszki :) Julka skoro brzuch masz the best ,to moze cwicz tzw pieski, które pięknie modelują bioderka ? :) I napisz jak Ty tego kurczaka robiłas z piwem ? To chyba byłby ulubiony przysmak mojego M . Lubi i kurczaka i piwko , mialby 2 w 1 ;) Sylvik zadanie odrobione ? Jaka ilosc ? :P Mrówka, Mała a u Was jak ?:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam 20 :P ale to tak na rozruch :D głowa mnie dziś boli cały dzień:) Jutro będzie już 50, no a conajmniej 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...moj brzuch nie jest the best, absolutnie !!!!!!!!!!!!!!! Daleko mu do idealu, ale o wiele gorsze sa inne partie ciala, w tym wlasnie uda :-( I kochana zademonstruj :-P mi jakos albo opisz co to sa te pieski????? A kurczaka dopiero wstawilam do piekarnika, obylo sie u nas bez obiadu, a za to bedzie kolacja :-D Dam znac pozniej jak wyszedl ;-) Jestem troche podk.....bo cos mi poszlo w samochodzie, akurat teraz jak w portfelu przeciag :-( Zawsze cos, kurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sie spisujecie ;) Jakbysmy tak faktycznei sie mobilizowąły , to myśle , ze na wiosne ulalalaaaaaaaaaa ...........:) Julka no wez no, jak mam Ci zademonstrowac ? :P Moze na skypie Ci pokazę hihii:P A moze by tak na skypie wspólne cwiczenia Wszystkich ? :D Ale bylaby jazda hihiii Próbuje opisac cwiczenie . Musisz klęknąc i oprzec sie dłonmi o podłogę , figura tak jakbys chciala kogos przewieżć na plecach:) Klęczysz i odwodzisz w bok zgięte nogi tak, aby kąt miedzy kolanem a podloga wynosil 90 stopni :)I tak na jedną strone conajmnie ze 30 podnoszen ;) Raz lewa nózka , raz prawa Moze jutro poszukam w necie takich cwczen to podam Ci linka . Z tego co pamietam to byla kiedys na kafe pokazana tzw 6 Weidera i tam chyab jedno z tych cwiczen , bylo własnie takie . A moze cos pokręciłam ?:O Zmykam , bo mam Tz G :P Chce zobaczyc "Gwiazdy " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Landrii- dzieki, juz wiem o co chodzi....Ale zawsze moglabys wrzucic twoja demonstracje na You tube ;-) Milego ogladania TzG, ja slucham rmf :-D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam 30 na początek, nie ma co od razu szaleć :P potem byli niezapowiedziani goście właśnie pojechali wiec jeszcze niewiem co będę teraz robić, chyba już niewiele moze poczytam :) a jutro na kawie po brzuszkach sie meldować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dawno tu takiego ruchu nei bylo. Ja wrocilam wlasnie z pracy. Plecy mnie troszke bola. No ale jestem i jutro wstaje o 6. Nie mam czasu posprzatac w domu,a w planach znowu mam takie generalne porzadki jak co tydzien zreszta hihi We wtorek sie zmobilizuje bo bedzie wolny dzionek. Pieknie cwiczycie,no coz czy ja sie zmobilizuje , kto wie. Pozdrawiam kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie Bling ruch jak w markecie przed świętami. Chyba się tej kary babeczki przestraszyły. Mróweczko wzięło Cię na wspomnia Pisze i słucham właśnie muzyki z lat 80 . Wydaje mi się ,że za czasów naszej młodości naprawde było co słuchać . Jakoś teraźniejsze hity nie wszyskie wpadają w ucho. Przynajmniej nam wapniakom. Choć po śmierci M Jaksona córka schłuchała ze mną jego utworów i jej się podobały. Ja po kijkach , ale tylko godz. bo kumpela do pracy na 8. Mojego małego choróbsko rozebrało na dobre , jestem wściekła, ale tak mu się leje z nosa ,że nie spał pół nocy. W piątek była paskudna pogoda , a oni mieli 2 godz. w-f na dworze bo w sali lakierowali parkiet. Mówił ,że zmarzł strasznie. No i efekt jest .Dzisiaj do szkoły nie pójdzie. Meldować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy , wstawać ! Ja już zrobiłam 100 brzuszków. 2 serie po 50. Na uda to polecam tego "pieska" działa na zewnętrzną strone ud i na pośladki . Na wewnętrzną strone polecam następujęce ćwiczenie . Mianowicie usiąść na podłodze postawić przed sobą krzesło taporet, pufe . i ściskać przy wyprostowanych nogach to krzesło. Macie to robić tak jak by ktoś miał wam je zabrać , a wy możecie je zatrzymać tylko nogami. Tak macie robić i liczyć do 100. ściskacie , puszczacie. Ćwiczenie łatwe , ale skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się z kawą, brzuszki będą po ;) teraz jakoś jeszcze łazęguję a to dlatego że mój przedszkolak też zaziębiony i dziś został w domu, więc jeszcze się nie zebrałam ;) ale zrobię tylko nie tyle :P wczoraj wieczorem zrobiłam 30 tez dobrze ;) co dalej - jeszcze niewiem, plany są zobaczymy odezwę się potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ile czytania :) wczoraj 40 brzuszków, dziś rano nie robie bo bolą mnie mięsnie brzucha :P ale popołudniu będę ćwiczyła :) wiecie ja chyba coś źle robię bo jak robie brzuszki to boli mnie kark, chyba za mocno go ciągnę :( :) kawa na stole, zaraz śniadanko i do pracy, dziś mam tylko 1 klientkę to się nie przepracuje hehe pogoda dziś fajniejsza, słoneczko świeci choć oczywiście za ciepło nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chol;ypcia , no tow ten sposób i jak wejdziecie to u góry w nagłówku trzeba nacisnąć - o mnie - a pokażę się przezabawna obrazkowa historyjka, mam nadzieję ze traficie :) http://jasmin62.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayatzynek
a ja własnie wstałam. chyba mnie cos bierze juz kaszle i kicham... a u nas w bloku tak zimno.... Dodatki wezme te srebrne z cyrkoniami, mam jakies ze 100dniówki :)) na uda chyba jeszcze sa dobre tzw nożyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka dobre i to . Ja jednak jestem wprawiona, swego czasu Callan, póżniej pole. Powiem ,że 100 brzuszków to pikuś. Aha jedno ważne nie unosicie się do skłonu pełnego tylko jakieś 30 cm nad ziemie. Nie trzymajcie rąk na karku ( wtedy zadzieracie głowe i stąd bóle) Ja trzymam wzdłóż ciała i dodatkowo nimi macham delikatnie.Najlepiej początkowo położyć ręce na brzuchu i unosić się to momentu gdzy brzuch robi się napięty. Powiem wam ,że mnie też zmotywowało to ,że chcecie ćwiczyć. A tak bałam się jesieni, ale teraz wiem ,że potkręce metabolizm przez ćwiczenia i nie zmarnuje tych 15 kg które zgubiłam . 15 kg to jest 60 kostek masła, smalcu to lepiej brzmi. Także babki do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy mieszkacie? bo ja tak sie wbiłam w to forum :)) usiłowałam przez kilka dni na rolkach jeździc, byla pozniej troche obolala, ale w tym tygodniu przestałam, w sobote wesele a znając mnie poździerałabyym sobie buzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek , zTobą coś faktycznie nie tak . może mąż Cie za dużo męczy w nocy , że taka jesteś nietomna hihi. W sumie w tej sukience jesteś grzechu warta. To opinia mojego 19 letniego syna . Jasa nie dostałam listu . Z kumplem rozmawiałam , potrzebuje dochody , i mniej więcej ile kredytów . On postara się sprawdzić mniej więcej na co możecie liczyć. Robił kredyty na odległość. Spotykali się tylko przy podpisaniu umowy , reszta przez mail i tel. Wiadomo sprawdzi was w bik, krd. itd. ale wejścia i robi to bez sporządzenia umowy i zaświadczeń o zarobkach. Napisz do mnie podam ci tel. albo Gg. albo odpisze . A swoją drogą nie myślaś o starym mieszkaniu. Niedawno byłam u koleżanki , kupiła mieszkanie po jakiejś babci 96m kiedyś wyglądało koszmarnie, ale to co teraz zobaczyłam . Boskie . Za to mieszkanie dała 60tys bo było ruiną. Zlikwidowała piece, ma kominek, regipsy, kafle . Nie uwierzyłabym ,że coś takiego można zrobić . Czynsz 300zł Robią pokój po pokoju bo też brak kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała fajnego masz Syna :) pozdrawiam i przeczyłam buuziaki ;) nie mam męża... tak piszę o tej teściowej bo przez te 2 tygodnie będę mieszkała u chlopaka, a on ma duzy dom i tam mieszka tez jego mama i babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!! no pewnie!!!! i znowu nie jestem na bieżąco!!! jak mnie nie ma to tu tyle stron naapykanych, ze znowu bede czytala wpisy caly miesiac!!! Tak wiec nie wiem co u Was, bo nie czytalam jeszcze.... za to u nas dobrze :-) odwiedzamy rodzinkę, znajomych, byliśmy w Krakowie :-) zaraz wybieramy sie do Pszczyny do zamku. Ja byłam u fryzjera, ale zdjęć Wam nie wyślę, bo w życiu jeszcze nie bylam tak niezadowolona z obcięcia!!! tak więc jeszcze jedna wizyta u fryzjera mnie czeka i dopiero później bedę słała zdjęcia :-) ...hmmmm pewnie będzie to dopiero po powrocie do Tromso, bo tu rzadko korzystam z netu. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia!!! buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) No no dziewczyny jestem pod wrażeniem wpisów :) Chyba nadrabiamy caly okres wakacyjny ;) Narazie się przywitam i musze pare papierkowych spraw załatwic. Potem poczytam i cos skrobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×