Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

no proszę jakie pracowite mrówki :P a ja się byczyłam a po południu zafundowałam sobie masaż i teraz pełny relaksik, właśnie wróciłam z ploteczek i jeszcze niewiem co dalej będę robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z poranną kawą. Za oknem byle jak, może później się coś konkretnego wyklaruje. Tak mi w pracy poszło ciekawie, że do końca września mam wszystkie weekendy pracujące (tzn dobrze na korzyść firmy). Nie wiem czy się cieszyć czy złościć. ;) Mrówka pokazywałaś mi wcześniej kolczyki z białego kasperskiego. Masz je jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada i zimno jak w d.... :P chyba czas palić w centralnym :( :) Landrii tylko sie nie zapatrz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ladna pogoda, dosc cieplo i slonecznie :-) Robilam dzis pazurki kolezance, zwykly french bez zadnych dodatkow :-) A potem byl maly relaks na balkonie ( czytaj: lezak i ksiazka)... To dla duszy...a dla ciala zaserwowalam sobie nalesniki na slodko, a co sobie bede zalowac :-P Landrii...nie mow, ze po pieska pojechalas :-D Sylvik, Mrowka, Kania, Bling, Olajda, Mala, Jasa, Katarzynek, Mirka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja tylko na momencik, jutro sie odezwę, ale chciałam Wam coś pokazać. To z brytyjskiego "Mam talent" ale poprostu coś wspaniałego !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa no faktycznie superrr :P:P :D:D Jak tam tesciowa ?;) Sylvik u mnie tez dziś zimnica okropna :O Ewidentnie czuć w powietrzu jesień :( Byłas na Czerwonych Gitarach ?:) Julka nie to nie piesek :P Zresztą zobacz sobie na poczcie ? Sliczna , no nie ?:) Reszta tez moze odebrac ode mnie przesyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zleciało :) ładna pogoda, spacery ognisko na zakończenie dnia, tak w skrócie ;) gość przyjechał zapoznanie przebiegło spokojnie, przed nami caaaaaaaaaały tydzień ;) Kania> swarovski schodzi mi od ręki także trzeba zamawiać :) LAndrynka > może Julia pyta czy to ty ;) :) bajjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Lanrii.....ale czat na facebooku nie funkcjonuje zbyt dobrze....W kazdym badz razie zycze duzo duzo zdrowka! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam na występach, bo poszłam spać :P a co tam na poczcie jest? ide luknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmusssa
przyjemy mini quiz! :) http://www.superquiz.pl/?t=3382 jezeli ktos chce pobuszowac w sieci i przy tym zwrobic to zapraszam! ja wygralam, chociaz sceptycznie podchodze do tego typu zabaw;) ale zosalam mile zaskoczona! pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellisima jasne, ze oglądałam :) Swietny mecz!!! Sylvik Ty śpiochu :P Julka nic sie nie stalo , ważne, ze juz wiesz :P Ide spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudkaaaaaaaaaaaaaaa :D dziś byla o piątej podrzuciałm syna na miejsce zbiórki bo wyjeżdżał z ekipą do pracy, a potem nie mogła usnąć więc jak ja nie śpię to wam robię pobudkę ;) Landrynka, masz jakieś imieniny urodziny rocznice ślubu? z jakiej to okazji te dużo zdrówka?? bo ja na ten facetbok ;) nie mogę wejsć bo zapomniałam hasła ech, starość nie radosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się wcale nie chwalę ,nic a nic ,OD WCZORAJ MAM LAPTOPIKA :-) .Częsciej teraz cosik skrobnę :-) Pozdrawiam wszystkich i życzę milego dnia :-) Sylvi co do tamtego topiku to chyba mniej wiecej w tym samym czasie odeszlyśmy[bez Ciebie upadal]Potem M.zmieniał kompa i wszystkie moje adresy @ znikly :-( A jeszcze potem trochę sobie pochorowałam i nic mi się nie chcialo,ale Was czytałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpie od 5 , ale nie chciało mi się pisać , wczoraj cały dzień gorączka i potok z nosa, dzisiaj to samo. Dzieciaki wykurowałam , a mnie dopadło. Pusta chata, ful roboty, buraki w misce czekają na zapakowanie w słoiki. Trza by było cosik poodkurzać , miałam gości z małym szkrabem , więc okruchy wszędzie ( niestety , jak zadzwonili ,że przyjadą upiekłam babke) i to małe coś chodziło po całym mieszkaniu i jadło. ( szkoda ,że nie mam kury) Obiad mam dzisiaj gotowy od wczoraj( chociaż tyle) Nic mi się nie chce , nawet odpuściłam wczoraj i dzisiaj kijki i brzuszki. oj kiepsko. No ale babeczki zdawać relacje jak tam teściowe , zięciowie . Jak spędziłyście weekend? A propo teściowej , moja dalej w rozjazdach , jeszcze w domu nie była. Ta to ma zdrowie. Ja bym nie wytrzymała tyle czasu poza domem. Oczywiście nie dzwoni tylko wysyła pozdrowienia z danej miejscowości.Mąż miał urodziny 40 zero życzeń, ja wczoraj też cisza. Jasa jak wyniki ? Sylwik jak z lekarzem? A gdzie olajda? Reszte pozdrawiam , nie mam głowy,żeby wymienić wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Teściowa wczoraj wyjechała, było bardzo miło, niepotrzebnie się aż tak z M baliśmy ;), chyba Ona bardziej sie bała niż my. Była bardzo taktowna, nigdzie mi nie szperała ;P Nie wypytywała o nic. Nawet musiałam ja namawiać, żeby się czuła jak u siebie i z kuchni korzystała rano jak my jeszcze spaliśmy :) Cały czas wyrażała swoją akceptację nawet raz mi powiedziała, że mnie MIŁUJE gdy wypiła 2 kieliszki wina :D i sie cieszy, że ma taką synową ;) No i że miło jej będzie jak będę mówiła do niej "mamo". Jedyny feler to był taki, że ona cały czas gadała :P To byo niesamowite, ona DOSŁOWNIE mówiła cały czas ;) Ja się zastanawiałam czy ją gardło nie boli. Mnie trochę od tego głowa wczoraj juz bolała, ale wyspałam się i już dobrze ;) A co do lekarza tonie poszłam dziś :( ODsypiałam ten weekend i sie nie zarejestrowałam rano, ale jutro to już pójdę na bank. Brzuszków nie robiłam przez weekend, ale od dziś zacznę znów, nei wiem czy takie krótkie serie po 30 coś wogóle dają, ale lpiej chyba to niż nic ;) Landryneczko ---- śliczna foteczka z Paulą. Bardzo ładnie wyglądasz!!! :) No i włąśnie jakie życznia, co mnei ominęło?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, co do gotowania to zrobiłam tak jak byo ustalone, sałatka i kiełbaski w piątek wieczorem, w sobote była pieczarkowa a w neidzielę kotleciki, ziemniaczki i mizeria. Murzynka nie było, bo teściowa nie pamiętała przepisu, ale następnym razem przywiezie i będziemy robić. Jeszcze chciałam wyprostować - M=mąż, a nie pierwsza literka imienia, przynajmniej w moim przypadku ;P a nie pierwsza literka imienia. No i Mróweczko.... jestem ciekawa jak z ziecięm bo to już chyba drugi dzień spędzacie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Zyczenia to chyba ominęły Małą 🌻 Zrozumialam , ze wczoraj obchodzila Urodziny ( 18 ?:) ) Tak więc Mała zdrowka przede wszystkim , mniej stresu, wiecej usmiechu, pogody ducha i słonca na kazdy dzien 👄 STO LAT !!!!!!!!!!!!! Ja żadnych urodzin, imienin , rocznic nic.....to była Julki reakcja na nowonarodzoną Paule , mojego siostrzeńca córeczke . I to jej własnie Julka zyczyla zdrówka :))) Belissima gratulejszyn nowego nabytku :P Ja zamierzam sie na laptopa od ilus tam miesięcy i doooa, zawsze cos mi wyskoczy, przez co nie moge sobie go kupic :( Jasa a widzisz, nie taki starszny diabeł jak go malują ;) Najważniejsze, ze przypadlyscie sobie do gustu :) Teraz tylko delikatnie pielęgnuj dobre wrazenie i bedzie git , tym bardziej , ze tesciową masz daleko od siebie ;) A co brzuszków , moja droga , to nie tak, ze masz ich robic tylko 30 . Codziennie dołoz ze 2 wiecej i po miesiacu masz robic ich 200 :) I zobaczysz, ze na wiosnę efekt murowany :) Wiem co mówię . Sylvik ktorą poczte sprawdzilas , ze masz tam pusto ? Ode mnie powinno byc zdjecie :P Julka nie za długo spisz? :) Wpadaj na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa Cieszę się ,że wizyta się udała. Jak widac nie taki diabeł straszny, jak go malują. HiHi. To,że gadała to dobrze , uwierz mi bardziej męczyło by CIe jakby nie mówiła nic, a Ty byś musiała wymyślać milion tematów, a on odpowiadała by "tak, nie, niewiem, może , nie pamiętam" Koleżanka ma taką teściową. Zero rozmowy, Na wszystko odpowiada wyżej wymienionymi słowami , to dopiero koszmar. Buraczki zapakowałam w słoiki , teraz się gotują. Co do tych buraków, to ja zalewam je zalewą wieczorem i pakuje w słoiki rano. Nawet kiedyś mi dobe stały zalane i nic im nie było. Papryki nie ruszam. Choć korci mnie , bo taka ładna kolorowa . Dziś znowu torba fasolki. Zamrożonej mam już dużo. Myśle nad taką sałatką, ale troche z nią roboty. Robiłam 2 lata temu i poszła błyskawicznie, co ciekawe smak podobny do ryby po grecku( większoś degustatorów myślała ,że to ryba) . Może schowam do garażu fasole i zrobie ją za pare dni. Jeszcze korci mnie leczo w słoiki, ale nie pamiętam jak je robiłam, teraz nie wiem czy bez wędlin, czy bez cebuli. Wiem ,że raz zrobiłam i wyrzuciłam bo mi nie pasowało. Później znalazłam przepis i wyszło super . Tylko przepisu nie mam. Może wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! już jestem :) przeprowadzka była straszna... nie wiem jak ja uzbieralam tyle rzeczy... Ale z wlaścicielką nie było problemu, chyba nawet jej troche szkoda było. ale niech sobie teraz znajdzie lepszych :) Pudła u mojego K pozaklejalam zeby moja tesciowa mi tam nie zaglądała a wierzcie 99% że bedzie próbowała :)) Wesele? było nawet fajnie, wytańczyłam sie, nogi bolą. ale ta czesc rodziny jest troche dziwna, tak Cie ogladaja a pozniej obgaduja... z Ka bylam pierwszy raz u nich wiec same wiecie jak było, ale chyba przeszedl testy :)) tylko troche sie na mnie fochał, bo mowiam mu jak nalezy z kim rozmwiac i odebral to ze sie go czepiam. ale było fajnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka znowu wyciągasz mi myśli z głowy. Pisałam posta , wysłałam . Wyszło tylko Jasa. Wysłałam drugi raz i co czytam ? Ty już napisałaś " nie taki diabeł straszny jak go malują" To była moja myśl!! Prowokujesz mnie abym pojechała do tego "ukochanego " Wrocka i Poznała Cię osobiście! To już któryś raz z kolei/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... no w takim razie wszystkiego naj naj naj lepszego, by spełniały się marzenia, miłość dawała o sobie znać każdego ranka i byś codziennnie miała powody do śmiechu:) No i dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca bez wychodzenia z domu.Wystarczy internet i dobre checi,ile czasu poswiecisz zalezy od ciebie.Im wiecej czasu tym wieksze zarobki.A sa naprawdę wysokie. Piszcie: dobre_pieniadze@interia.pl prześlę dokłądną ofertę. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×