Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Witanko witanko :-) Tutaj wcale nie tak slonecznie, slonko raczej niesmialo wyglada zza chmurek...I juz czuc chlodniejsza aure, a w domu to juz w ogole ..juz to powietrze zaczyna byc wilgotniejsze. Teraz kawa, a potem nie wiem.....Znowu ta monotonia. Moze jakies kamyki pozamawiam? Mrowko, glowa do gory! Mysle, ze wcale nie bedziecie mieli tak wiele czasu dla siebie ;-) Zanim chlopak wstanie i sie ogarnie pol ranka minie, potem moze jakas wspolna kawka z Toba czy sniadanie, potem pewnie jak dziewczyny pisaly-komputer i juz twoja cora bedzie :-) A w ogole fajna z Ciebie babka, pogadac sobie lubisz, wiec tematy same przyjda. A ja mam za to tesciowa, ktora wydawaloby sie ze za kazde wypowiedziane slowo placi...to jest dopiero porazka. I to jest krepujace. Ale ona tak ma, nie tylko ze mna,a ilez mozna czlowieka zagadywac? No nic, milego dnia! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilę się pokazać :) Przepraszam za wczorajszy wpis ni w pięć ni w dziewięć. Obiecuję poprawę ;) Mrówka Julce kolczyki przypasowały. Od razu założyła i paradowała całe popołudnie i wieczór. 🌼🌼🌼🌼🌼 Jeszcze raz dzięki ❤️ Znikam Landri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panek125
cześć, czy moge sie przyłączyć www.platne-ankiety.za.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już o niczym :P kole południa to ja musze obiad gotować bo mi cosik dziewcze dziś przetrzymali na praktykach :( a jeszcze dzis mam zebranie w szkole w sprawie matur i studniówki jak mi się niekceeeeeeeeeee troszke korali wrzuciałm na bloga Landrynka ale to nie wszystko Julia> ja fajna, to tylko pozory, wrr :P a zreszta dawaj tu fotki jakiegoś biżu bo się strasznie ociągasz widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko jak tam Twoja monotonia ;) ? Nie zostala czyms zburzona ? :P Mrówka o widzisz z tych koralików , ktore wkleiłas na bloga , to mnie przypadły do gustu te pierwsze od lewej , górnej strony. Gdyby tak co 3 koralik byl koloru czerwonego bylyby w sam raz dla mnie :P Myśl kobiet jak to zrobic :D Kania czekamy na lepszy replay :P Panek spierdzielaj z tymi ankietami . To co pisza to tylko teoria . Zupełnie inaczej wyglada to w paraktyce. Mialam wątpliwa przyjemnosc zapisac sie do takiego serwisu . I po dwoch latach na moim koncie odnoowałam kwote zl 25 !!!!:O:O Smiech i kipna !!! Naciągacze !!!Banda oszustów i tyle. Załuje tylko, ze poswiecalam na to czas , bo przez ten czas moglabym wyhaftowac roze w wazonie ze dwa razy 😠, albo się pobyczyc przed TV . Gdzie reszta ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Landrii, pamietaj ze z daleka przybywam ;-) (i no comment) Wlasnie sobie herbatke zaparzylam i zastanawiam co teraz? Moze kolejna ksiazke poczytam? Wczoraj skonczylam dlugo poszukiwana przeze mnie ksiazke "Kwiat pustyni", szukalam jej po wlosku i nigdzie nie znalazlam, to kupilam sobie w Polsce i w jezyku ojczystym ;-) A co do bizu- to juz wspomnialam, ze troche jej porobilam w sierpniu, ale wszystko poszlo, a zdjec nie porobilam...A teraz jesli cos robie to tylko na potrzeby wlasne wiec bedzie tego malo i rzadko...Wczoraj zrobilam podobny do twojego ( co dzisiaj wstawilas)- z kwarcu lodowego. A dzisiaj taki na 3 linkach z drobnymi kamyczkami typu dalmatynczyk (nie pamietam nazwy).. I to by bylo na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony drobny niby jest ale dodatków już niet ;) wypije kawusie i popatrze co tam mam czerwonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta herbatkę , ta kawke , nie bedę gorsza , i napiję się ........kawy :) Wiecie co , ja to mam taki slomiany zapał , ale postanowilam sobie, ze moze od nowego roku tez sie wezme za to bizu :P Ale wtedy Laseczki moje , bede miec do Was tysiace pytan :D:D Chcialabym wciagnac w to moje dziewczyny, raz ze mzoe dla siebie bysmy porobiły, a dwa , ze one moga wsrod swoich znajomych to troche rozprowadzić ;) No, ale zobaczymy co z tego bedzie . poki co tylko o tym myśle ;) No to ide po kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii....a dlaczego dopiero od nowego roku? Nadchodza jesienne dni, szare i coraz to krotsze...wieczorami mialabys co robic, a i masz to szczescie, ze masz cory i znajomych, wiec zbyt juz prawie gwarantowany. Beda mikolajki, potem Gwiazdka, a nuz cos opchniesz? No i dziewczyny tez mialayby urozmaicenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i masz racje, ale zblizaja sie swieta BN , a z tym okresem zwiazane sa moje zaczete ale nieskonczone jeszcze prace typu bombki na szydełku obiecane juz dawno, zaczete bombki haftowane , tez obiecane , serwetka z motywem swiatecznym tez na swieta . Wiec sama widzisz , ze troche tego mam do robienia . A jeszcze w miedzyczasie planuje remont w domu, wiec nie wiem jak bedzie z czasem u mnie :O Dlatego dla pewnosci napisałam od nowego roku. No ale wiadomo, ze jak sie wyrobie z tym wszystkim to juz nic innego nie bedę zaczynac tylko zabieram sie za bizu :P I moze za wczesnie pytac o to juz teraz , ale ile trzeba włozyc kasy na poczatek . zeby coś fajnego zrobic ? Tak na oko............:P ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę że nie jest to zły pomysł ;) myślę że na początek 200zł by Ci wystarczyło, albo i mniej zależy czy srebro i kamienie czy posrebrzane elementy i kamyki :) a póki co masz wiadomość na emaila i są nowe fotki na blogu reszty biżu a teraz idę dziergać gorsecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluerose19
Hej, potrzebne Ci dodatkowe pieniądze? Jestes w stanie poswiecic troche swojego wolnego czasu, żeby zarobic nawet 15 000 zł? Jesli uwazasz, ze jest to niemozliwe zapoznaj sie z moja oferta. Po wiecej szczegółów zgłoś się na maila blue.rose@op.pl, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja dziś na kawe się nie załapałam bo za długo spałam hehe teraz herbatka sypana dla zainteresowanych :) dziś mam nerwa bo ineteres idzie jak po grudzie, ludzie normalnie jakby się zmówili i nikogo nie ma już drugi tydzień :( od wakacji poprostu plajta :( zastanawiam się już czy nie zmienić branży albo całkiem nie zamknąć firmy i nie wynająć lokalu komuś, ale to już ostateczność widze że już jesiennie się zbiracie za robótki, ja niestety antytalent jestem i nawet biżu pewnie nie miała bym cierpliwości dłubać :( :) u mnie dziś ciepło było, ale w słońcu bo w lokalu chłodniej, nawet w balerinkach zmarzłam w nogi, faktycznie jesień idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja ubolewam nad zastojem z brzuszkami, taki ładny start był. Ale coś się ze mną dzieje niedobrego - miałam jakiś czas temu robione badania na cukrzycę, wyszło, że mam stan przedcukrzycowy i zlecono mi badania co 3 miesiące by wyłapać gdyby się cukrzyca zaczęła. Ostatnio zrobiłam się jakas senna- ciągle mi się spać chce no a od wczoraj to już wogóle - zasnęłam około 1 w nocy a obudziłam się o 13tej :/ i do tego tak neiprzytomna, że nie mogłam nic zrobić w domu, zasnęłam znów po dwuch godzinach i wstałam o 17tej. i nadal chce mi się spać jak nei wiem co. Pozatym ból głowy od dwuch dni no i piję dużo, chyba z 6 herbat dziennie a nigdy tak nie było. Jutro rano wybieram sie na te badania bo może coś neidobrego się ze mną dzieje. A pozatym u męża w pracy pojawiły się dwa wakaty, o które będę się starać. Mieszczą się w innej placówce niż mąż pracuje więc niemiałabym z nim kontaktów w pracy, więc jutro składam podanie i może coś z tego wyjdzie na co strasznie liczę. Pozdrawiam Was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik nie złośc się tak to już jest we wrześniu, ja nawet do fryzjera nie mogę pójść i czekam na koniec tego miesiąca, już sobie nawet wizyte po wypłacie zamówiłam ;) a tak ogólnie jest ok, zobaczysz jeszcze chwila i się ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałam powiedzieć że masz fryzurkę podobną bardzo do mojej tylko moja troszkę krótsza :)) czyli że fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvus. . .kwitniesz! Fajna fryzurka i bardzo ladnie wygladasz! Zaliczylam godzinny szybki spacerek ad jeziorem...troche ruchu sie przyda i troche odpoczynku od miejskiego zgielku rowniez. Pozniej byla kolacja, przygotowalam watrobke drobiowa, i tutaj pytanie do Was: dlaczego ona tak "strzela" na patelni? A teraz drineczek..juz drugi ;-) Landrii.....ja rowniez mysle, ze powinnas liczyc +- 200 zl.... Bling cos ostatnio rzadko sie odzywa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik.moge zapytac na jakich produktach pacujesz i jakich tipsow uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z samego rana :) Byłam dziś na badaniach no ale jutro wyniki, mam nadzieję, że ta cukrzyca mnie nie dopadnie jeszcze :) Pranie już włączyłam no i mam zamiar dokończyć sprzatanie bo jutro teściowa będzie :) Kawy na razie nie pije, bo zawsze budzę się rano to mam mdłości, a w ciąży na pewno nei jestem i nie wiem co to zaprzyczyna :/ Julii, kucharka ze mnie praktycznie nijaka, ale wątrubke chyba trzeba osuszyć ręcznikiem papierowym przed wrzuceniem na patelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Jeden z ostatnich , piękny słoneczny :-){gadają w tv że idzie jesień :-( > kawka no i może rogaliczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tak spokojnie ;) ja dzis najpierw włączyłam calanetics i jestem już po :) a teraz kawusie lub herbatkę albo soczek :) potem małe porządeczki tak zeby od oka było k :P i maseczka na włosy - wieczorem mam spotkanie ze znajomymi :) w międzyczasie nadrabiam zaległości drutowe, część dolna Landrynka już jest górna sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko mi też zawsze wątróbka strzela :P co do fryzurki to miała być o wiele krótsza ale stchórzyłam i tylko tyle dałam obciąć :) kusi mnie taka fryzurka jaką miała Brodzik i Stenka w filmie Nigdy w życiu :) Jasa idź na badania to są objawy typowe dla cukrzycy, ja ostatnio też miałam wynik 130 i jutro mam iść na spradzenie glukozy ale teraz pobiorą mi krew z żyły a nie z palca, mam nadzieje że to było chwilowe bo zawsze miałam cukier idealny. dziś gram w rmf do wygrania 90 000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam badanie z glukozą badane już i właśnie wyszło, że stan przedcukrzycowy mam :/ norma jest do 140 max - pózniej aż do 200 są dwa stany przedcukrzycowe, ja miałam 186 ;( No ale dziś zrobiłam kolejne badania już bez glukozy tylko krew, jutro wyniki i do lekarza. No i już mam dwa prania zrobione, ładna pogoda jest to mi szybko wyschną ;] Kuchnia już wysprzątana i pokój dla teściowej przygotowany do wieczora powinnam sie wyrobić z resztą. Acha, i 30 brzuszków zrobione!! Nic nie piszecie o waszych brzuszkach???? Ja to się mobilizuję tym, że zrobie i zaraz Wam napisze i przez to mam mniej wymówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ja czasem takie nieskladne zdania pisze, bo piszę bardzo szybko, ze czasem sama nie nadążam za myślami :P Wybaczcie, ze czasem wyrazy się powtarzają albo konstrukcja nie taka jak trzeba ;) Czasem piszę pół zdania, coś odwróci moją uwagę a potem je kończę i wychodzi jak wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto? Jasa..trzymam kciuki za wyniki! Ja zrobilam dzis pierwszy raz brzuszki- 50 i do tego 40 pieskow :-D (2 serie po 20). Poza tym straszne nudy i wzmozony apetyt :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pusto mysle ze to pogoda, jad dzis spacerowałam po lasach, przepięknie i ciepło było, a teraz wybywam na herbatkę :) Julia to dlatego że pełnia chyba, ja ciągle się za czymś rozglądam a wczoraj kupiłam sobie czekoladę do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×