Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Belka no napisz Mrówce co z Twoją ręka ?!!! :P Ta kobieta jak zwykle zakrecona ;) Juz niedługo będę i grać i szydełkowac i wyszywać :P Odliczam dosłownie godziny do zamknięcia tego S ...:P Kania nie denerwuj sie, zawsze może być gorzej ;) Mojego snya tez dziś zapisałam do larygologa. Boli go ucho , za uchem i ma problemy w połykaniu pokarmow i śilny. Na Kasę Chorych lipiec , prywatnie za 95 zl jutro na 10 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka znam ten ból. Byłam prywatnie u gina. W aptece też zostawiłam koło 120 zł. W dupie z taką służbą zdrowia. Wyłączę komórkę to dzwonią na służbowy. :( Jak by nie patrzyć to i tak dupa z tyłu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi,No jak co! nadmiar ruchu szkodzi ,nie!Pies się sam nie pogłaska! A i w klawiaturę trzeba stukać !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwile mnie nie było a tu takie tekściary urzędują :P Belka dziś znowu ręka boli? haha nie przemęczaj się kobietko ;) Mrówka ciekawe co z synem Twoim, oby wkońcu znaleźli pzyczyne Landrii co porabiasz? na faceboku siedzisz? Jasa fajnie że wkoncu do męża jedziesz :) Kania mam nadzieje że to nic poważnego :( zawsze możesz nam emaila wysłać aby się wygadać u mnie naszczęście nie pada, ale wiadomości z południa nie są zachwycające, biedni Ci ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie pytam - sie odpowiada :P mówię przecież że mam nieprzespane noce to mogę nie kumać :) :P dziecię ma gorączkę może ja się już powinnam położyć? ech poczytałam i idę Landrynka, mnie to mówisz, ja się od trzech miesięcy tułam prywatnie i badanie też prywatnie o lekach nie wspomnę, debet mam w tym miesiącu jak ta lala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozeszło się po kościach ;) Wyskoczyłam z kuzynką na piwo do baru i od razu lepiej :) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spałam!Już nie pamietam ,kiedy tak dlugo. > Miłego ,słonecznego dnia :-) Landi ,w wazonie sama układasz kwiaty ,myszką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się ze słońcem. :) Na dworze cieplutko, niebo błękitne. Już zapomniałam jak może być pięknie wiosną. A TU TRZEBA SIEDZIEĆ W PRACY :o Zapraszam - herbatka malinowa na stole 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - gdzie Ty masz słońce!!!!! pada pada pada bleeeeeeeee właśnie oglądałam wiadomości strasznie pozalewało niektórych, okropne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) słońca nie ma ale ciepło chociaż :) Kania poczta moja pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzien doibry ;) Ja tez witam ze słońcem ;) Co prawda raz się pojawia, raz znika, ale jest !!!! Pierwszy raz bodajze od dwoch tygodni :O Sylvik ja myślę, ze masz pustą poczte od Kani , bo kiedys napisalas, ze masz tego za duzo :P A dziewczyna znowu się rozszalała i troche tego przysłała :D Belka a czy Ty widzisz jak ja buszuję po mojej chałupce ? :P hihiii wierz mi, ze ja robie wszystko na tzw czuja , ale najpierw musze rozgryżć Twoje wskazówki i sama sie zorientowac co i jak. Czuje ze troceh czasu mi na tym zejdzie ;) Julka a Ty gdzie się podziewasz ? hm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam TVN 24 .To straszne :-( Biedni Ci ludzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka a co pokazują ? Mowią cos o Wrocku ? Bo tu kolo mnie panika, wszyscy na gwałt wode wykupują i mowią o ewakuacji szpitali :O nie moge radia posłuchac w sieci, bo mi zrywa polaczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no mam nadzieję że do ciebie Landri woda nie dojdzie co prawda nie mam głowy do wiadomości teraz ale faktycznie niektórzy mają przerąbane u mnie Pawłowi dziś nagle spuchło oko i całe ma przekrwione, już sama niewiem co robić, bo lekarka na urlopie przez dwa tygodnie od dziś a oko to wiadomo - jak do jutra nie zejdzie to chyba będe dzwonić do drugiej zastępczej chyba - no załamana jestem, jeszcze się dowiedziałam że u babci może być tylko gorzej, lekarz kazał przygotować się na najgorsze - jak się krzani to ogólnie wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ,tuli tuli 😘 Mi to podchodzi u młodego na alergię......Rumiankiem przemywaj to oczko .Babuni dużo sił życze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka będzie dobrze ❤️ Powódź do Waywy już dochodzi. Mają zoo ewakupwać. Do zwierzaków strzelać. :O Normalnie załamka. Sylvik Landri dobrze mówi. Przestałam ci wysyłać, bo ci poczta wariowała. Ale jak chesz to nie ma sprawy. Coś podrzucę. ;) Belka w PZU mają ubezpieczenie dla zwierzaków. Ubezpieczyłaś czworonoga? :) Ja mam persa rodowodowego. Jak mi go podpieprzą z ulicy, to będę miała niepowetowaną stratę. Franca włóczy mi się po ulicy jak po własnym folwarku. ;) Zastanawiam się czy by warto było. Albo ubezpieczenie OC, np jak twój pies ugryzie listonosza. :D Niezłe, co. U innych ubezpieczycieli jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pogody.... U nas zaczęło lać dopiero koło 17.30. Od rana było piękne słońce. Jak wróciłam z pracy, można było się opalać. Niestety potem w biegu zbierałam pranie ze sznurków. Miłego wieczoru nocnym markom 🌼 Ja już idę spać. Muszę być wypoczęta na jutro. Szef nas nawiedza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ,nie ,nie ubezpieczyłam mojego piesa przed listonoszem ,dobrze że to fajny chłop i nie "dziabnie" mojego "baranka"To psisko nie wie do czego sa zęby :-) U mnie teraz się rozpadało :-( ponoć silne burze zapowiadają w nocy...........a ja sama z piesem.........Sama się boję a co dopiero Felek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssssss błyska się !!!!!!! zamykam okna! rolety do dołu i biegiem do łóżka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ [" ""]> :-) Kilka błysków i rozeszło się "po kościach" Ranek powitał mnie słoneczkiem :-) A Jak u Was ? Mrowka jak młody po bańkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na chwilę zaświeciło i juz mi lepiej ;) no i mimo wczorajszych prognoz udało nam się spokojnie przespać noc, wieczorem tylko było trochhę kaszlu, a teraz słysze jak małe ubiera buty - wstało znaczy się :)) oko zaraz pewnie obejrze, ale nie widziałam żeby bardziej spuchło banki postawione po raz drugi, jutro jeszcze raz będziemy stawiać, no i co do tej powodzi to mam tylko nadzieję że nie będzie tak le jak to mówią w tv bo tam zawsze dokładają, ale faktycznie widziałam jak ludziska we wrocku łapali wodę , Landrynka pewnie w sklepie się też zaopatrza - Landryii mam nadzieję ze Cię woda obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj trochę więcej mówią o wrocku. Wrocław przygotowuje się do nadejścia fali kulminacyjnej. Ma się ona pojawić na Odrze w sobotę nad ranem. Ogłoszono już tam alarm przeciwpowodziowy i do ewakuacji przygotowano niektóre szpitale. Landi ,jak to sie ma do Twojego domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !!!! U mnei słonca brak , znowu kropi deszcz :O , ale jest bardzo cieplo. Wczxorajszy dzien pozegnal nas piękną pogodą. Jesli chodzi o powódź , to spoko luzik. Wrocław nie jst zagrożony - przynajmniej tak się ywdaje na obecną chwilke. Fala kulminacja ma przejsc jutro nad ranem.Akle myśle ze bedzie ok. Wiadomo jakies male podtopienia na obrzezach miast z pewnoscia beda , ale to normalne. Wczoraj popoludniu poszla fama po mieście , ze nie ma byc prądu ani wody. Ponoc w ciągu godziny poznikal caly zapas wody mineralnej w marketach . Zresztą podobnie bylo z chlebem i podstawowymi artykułami spożywczymi :O Wcale sie nei dziwię, bo ten kto doznal i doswiadczyl powódź u nas 13 lat temu, wie ze to nieprzelewki. Jestem dobrej myśli, oby tylko juz nie padalao, albo nie bylo jakichs poteznych burz z ulewnym deszczem. Prognozy zapowiadają na kolejny tydzien podobne opday , nawet nie chce myślec czym to się moze skonczyc :O Dopijam kaweę i śmigam do pracy ....jeszcze tylko 7 dni roboczych do końca :P Pozniej jeszcze cos skrobnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka jestem spokojna , bo moje osiedle nie jest zagrozone. Poprzednim razem tu byl raj :D I mieszkam tak wysoko jak Ty ;) Ale to i tak zadne pocieszenie, bo moja siostra mieszka na osiedlu, gdzie woda sięgala drugiego pietra , ona na 5 i praktycznie przesiedzial calą powodź na dachu se sąsiadami i grilem :P I wcale to nie bylo takie fajne :O Njagorsze są skutki . Moglabym pisac o tym i pisac a czas mnie goni ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a ja na 8 pojechalam do szkoły na egzamin... i czekam na wiesci jak mi poszlo. w Warszawie tez troche paniki przez ta powódz, tam gdzie bylam niedawno na spacerku juz zalane. mieszkam niedaleko zoo i wczoraj juz chcialam leciec i ratowac misie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu czekamy na wiesci razem z Toba ;) Słyszałam wypowiedź dyreltora ZOO , ze na odstarzal moga pojsc Jaki i jakies bawołowate :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam ochote sprzedac kopa w d... mojemu K misia bym wzieła, ale takiej wielkiej krowy to chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×