Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

U mnie dzisiaj nie pada :-) ,za to wczoraj wieczorem pies nie chcial wyjśc na si....... Dzisiaj na obiadek była młoda kapustka ,mniam ,uwielbiam z duza ilością koperku do tego kotlecik oczywiscie bez "pyreczków" :-) Kania ,dawno takich naleśniczków nie jadłam ,smaka mi narobiłas :-) 😘 Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🖐️ ;) Alez u mnei sie zrobilo zimno, brrrrrr :O. Córka chciala mnie wyciągnac dzis na Noc Muzeum , ale raz ze zimnica , dwa ze mailam dziś fatalny dzien i zwyczajnie mi się nie chce :) W pracy przyszlo mi siedziec dzis do prawie 16 :(.Wyszlam juz po 13 i niestety samochod nie chcial mi odpalic. Czekalam na meza az po mnie przyjedzie , potem czekanie na usuniecie "awari " , zakupy i bylam w domu na dobre przed 18 :O. Juz nic mi się nie chce , w zasadzie to marzę o gorącej kąpieli, zeby się rozgrzac. Katarzynku, Belka dobrze napisala, najwazneijsze ze wrócilas cala i zdrowa, bo gdziebysmy Cie po tej Hiszpani maily szukac ? :P Ide poogladac pazurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic nie zobaczylam, bo weszlam na NK z konta córki a dla "obcych" córka Kani ma galerię zdjec zablokowana :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niestety nie mam możliwości poogladania tego na NK, może jakieś fotki na fotosika - Kania wkleisz ja poleciałam przepalić bo chłodno tak w domu siedzieć a na dworze zimno chociaż nie pada, trochę posiedziałam u teściowej ale nastroju nie mam specjalnie no i przyszłam do domu, usiadłam w fotelu i się byczę może jutro będzie słoneczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko nie licz na slońce jutro. Taka pogoda ma sie utrzymać do końca maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kawą 🌼 Nie wiedziałam, że ma zablokowaną galerię. :( Coś popróbuję inaczej. Na fotosiku się nie znam. Nigdy tam nic nie zamieszczałam. Może skopiuję jej fotki i wam podeślę. Na dworze zimno i mokro. Wczoraj po południu pokazało się słońce, ale ciepło nie było. Też paliłam w piecu. Dzisiaj po południu też rozpalę. MM gada, że mu ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik a dużo masz tych gazetek? To pewnie miesięczniki. Młoda pytała czy są tam jakieś wzory paznokci. Fotki skopiowałam. Później coś pokombinuję. Na dworze paskudnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cho....ka znowu leje, nie to żebym marudała ale jest 10stopni, brrrrrr, znowu siedzenie na d...ie a gdzie spacery majowe!! ja się pytam dziewczyny ratujmy się bo ta pogoda mnie wykończy - ja potrzebuje chociaż odrobiny słońca jak ta roślina ;) Pablo znowu w nocy kaszlał - miał nawrót więc nigdzie się z nim nie ruszę raczej, dobrze ze chociaż mam neta,to moge wam tu pomarudkować ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie lepiej :( Tyle, że jeszcze nie pada. Sylvik jednak młoda nie jest zainteresowana taką ilością gazetek. Dwa, trzy to by wzięła. Duże ilości jej nie interesują. Ustaliłam przy śniadaniu. Ma konto na fotosiku, więc poproszę niech zamieści fotki. Wtedy wam podam linki. Idę się ogarnąć. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez ziab i zimnica. Nie da sie nic zrobic. Od patrzenia w tv i komputer oczoplasu idzie dostac. Jak trzy osoby siedza siedza w domu to juz tlum,jak na nasze warunki,nie mozna sie wygodnie rozsiasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale zimnica i deszcz :-( Nic, tylko pod kocykiem lezeć.Młodzi byli na obiadku ,po ich wyjściu [pojechali na kolację do drugich rodziców] zaległam z piesem ,razem cieplej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,pogoda że ręce i majtki opadają :-)Ale to nie znaczy że Was tu nie ma ! > Kawa, nawet duża :-) Wstawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam narazie ze sloneczkiem :) Kania ok :) ide do sklepu, robie dziś nowe jedzonko na obiad, mam nadzieje że wyjdzie ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja bym sie wprosiła do kogoś na obiad... siedze piszę tą moja prace, ale tak mi sie nie chce, pogoda do du.. widzialam byl temat o tabletkach ja bralam yasmienelle i tak mi po nich cycki urosły, ale bolały tez jak nie wiem i troche przytyłam po 8 miesiacach musiałam zmienic tabletki bo brałam je na pcos a po tym czasie okazało się że poprawa po tych tabletkach była tylko na troche. teraz biore kontracept i czuje się po nim super :)) mam dziś marude..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylvik zazdroszcze Ci tego słoneczka ;) U mnie wieje i leje i tak od soboty non stop :( Co dobrego robisz na obiad ? Katarzynek powodzenie w pisaniu pracy ;) Belka jak u Ciebie ? Nie zalewa Cię ? Jak słyszę co dzieje się na Slasku , to zaraz przypomina mi się powódx z 1997 :O Wczoraj caly dzien się praktycznie obijałam :) Jedynie co zrobilam to upiekłam ciasteczka z ciasta francuskiego z brzoskwiniami ;) i goscilam tesciow ;) - Ci na sczescie za długo nie siedzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda bez zmian :( Jestem po imprezie, ale czuję się dobrze. Festyn sołecki w pobliskiej wiosce się wczoraj odbył. Byliśmy dzięki MM zaproszeni na imprezę "zamkniętą dla zwiedzających", że tak się wyrażę. Była bardzo owocna. MM nie poszedł dziś do pracy. Ja normalnie mam wolne. Ogólnie nawet głowa mnie nie boli. Dziewczynki może wyślę wam na maila te fotki pazurków. Chyba pora się ogarnąć i ubrać. Przecież cały dzień nie przechodzę w szlafroku. ;) No i jakieś żarcie na obiad. Wzięłam namiar na pieczone udka z ziemniakami. Do tego mam sałatę. Młoda poszła chora do pracy. Jakieś przeziębienie ja dopadło. Od wczoraj bierze leki. Ta pogoda wszystkim daje się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania mnie możesz wysłać zdjęcia ;) Chętnie sobie popatrzę na te dzieła ;) A co do szlafroków ....ja bardzo często ( jak nie pracowałam) robiłam sobie tzw dzień piżamowy :P przełaziłam w piżamie czy tez szlafroku cały dzionek , nie czesałam się nie robiłam make-upu i miałam wszystko gdzieś :P Ciesze się ,ze już za parę dni tez będę mogla czasami tak zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie leje i gwiżdże - najpierw nie było prądu potem neta , teraz wróciło do normy Sylvik podeślij tego słoneczka , zaraz spadam z Pawłem do lekarki bo mu się znowu nawróciło z dychaniem, przez pół nocy robiłam parówki obiady apetyczne gotujecie :) ja tam jeszcze nie mam pojecia co by tu zrobić, pomyślę jak wrócę, póki co rosołu mam pół garczka z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrówka a może on jest alergikiem? albo jakaś astma? nie znam się, ale nie jest fajnie jak tak to wraca i on się męczy i TY.. ja ostatnio ciagle chodze nie pomalowana bo z domu prawie nie wychodze kremik na buzie i czekam na lato :)) dziś chyba pojade do mojego K zostal sam w domu na 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka współczuję Tobie i Mikołajkowi :( Katarzynek a co bedzie robic z K , jak on jest sam ? :P Ty masz lalkowatą . sliczną buzke, ze Tobie makijaz jest niepotrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki, juz dawno tak dobrze nie spalam, jak tej nocy :-) A rano byla kawka do lozeczka i do tego slonce , wreszcie! Ja mialam udka na obiad wczoraj, do tego zaszalalam i ugotowalam ziemniaki :-D Normalnie cieszylam sie jak dziecko :-) Na dzisiejsza kolacje nie mam jeszcze pomyslu, moze zrobie jakas salatke i wsio. Sie zobaczy :-D Na razie spadam tapete nalozyc :-D Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko chyba zrobie sobie foto jak wyglądam i Wam prześle, będziecie mną dzieci straszyć jak będą niegrzeczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek - nie przesadzaj bo co powiesz za 20 lat :P nadal czekam na wizytę u alegrologa mam dopiero na czerwca więc do tego czasu leczę u lekarza, dostałam dalej wziewy dla Pabla i czekam a ponieważ zimno to proponuje gorącą herbatkę :) może być z prądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×