Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Kaśka !!!!!!! Oooooooooooooooooooooooooooooooooo:-O Jak myję podłogę na kolanach to sterczą !!!! Daleko im do kostek:-P Landrynko ,pada i pada ,potoki płyną alejkami ale ja bezpieczna,7 piętro :-)Dopiero w sobotę rano jadę do Gliwic ale ponoć do tego czau przestanie padać. Mrowka ,takie nawroty kaszlu ,to nic dobrego,może jakąś bakterię w przedszkolu załapał..Mój młody w przedszkolu miał trzy razy wirusowe zapalenie płuc .Właściwie bez objawowe ,tylko lekko pokasływa łw nocy i to mnie zaniepokoiło.Oczywiście pół przedszkola w szpitalu .Wyszedł i tak alej był chory ! dopiero zmiana lekarza i bańki postawiły go na nogi .Z tego co pamiętam to przez dwa miesięce zmieniali mu 6 czy 7 antybiotyków.I tak zakończył swoje chodzenie do pzredszkola . Ale wiesz co! sąsiadów synek teraz też chyba od 2 miesięcy jest leczony na jakiś dziwny kaszel , i było zapalenie płuc ,nawet o astmie była mowa .On też w przedszkolu to złapał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka może masz mniejsze niż moje.. chyba zaczne już coś w nie wklepywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka domysły są różne brane pod uwagę ale narazie czekam co powie specjalista o bakteri też pomyslałam będę chciała zeby laryngolog wziął mu wymaz z nosa i gardła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk ! puk! jest tu ktoś ? "Pada,pada wszędzie,zwariowało i zgłupiało moje serce" terza to już chyba tak zacznę śpiewać :-) Landrynko, odbierasz paczki na PetVillu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej , ja jestem ;) U mnie dawno nie padało :O ...........znowu zaczyna ....... Belka ja coś tam odbieram, ale i tak nie wiem co się z tym robi ?! ;) Caly czas myjęmydłem tego mojego ludzika, daję mu jedzonko i na tym się moja wiedza w tym zakresie konczy :D;);) hihi...normalnie jak dziecko we mgle ;) Widze , ze znajomi buszują po FB , dolączają do różnych grup, wynajdują jakies reklamy, grupy,potem odznaczaja ze to lubią i ogolnie widac , ze gdzies się poruszają , ja niestety nie wiem co z czym się je :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko:-) Wchodzisz w grę:skrzynia to Twój magazyn w nim masz to co ktoś Ci prześle i ciasteczka z gry ,te ciasteczka podajesz miśkowi ,on je zjada i za to dostajesz kasę.Jeżeli masz czegoś zbyt dużo to sprzedaj to ,najedż na kasę.Paczki wstawiaj do miśka i klikaj na nie ,zamieniają się w upominki lub kasę. Klikasz na koszulkę otwiera Ci się pasek ,to tak jak szafa,ubrania które kupisz tam sie znajdą.Klikasz myszką i przenosisz na miśka :-) Paczuszka: klikasz,otwiera się strona z gifami,klikasz na taki jaki wysyłasz,Proceed to Send>dalej, strona, PedViLL Frends> i klikasz na te osoby którym wysyłasz,dalej,wyślijzaproszenie:-) Medal ,tam są zadania do wykonania,za to jest kasa . Kartka ;tam jest pokazane kto ,co u Ciebie robił. Zielona buzia: ilu masz znajomych.Żółte do sprzątania czerwone szybko !! :-) do sprzątania Ilu znajomych tyle kasy do zebrania .Jak wszystko czyste to robisz OK i zgarniasz raz na dobę kasę. Okulary: musisz zebrać ciasteczka ,z farbkami ,motylkami i widełkami ,wypełnić fiolki . Kwiatów już Ci powysyłałam sporo więc wkładaj je do wazonu.Klikaj na moryla ,jest kasa :-) Gify odbieraj z koperti lub strona główna po prawej stronie . Upsssss to tyle:-) pytaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze :-) Sprzątaj zawsze u znajomych ,tam znajdziesz skrzynki z kasą.Czasami trafia się super kasa PV ,ma duża wartość .No i staraj się klikać "publikuj" bo to dzielisz się z innymi.Tak jak wcześniej pisałam ze strony głównej ,Nie widzę u Ciebie motylków a tyle ich Było ! A może masz w skrzyni?Myszką wszystko przenosisz do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://grynafacebooku.bloog.pl/foto,10322522,gal,664980,index.html 🌻 Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi! 🌻 🌻 Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka jestes Kochana 👄👄👄❤️ Dziękuję !!!! Zaraz sobie wszystko na spokojnie poczytam ;) Czuje, ze wieczór spędzę na grze :P U mnie znowu grzeją w mieszkaniu !! Az inaczej jest, jak sie wejdzie do mieszkania . A ja taszczyłm do domu farelke z pracy ;) Wszystko się kisilo już normalnie w tej łazience. Zero prania , głupie skarpety schły 3 dni :O A gdzie reszta Gwiazd ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka jestes Kochana 👄👄👄❤️ Dziękuję !!!! Zaraz sobie wszystko na spokojnie poczytam ;) Czuje, ze wieczór spędzę na grze :P U mnie znowu grzeją w mieszkaniu !! Az inaczej jest, jak sie wejdzie do mieszkania . A ja taszczyłm do domu farelke z pracy ;) Wszystko się kisilo już normalnie w tej łazience. Zero prania , głupie skarpety schły 3 dni :O A gdzie reszta Gwiazd ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .......ale nie wiem kogo ........Bo poza mna i Landrynka to juz chyba wszystkich pozalewalo:-( > :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłam farelkę, bo tu jest jak w wilgotnej piwnicy :O Na Fb raczej nie bywam, chyba, że dostanę jakąś wiadomość. Szybciej na netlogu wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszukuję solidnej firmy ubezpieczeniowej. Chcę ubezpieczyć nasz dom. Bratowa zobligowała mnie do wybrania ubezpieczyciela. Pomóżcie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzis jest lepiej nie spałam tylko od pierwszej do trzeciej ;) niewiem jak mój M wstał o czwartej do pracy nie mam siły nawet włączyć kompa, wczoraj się już nosem wieczorem podpierałam, zaliczyłam znowu wizytę u lekarza, wieczorem postawiłam małemu bańki i tak mam robić co dwa dni przez tydzień, tak sobie myślę jak czytam Belkę o tych grach że mają pomysły jak uwiązać ludzi do kompa Kania> ja mam stałego ubezpieczyciela od razu wsio i do i samochód ale hmmmmmmm no musze pogrzebać w papierach bo prawde mówiąc to nie pamiętam nazwy firmy żadna z tych typu PZU lub Warta - zresztą one wszystkie sa dobre pewnie dopóki tylko się ubezpiecza myślę że mozesz spokojnie poczytać ranking w necie i napewno coś wybierzesz lecę trochę ogarnąć dom bo ostatnio sił nie miałam to się tego uzbierało ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ,tam! zaraz uwiązać ,czasami uda mi sie wyjśc z domu:-P a a wczoraj śmieci wyniosłam ...............no:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadam kupe na sniadanie
ja pierdole o czym wy kurwa tu rozmawiacie, nie rozumiem nic z tego, nie kumam, nie czaje bazy, nie chwytam, rumby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ,jakie bańki stawiasz? Trzymaj młodego w łóżku,kładż się koło niego i odpoczywaj :-)Bedzie dobrze ,bańki dają doskonałe efekty.Ja młodemu zawsze stawialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Kania ja nic nie doradze w sprawie ubezpieczenia, bo ja się na tym nie znam :P Belka no jakAŻ smieci wyniosłas , to juz duuzo ;) Mrówka a co lekarz stwierdzil, ze bańki kazaal stawiac ? Jeszcze cos mi się przypomnialo. Mojego siostrzenca syn , bardzo czesto mial katar , ktory powodował u niego dodatkowe dolegliowsci. Cuda wianki z tym były , w koncu jakis lekarz kazal mu zrobic wymaz z nosa i gardła, stwierdzono gronkowca . Wyleczono i problem sie rozwiązał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka Jasy :)
Cześć, tylko Wam informacyjnie napiszę, że Jasa w sobotę leci do męża. Ja już za nią tęsknię :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie jakaś wiadomość od Jasy. Dzięki 🌼 Trzymamy kciuki. Ja mam jedno auto ubezpieczone w Compensa a drugie córci w PZM. Poszukam na Zumi.pl gdzie są jakieś miejscowe placówki. Poszukałam troszkę w internecie i znalazłam kalkulację. PZM najtaniej wychodzi, tylko muszę sprawdzić co naprawdę w tym pakiecie, bo się nie dopatrzyłam kradzieży. Belka a ty się nie za bardzo zmęczysz tym wynoszeniem śmieci? :D Mrówka to musi być alergia u młodego. Niemożliwe, żeby tak często chorował. Moja młoda to samo miała. Wyszła alergia. Ale zanim się lekarze zainteresowali na poważnie to była już zatruta lekami i leczona na padaczkę. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i nie zostawiło skutków ubocznych. UWAŻAJ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny nie ! no bez jaj ! jeszcze wypijam kawę którą to mąż przynosi ,pocę się przy tym czasami ,pogłaskam psa ale to unoszenie ręki...........koszmar:-O Reszta się sama robi!:-) A tak serio Młodego nie ma ,na obiady jedziemy,No to co ja mam robić? No pytam ? I deszcz pada! No naresznie wiadomość od Jasy :-) dzięki i pozdrawiam :-)Wszystkiego dobrego:-) Kania mój M tek jak Mrowki wszystko razem ma chyba w ..Warcie ? nie wiem ale coś tak Potem zapytam bo teraz śpi po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na stronę Warty i zobaczę. O niej nie myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez internet niewiele zobaczyłam. :( Chyba przejdę się po mieście i poszukam pośredników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaa
no jasa się odezwała a co z małą? Macie jakiś kontakt? czytam was od roku, ale nie mam odwagi się wprosić bo chyba znam jedną z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Małej słuch zaginał, moze sie boryka z przeciwnościami losu :O Tak samo zresztą jak Ferdka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz niedługi idę do laryngologa i stanę murem o ten wymaz bo tez mi się coś widzi że to nie alegria, jak tylko mu się pojawia katar to i inne dolegliwości też a piedatrę mam super, także jestem spokojna - niestety słono mnie to kosztuje :P no i skończyłam kolejną chustę :)) moge posłuchac pochwał bo na tą pogodę to potrzeba słodyczy ;) :) a tak serio to chyba zaraz wyskocze do sklepu i zakupię gorącą czekoladę bo mi łeb pęka a jestem na ... niewiem jak to nazwac aaaaaa odwyku od kawy :) Belka a co z Twoją ręką? Landrynka- a ty nie graj tylko wyszywaj kolejny obrazek i pokazuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyłam się mocno, ale nie będę o tym pisać :( Takie tam sprawy rodzinne. Nawet w pracy nie dają mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka :-) Anulka :-) Landi ,graj iwyszywaj :-) Nie zapominaj tylko posprzatac u mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×