Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sylvik dostałam receptę na dwa opakowania. Mam zobaczyć jak się po tym będę czuła. Do tego muszę rzucić fajki. Teraz to dopiero mam motywację. Zacznę odwyk po pierwszej tabletce. ;) MM nie pali już 11 tygodni. Porządny chłopaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylvik...w slonecznej krainie mieszkasz :-) U mnie wlasnie zaczelo padac, a mialam nadzieje na rozwieszenie prania na balkonie. No nic, rozloze suszarke w domu i wlacze grzejnik :-) Mam znowu jakies dziwne mrowienia, jak nie noga, to teraz reka.Magnezu ostatnio nie bralam, dzis sie juz poprawilam..... W necie tylko straszne rzeczy pisza, wiec juz nie czytam. Mam nadzieje, ze przejdzie. Wyjelam sobie ksiazki do angielskiego z nudow :-D Troche przejrzalam na temat diety proteinowej, ale to raczej nie dla mnie. Cos mi swita, ze Mala ja wlasnie stosowala, ciekawe ile czasu i ile schudla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poczytałam o tej diecie i rowniez stwierdzam , ze to nie dla mnie :O No cóz.....pozostaje mi moja dieta MŻ i wiecej ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego właśnie darowałam sobie Landrynka diety bo od nich chudnie ale portfel, Twoja wypowiedź dostaje pulizera ;) :) czy jak się tam pisze - same madrości wypowiadasz ;) więc ponieważ potrzebny Ci ruch to biegusiem na pocztę - jak nie siedzę w motkach to wyczyniam inne cuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, same kody czy ja po kilku kieliszkach nic nie kumam? ale fakt...te diety sa na dobra kieszen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jakie kody ? :O gdzie Ty tu widzisz jakies kody ? ;) Moze faktycznie za duzo wypiłas , albo ja mam znowu ograniczone myslenie :P Mrówka Ty jestes moją MUZĄ ;) :D Normalnie jestem pełan slow uznania i podziwu !!! :D Rewelka !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria299
po sieci buszuje i znajduje - wróżby -------------------------------- Nadwoje Babka prawdę Ci powie albo nie Nadwoje Babka wróży No ale stu procentów skuteczności to nawet sam doktór Kaśpirowski nie dawał. Podejdź, a wywróżę, czego Ci do scyńścia potrzeba. http://www.youtube.com/watch?v=eFFFz9cecL8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana pada i jest szaro ale ja zawijam rękawy i biorę się do roboty, jutro jadę posiedzieć z babcią w szpitalu a potem mam jeszcze imieniny teściowej więc już w domu nic nie zrobię więc szybka kawusia :) Landrynka Ty nie podziwiaj tylko bierz przykład ;) :P miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie deszcz wisi w powietrzu :-( Kawka pychotka :-) Ja od samego rana pakuje młodego ,"kupki" rozkładam na dywanie,9 par skarpetek, 9 szt majtek, 9 podkoszulek itd....... sam musi sobie to popakowac by potem nie dzwonił ,mamo o dałas mi.?...........Dobrze że hotel pod basenem bo pogodę kiepską zapowiadają. Dziewczyny a ja myślę że teraz jak pomału wchodza nowalijki to nasza dieta też będzie inna ,bardziej lekka :-) Pomidorki ,ogórki na chlebek bez kiełbachy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Własnie tak sobie myślę, ze faktycznie niedługo dieta bedzie wygladac inaczej. Przede wszystkim warzywa, owoce, duzo tego i w miarę tanie :) Pamietam jakdawniej czlwoiek nie mogł się doczekac wiosny , bo marzyly mu się kanapki ze sałatą , pomidorkeim , szczypiorkiem , ogórkiem, rzodkiewką .....Teraz praktycznie nowalijki dostepne sa przez caly rok. Gdie tam kiedys pomidory czy jabłka byly w zimie ? Belka czyżby syn wyjedzal n a 9 dni ? Mrówka gdybym miala takie hektaryj ak Ty, tez bym sobie zafundowala taką trampolinkę :P Zaczynam pakowanie towaru :D Najpierw jednak kawa 7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie na sniadanie do Mrowki: skad Ty czerpiesz energie????? Zdjecia swietne! Z Ciebie to naprawde przyklad trzeba brac! Landrii....glowa mnie dzisiaj boli ;-) Belka..przesylam kilka promykow slonca , poki sa....bo po poludniu pewnie znowu powtorka z rozrywki: deszcz i burza. Wczoraj dodatkowo spadl grad, az w szyby walilo jak grochem! Kisses!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po kawce i chyba przed następną :P zimno i pochmurno, gdzie ta wiosna??????????????????????????????????????????????????????????????? samopoczucie prawie zerowe więc nie będę smęcić :( Mrówka gratuluje figury i wysportowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka własnie mialam Cie zapytac o to w pierwszym wejsciu czy jest dziś kacyk ? :P ;) A dla mnie troche słonca wystarczy ? :) Jesuu jak u mnie szaro, mokro , zimnoo, wrecz paskudnie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to slonce bawi sie w chowanego :-) Niby zapowiadali dlugie i gorace lato, a tutaj raczej jesien. Kto ma dzis jakas dobra zupke? Tak bym sobie zjadla .....mmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi, si :-) zgadłaś :-) 9 szt. majtek ,9 dni :-) Zabawił w domu tydzień i jazda ! dalej:-) Prawie jak wakacje :-)Tyle że dwa treningi dziennie ,czyli około 16 km do przepłynięcia nie licząc tego co na sucho,ciężka praca!!! Julka ,promyki nie doszły:-( bo leje jak cholera !!! Jakie zdjęcia Mrowki ? zaraz zerknę na pocztę. Buziołki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) Sylvik jak te badania bo jestem lazją i nie mogę sie doczytac.. jak tam Wasi maturzyści? ja też zdawałam nową mature i wiem co to za stres, ale matmy nie mialam i sie baaardzo z etgo cieszę. faktycznie napiszę trochę o moim wyjeździe:) Lot samolotem zniosłam nawet dobrze, chociaż mielismy turbulencje... i to nie małe.. poradzilam sobie na lotniskach i spokojnie dojechalam do kolezanki i wrocilam do Polski. z Lotniska do niej jest jeszcze 4h drogi autobusem. Myslałam że nie wróce do warszawy przez te pyły, ja mialam mieć samolot po 10 ale mielismy godzinne opóźnienie to i tak dobrze bo samolot o 6 nie wyleciał z Madrytu do warszawy.. Na miejscu było ekstra. co z tego że pogody nie bylo, pojechałam do najlepszej przyjaciółki która znam od pisakownicy wiec zawsze mamy co robic. Zwiedzałam, chodzialam na ich jedzonko, bylam na kabarecie ze striptizem. Dzięki za miłe slowa o zdjęciach. Nawet nie mialam problemu z facetami gapili sie bo blond to u nich cos dziwnego, a krecony blond to juz odmieniec ;) ale było ok. Jak bylam kiedys z ta koleżanką we Włoszech było strasznie.. bardzo szybko przelecial mi ten tydzien. przez ta pogode sie rochorowałam i wróciłam juz podleczona ale z mega katarem. bylo bosko :))) a teraz troche odsypiam, mam okres i cierpie bardzo, mala awantura z K no ale co tam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cytologia wyszła ok tzn II grupa, z jakims małym zapaleniem, ale chyba musze iśc jeszcze do innego laboratorium i do lekarza zobaczyć czy ta nadżerka jest czy nie. a Wy jak tam robice cytologie tak jak trzeba, pilnujecie wszystkiego? dieta proteinowa Dukana czy jakos tak, co sa w niej fazy i wypisane co mozesz jesc, a jesz kiedy chcesz i w jakich ilosciach chcesz, znam kilka osob ktore schudły na niej i trzymaja się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka no Ty musisz poczekać na fotkę bo Ciebie mam na innej poczcie a tam rzadziej bywam, własnie wróciłam z miasta i teraz zasiadłam z kawusią zresztą nie powinnam chyba tego rozpowszechniać bo ludziska pomyślą że baba po czterdziestce to jej na dekiel wali ;) :P no i co ja wymyślę jak mi stuknie pięćdziesiatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ,ja tez tak kceeeee!!!!!!!!:-) jak fajnie.Wyglądasz ........no cóż .......... fantastycznie I ŻEBY NIE BYŁO MI ŻE JA TAK BEZ MYDŁA !!! o nie za duża jestem !!!! Serio i figura i włoski :-) fajna kobita :-) Kasia ,dobrze blondasku że Ci nikt nie porwał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynek bo to dozwolone tylko od lat osiemnastu :P ;) a tak ogólnie to ja was nie mam w adresach bo bałaganiara jestem i już, muszę z tym zrobić porządek tylko niewiem kiedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a ja to co? Też nie dostałam od ciebie fotek :( Kasiu ja zawsze mam cytologię dwójkę. Mówią mi, że to stan normalny. Niektórzy twierdzą, że jedynkę to mogą mieć tylko dziewice ;) Dopiero co przestało padać, tzn. lać. W domu zimno. Rozpaliłam w piecu. MM ciągle cierpi przez to zapalenie okostnej. Zasnął po tabletce przeciwbólowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie że nie dostałas dozwolone od lat 18 ;) ale jestem Ciekawa co tam jest w tym mailu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no sorki ale was nie mam w adresach musicie mi napisać na anpar@op.pl to was dołącze i wam wyślę bo z tej drugiej poczty praktycznie nie korzystam i wszystko wywalał a fotki pokazują jak czterdziestka babie wali na dekiel ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam poleconych
słuchajcie, przygladam się czasem waszym rozmówkom i widzę jaką zgraną jesteście ekipą. Chciałam Was poprosić o zarejestrowanie się na serwisie lockerz.com z mojego polecenia. Zbieram na PSP dla syna, mam juz wiele punktów, ale brakuje mi tylko 15 poleconych. bardzo Was prosze o pomoc. Nie musicie później już tam wchodzić i w nic klikać, chodzi tylko o rejestracje z poleconego. Podajcie swoje maile to wyślę zaproszenie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawaaa na stole Wolna sobota i jak zwykle zimno mokro i zaraz znowu zacznie padać. Mrówka zaraz ci wyślę adres, nawet domowy jak chcesz :D Sylvik a te gazetki o pazurkach to bardzo archiwalne są? Moja córka zaklina się, że kosmetyczką nie chce być pomimo wykształcenia, a ciągle w tych paznokciach dłubie i w internecie szuka wzorów. Może bym kilka egzemplarzy od ciebie wzięła? Też się jej spytam, na razie śpi po wczorajszym wyjściu z koleżanką, to jej na razie nie będę nękać. W końcu sobota. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - co tak zerwałaś się w sobotę ;) ja już też na nogach, parę spraw muszę pozałatwiać i już mykam, wiec miłego dnia a wzorki pazurków wysyłaj jak coś dziewczę zrobi chętnie pooglądamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie :) u mnie tez zimno i deszczowo, jedna sprawiedliwość dziś która nas łączy :( ;) Kania gazetki są zarówno z 2008, 2009 jak i najnowsze wydania :) ale chciałam je sprzedać wszystkie w całości i wtedy po 3 zl. Moge zrobic fotki gazetek i odesłać Ci na emaila :) a fotki pazurków też chętnie pooglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik Młoda zamieściła album na naszej klasie, to możesz sobie popatrzeć. Później wyślę namiar. Na swoim kompie niestety nie mam żadnych fotek. Nasmażyłam naleśników. Znalazłam w piwnicy jakiś dżem śliwkowy i śniadanko jak ta lala. :) Zaraz zmykam na zieleniak. Może kupię jakieś zielsko na surówkę. Ja nie mogę spać z przyzwyczajenia. Człowiek zwykle się zrywa o 6tej, to i na wolnym nie poleży. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×