Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ymmmmmmmmmmmmmmmm ,ale tu gwarno !! Chyba że daliśmy pole do popisu-wpisu dla Sylvi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Ja dopiero usiadłam z kawą. Miałam potworne zamieszanie tu dzis :P Mam nadzieję, ze troche dadza mi posiedzic i wypiję w spokoju kawę :) Sylvik no faktycznie nie popisałas sie wpisem :P Co tam znowu się z Tobą dzieje, hę? Faktycznie len Cie dopadł ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ....a ja macham Wam z balkonu :-) Wlasnie zaparzylam sobie herbatke, czarna i mocna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na balkonie to by mnie głowę dziś urwało tak gwizda a na dodatek zimnica, a do tego mam gulę w gardle i nie mogę łykać jak cholera to na całego ale zaczełam nowy sweterek więc jeszcze mam humor, kole wieczora może być gorzej jak się okaże że mi nie wychodzi ;) :P no i zaraz tez pójdę po kawusie :D bo ogólnie to mam humorrrrrrrrrrrrrr he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie dzieje (naszczescie) ale mam lenia na pisanie :P ale czytam Was codziennie ;) więc nie lenić się i pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Mrowka ,moj młody powczorajszym treningu na otwartym basenie ,a zimno jak cholera i wiatr! woda 22st.[no ale trener kazał:-(] dzisiaj rano juz nie poszedł na basen ,gardło i katar !!! Sylvik ,a kup sobie gazetę :-P Landrynko ,a co to tak gwarno było ? wykupili Cię:-0 Mołego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia Mamuski :-) Ja tak jak Sylvik..specjalnej weny do pisania nie mam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milegooooo .............Mamusie no i nie tylko Mamusie :P :classic_cool: Moze zrobmy sobie tydzien machania 🖐️ ????? ;) W sumie tez nie mam jakos weny do pisania, tym bardziej Belka, tak masz rację wykupują mnie :D z czego się bardzo cieszę, no i stad to zmaieszanie :D i mniej czasu :D Moje dzieci złozyly mi juz zyczenia. Dostalam tką sliczna jak to powiedziec narzutkę ? wdzianko ? bez guzikow z pieknym przypietym kwiatem ozdobnym . Calość tworzy piękny zestaw i już siedze dziś w nim w pracy ;) I powiedzialy mi jescze , ze lepszej mamy nie mogły sobie Mojej mamie tez juz zlozylam zyczenia , jeszcze zostala mi teściowa :P Ale to za chwilke ;) :P Teraz oczywiście co......? 7 ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedzialy mi jeszcze , ze lepszej mamy nie mogły sobie WYOBRAZIĆ - zjadło mi wpis . Takie to było miłe i słodkie, ze az sie wzruszylam :D Eh te dzieciaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam wszystkich przpraszam długo mnie tu nie było ale jakos tak zleciało a wiec Grecja nadal istnieje hahaha upały sie zaczeły wiec Ulka sie opala... i jakos zyje praca praca dom i tak wokoło bede tu wpadac czesciej ..serdecznie wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy herbatce siadam i o niczym nie gadam ;) popatrzę i tu i ówdzie i spadam pogody nadal nie ma na siedzenie na tarasie, małe wczoraj cały dzień chodziło za mną i za każdym razem wołało wszystkiego najlepszego mamusiu :) o buziakach nie wspomnę ;) starsze miały plan zabrać mnie na zakupy ale tak zeby to wyszło z mojej inicjatywy ale mnie się nie chciało jechać no i musiały zmieniać plany ;) dostałam od córki dwa lakiery w tym jeden chyba wybrała dla siebie - granat ;), a syn dostał od niej polecenie żeby mi kupić przepiękną filiżankę do kawusi bo ja takie uwielbiam :) no i kupił kubas litrowy jak dla konia, jak wypije w tym kawę to padnę :D uśmiałam się z nich strasznie a wieczorem skoczyły po pizze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zapraszam na herbatkę malinową ;) Na dworze ziąb. Brrrr... :O Wczorajszy dzień tez mi minął przyjemnie. Zwłaszcza, że miałam wolne. Zaliczyłam fryzjera. Już takie miałam odrosty, że należało się z urzędu. Nie miałam pomysłu na dzień matki dla mojej mamy, więc też ją wyciągnęłam ze sobą. Akurat przyda jej się nowa fryzura na niedzielę, bo rodzice mają imprezę. Idą na 60 lecie małżeństwa siostry mojego taty. Moja córcia też mnie mile zaskoczyła. :) Dostałam od niej szkatułkę na kosmetyki. Przyda mi się. Do tej pory kredki miałam w kubku w kuchni na parapecie. :D A po południu ruszyłyśmy w miasto. Zaliczyłyśmy dwa bary i spacer w parku. Wróciłyśmy po 22 giej. MM był wściekły. ;) Powiedziałam mu, że i tak by nie chciał iść, więc nie było sensu pytać. Poparzył się tylko. Ja już po prostu mam dosyć takiego egzystowania. Wraca z pracy, obiad, kanapa, telewizor. Masz ochotę walnąć drzwiami i wyjść. Tylko jak ma imprę z kolegami to dobrze. Kiedy ja proszę, to mu się nie chce. Już z nikim się nie spotykamy. :( Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - Wyżaliłam się ;) Landrynka pokaż co oferujesz na allegro, bo jestem ciekawa 🌼 Mróweczka taki kubas może ci się nada do podlewania kwiatów ;) Belka też bym była dumna z takiej pociechy. :) Udał ci się chłopak. 🌼 Dzięki za fotki Sylvik może przy następnym wpisie więcej się wysil :P Konkrety proszę ;) Julia jak pogoda? Zazdroszczę słonka 🌼 Mala gdzie jesteś???????????????? Katarzynek 🌼 Przy kawusi pokazuj się częściej. Czy nie mogłabyś jakoś tak bardziej się nazwać, jakoś osobowo? 🌼 Dla reszty buziaki 👄 🌼 Dziś po pracy odbieram mój certyfikat ECDL. TEN WŁAŚCIWY :D Jak dziewczyny będą chciały iść gdzieś po rozdaniu jak poprzednio, to nie będę się zastanawiać ani chwili. Córcie tez zabiorę. Dla niej też mają certyfikat. Niech siedzi burek jeden sam w domu. Coś niebo się przejaśnia ale strasznie nieśmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Jestem śnieta jak ryba :O Zasypiam na stojąco .Moze kawa i praca mnie postawia na nogi . Kania widzę , ze męzulek dal Ci do wiwatu :P Moj ostatnio tez sie zrobil leniwy .Caly czas słysze ze trzeba coś zrobic, a jak mu mowie no to zrób , odpowiada zrezygnowanym głosem ze mu się nie chce :O Juz wszystkim zapowiedzialam, ze od poniedzilaku będa chodzic wszyscy na wysokich obrotach . Musze chate doprowadzic do porzadku. Zawsze bylo wszystko robione po łebkach, bo zawsze czasu brakowało. Ale zmieniam to !!! Nawet zrobilam sobie juz maly wuykaz robot co gdzie i kiedy . Niech nie myslą , ze znowu bedzie wszystko na mojej glowie :P Na allegro wystawiam ciuszki dla najmłodszych . Nie wiem czy coś Ci się przyda z tego . Chyba ze planujesz zostac babcia :P ?!!!! Ide po kawę , a potem zakasam rekawy do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie......Mała , Ferdka jak tam u Was sprawy ? Napiszcie cos , bo umieram z ciekawości ......... Julka dzis znowu laptop na balkonie ?:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cieszcie się że macie leniwych chłopów wiem co mówię ;) bywają gorsze gatunki :P zalewam też kawusie :)) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj nie dosc, ze leniwy to ma dwie lewe raczki :-P Cala noc padalo, juz myslalam, ze to poczatek kilkudniowych deszczy, ale obudzilo mnie slonko, na szczescie. Jednak cieplo za bardzo nie jest, niecale 20stopni, a od soboty bylo na sloncu ponad 30. Z balkonu dzis nici, Landrii :-P Widze, ze dzieciaczki sie wczoraj wykazaly :-) To ja sie tez pochwale, bo dostalam filmik od mojego malenkiego chrzeniaka, sklada mi tam zyczenia, spiewa, tanczy i robi minki :-) Sama slodycz. No i pamietajmy, ze za kilka dni to dzieciaczki beda swietowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka narzeka sie zawsze na TO co sie ma :P A sama wiem, ze sa gorsze gatunki, i w sumie dziękuję Bogu, ze mam to co mam, bo tragicznie nie jest :D Julka piekny prezent dostalas ;) Sylvik chcesz kopa ? :P obijaczko wstrętna ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co????? :P kazałyście kiedyś się meldować codziennie, że żyje to melduje się ;) u mnie naprawde nic ciekawego sie nie dzieje, monotonia, wstaje , pije kawe, potem coś na obiad, herbatka, pale w piecu bo nadal zima, tv, kolacja i spać. I tak codziennie :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladrynka - wspaniała kawa :) Sylvik - a u mnie też tak, tylko dodam jeszcze bieganie z Pawłem po lekarzach, a piszę :P skrzybnij coóś jeszcze chociaz dzis mała odmiana bo primo koleżanka zaprosiła mnie do siebie na prezentacje kosmetyków firmy Maria Karei - ktoś słyszał? ale nie idę bo podejrzewam ze sa jebudzko drogie a ja swoje kosmetyki już mam i nie zamierzam zmieniać ;) a secundo to w końcu umówiłam się do kosmetyczki na wiosenny przegląd ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi :-) Miłego Dnia :-) I dla Was Wszystkich Dużo słoneczka 😘 Idę na ryneczek po młodą kapustkę i koperek ,będzie dużo dobrego mniam mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zabalowałyśmy z córcią. Certyfikaty odebrane i oblane ;) A spać mi się chce... Siedzę w pracy i cieszę się, że towarzystwo wybyło na konferencję. :D Ja wydzwaniam po absolwentach. Zaczęliśmy szykować zjazd absolwentów. Trochę ich będzie. Miejsce też już mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) landrii....jakie mile powitanie :-) Jeszcze jutro i zaczynasz domowa sielanke? Sylvik....u mnie tez sie nic nie dzieje.....robie prawie to samo co Ty, no...nie pale w piecu :-P Belka...a jak robisz taka kapustke z koperkiem? Kania... jest kacyk? Ja ugotowalam sobie ogorkowa :-) koperek dalam suszony, bo o swiezy to u nas BARDZO ciezko..... Moj maz dzis wieczorem wybywa, znowu bede miala samotny dlugi wieczor. A pogoda tez nijaka, 20 stopni, slonca nie ma...A mialo byc DLUGie i gorace lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Julia kacyka brak na szczęście ;) Siedziałam w strefie dla niepalących. Ale jestem śpiąca jak diabli. Pójdę do domu prosto pod kołderkę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do was lapka. Znowu masa do nadrobienia. Pozdrawiam. W sumie to przez ostatni edni robilam to co wy, niektore oczywiscie Siedzialam w domu jakies tam krzatanko , zakupy nie codziennie oczywiscie , tv i spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo zyje właśnie wróciłam z zakupów targowych typu mięso- warzywa -kasze - no i chyba w tym roku warzywka będa kosztować, deszcze ciagle nawet u mnie w ogródku nic nie rośnie, przy okazji córka sobie kupiła sukieneczka z bawełny klasyczną biało- czarną na każdą praktycznie okazje - jeszcze tylko pantofelki i jedna dziewczyna z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno wstalam ;) Wczoraj namęczylam się w robocie , wiec musialam polezec :P Dla mnie zaczeły sie wakacje !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×