Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dobra poszlo. Musialam sie tylko jeszcze troche retuszowac ;) Co do mojego "dziela" koronka jest na dole i u gory falbany, naokolo dekoltu i rekawow. Mam nadzieje ze wam sie chociaz troszke podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się przywitać ale widze że koszula wysłana to spadam na poczte :) a u mnie lekko biało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądasz jak anioł w tej koszuli :) masz talent do szycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik ;) Moge miec tylko nadzieje ze od teraz bedzie juz tylko lepiej. Cholera przez to odpowiadanie na pytania o innych na FB zainstalowal mi sie ten Badoo i teraz same turki i inne araby do mnie pisza. Brrrr. U mnie caly czas popaduje ale wszystko topnieje. Ja chce juz wiosne!! Mam dzis dola, zly humor i pelna jestem wewnetrznego niepokoju. Nic mi sie nie chce znow. Pranie z suszarki nie zdjete, zmywarka nie rozladowana. Zrobilam dzis ruskich pierogow. Spieszylam sie zeby Kaska miala cieple jak ze szkoly przyjdzie i jak juz wszystko gotowe mialam to mi sie przypomnialo ze ona dzis o 16tej dopiero jest w domu. Dosc ze dol to jeszcze skleroza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jestem pełna podziwu koszula faktycznie Janosikowa ;) taka zwiewnaaaaaaaaa :D ech szkoda ze ja szyć bardzo nie umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie Taktaczko od razu skojarzylas z dr Quinn :D albo tez klimaty "Domek na prerii" czy jakos tak :) Podziwiam zdolnosci, bo ja guzika przyszyc nie potrafie. Dzis tez jakas nieciekawa aura u mnie, niby wszystko ok, ale jakis niepokoj i ja czuje, az mi cos kluc zaczelo w sercu i wzielam sobie cos na uspokojenie. A cisnienie mam ok. A...bylismy ogladac to mieszkanie u nas....no i porazka. Lazienka ciemna, plytko cimnobordowe az pod sufit, a sprzety stare. Farby na scianach tez porazka, nie dosc ze kolory- tak wciekla fuksja na 2 scianach w duzym pokoju, ze az mna trzeslo...na pozostalych 2 zolte, sypialnia:2 sciany ciemnofioletowei 2 zolte, a ta farba taka jakas blyszczaca, ze az dotykalam czy nie olejna :P Szkoda, ze aparatu nie zabralam. Za duzo musielibysmy kasy wlozyc, zeby do ladu i skladu to mieszkanie doprowadzic. Zauwazylam, ze maja 2 kaloryfery wiecej niz my, to jest plus, podlogi tez cieplejsze, no ale sila rzeczy, pod nami sa tylko garaze.... no i widoki ladniejsze...z 4 pietra calkiem inaczej swiat wyglada... Moze lampka wina na zrelaksowanie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tkwia we mnie takie klimaty co zrobic ;) Julii wlasnie sie oparlam pokusie zakupienia winka a ty tu kusisz cholera :( I co ja mam teraz zrobic?? Isc do sklepu. Nie isc do sklepu? Dopiero co przyczlapalam z zakupami. Mrowka zdolnosci wymagaja mocnego szlifowania bo ile rownania mialam, podcinania to glowa mala. No ale praktyka czyni mistrza a na bledach tez sie czlowiek uczy. Zamierzam isc za ciosem i brac sie za nastepna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałyście Teleekspres? własnie mówili że dziś jest najgorszy dzień roku i każdy ma prawo źle się czuć, marudzić czy może komuś wpaść portfel do studzienki haha więc wszystko jasne dlaczego tak się czujecie :P Juleczko to faktycznie nie ma sensu zamiana mieszkania bo duzo pracy i kasy pójdzie :( może w innym bloku szukajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku....jak juz ubrana jestes, to idz... dobrze Ci radze :) nie ma to jak relaks z lampka wina :) Szczegolnie w taki dzien... Sylvik...no to pocieszylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki ! Sylvi to mnie pocieszyłaś tą wiadomością o najgorszym dniu w roku bo już myślałam że ze mną jest coś nie tak od rana zakręcona jestem :) Julii a może skoro po zamianie trzeba by bylo tyle kasy wyłożyć na remont to lepiej wydać mniejszą kase na jakies dodatkowe ogrzewanie grzejnik albo coś ?? Jeżeli oczywiście masz taką możliwośc :) mrowka widze że już troche lepiej jak kawusie dzis piłaś :) no i gratuluje takiej zdolnej córy :) Landri a jak Twoje dolegliwości przeszły? Oj dziewczyny ja to Wam zazdroszcze tych zdolności mrowka piękne rzeczy tworzy Landri też Tak Tak również i jeszcze teraz szyje (nie widziałam ale po zachwytach sądze że się koszula udała) a ja dwie lewe ręce do takich robót :) Lampka wina mnie zawsze pomaga zwłaszcza po ciężkim dniu tak na rozluźnienie albo poprawe nastroju sama bym coś łyknęła ale antybiotyki biore zlekceważyłam przeziębienie to teraz mam zapalenie górnych dróg oddechowych :( Ale może znacie jakieś inne nie alkoholowe sposoby na poprawe humoru ? bo przydałyby mi się :)pisanie pracy słabo mi idzie niestety :( od pewnego czasu zaczęłam się rozglądać za jakąś robotą bo to zawsze dodatkowa kasa tym bardziej że w tym roku będzie sporo wydatków moja obrona będzie kosztowała dobre kilka stówek plus wesele brata mojego L no i planujemy swoje wesele a to wszystko wydatki i nic po prostu echo a "Przemiła" pani w Urzędzie pracy powiedziała do mnie żebym jej głowy nie zawracała pytaniami o prace bo jak będą coś mieli dla mnie to zadzwonią :o to po co ona tam siedzi jak nawet zapytać o nic nie można !!!! A no i muszę zrobić miesiąc praktyk z szkole podstawowej i chciałam zacząć od lutego to Pani dyrektor stwierdziła że ten plan praktyk którym dysponuje moja uczelnia jest mało szczegółowy a ona chce mieć dokładny i mam jej taki z uczelni załatwić a na uczelni jak o tym powiedziałam to popatrzyli na mnie jak na ufo tak właśnie wygląda załatwianie czegoś w Polsce to jest śmieszne po prostu :) a szkoda gadać a raczej pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z czego to sie bierze ze jest najgorszy? Jak to wyliczyli? Na podstawie czego. Hmmm. Landrii daj zyc tesciowej i sie chociaz przywitaj! Ide po to wino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulka beautyyyyyyyyyyyyyyyy :D Pierwsza mysl to skojarzenie z filmem ania z zielonego wzgórza. Z tego co pamietam to bohaterka miala podobną koszulke. Sliczna, delikatna, zwiewna , dziewczęca.............. Tez chętnie wypilabym sobie lamke winka,ale nie mam nic w domu, tylko jakies nalewki, a nie mam tez kogo wyslac, samej mnie sie nie chce ;) Julka dobrze, ze się nie zdecydowlas. Myślę ze chyba lepiej marznąc troche niz w takiej ciemnicy mieszkac :O Tak a propo ciemnosci. Ja przez pracę w sklepie nabawilam sie........hm....nie wiem jak to napisac, ale jak mam przyciemnione swiatło, lub w ogole malo swiatla to czuje sie niedobrze. W pokoju musze miec wszystkie swiatla powlaczane , wtedy czuje się bezpieczniej . Sylvik ponoc ostatni poniedzialek byl najbardziej dolujacym dniem w roku :P Bling widzialam na FB zdjecie Twojej suosrty ( chyba to Ona ) , fajna dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Majeczko, dopiero teraz doczytam , ze jestes ;) Moje dolegliwosci sa i poki co nie puszczaja mnie :( Ale jak juz pisalam wyzej dzis wzielam pierwszy zastrzyk, tablety jakies i mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej :) ]A na poprawe humoru , jak nie alkohol to moze czekolada ? no albo seks/! :P Taktak juz mialam tu kilka wejsc ,ale zawsze cos :P i tak zlecialo do teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówili w tv że jacyś naukowcy ten dzień wyliczyli wg jakiegoś wzoru, którego nie zapamietałam :P a w sumie przy takiej pogodzie to prawie każdy dzień jest najgorszy hehe Maja zdrówka życze :) a co do urzędów masz racje, można dostać nerwicy jak coś trzeba załatwić i najlepiej szybko :( Wy tu winko serwujecie a ja już nie pamiętam kiedy coś piłam :( przez tabsy nie moge :( a czasem dobrze się znieczulić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii namowilas mnie do zlego. Poszlam i kupilam. Teraz staly program wieczorny. Ulubione magazyny w tv i sofa ;) Aha. Nie masz mozliwosci szukac mieszkanka gdzies indziej, innej dzielnicy albo cos? maja chyba ci wyslalam ale nie wiem czy ten adres co mialam nalezal do ciebie ;) Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri z czekolady skorzystałam :) troche się wyżaliłam koleżance i pomogło :) sex też dobry na różne bolączki ale chwilowo nie mam faceta w domu dopiero jutro bedzie no ale jutro tez można sobie w ten sposób humor poprawic :) Tak Taku doszło :) dzięki wielkie :) koszula rzeczywiście pięknie się udała taka kobieca i zwiewna no no :) Sylvi jak na razie ja Ci towarzysze w abstynencji alkoholowej jak dziewczyny bedą świętować to my jakieś zamienniki znajdziemy :) Miłego wieczoru buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja winko wypilam bo zanioslam kolezance z okazji urodzin. Sprzedalam mieszkanko okazalo sie ze dawnemu znajomemu,hmmmmm panu od wf,kawalerowi. Jak dla mnie ten dzien byl ok ,chociaz przy corce kolezanki nie dalo sie pogadac. Landri na FB mam dwie siostry no i twoim zdaniem czy ktoras podobna? Starsza jest pierwsza corka taty wiec podobienstwo male, ale za to charaktery mamy podobne i pismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki;) To ja dziś pierwsza z kawą , zeby potem nie bylo, ze się nie pokazuję :P Robię ok , piję kawę i zaraz zmykam do przychodni. Jak wpadnę popołudniu, to chciałabym sobie cos poczytac !! Wiec się nie obijać ;) Bling bardziej podobna do Ciebie jest U , z ta druga nigdy bym Was obie nie skojarzyla :). U mnie krajobraz zimowy, sniego popdalao przez noc i zabielilo ulice i chodniki. A wczoraj jzu tak bylo czuc wiosnę, ze az jestem zła, ze znowu zima, blee :O:O Buzki Dziewczynyyy !!! Do potem ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też na chwilke :) u mnie naszczęście śniegu nie ma :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja trzecia. Snieg topnieje i deszcze pada,to najgorszy scenariusz dla moich jedynych butow. Chyba musze skoczyc do mieszkanka swojego po jakies inne Mama ma dzis wolne wiec przyjdzie do nas, przed dentysta chce skoczyc spotkac sie z kolezanka a po borowaniu na solarium na twarz, wysypalo mi twarz. Alez fajnie rossmana otworzyli mi za blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja stawiam herbatke hm tylko jak ją nazwać to nie wiem , wrzucam do dzbanka wszystkie i zalewam taki mix . Jest tam czerwona,zielona z wanilią, z cytryną i z pigwą. Jakos mi najlepiej to podchodzi. Pogoda jak herbata, w nocy popruszyło, rano słoneczko chciało wyjśc ,a teraz jakby mżawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie pada albo raczej siapi. Ten syf mnie dobija. To jest najgorsze co moze byc jesli chodzi o pogode. Juz zaczelam ogladac zdjecia ogrodu z okresu wiosenno letniego. To jest normalnie nie do pomyslenia ze za kazdym razem ta roznica jest taka zaskakujaca. Bling nie wiedzialam ze chcialas mieszkanie sprzedac. Wiazesz sie na stale z Norwegia? Buuu ja tez chce do Skandynawii. Sylvik, Landrii, Mrowka, Maja 🖐️ Julii wyciagnelam wczoraj cala butelke. Albo ty przestaniesz wchodzic na forum albo ja odchodze ;) ;) No i kawa babsztyle. W szlafroku i pidzamce jeszcze :O A potem prysznic bo przez Julii padlam do lozka w pelnym makijazu. Bleeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dobra jestes Tak taczko :D Ale przyznaj, ze wieczor byl calkiem mily :) Ja za to skromnie wczoraj, bo wypilam lampeczke na uspokojenie jak z Wami pisalam, a wieczorem maz skusil mnie na jednego drineczka ;) Tak przy okazji czy w Niemczech jest zwyczaj picia czegos alkoholowego podczas posilkow? Bling...dlaczego sprzedalas mieszkanko????? Milego pobytu w Polsce :) Teraz kawa i moje gry na fb, jakie zycie jest slodkie :D Sylvik jeszcze dzialasz na nk? Landrii, Mala, Mrowka, Maja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Taktak że zabalowałaś, ale za to jesteś chyba na maxa odstresowana? :P Juleczko działam dzialam, niedługo oślepne od kompa bo ciągle coś trzeba zasadzić, nakarmić drób i tak w kółko :P mąż się śmieje tylko ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii w Niemczech jest w ogole szal na bycie super kucharzem. jest pelno programow gdzie ludzie jako amatorzy staraja sie caly swiat przekonac ze gotuja jak profi :O Trzeba miec koniecznie profikuchnie z profisprzetami. Do tego nalezy tez koniecznie znac sie na winach. Ja to odbieram tak - odpowiadajac na twoje pytanie - w Niemczech nie ma, no moze tylko w regionach gdzie uprawia sie wino, kultury picia wina do posilkow a raczej przymus. Nikt sie do tego raczej nie przyzna ze gowno czuje a nie smak owocow lesnych albo delikatna nute brzoskwiniowa ale wszyscy prawie sa super smakoszami i specjalistami. Odjac od tego ogolu nalezy oczywiscie tych ktorzy pija tylko i wylacznie piwo no i tych ktorzy pija wszystko ;P Zdaje mi sie tez ze pokutuje taka chamska wg mnie opinia ze dobre wino musi byc drogie. jak ktos zaplaci za butelke 40 euro to nie ma mocy zeby nie smakowalo. No ale w niemczech panuje zidiocenie narodu i jest to mocno smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie daję się paskudnej pogodzie a co :P właśnie ugotowałam zupinkę bo ja leniwa jestem jeżeli chodzi o kucharzenie, jeżeli tylko moge to wybieram dania jednogarnkowe :) potem przećwiczyłam :D i posprzątałam jeszcze mnie czeka prasowanie ale to potem a teraz zasiadam do robótki zaległej -czytaj sweterka, z serwetkami skończyłam na tą chwilę ;) :) teraz kończę niepokończone i ciepniete w kat robótki zaczęte wieki temu w końcu wiosna się zbliza no nie :D :P aaaa Landrynka mnie się udało na rehabilitacje zapisać na koniec lutego ;) pani oczywiście najpierw otworzyła kwiecień ale jak zaczełam marudac że do tego czasu to mi samo przejdzie itd to się ulitowała i znalazła coś blizej ;) :) a najlepsza wiadomosć to taka ze moja siostra poszła na masażyste i juz moge zacząć się u niej masować :D :D w ramach oczywiście ćwiczeń bezpłatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj po szkopsku. Kartoffelsalat i rybka w ciescie. Zauwazylam ze sikorki zaczynaja inspekcje budek legowych. mam nadzieje ze to znak zblizajacej sie wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziś wszędzie leniwie, u mnie grochówka :) nie gotowałam jej wieki ;) a ja sie byczę, zupa sie dogotowuje, prasowanie zrobione, poodkurzane i z wierzchu ogarnięte hehe jeszcze powinnam też poćwiczyć, ale za cholere mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×