Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej :) u mnie zmiana planw obrone mi na wrzesnień przesunęli i juz mam wakacje, w domu siedze i tyle :( Landrynka zakupy to idealna terapia dla kobiet :p też bym tak chętnie poszalała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Kawka podana :) U nas tak goraco, ze ledwo to wytrzymuje.... Normalnie z 5 stopni bym komus podeslala ;) Zaszalalas Landrynko i dobrze! I fajnie, ze z cora mozecie sie ciuszkami wymieniac :) U nas tez juz gdzieniegdzie wyprzedaze, ale poczekam jeszcze z tydzien lub dwa i tez sie na zakupowe szalenstwo wybiore :) Nalezy sie nam , nie? ;) Pilam tutaj taka nalewke z orzechow i bardzo mi smakowala :) Dzis mam na 19, ale musze wyjechac o 17.40....beda scenki na dyskotece, a ja dzis robie za dublerke....juz sie boje w co mnie wystroja....ta aktorka to szczupla laska, a ja jak spasiona swinka i pelna cellulitu i jeszcze doszly roztepy, normalnie masakra. milego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez musze powiedziec ze nie wiem skad ty te wszystkie swinki, rozstepy i cellulity wynajdujesz. Ide gotowac szybko moja zupe bo znow mialam latanko po urzedach i musze powiedziec zalatwianie spraw samodzielnie idzie mi juz tak dobrze ze moglabym dla innych tez cos pozalatwiac :P Zartuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczęta :) ale nie musmy jechac gdzies pod warszawe, możemy w każde inne miejsce na zabawe każde miejsce jest dobre :) ja w sierpniu chyba wrocław zalicze :)) dzownil do mnie dyrektor szkoły tej z rozmowy jutro mam sie pojawić tam o 11 abyśmy mogli porozmawiać to chyba dobrze? czy zle? Landrynka zaszalałaś, ja jak moja siostra była kupilam sobie kurtke przeczenioną z 189 na 39 taka ala skórka czarna, krótka do dupki teraz masa takich jest ja się smięję że wygląda jakbym motorem przyjechała. A moja współlokatorka ta co mnie wnerwiła obiecywała mi 2 tygodnie temu ze powie mi miesiac wczesniej jak bedzie chciała sie wynieść z w niedziele zakomunikowała mi ze wynosi sie 30 czerwca, ani nie mam umowy ani kaucji. dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie dupa a Ty Kasiu wynajmujesz gdzieś czy wynajmujesz komuś? bo ja się lekko pogubiłam no i strasznie mnie boli łepetyna może kolejną kawe zapodac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę kawe... ja wynajmuję ale od znjaomych, którzy są od prawie 20 lat za granicą przez K mam to mieszkanie. ja sie nim zajmuje tu nikt sie nie interesuje nie wpada nie kontroluje raz na kilka miesiacy pytaja czy wszystko ok. z ta kasa to ja załatwie jakoś, ale chciałam tez jakos koleżanke załatwić najpierw myslalam o zmianie zamkow ale zadzwoni po policje a pozniej o wystawieniu jej rzeczy za drzwi ale chyba mi sie szarpac nie chce. teraz żyje spotkaniem jutrzejszym, chyba jakby nie myślał jakoś o mnie n atym stanowisku to by nie dzownił żeby znów pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka dla Was na dzien dobry \___/& Maja siedzisz w chalupie i nic nie robisz, wiec się udzielaj :P Jak idzie udoskonalanie jazdy ? Mrówka popytam gdzie trzeba o ten len i tą fabrykę , bo ja nic w tym temacie nie wiem . Pewnie bylays chętna tez , no nie ? ;) A nadmiar orzechów jqak masz , mogę od Ciebei odkupic po preferencyjnych cenach ;) Julka a ja Tobie wierzę , ze mozesz miec i ten celulit i te rozstepy , ale ze spasionka świnka jestes w to nie wierzę ;) Pamietaj ze kochanego ciala nigdy nie za wiele. A tak w ogóle to zdradź tajemnicę ile wwżysz a ja wtedy napisze Tobie czy jestes spasiona :P I jak na dyskotece ? ;) Katarzynek to skoczcie nad morze ;) I zapraszam do mnie jak bedziesz w moim miescie :) Jestem ciekawa jak Twoja dzisiejsza rozmowa. Myśle, ze skoro pan dyr dzwonil do Ciebie , to moze oznaczac tylko jedno, że...wpadlas mu w oko i chce miec własnie na tym stanowisku :) TakTak widzę, ze karpatkę z pieca wkleiłas na FB . Ide tam zaraz i dobrze się temu nalesnikowi musze przyjrzeć. I jakbys mogla to po raz 3 ( :P ) podaj przepis, Wyglada tak apetycznie, ze musze sprobowac to zrobic ;) aaaaaa Blinguś wiesz co ? Nie wiem jak Ty , ale ja się bardzo ciesze , ze wraca ten Twoj Aldek ;) Coś mi się zdaje, ze trochę się pogubiłas :P Co Ty kobietko tam wyrabiasz, hę ? Wczoraj znowu bylam praktycznie poza domem. Pojechalam kolo 15 na chwilke z kolezanka do sklepu a wrócilam przed 23 :O ;) Dziś juz musze koniecznie pobyć troche w domu , przynajmniej do poludnia. Musze zajac sie ta cytrynówką i dolac wody , zeby ją nieco złagodzic , chce zrobic leczo na obiad i mam troche prania. A ze jest gorąco, to raz dwa na balkonie mi wszystko powysycha ;) Teraz przeglad prasy i ide na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kubkiem kawy w ręku :) Ja dzisiaj wstałam o 4 rano z moim L zrobiłam mu śniadanie i położyłam się dalej i takim sposobem pospałam do 10 :D Teraz kawa i pooranna prasa a potem troche za porządkii muszę się wziąźć bo w przeciwieństwie do wczoraj dzisiaj mam zapał do porządków :) Katarzynek trzymam kciuki a jak wrócisz to daj znać co i jak :) Landrii no ćwicze jazde :p jezdze to tu to tam, najważniejsze ze sie nie boje :) Czytam tutaj Wasze wpisy jak działacie na Fb, a wstyd się przyznać ale ja nawet do końca nie wiem co sie robi na tej stronie konta tez tam nie mam :p hehe wiem wiem jakas zacofana jestem dziewczyny przybliżcie mi troche o co chodzi na Fb :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Maju..najlepiej zrobisz jak zalozysz sobie na fb konto :) zobaczysz, ze szybko zalapiesz o co chodzi ;) Wrocilam po 4, umylam sie i polozylam i wiercilam do 8 .... o 10 wstalam, bo takie spanie to nie spanie. Raz, ze jak jestem mocno zmeczona i wracam nad ranem to trudno mi zasnac, a drugie to ten cholerny upal...balkon otwarty szeroko, ale jak nie ma nawet odrobiny wiatreku to doooopa. Wczorajw dzien bylo 36 w cieniu....w nocy bylam caly czas w sukience z odkrytymi ramionami i wciaz bylo mi za cieplo.. Nie bylo scen na dyskotece, tylko w jakims lokalu na powietrzu....ale ja nic nie robilam :) siedzialam i czekalam na scenke, ktorej nie zdazyli nakrecic.... Mi sie ten gorzysty nalesnik :P tez podoba :) A Landrii...chyba nie myslisz ze tak na kaffe napisze ile waze? ;) :P A Ty???? :) Napisze Ci, czy waze wiecej czy mniej :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz cholera znikło nie będe drugi raz pisać wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr w skrócie to będzie tak dziergam jak szalona na zmianę sweterki, z lnu mam planie cóś takiego http://szydelkownia.blogspot.com/2011/06/len-iwy-finisz.html Landrynka - jak Ty to robisz że o wszytkim pamiętasz ;) Tak tak - udziergałaś już to swoje cudo? Kasia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka :P ja bylam pierwsza z tym pytaniem :P ;) I nie madruj się ino pisz ;) Mrówka ale o czym ja pamiętam ? Bo ja z kolei mam wrazenie, ze mnóstwo spraw mi umyka i czasami nie moge za cholerę niczego spamietac :O ;) Wdzianeczko sliczneeeeeeeeeeeeeeeeeee , zrób sobie takie , a ja zaklepuję miejsce w kolejce na nie i dla mnie tez takie poproszę ;) Maja jak chcesz to założ sobie konto na FB , a potem napiszemy Ci co i jak dalej ;) Zakupy zrobione, pranie zrobione, leczo zrobione, kotlety w pnaierce z płatkow kukurydzianych zrobione, bób ugotowany, kawa capuccino stoi przede mna i tez zaraz ją "zrobię " :P Teraz chwilka oddechu i ide pozmieniac pościel , pogadac z kwiatami i wykładam swoje bujne kształty na balkonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie polecialam. Mam tak ,ze jesli o czyms intensywnie mysle to ,to nastepuje. Odwlekalam kupno biletu bo mi jakos nie po drodze byl ten wyjazd. W sumie to tylko potrzebuje tabsy anty,a w sumie to teraz juz nie beda potrzebne. Landri chyba ta zabawa,relaks, wyluzowanie bylo mi potrzebne,zeby zrozumiec ze dotychczasowe zycie bylo klatka w ktorej sie dusilam. Nic nadzwyczajnego nie robilam, piwko tu i tam, spotkania ze znajomymi to niby takie zwykle rzeczy,a ktore ja nazywam szalenstwem bo tego nie mialam od 3 lat,albo w bardzo minimalistycznej dawce. Bilet odrobie sobie w weekend, i odpoczne pracujac. Jade w piatek rano do niedzieli doprowadzic do porzadku domek letniskowy jednej babeczce. Moze warto zabrac ze soba stroj kapielowy,moze maja basenik. Po powrocie zaczynam szukac innego mieszkanka sama lub ze smarkata M. No nic teraz ja prosze o trzymanie kciukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś no i git, masz mozliwosc sie wyszalec to korzystaj z mozliwości :P Maja witaj na FB , jak masz jakies pytania odnosnie to pytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) dostałam tą prace od 1 września zaczynam, cały etat.... rozmowa była w gronie 3 osób pytali jak chce zacząć swoja prace, zadowoleni byli ze moge prowadzic lekcje wychowawcze, pytali czy poprowadziłabym warsztaty dla nauczycieli.... a potem kazali mi wyjśc i się naradzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku tyle osób trzymalo za Ciebie kciuki, że musiało się udac ;) 👄 Szampana stawiaj zmrożonego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam jeszcze zakomunikowac - jesli dobrze policzylam - , ze 14 000 wpis nalezał do Katarzynka . Chyba Ktoś tu cos przespał :P Idę sobie, bo nikogo tu nie ma, a nie bede pisac sama ze sobą :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii tak sie zajęłam poznawaniem Fb że mnie wcięło :p hehe bede pytac jak cos bo na razie tak średnio mi idzie to poruszanie sie tam :P Katarzynek gratuluje pracy i bardzo sie ciesze :) Bling trzymam kciuki :) Dla całej reszty 🌼 U mnie głupia pogoda pada i grzmi za chwile słońce swieci i tak w kólko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No ile moge was budzic. Zamknelam dzis buzie i tyle. Katarzynku wielkie gratulacje!!! Landrii bo ja pilnuje 500 stronki a nie jakis tam marnych wpisikow :P Maja ja rowniez ciebie witam na FB i dziekuje za zaproszenie :D Mrowka ja narazie kupialm sobie cos podobnego i odpuscilam sobie dzierganie. jakos w lecie nie mam do tego glowy. Zaczne we wrzesniu to bede miala na jesien i zime ;) Julii ja sie nie moge nadziwic jak ty odzylas od kiedy znalazlas zajecie. Poprostu napelnia mnie energia czytanie twoich wpisow ktore maluja mi zaraz usmiech na buzi 👄 Blingus, Blingus ty to jestes szalona dziewczyna. I taka odwazna. Powodzenia na nowej drodze zycia ;) Ja sie dzis poopalalam, popracowalam troche biurowo i tyle. Mam okres wiec wszystko takie jakies na pol gwizdka. Aaa a te przepisy wklepie jeszcze raz pod wieczor bo musze teraz isc cos do szamania kupic szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy czy mi ta odwaga bokiem nie wyjdzie,no ale ile mozna sie nie dogadywac i blokowac komus czas Jade chyba do Margo z winem,wlamali im sie do domu. Moze potrzebuje wsparcia. Tak tak to wpisz te przepisy z tym podkresleniem,jak pamietasz jak sie to robilo,bedzie je latwiej znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypilam prawie litra winka bialego i wrocilam do domku. Kurcze niezlych strat przez te kradziez sie dziewczyna nabawila. Ludzie sa podli, przez okno weszli i sobie chodzili po domu i wybierali co lepsze. W centrum jak zwykle masa ludzi nie wazne czy sroda czy weekend. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja tu jak czasami się nie krzyknie , to jestescie wszystkie jak w letargu :P Własnie sie dowiedzialam, ze jest zapotzebowanie na serwete w ksztalcie muszli i jade po nici . I potem zasiadam do dziergania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×