Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hahaha Katarzynku ;) Reszta wstawac na kawe! Ja myslalam ze w lecie to czlowiek wczesniej wstaje a wy jak te niedzwiedzie w zimie spicie nie dosc ze z rana to jeszcze cale popoludnia i wieczory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja juz po 6 wstałam, ale nie budzilam Was , bo mam jakies klopoty z netem.I nie mogę wysyłac postów ani wejsc na niektóre strony . Cos robią od wczoraj popołudnia i raz jest sieć , raz nie :O Sama nie wiem czy i ten mi się uda wysłać :) O poczcie to już nawet nie mysle teraz bo w ogóle nie działa :O Napisze tu w ogromnym skrócie : TakTak to czekam na Twoje wiadomosci ;) Katarzynek nie rezygnuj, bierz robotę a krzyczenie , darcie sie cwicz na koloniach z dzieciakami ;) Do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się Tak Taku ze mnie śmiejesz? ;) Landrynko no właśnie może ja wyglądam na taką co nie potrafi krzyczeć, bo ja zazwyczaj nie krzyczę, ale jak zabralam moich znjaomych na kolonie to byli zdziwieni ze jednak potrafie :)) Wstawiłam wczoraj ogórki małosolne i zrobiłam ciacho z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zrobialm ciasto drożdzowe z porzeczką i kruszonką . Chcialam nawet wstawic fotkę na FB, ale nie bylo mozliwości, a dzis już ciasta brak :P Ogóreczki malosolne tez robilam, dzis kolejna partia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie niedawno z lozka wygrzebalam .... Wczoraj bylam w "pracy" do 1, wrocilam o 2w nocy .... a dzis rano kolejny telefon i jade na 16 (inny film) do 2 w nocy znowu. A jutro prawdopodobnie tez, zalezy jeszcze od pogody, bo kiepsko- znowu pada. Nieprzyzwyczajona jestem do takich spraw i czuje sie jakby pociag przeze mnie przejechal :P Kawa, kawa...moze pomoze. Fajny nr z glowami karpia, klimaty z jak z ksiazek Chmielewskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii wiglada na to ze juz jestes znana w branzy. Gratuluje!! Landrii no wlasnie juz sie martwilam czemu nic nie piszezsz ale jak tak spawy sie maja to pisze do ciebie jutro ;) Siedzialam ponad godzine w ubezpieczalni i nagadalam sie tak ze teraz mam juz chrype. Na obiad dzis jajka sadzone z brokulem i ziemniaki. Normalnie nic mi sie nie chce juz. A dostalam moja przesylke od "zielonych paznokci". Pilnik-polerka, blyszczyk, tusz do rzes, komplet cieni, srodek na rozdwajajace sie paznokcie, odzywczy olejek do paznokci i wybielajacy flamaster. Calkiem niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jakie pracowite babeczki :P a ja stoję pod czeresnią i źrem :) no i jeszcze upiekłam sobie jagodzianki, zakupiłam dziś pół litra jagód bo do lasu mi się nie bardzo chce biegać ;) a teraz przerwa na kawusie i potem sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMMMMm....ale zjadlabym sobie swiezutka jagodzianke! W zeszlym roku to byl moj "must" plazowy :) Jadlam je codziennie :) Tak taku.... zbieg okolicznosci, ze dwa filmy akurat kreca ,) a....a ten lakier to jakiej firmy byl? ja juz od lat maluje pazurki na czerwono i nie mam zadnych przebarwien....ale od lat jeden i ten sam kolor i firma. A ktoras z was miala kosmeytyki Mac? Pije druga kawe, bo wciaz mna trzesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii no mi sie to tez pierwszy raz przydazylo. kolor nie byl czerwony tylko bardzo ciemno zielony. Dla mnie przebarwienie po lakierze jest wtedy kiedy plytka jest taka pozolkla ale nie zielona!! Do tego przy zmywaniu wiadomo ze sie zawsze tez po skorze zmywaczem przejedzie i paluchy po tym zabiegu tez mialam zielone :O Lakier byl od firmy Essence - to dosc tania marka ale musze powiedziec ze kupowalam od nich juz od kilku lat rozne produkty i bylam zawsze zadowolona. Teraz mam tez czerwony od nich i ten nie robi zadnych przebarwien. Tak czy tak ta zielen sobie odpuszczam na zawsze ;) Hmmm z tymi jagodami to tez bym pojadla ale tez mi sie nie chce do lasu isc. Raz ze od schylania mam potem okropne bole plecow a dwa ze kleszczy i komarow tez nie lubie ;) Czeresnie zostawilam juz szpakom. Nie mialam ochoty dalej cale dnie klaskac. Im kurde dluzej klaszcze tym te skurwiele dluzej jazgocza. Tak wierdzielily juz prawie wszystko wiec bede miala niedlugo spokoj. Jeny jak ja tych ptaszysk nienawidze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak a Ty co ? Spac nie możesz ? ;) U Nas dzis swieto, wiec ogólnie cisza, spokój i mozna bylo sobie dłuzej polezec . Wczoraj się nachodziłam za wszystkie czasy . Praktycznie caly dzien byłam poza domem. Wszedzie szłam na piechotę ;) No cóz, ruch u mnie musi byc teraz na porzadku dziennym, bo zaczynam się duisc we włąsnej skórze :O Diete juz tez sobie opracowałam i wdrazam ją do zycia ;) Zapisalam się tez - nareszcie na rehabilitację. Co prawda dopiero od wrzesnia, ale mogłoby byc gorzej . Julka no widzisz.... kto wie czy nie bedę się niedługo chwalić, ze mam znajoma aktorke !!! :P Przynajmniej nie zamulasz w domu, jestes wsrod ludzi i czas szybko płynie !!! Jednym słowem, oby tak dalej ;) TakTak jako zadoscuczynienie całkiem niezły zestaw ;) Blinguś a Ciebie gdzie wcięło ? Ostatnio tak aktywna byłas i gdzies przepadłas :P Odpoczywasz po imprezach , czy imrezujesz tyle, ze nie masz zcasu na pokazanie się ?:P Dla reszty Babeczek 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dopiero teraz mi sie przypomnialo chociaz wczoraj jeszcze pamietalam ze swieto u was. ja mialam dzis moje dwa terminy jeden o 8:30 drugo godzine pozniej wiec musialam wczesnie wstac i dlatego juz tak wczesnie was wolalam. Teraz ide skosc szybko trawnik albo przynajmniej czesc bo cos czuje ze benzyny tez juz nie mam :O i potem do ciebie Landrii pisze co i jak. na razie Buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzis troszke zamule w domu :) Mam dzis wolne, data przelozona na poniedzialek ze wzgledu na pogode, ale dla mnie lepiej, przynajmniej odpoczne. Do domu wrocilam po 2 w nocy, stopy jeszcze mnie bola, chyba je sobie dzis wymocze i wypieszcze :) Od 16 do 1.30 na obcasach... krecili film -biografie, a akcja toczy sie w latach 70-tych :) Tutaj nie obchodzi sie swieta Bozego Ciala...wiec normalny dzien, jak u Tak taka :) A Bling , jak u Ciebie tio wyglada? Landrii...a co to za wojaze? kupilas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak widać benzyny bylo dosc wystarczająco, ale medal się nalezy ! Gratulacje :P Julka biegalam za tą rehabiitacją :O Poza tym chciałam kupic prezent dla mojego Taty na Dzien Ojca i dzieciakom doradzalam w zakupie prezentu dla ich tatusia :P Zaszalałam i kupiłysmy z córą krem przecizmarszczkowy , peeling do twarzy i maseczkę z jednej serii - AA for Men ;) Wieczorem córy maja sie zajac swoim tatusiem ;) Juz widze jego minę jak mu kładą maseczkę na twarz :P ;) ;) Dla mojego tatu kupilam koszule z krótkim rekawkiem i dostał sok z granatow i sok zurawiny - wszystko naturalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wowww , to ja poproszę o taką porcję ;) Truskawki i do tego lody, mniam mniam, a czy bita smietana tez jest ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku, jejku :P pożartować nie można ? ;) Zamiast truskawek z lodami zjadlam arbuza ;) Duzo wody, mało kalorii ;) Teraz jadę po córę ;) Dobranoc Laski 🖐️ . Jutro wpadam na kawę rano. Mam nadzieję , ze zastanę tu kogos ?!! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe , czekam na tego maila Twojego od ....? wtorku ? Pisz kobietko ......a ja ide się doprowadzic do wygladu ;) Hej laski, gdzie Wy wszystkie jesteśce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mowilam ci ze naspisze w czwartek jak wszystko bede wiedziala i wlasnie ci go wyslalam wiec nie marudz. I w ogole to jeszcze siedze w pidzamie :O i nie mam dzis pomyslu na obiad :O W poniedzialek musze piec pizze bo dzieciaki robia sobie zakonczenie roku na basenie i musza miec co jesc oczywiscie. No ale na dzis nie mam kompletnie idei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczte odebrałam i odpiszę pozniej, teraz smigam do sklepu . Ja mam w planach zrobic dziś na obiad nugetsy rybne. Czy cos z tego wyjdzie okaże się w praniu ;) No to lecę 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciauuuu, kurcze ..znowu z lozka wstac nie moglam.Do pracy to o 4 rano moge wstawac, a jak nie mam nic do roboty to zalegam jak jakas chora. Na kolacje mam ryz(warzywa i kurczak) od wczoraj :D i cos tam jeszcze do tego zmajstruje nowego. Musze pojechac do auchanu i na poczte, i na tym sie skoncza moje "plany". Zamiast lodow mam tarte z kremem i owocami :P No i moglabym sobie pojechac gdzies i polazic po sklepach, ale juz sie nie polaca nic kupowac, bo za 2 tygodnie maja sie zaczac wyprzedaze.....wiec czekam. A! chcialam sie Was zapytac jak prac delikatne rzeczy zeby nie tracily koloru? mam ta niebieska bluzeczke jedwabna, wypralam ja delikatnie w rekach i plynie do delikatnych rzeczy, a widze, ze kolor troche stracila. Mam teraz taka czerwona jedwabna bluzeczke i az sie boje ja zamoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ciaooooo :P Sama wiem po sobie, ze jak wstanę do 8 lub nawet wczesniej , to jest latwiej i czlaowiek ma wiecej zycia w sobie. Jak zdarzy mi sie przysnac i spac duzej jak 9-10 to caly dzien jestem sflaczała :O Co do prania to nic nie doradzę , bo ja mam jeden proszek , jeden z tanszych na rynku i jest uniwersalny :O Piore w nim wszystko. Takie kolory jak niebieski, czy czerwony nie zmieniają w nim koloru, ale czarne owszem :O Własnie syn mi wczoraj powiedzial ze koniecznie musze kupic cos delikatnego i do czarnego. Zastanawiam się nad Perwollem black. Z tego co wiem to Perwoll ma tez srodki do innych kolorów i wlasnie delikatnych rzeczy . Moze w tym powinnas prac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja pralam takie kolorowe delikatne rzeczy w szamponie do wlosow farbowanych. Tylko nie dawaj do wody za duzo tego szamponu bo potem plukac musisz w nieskonczonosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sposob z tym szamponem :D Moze sprobuje :) Landrii....ja wlasnie piore ciemne rzeczy w takich plynach do czarnych rzeczy i sobie chwale. Choc z czasem czarne spodnie i tak robia sie wyblakle i do wyrzucenia... co to teraz sa za ciuchy? nie wazne czy drogie czy tanie... No ale te plyny do delikatnych rzeczy typu wlasnie jedwab to myslalam, ze beda ok, ale widze, ze kolor nie trzyma. Przy okazji zobacze dzis co maja na polkach w auchanie, moze sa jakies cuda o ktorych nie wiem. A Landrii te nugetsy rybne to gotowe paluszki rybne czy sama bedziesz je robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×