Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

ooo z tym szamponem to dobry pomysł , nie wpadlabym na to.... Zresztą Julka dobrze pisze, nieważne czy ciuch markowy czy jakis tani to i tak po jakims czasie kolory płowieja :O Kupilam taki zestaw do nuggetsów firmy Knorr , jest w nim panierka i sos , a własciwie przyprawy ktore dodaje sie do majonezu i ketchupu i z tego wychodzi sos o nazwie Tysiaca Wysp ;) Bede robic pierwszy raz takie cudo. Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie. Ryby juz mam , do tego podam frytki i sałatke z pomidorów z cebulką. Potem napisze Wam jak mi to wyszło i jak smakowało ;) Ide ogarnąc kuchnie i biore się za obiad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam dzis na latwizne i zrobilam jedno z moich dan firmowych czyli nalesnika z pieca i do tego swiezo zrobiona marmelada z truskawek. Ide sie nareszcie ubrac. Jeny 1sza a ja nadal w pidzamie a o 4 mam jechac do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuggetsy zrobione;) Ale chyba mi cos nie wyszlo , bo wyszlo tak jakbym zrobila kawałki ryby w ciescie nalesnikwoym :O . Na zdjeciu zupelnie inaczej to wygladalo . Ale bylo bardzo smaczne i wszyscy zajadali ze smakiem ;) Zbliza się burza do mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kobietki jestem, Tyle ze wczoraj dalam w palnik z Margareta, no i spalam u niej . Wiecie ta z FB. Mialam w ogole dzis jechac z nia na randke no ale kuzw aten deszcz ciagle pada ze mi sie z domu wychodzic nie chce a co dopiero isc w jakiejs sukienusi czy cos. Adek jeszcze nie wrocil,mam totalny luz i korzystam jak tylko moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki a was gdzie posialo? U nas oczywiscie rozpogodzilo sie wczoraj tak kolo 21 ,wiec zadarlam kiece i pojechalam do centrum. Bar z Margot i jej kolezanka. Doszli jacys koledzy itp itd i bylo fajnie. Za chwile ubieram sie i jade na chrzciny a wieczorem gril u kolezanki Margot. Weekendzik bedzie udany. Milego dnia kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pomacham weekendowo🖐️ Mialam od 8 rano urwanie głowy :P Przez mieszkanie przewalilo mi się mase osób :) Wszystko robilam na najwyższych obrotach :D Bużki dla Was . Blinguś udanej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkoholowi mowie stop,bynajmniej w tym miesiacu. Zaraz sie klade , i zamierzam przespac calusienka niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Chcialam sie tylko zameldowac i powiedziec ze w pitek popoludniu bylam w PL po alkohole bo chialam robic sama likier z zielonych orzechow wloskich. No i zrobilam. Dojrzewa teraz w dwoch 3 litrowych slojach. Boze Narodzenie moze juz sie do mnie wybierac :P Wieczorm w pitek mialam byc u kolerzanki ale w koncu skonczylam wlasnie robiac ten likier i pijac pyszna zubroweczke z sokiem jablkowym. Wczoraj bylam ogladac przepiekny dom w ktorym sie zakochalam widzac go tylko na zdjeciu i poprostu nie moglam sie powstrzymac zeby go na zywo nie zobaczyc. No i zakochalam sie jeszcze bardziej. Potem bylam na lodach i kawie i jeszcze potem siedzialam chyba ze dwie godziny nad Zalewem Szczecinskiem w koszu plazowym i tak sobie poprstu liczylam chmury. A juz calkiem wieczorem bylam w kinie pod golym niebem. I w domu bylam o 00:30. Dzisiaj mam koszmarnie leniwa niedziele. Niby troche porzadki porobilam, pranie rozwiesilam, lawende porwalam ale jestem znudzona i jakas taka melanholijna. No i jakby ktos mial ochote to wlasnie otworzylam sobie piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ostatni raz jak was budze do ciezkiej cholery!! :P Co to dzisiaj tez swieto narodowe?? Kawa na stole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Matko TakTak, nie krzycz tak :P Ktos nas tu musi budzic , jak nie Ty to kto bedzie ? ;) Dawaj tą kawe i juz nie krzycz ;) Ja wczoraj kochane tez robilam wódeczke . Zachcialo mi się cytrynówki. I wszystko byloby ok, ale przepis ktory mam to na 1 litr spirytusu, a ja wzięlam sobie dwa litry. W sobote zalalam cytrynę tym spirytem. Wczoraj sok wydusilam, dolałam wody z cukrem ii.... :P Jak sprobo3wałam to myśłama, ze bede zionąc jak smok ;) Musze dzis rozrobic jeszcze raz i dodac wody z cukrem i cytryna ;) Bede miec wodki teraz jak na wesele ;O ;) POgoda tak sobie za oknem. Spijam kawę , zrobie oko i obieclam córce , ze pojdae z nią do maista na zakupy. Dostaje dziś wypłate i chce sobie kupic pare drobiazgów ;) Jka nic zejdzie nam kilka godzin :O . No, ale obiecalam to jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze zapomnialam dodac ze sobie przeziebilam pecherz w tym nocnym kinie pod chmurka :O Cholera no! Lece zalatwiac daej sprawy i musze dzis jeszcze szczeniarni cos do jedzenia przygotowac bo baluja dzis na basenie zakonczenie roku szkolnego. Mialam piec pizze ale robie tylko chleb ziemniaczany z blachy. Jeden z ziolami a drugi z serem. Przynajmniej nie musze sie potem martwic czy jedzenie dotarlo jeszcze cieple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak macie tel w orange na karte lub w mix to na facebook jak sie wyszuka orange polska i polubi, mozna wysyłać za darmo smsy z odp na pytania i dostawac bonuwy wlasnie mojej siostrze zgarnełam 40smsm do wszystkich, a rejestracja 20gr. Nie reklamuje tylko mowie że sprawdziłam :)) u mnie dzis ładna pogoda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynlka
Kurde miala byc kasa i poki co na koncie kasy niet :O Czekamy z córą na wpływ gotowki :) Katarzynek ja mam w orange, ale nie potrzebuję zadnego doladowania ;) Gdyby byla taka mzoliwosc to sama moglabym ze swojego abonamentu komus oddac pare minut :P TakTak zastanawiam sie co u Ciebie znaczy ' z pieca" . Ostatnio robilas nalesniki z pieca , teraz chleb . Mnie się to jakos kojarzy z takim starym, wielkim piecem na wegiel :P Jak np te nalesniki robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki. O kurcze a ja Polskie numery mam w plusie i w playu,no szkoda. Jutro lece do Polski,jeszcze nie kupilam powrotu,no ale raczej 7 . No i moj plan diabli wzieli,pospalam tylko do 11, masakra. Ciagle jakies telefony mialam. A. wrocil z Polski ,nawiozl mi slodyczy ,dobrze ze nei zdaze ich ruszyc. Musze jeszcze dzisiaj ogarnac chalupe i spakowac malutka walizke, w sumie to nic do niej mi nie wejdzie. Teraz moj czas na wakacje,haha w sumie to przez te 17 dni jak A. nie bylo tak pobalowalam ,ze powinno mi starczyc na pol roku, ale zawsze jest ten niedosyt. Tak tak ja tez wykorzystam twojego tipsa co do szamponu, w sumie to kiedys tylko na biwakach sie tak pralo. Ja w srode czwartek dostalam od Justi tyle usmazonego kurczaka ,ze jadlam to do wczoraj. W sobote te chrzciny i owoce morza, ciast nie pojadlysmy bo je gdzies wcielo na koniec, potem wieczorem gril , no i pizza wlasniej roboty. No i wczoraj tez kielbaska z grila,chyba juz starczy mi tego grilowania tego lata. Dziewczyny u nas lata chyba nie bedzie,bo juz w sklepach masa przecen, zawsze to jakos od polowy sierpnia robili . Znowu deszcz,a mialysmy na plaze ze znajoma jechac. W sumie to dzis bylam w pracy i jutro tez ide do 10 jeszcze. Tak tak widze ze intensywnie spedzilas weekendzik. A wy tak ta wodeczka to kusicie oj kusicie. Ja tez lekko pecherz mialam przeziebiony. No a wczoraj @ i to cierpienie. Julii gdzie jestes? Kania, Sylvi skrobnij cos torszke. No a Mrowcia to samo. Kurcze znowu w sezonie bedzie nas tu jak na lekarstwo. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajj
Janusz Korwin Mikke Kongres Nowej Prawicy to człowiek, który kandydując na urząd prezydenta mówi całą PRAWDĘ na temat socjalistów i służb rządzących Naszym krajem. Bo Polska nie jest Polaków - tylko tych darmozjadów u koryta. Z JKM można koryto zlikwidować. Zmniejszyć liczbę posłów i senatorów, zmniejszyć biurokrację. Doprowadzic do wolnego rynku, gdzie nie ma przymusu płacenia ZUSu - każdy decyduje na co wyda pieniądze. Obecnie zabiera się nam 87% z naszego dochodu. JKM i WiP chcą, aby podatki wynosiły bliżej 3% (wojsko, administracja, policja). Każde stanowiska byłyby obsadzane na podstawie konkursu, a nie z polecenia kolesiów. Każdy miałby jednakowe szanse. Ciężko pracujący mieliby w kraju b. dobrze - a nie jak obecnie - że nie ma się czasu dla własnych dzieci, i kupuje się samochód kilkunastoletni z Niemiec, bo nas nie stać na nowy. Eurosocjalizm bankrutuje. Kolejne kraje będą upadać gospodarczo. Pracy będzie coraz mniej, a pieniądz zupełnie straci na wartości. Trzeba się albo na ten kryzys przygotować, albo już teraz głosować na Janusza Korwina Mikkego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii a gdzie ja napisalam ze ten chleb z pieca jest?? Z blachy napisalam. Znaczy ze robie go w formie pizzy nie jako bochenek albo w foremce tylko wlasnie taki plaski. Zrobie zdjecie jak bedzie gotowy i dam ci potem przepis jak chcesz. A nalesniki robi sie normalnie na patelni a ja taka troche inna mase wlewam na blache i wsadzam do pieca-piekarnika kurde normalnego. Od tego tez ci wsadze foto. Przepis juz kiedys podawalam chyba nawet dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bylam w pracy, wrocilam o resztakach sil....ale szczesliwa!!!!!! A tak taczku ...te Twoje wypieki przypominaja wloska foccacie Spijcie dobrze kobietki i do jutra! Bling! szczesliwej podrozy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze zakupy zajęłay nam czas od prawie13 do 21 :O:O ledwo wraclaysmy do domu , tak bolay nas nogi ;) No ale, swiadomosc tego ze się bedzie przymierzalo fajne ciuchy trzymala nas przy zyciu :P ZAczęłąy sie leteni wyprzedaze i jest cala mas afajnych ciuchów jescze nie przebranych , za pare zlotych . Ja włąsciwie to nic takiego sobie nie kupilam , bo w wiekszosci córa. Ale jako ze gorę mamy prawie identyczną , no moze z małym wyjatkiem - ja mam mniejsza :O to prawie wszystkie bluzeczki beda pasowac i na mnie :P Cora kupila sobie swietne spodnie z lnu , kolor mleczno czekoladowy w stradiwariusie ze 100 zl na 50 obnizone. Tam tez kupiłysmy sobie golfiki z 39,39 na 19,90 . Material ze streczem, super leza , ja sobie kupilam chabrowy , córa kremowy . Potem w H&M kupilam sobie spodnicę takąletnią , zamaszystą przecienioną ze 100 zl na 30 :) Do tego taka coś ala tuniczkę , ciemniejsze kolory, z krotkim rekawem z 69 na 39. Cora jescze w zarze chyb anakupowla kilak bluzeczek i taką jakby narzutkę bez rekawów z przodu jest dłuzsza , bezowa ze wstawkami koronkowymi :) Tez wszystko po obnizonych cenach . Kupilysmy synowi koszulke w C&A tez obnizoną . Jedynie co kupilam bez obnizki to dla taty koszulkę na lato ;) KUpilysmy sobie tez , ja kolczyli , cora na poczekamniu komplet kolczyli i bransoletkę . Wybierala kamyki, mowila jak i co i babeczka od razu na miejsu jej to robila. sliczny zestaw za 49 zl . Na koniec zafundowalysmy sobie jescze na społe lakiery do paznokci tzw pekajace. Wzielysmy jako podkład jaskawo róozwy i na to pekajacy w loorze bordo . Trzeci to maleczny , taki delikatny ;) Poszalałysmy jak rzadko kiedy , ale spedzilysmy swietnie czas. Jednak zakupy faktycznie relaksują ;) Chcialam sobie kupic kapelusz , ale w H&M zostaly tylko zajebiscie seledynowe a w innych nie bylo chyab jeszcze letnich nakryc na glowe :O Teraz mocze stopy, palce u rak jak skoncze pisac i robie sobie pazurki. Taktak faktycznie pisals jzu o tym. Dopiero jak ruszylam mózgownica to zaczelo micos switac ;) Julka to kiedy ogladamy Cie na duzym ekranie ? :P Katarzynek na okolo Wrzszawki tyle terneów , ze pewnie cos fajnego znajdziecie. Napisalabym Ci gdzie mozna spedzic fajnie czas, ale na weekend to się nie opłaca daleko wyjezdzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poszalalas Dzidka z tymi zakupami :P Ja mialam wczoraj wieczorem gosci. Moja kolezanke z narzeczonym. Przywiezli mi stol do renowacji a wlasciwie tylko blaty bo nogi maja zostac oryginalne. Posiedzielismy w ogrodzie wykonczylismy polska zubrowke pogadalismy i posmialismy sie. Bylo fajnie. Na weekend przyjezdza do niej kolezanka z Hiszpanii i chcemy u mnie zrobic male party. Bede miala w weekend ciasno z czasem bo chcialam na dwa dni na kajaki jechac bo w zeszly tydzien nie pojechalismy. W ogole wyglada na to ze mam nastepne 5 tygodni calkowicie zaplanowane. Julii ten chlebek mozna tez robic w klasycznej formie ale do piwa czy podjadania na party wole taka niska forme na blasze ;) Musze sprawdzic przepisy na to wloskie cudo moze tez zrobie ;) Kasiaczku mi do Warszawy za daleko ale jak ty jestes nad morzem to sie oczywiscie mozesz wczesniej zameldowac :D Bling spokojnej podrozy i nie szalej za bardzo w ojczyznie. Mrowka gdzie ucieklas. Co teraz wekujesz?? Sylvik chodz juz do nas i skrobnij chociaz "czesc, zyje" Teraz kawa i wybywam z chaty. Potem musze obiad gotowac. Na dzis zaplanowalam kalafiorowa zupke. Popoludniu mam mase biurowej roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poszalałas kochana, u mnie córka właśnie ostatnio w HM też poczyniła tonę zakupów :) ja ostatnio tez sobie zakupilam len do dziergania ;) no i mam Landrynko do Ciebie pytanie bo babeczka z Wrocławia sprzedaje na allegro resztki lnu dziewiarskiego na szpulach - czy tam u was jest jakaś fabryka? tak się pytam :) ponadto nic ciekawego się nie dzieję ino duuuuuuużo pracy :) przymierzam się do malowania jadalni, dziergam jak szalona, i mam w lipcu zamiar podczas urlopu M grodzić leszczynę bo sarny czynią straszne spustoszenie i orzechy będe jadła za sto lat w tym tempie ;) :) takze jak same widzicie wypoczynek zajebisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×