Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No Landri i gdzie to potem? Tak Tak stol bardzo ladnie sie prezentuje. Ja wczoraj chodzic nei moglam,mam nadzieje ze dzisiaj juz bedzie lepiej ze stopa. Moja siostra byla w Barcelonie, teraz leca do Polski,no i jak wroca sprawdzam bilety i jak tylko mi czas, kasa pozwola to lece, do Rzymu. Julii kurcze no nieciekawa mmay te sytuacje meiszkaniowa, trzymam za was mocno kciuki,i za siebei takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja z kubkiem kawy :) W niedziele wypadła mi ta jedynka i do czwartku jestem bez zęba takze nigdzie nie wychodze wlasciwie a jak juz wychodze to sie nie odzywam byle do czwartku wytrzymac :) Tak taku stół bardzo ładny taki stylowy jak dla mnie :) Bling Julii trzymam kciuki za Waszą sytuacje mieszkaniową :) buzki dla calej reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, Kurde Maja to nieciekawie bez jedynki ;) Ja mam miedzy jedynka i dwojka plombe juz od chyba 20 lat. Jest ladnie zrobiona i nic nie widac ale przed kilku laty tak niefortunnie ugryzlam na cos twardego ze wylamalam caly wklad. Tez lazilam kolo 2 tygodni z zamknieta buzia i potem musialam na nowo uczyc sie przez pare dni ze sie znow moge usmiechac ;) Bling i jak tam sprawy z A. ? Landrii ty tez bys sie mogla odezwac. Bling, Julii, Mrowka i cala reszta 🌻 I jeszcze tak szybko cos odnosnie tego stolika powiem. Jak kupilam moj dom i go remontowalismy to cala podloga byla drewniana. Niestety byla tak zniszczona ze nie mozna jej bylo ratowac. Moim zalozeniem bylo ze mozliwie duzo materialow z tego domu powinna byc ponownie spozytkowanych. wtedy wynalazlam dwie deski podlogowe ktore byly jeszcze w dobrym stanie. Odlozylam je na pare miesiecy do przeschniecia. Wyheblowalam, wyszlifowalam i z nich teraz jest ten stolik. Dlatego ciesze sie tak bo to drewno wrocilo spowrotem do domu ;) Takie ze mnie sentymentalne babsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde odzywam sie od wczoraj i ciągle cos :O Dziś polecialam rano do sklepu , zeby wczesniej zroibic zakupy , przygotowac obiad i nadrobic wszelkiego rodzaju zaleglosci topikowe i mailowe , ale w miedzyczasie dostalam telefon, ze tuz tuz za rogiem juz wylania się tesciowa :O Wiec narazie plany moje poszly w leb :O . Ale już po obiedzie zasiadam tutaj i bede aktywna :P A gdzie na tym pudelku mnie widac z Matrioxem ? :O hm....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii po prawej stronie na stronie Pudelka jest takie pole gdzie sie wyswietlaja ludzie z FB ktorzy polubili Pudelka i tam wlasnie jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...ta Twoja tesciowa to dosc czesto Was odwiedza :) Musi Cie berdzo lubic :D Tak taku....fajne te zdjecia podczas pracy :) Taka kruszynka z Ciebie! Blingus co z Twoja stopa? ja jestem ostatnio zakrecoina i teraz jeszcze ten stres mieszkaniowy, ze juz w niczym sie nie lapie. Do tego moj spokojny maz zaczal sfiksowac i cholera mnie bierze... wystarczy ze ja jestem nerwowa, a teraz jeszcze on ...to juz za duzo jak dla mnie... Wczoraj mialam takiego stresa, ze wyjadlalam majonez lyzeczka prosto ze sloika :( wr.... Upal taki niemilosierny, ze nawet na balkonie nie mozna posiedziec (a tam slonca nie ma ) .... Chyba pozytywnych wibracji mi brakuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja mysle ze ty mnie musisz na zywo zobaczyc to zmienisz zdanie z ta kruszynka ;) No i z tym majonezem .... hmmm ja juz nic nie powiem ale milo by bylo uslyszec jakies dobre wiadomosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana , Ty masz udko chudsze niz moje lydki! Ja niestety stres wyladowuje m.in. traktujac sie czasami jak smietnik- wcinam co popadnie, czasami az do mdlosci :( Na "ta" wiadomosc musisz cierpliwie czekac, bardzo cierpliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz mi wierzyc ze moje udka na tym zdjeciu zachwycaja mnie do nieprzytomnosci ;) W rzeczywistosci jednak sa dwa razy wieksze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam, ze 1 miejsce na wielkosc udek zdobywa moja osoba :P Chociaz ostatnio jakbym ciut zgubila brzuch w postaci napompowanego balona :O Julka jak ostatnim czasy moja tesciowa zadarla z drugą synowa to ja jestem wrecz uwielbiana ;) Nie ukrywam, ze mi to schlebia , co wiecej mam wiecej korzysci materialnej z tego :) Ahhh Julka płyną nieciekawe wiadomosci dotyczące Włoch :O Macie miec jakies poważne ciecia i sytuacja zdaje się byc podobna do tej co ma miejsce w Grecji. na ile jest to prawda ? TakTak ja zawsze wiedzialam, ze Ty nalezysz do sentymentalnych , wszyscy artysci, maja taką dusze a Ty przeciez jestes na swoj sposob artystka :P ;) Maja wspolczuje sytuacji dentystycznej :O Blinguś no własnie , jakies nowe wiesci dotyczace sytuacji z A ? Tak mi się wiesza kafe, ze tego posta pisalam z dobre 20 minut :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :P no jestes artystka ;) masz smykałke do tworzenia pieknych rzeczy, masz smak, gust , tworzysz cos z niczego ;) no i ... ?! :P ale o tym nie bede pisac ;) Wysylam za chwilke listonosza do Ciebie , bo idzie juz od piatku do Ciebei i dojsc nie moze :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doooooooooobry , kawaaaaaaaaaaaaaaaaa ;) Jest jakas chętna dolączyc do mnie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!!!!!!!!! Zrobilam wczoraj gar ogorkow malosolnych i nastawilam wino z wisni. Pierwszy raz. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie ;) Wsadzialam tez pare zdjec na FB z wczorajszej wyprawy po ziola i malinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo TakTak......ciekawa jestem jak wyjdzie to winko ? Ide na fb ogladac foetczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak mam pytanie. Jesli wysylasz do mnie jakies zaproszenia do gry ? I ja je akceptuje to czy o tym wiesz ? W ogole w czym to pomaga ? Moze glupie pytanie, ale chcialabym wiedziec jak to jest ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnimi czasy to pijałam tylko nalewkę z wisni. Ale jak wroce pamięcią do lat młodosci , to pamietam jak kolezanki ojciec robil wino ale chyba z porzeczek . Kiedys wyjechal na kilka dni i zrobilysmy sobie balange z kolezankami. Spijałysmy to wino z węzyka prosto z tej ogromnej butli . Tak się opilysmy , ze rzygałysmy jak koty potem :O Dwa dni chodzilam do tylu, nie wspomne jzu o tym jaki opierdziel dostalam od mojej mamy :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małosolnych zazdroszczę bo u mnie dopiero kwitną ogórki i nie mam pojecia czy coś wogóle będzie , wymarzło mi w tym roku :( ide machać ściera bo odkurzacz mi się popsuł wrrrrrrrrrrrrr miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Wczoraj dopołudnia zadzwoniła do mnie moja teściowa z pytaniem czy pojechalabym z nia na zakupy wiec pojechalam oczywiscie w sklepach nic sie nie odzywałam bo do czwartku to nie otwieram buzi :) Zleciał nam cały dzień i na dodatek nic nie kupiła bo chciala kupic buty na wesele ale nie było takich jak chciala. Dziś jak na razie planow brak :) Co do wyjazdu w te gory to powiedzialam L ze nie chce jechac potem przemyslalam sprawe i mowie mu ze jak bardzo mu zalezy to pojade dla niego ale powiedzial ze nie chce jechac skoro ja nie bawilabym sie dobrze to woli inaczej spedzic ten weekend tak zebysmy oboje byli zadowoleni :) takze sytuacja sie rozwiazala :) Tak taku ja juz sie nie moge doczekac jutra jak bede miala zrobiony zab bede mogla śmiac sie pełną gęba:) Landrii takie winka domowej roboty to ja uwielbiam swego czasu moj dziadek robil to tez podpijałyśmy z siostrą :) Mrowka, Kania, Jasa, Katarzynek, Bling, Sylvi Mala i cała reszta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka u mnie już niedługo będa kiszone ogórki, a Ty nawet malosolnych nie masz ?:O ;) Maja tesciwoa Twoja nie kupiła butów przez Ciebie:P Jka siedzialas cicho , to jak mailas jej doradzić ?;) Julka co tak cicho siedzisz i tylko pogrywasz sobie na FB :P ? ;) Tuczysz dalej udka swoje czy jak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze przymulona jak nic.... W nocy byla burza, wiec noc niezbyt, rano dalszy ciag i teraz znowu grzmi....no i oczywiscie leje. ratuje sie teraz burn'em :) Jest u mnie kolezanka, odebralalm ja wczoraj poznym wieczorem ze stacji, zatrzyma sie u nas przez kilka dni, przynajmniej mam towarzystwo. Wieczorem jade z m. do agencji, moze cos sie ruszy z mieszkaniem. Wczoraj bylismy obejrzec jedno , ale tez kicha, wszystko przedpotopowe, az przykro. Wczoraj jeszcze sie z moim poprztykalam, dzis dzwonil i gadalismy w sumie normalnie, ale zdazyl mnie zdenerwowac, wiec walnelam sluchawka. Okres mam dostac jutro na dokladke. A jutro mamy krecic, ale jak taka pogoda bedzie to nie ma szans. Porazka jednym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, Ja się chciałam tylko przypomnieć, że żyje, pracuje dużo, nie mam na nic czasu bo jak mam wolne to mam tyle zaległości, ż nie mam czasu pisać, albo jestem tak zmęczona, że zasypiam. Czytam Was cały czas... za duża przerwa by się ustosunkować do waszych spraw, ale... Mrówka - przykro mi z powodu Twoich ostatnich przeżyć rodzinnych, wyrazy współczucia. Julii - śledze Twoje losy gwiazdy z zapartym tchem ;) cieszę, się, że poszalałaś... mam nadzieję, że znów szybko Ci się coś trafi i będziesz zawse taka pełna energii :) Trzymamm kciuki za mieszkanie. Bling - U Ciebie też za mieszkanie trzymamm kciuki... współczuję sytuacji z A, czy się chce rozstania czy się nie chce to zawsze duża zmiana w życiu i napewno nei jest Ci łatwo... Mała - kochana, pisałam do Ciebie kilka razy i nei odpisujesz... ostatnio pojawiłaś się na słówko, maila nie dostałam od Ciebie... pisałaś, że nadal horror :/ trzymaj się mocno i odezwij się... Sylvik - a z Tobą co się stało ? czy to przez tą przeprowadzkę Cię nie widac, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze... Tak taka i Landrynkę śledzę na FB i nawet czasem coś im tam napiszę, więc nie czuję się jakbym kontakt straciła :P Intrygują mnie te wasze tajemnicze maile sugerują mi tak jakoś, że niegrzeczne z Was dziewczynki :P Tak tak - z zazdrością przyglądam się tym Twoim wypadom czy pracami w ogrodzie:) majaa - biedna Ty z tą jedynką :/ jeszcze żeby to coś z tyłu... ah... ważne że zrobia ;) Katarzynek - jak nowa praca ?? maili od Ciebie nie dostaję :( nie wiem co się tam u Ciebie dzieje ? Kania tez coś się pojawia rzadko... Buziaki dla waszytskich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze az nie wiem od czego zaczac W sumie to moj dziadek robil zajebiste nalewki z wisni ktorymi sie upajalam. Troszke ubolewam bo cala torbe alkoholu wynioslam do Justi,ale mialam jeszcze piwka w lodowce i je wlasnie palaszuje. Dzis takze przytargalam wodeczke i biale winko wiec wieczor zapowiada sie milo,chociaz jutro jade do pracy Sytuacja z Adkiem wyglada tak, ze zaczne od konca. Dzisiaj pokazal mi swoj nowy motocykl, kupiony wczoraj Kawasaki Ninja,jezdzil czyms takim za malolata. Prosty rachunek ma 3 motory. \ Chwali sie ze rzucil palenie. Wymyka mu sie jezyk spod kontroli i mowi Dziobku, Kochanie,no wlasciwie to porazka. W poniedzialek ,ze spalam w domu to zebralo mu sie na rozmowy, pytania typu co ma robic jak postepowac jak kogos pozna itp,ze nic juz do mnei nei czuje . Wczoraj telefon,zeby jechac z nim po motor. Czy bede na noc w domu. Masakra mam krecka takeigo w glowie ze szok.Oczywiscie nei chce byc juz z nim,ale jak on tak dalej bedzie robil cos niby ze wzgledu na mnie to nie wytrzymam Na dodatek kupuje nowe audii, kryzys meski sie tak wyraza czy co? Julii stres robi swoje, glowa do gory . Nie wiem co z ta stopa, boje sie ze o kulach bede musiala zaczac chodzic, myslalam ze wczoraj przeszlo pod wieczor znowu bol ,dzisiaj juz ok, a teraz o 17 znowu samo z siebie. Nic nie widac, a boli jak cholera Biore magnez. Jasa super ze masz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa ;) jakie my tam niegrzeczne ? ;) Ja tam nie moge pisac za TakTak, ale ja jestem bardzo grzeczną i poukladaną ;) :P maile wymieniamy , bo mialysmy się spotkac , nie wyszlo nic z tego z mojej winy :O A na Fb , to ja nic od Ciebei nie dostaje oprócz zaproszen do gier ;) I pytalam dzis TakTak czy to, ze je ackeptuje to wiecie o tym, czy nie ? Moze jak doczytasz to chociaz Ty mi odpowiesz ;) Blinguś moze to taki facet, ze chce Ci czyms zaimponowac - chodzi o te motocykle i samochod :O To , ze zwraca sie do Ciebie Dziubku i takie tam, to jak dla mnie chce Cie do siebie jakos pozytywnie nastawic. Pytanie czy Ty chcesz dalej z nim byc , czy już to przesądzone. Jak sa ku temu jakies nadzieje, to moze jakos cieplej odpowiadaj na te jego Dziubaski :) I z tą nogą to moze warto byloby zeby zobaczyl to lekarz, swiadomosc tego ze mozesz chodzic o kulach to dla mnie jakos nie bardzo nie halooo :O:O Julka no kurde, moze nie jest tak tragicznie jak by się wydawlac moglo,coz moge napisac... trzymam kciuki , bo tylko tak moge Cie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - no na FB to ja też mało piszę :P jak już to jakieś komentarze do zdjęć, albo w dyskusję się wciągnę jakąś czasem, ale rzadko bo jak i tutaj to tylko czytam i ide spać :) A co do gier to - tak, widac jak przyjmujesz zaproszenia... stajesz się czyimś sąsiadem, więc u tego urzytkownika widniejesz jako sąsiad :D albo jeśli przyjmujesz zaproszenie do pracy, to w budynku widniejesz jako osoba zatrudniona na danym stanowisku :D:D:D oki, miłego wieczorku wam życze, ja jadę do siostry na 2 dni, więc ide się pozbierać i na metro... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - no na FB to ja też mało piszę :P jak już to jakieś komentarze do zdjęć, albo w dyskusję się wciągnę jakąś czasem, ale rzadko bo jak i tutaj to tylko czytam i ide spać :) A co do gier to - tak, widac jak przyjmujesz zaproszenia... stajesz się czyimś sąsiadem, więc u tego urzytkownika widniejesz jako sąsiad :D albo jeśli przyjmujesz zaproszenie do pracy, to w budynku widniejesz jako osoba zatrudniona na danym stanowisku :D:D:D oki, miłego wieczorku wam życze, ja jadę do siostry na 2 dni, więc ide się pozbierać i na metro... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - no na FB to ja też mało piszę :P jak już to jakieś komentarze do zdjęć, albo w dyskusję się wciągnę jakąś czasem, ale rzadko bo jak i tutaj to tylko czytam i ide spać :) A co do gier to - tak, widac jak przyjmujesz zaproszenia... stajesz się czyimś sąsiadem, więc u tego urzytkownika widniejesz jako sąsiad :D albo jeśli przyjmujesz zaproszenie do pracy, to w budynku widniejesz jako osoba zatrudniona na danym stanowisku :D:D:D oki, miłego wieczorku wam życze, ja jadę do siostry na 2 dni, więc ide się pozbierać i na metro... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - no na FB to ja też mało piszę :P jak już to jakieś komentarze do zdjęć, albo w dyskusję się wciągnę jakąś czasem, ale rzadko bo jak i tutaj to tylko czytam i ide spać :) A co do gier to - tak, widac jak przyjmujesz zaproszenia... stajesz się czyimś sąsiadem, więc u tego urzytkownika widniejesz jako sąsiad :D albo jeśli przyjmujesz zaproszenie do pracy, to w budynku widniejesz jako osoba zatrudniona na danym stanowisku :D:D:D oki, miłego wieczorku wam życze, ja jadę do siostry na 2 dni, więc ide się pozbierać i na metro... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej pójdzie to wszystkie na fb tylko będą siedziec :P Bling ta brązowa tunika jest suuuuuuuuper :) a Landrynka z Tak takiem to straszne prowokatorki :P dziś się zastanawiałam jak długo Tak tak wytrzyma nasze gadki i się wtrąci ;) ino ja tu grzeczna dziewczynka :D ide dalej dziergaaaaać ;) a potem malowanko pazurków własnie kupiłam nowy lakier, moze wrzucę rano fotę na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×