Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej :) Julii ciesze się że jakoś się z tmy mieszkankiem wyjaśniło :) Ja od dzisiaj mam gościa, siostra u mnie jest i będzie tydzień :) a przy okazji jej piesek takze mam teraz w domu dwa psy wesolo jest :p Na sobote planuje imprezke kilku znajomych zaprosiłam także siostra mi pomoże wszystko przygotować :) Zamowilam na allegro sukienke na wesele bo w sierpniu idziemy do brata mojego L na wesele i zamowilam ja w środe i jeszcze nie przyszla , niby pisze że wysyłają w ciagu 7 dni roboczych ale martwie się bo pisałam maila do tej osoby ktora wysyla i nic mi nie odpisała :( Poczekam jeszcze do czwartku jak nie przyjdzie to tam zadzwonie. Landrynka serweta śliczna taka niespotykana pierwszy raz taka widze ale bardzo mi sie podoba :) mrowka to udanego wypoczynku, uwielbiam morze :) Buzki dla wszystkich kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, mialam ciezki weekend ale nie chce sie zaglebiac w szczegoly. W kazdym razie jestem fizycznie i psychicznie wyczerpana. Musialam sobie dzissiaj chociaz jakas mala przyjemnosc zrobic jako rekompensate i kupilam sobie lana tunike w kwiatki w kolorze niebieskim takim jeansowym. Tunika jest z szyfonu na podszewce z satyny. Bardzo ladna i przewiewna. Mozna nosic jako krotka sukienke i do spodni lnianych tez fajnie pasuje. Julii super ze udalo sie z tym mieszkaniem. Powiedz cos wiecej. Ile pokoi, jaki metraz, czy sa jakies extras? I co zrobisz z meblami? Myslalas juz o jakis magazynie czy bedziesz mogla te pare dni zostawic swoje rzeczy jeszcze w starym mieszkaniu? Bling ty tak nie kus na tym FB ;) Mroweczko duzo slonka i udanego wypoczynku. Szkoda ze nie napisalas gdzie dokladnie bedziesz nad morzem. Landrii serwetka baaardzo oryginalna. Tez takiego cuda jeszcze w zyciu nie widzialam. Maja jak zamowilas w srode to moze dopiero pieniadze doszly na piatek albo nawet dopiero dzisiaj. Nie panikuj. Nie wszyscy tez siedza nonstop przed kompem. Zwlaszcza w lecie. Ide dalej sprzatac bo mam taki bajzel w chacie jakbym nie sprzatala ze 2 miesiace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) kolor na głowie zrobiony, ciuchy przygotowane, masaż zaliczony :) mogę jechać Tak taku pokaż nowy nabytek na FB , ja swoją tunikę pokażę dopiero po powrocie bo się suszy, mam taki nawyk ze jak coś kupię to od razu piorę ;) a będę w Gdyni bo tam mam całą rodzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pomacham na dobranoc i tyle ode mnie ;) 🖐️ Jakos nie mam weny dziś kompletnie do pisania :/ Naplodzilam przed chwilką dosc długiego posta , ale bylo to tak jałowe ze odpuscilam sobie :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki wysłałam wam maila, podeślicie jedna drugiej bo wiecie,że nie do wszystkich dochodzą. Napisałam tylko skrót tego co mam . Spadam szykować się do pracy. Dziś wyjątkowo na 6 rano , normalnie jade o 4. 20 Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawialam sie kto mogl napisac tak rano, pd razu Mala przyszla mi na mysli. Ucieszylam sie,ale tez zmartwilam..... Jejciu po wczorajszych sledziach niezle mnie pogonilo,jade na 9, nie chce jezdzic z A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;) A ja zostałam brutalnie sciagniieta z lozka dzis. Wlasnie się dowiedzialam , ze w naszej Galerii likwiduja się jakies sklepy , min Cubus. Sa szokujace wyprzedaze wszystkich ciuchów. Bluzeczki po 5 zl, koszule po 10 zl, spodnie po 20 zl . Dalam sie namowic córce na wyjazd tam i włąsnie się szykuję. Licze na to, ze kupie sobie cos fajnego po bardzo okazyjnej cenie ;) Jak któraś z Was dostala emaila od Małej , to prosze o podeslanie go do mnie , bo ja nic nie dostalam :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ja tak jak Landrii nie mam dzis weny do pisania. Musialam dzis tez wczesnie wstac i jechac do znajomego pare dokumentow sobie wydrukowac bo moja drukarka padla. Landrii pochwal sie natychmiast po powrocie co upolowalas :D I ja tez nie dostalam zadnego maila. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Planow na dzisiaj brak ale jak to bedzie to sie okaze :) Tak taku ja zawsze płace ta opcją "płać z allegro" i dostalam od allegro maila ze wplata zostala zaksiegowana na koncie sprzedajacego i dalej czekam w piatek minie 7 dni roboczych jak nic nie dostane to bede dzwonic. A jak nie dostane to co mam zrobic w takim przypadku poradzcie mi bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji ? Landrynka to jezdz poszalej za takie ceny to sie oplaca :) Kurcze ale zazdroszcze naszej mrowce : Gdynia mmm:) Jak bedziecie mialy maila od Malej to mnie tez podeslijcie bo nic nie mam Bling i po co sie objadałas tymi sledziami :p hehe zrob sobie dzien głodówki i powinno byc ok :) Julka, Kania, Jasa, Sylvi, Katarzynek, Mala buzki (mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja poproś sprzedającego, aby wyslał do Ciebie dowód nadania . Bedziesz miec pewnosc , ze to wina poczty . jak sie wysyla kase z allegro to teoretycznie sprzedajacy ma ja na swoim koncie od razu . Wrocilam i jestem tak padnieta , jakbym tone wegla przesypala :O Pomijam ilosc osob ogladajacych , szukajacych itp. Ale do kasy stalam 2,5 godziny :O:O:O Zakupy się udaly. Za 160 zl kupiłysmy mase ciuchów. Dla siebvie wzielam koszulę bladoniebieska , sytl spoortowy , taka do dzinsów za 10 zł - przecieniona z 80 zł. I dwie bluzeczki po 10 zl przecenione z 99 zl . W sumie za te 160 zl kupiłysmy dwie pary spodni( jedne za 20 zl ze 130 zl , drugie 20 zł ze 100 ) , dwa staniki, 2 koszule damskie, koszule i t-shitr dla syna , takie cos ala skarpety na łydki azurowe z 50 zl na 12,50 i kilka letnich bluzeczek. Moze pozniej bedzie mi się chcialo to porobie foty i Wam wysle . W kazdym badz razie jakbym maila policzyc te rzeczy po cenach , ktore byly na poczatku zaplacilybysmy ( policzylam wąłsnie ) 960 zł :O. Czyli 800 zl mamy w kieszeni. Teraz lece do kuchni, bo musze zapanowac na tym nieładem i jakis szybki obiad zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro porobie zdjecia z córą :-) Nie chcialam się błażnic na fb, ale nie umiem nastawiac samowyzwalacza ? ( tak to się nazywa ? ) :P Wiec poki co podziwiam dziś Twoją tunikę, Ty jutro bedziesz podziwiac moje "zakupy" :P Teraz lece na zakupy, bo nawet chleba nie kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja spadam na Fb oglądać tunike :) i czekam na fotki zakupów Landrii :) Moja sukienka dziś przyszła :) jest taka jak na zdjeciu takze ok:) Później prześle fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze szal zakupowy, super U nas sa przeceny rzeczy do domu i tez troszke zakupilam. Za grosze 2 szczotki do masowania cialka. kubki z literkami takie slodkie, swieczuszki i jakies inne pierdolki. Zaraz jade do centrum,bo zapomnialam ze kolezanak ma dzisiaj urodzinki,moze sie psotkamy w tygodniu to trzeba jej cos wreczyc. Kolega ma w przyszlym tygodniu i ponoc straszny z niego materialista wiec kupie mu wielgasna swinke skarbonke ze skrzydlami hihi W ogole to kupilam sobie 10 sztuk charmsow i zaczepilam na bransoletke, cos ostatnio duzo bizuterii kupuje. Na fb na tcyh fotkach z soboty tez mam nowy pierscien ,wielki na pol palca, troszke ciezko go si enosi , bo to gumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam Wam maila od Malej, Mjaa Tobie musi Landrii ptrzesłać bo ja wciąż nie mam Twojego maila :/ Mala - trzymaj się, mi już brakuje słów by coś powiedzieć... mam jedynie nadzieję, że to się skończy niedługo.... napiszę do Ciebie maila jak tylko myśli zbiore do kupy. Ja wciąż pracuję i nie mam na nic czasu, ale czytam codziennie co tu piszecie :* dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kurcze cos mi sie robi w nosie,nie wiem czy to przed okresem tak,czy moze mnie przewialo w sobote na operze nie pamietam kiedy odkurzalam w domu odkad nie jestesmy razem A to robi, i nawet znajduje czas. Az wierzyc sie nie chce Dzis ide kupic kubki z literkami dla Justi spodobaly jej sie jestem nietomna do 5 lecial film ale nie wiem kiedy przysnelam Sylvi sie do nas jeszcze kiedys odezwie? Wybieram sie na weekend gdzies do Polski, tylko wlasnie nie wiem ktore miasto wybrac , zeby pokazac znajomym. doradzicie? Samoloty mam do POZNANIA,WARSZAWY,KATOWIC,SZCZECINA,GDANSKA,WROCLAWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam maila od Malej i sie poryczalam,znam takie historie, i w glowie mi sie nie miesci ze faceci moga posunac sie do takich krokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dzien dobry :) Ja sobie znowu dziś pospalam dłuzej. Padalao, wiec dobrze się spalo ;) Bling faceci facetami, ale zebys Ty wiedziala jaka "wenę " maja i kobiety ? !!! :O :P Dziś siedze w domu. Musze nadrobic pare zaleglosci . Maja przeslalam do Ciebie maila Małej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja nie dostalam maila. Taktaku, ladna ta tunika.... :* Jest u mnie kolezanka, wiec fajnie mi miec towarzystwo. Dzis jedziemy na plan, niby mial byc juz koniec a wyskoczyla ta dodatkowa data i dobrze. Umowa wstepna podpisana z agencja,teraz maja ja jeszcze potwierdzic wlasciciele...tyle tych papierkowych pierdolkow, ze sie gubie. Jak wszystko bedzie na 100% to odetchne. No i opisze co i jak ;) Blingus, ja jestem za Gdanskiem :* Landrii.....super zakupowe szalenstwo! czekam na fotki! Powiedzialam sobie, ze juz w tym sezonie nie powinnam juz nic kupowac, bo nakupowalam sie jak nigdy. W sumie niektorych rzeczy jeszcze nie mialam okazji zalozyc. W ogole lubie letnie ciuchy, raz ze lepiej sie kupuje, szybko przymierza, sa lepsze ceny i wyprzedaze, a w zimie to dla mnie zonk, nie lubie i juz, i jeszcze te ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii wysłałam maila na art - coś tam :) Bling, ja też obstawiam Gdańsk. Miłego dnia wszystkim życze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala dostalam maila i poprostu brak mi slow. Nie bede odpisywala bo nie ma chyba takich slow ktore mogly by ci przyniesc ulge i cie pocieszyc. Tak jak inne dziewczyny mam nadzieje ze twoj prywatny koszmar wreszcie dobiegnie konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dziękuje za maila od Malej Mala ja tak jak pozostąłe dziewczyny napisze tylko że brak mi słów, nawet nie wiem co Ci odpisać. Faceci są popaprani delikatnie mówiąc. Mam nadzieje że ten koszmar wkrótce sie skończy trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie grzmialo i padalo. Poszłam sobie do sklepu, kupilam na ciasto drożdzowe , porzeczki i zaraz wstawiam do piekarnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez myslalam o Gdansku , dziekuje. wlasniei zjadlam drozdzowe od Justi z wisniami,tylko ze jej jakos nie wyroslo ,ale moze byc,dobre. Juleczko no wlasnei te rzeceny ciuszkow letnich sa super a co ja z tym wlasnie, masakra hihi Syfek w nosie rosnie,jednak. Boli jak cholercia. No ale to nei odbiera mi uroku hihi, szurnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie lalo i leje nadal. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Kurde juz dawno sie nie wywalilam na slonce do opalania. Co to za lato jak nawet nie tzreba ogrodu podlewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez leje i leje i konca nie widac :O I nudy tez u mnie sa, az z tego wszystkiego wzielam się za porzadki w kuchni ;) Wczoraj gdy ja skonczylam ciasto, córa zrobiła mufiny. jako, ze jzu byl wieczór to za bardzo nic nie bylo wiadc. ale dziś stwierdzialm, ze cala kuchnia tonie w czekoladzie :O Nic , tylko zmuszona jestem zakasac rękawy i zmywac to wszystko :) Do tego konczę serwetki , takie jak ta zielona , ale teraz w innych kolorach . W sobote jade je sprzedac do zamawiajacych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, zapraszam do mnie, sloneczko pieknie swieci.... Odwiozlam kolezanke na stacje, weczesniej zaliczylysmy male zakupy, a wczoraj bylysmy "w pracy" do 1 w nocy :) Mozliwie , ze jeszcze jutro bede potrzebna i potem koniec. Moze we wrzesniu cos sie zacznie nowego :) Chyba wezme ksiazke i pojde na balkon :) Obym tylko nie zasnela ;) A! dzieki za maila od Malej (Jasa i Landrii) , nie wiem co napisac, bo to jakas horror. Trzymaj sie kobietko! Jasa..gratuluje pracy!!!!!!!! Buziaki dla wszystkich i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dzięki za wsparcie i dobre słowa . Zadałyście dużo pytań,postaram wam się wyjaśnić to w kolejnym mailu. Przez weekend się zbiore. Jedno napisze wam teraz . Przyznali mi adwokatke z urzędu, w przyszłym tyg. mam się z nią spotkać( nareszcie, po kilkunastu pismach do sądu. Masakra po prostu. Dzisiaj kolejna bezsenna noc , leje ,a ja nie śpie od drugiej. Jedno pocieszenie,że mam dzisiaj wolne. Jeśli można to tak nazwać bo z tej okazji będe walczyć z zaprawami. Przytargałam do domu 2 wiadra buraczków, a syn przyniósł mi wieczorem 2 reklamówki ogórków. Całe szczęści ,że nie brałam wczoraj kukurydzy do zaprawy bo bym się chyba pochlastała. Buraczki pogotowałam wczoraj, zaraz się wezme za obieranie i tarka w ruch. Słoiki wrzuciłam do zmywarki ,niech się piorą. Życze wam miłego dnia, choć pogoda paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×