Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Gość azerfazer
moje panie koniec pogaduszek bo nadszedł świntuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - a masz mój nowy numer ;) :) a za życzonka dziękuję mimo wszystko :) mnie wyjazd nie wypalił wiec siedze w domciu i też się nie nudzę :) co jaki czas tu lukam, dziewczyny sie rozgadały to podczytuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azerfazer
moje panie nie dajcie się prosić a nagroda was nie minie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azerfazer
widze moje panie że jestem ignorowany przez wasze zacne towarzystwo a więc nie mam innego wyjscia jak tylko odnależć was w realu i spytać osobiście o przezycia z młodości,a więc do zobaczenia i pozdrowienia dla julli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam......m.in z pogotowia.....wjechala we mnie babka na rondzie, na szczescie nic sie nie stalo, tylko blotnik do wymiany ...troche mnie szyja i kark bola, wiec podjechalam na pogotowie, i teraz siedze w takim kolnierzu na szyje :) Aha...mieszkanie jest zupelnie puste. Kuchnie mam w sumie nieciekawa, ale moze z czasem ja wymienimy ;) W ogole duzo rzeczy nowych by sie przydalo, ale to z czasem i na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam......m.in z pogotowia.....wjechala we mnie babka na rondzie, na szczescie nic sie nie stalo, tylko blotnik do wymiany ...troche mnie szyja i kark bola, wiec podjechalam na pogotowie, i teraz siedze w takim kolnierzu na szyje :) Aha...mieszkanie jest zupelnie puste. Kuchnie mam w sumie nieciekawa, ale moze z czasem ja wymienimy ;) W ogole duzo rzeczy nowych by sie przydalo, ale to z czasem i na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam......m.in z pogotowia.....wjechala we mnie babka na rondzie, na szczescie nic sie nie stalo, tylko blotnik do wymiany ...troche mnie szyja i kark bola, wiec podjechalam na pogotowie, i teraz siedze w takim kolnierzu na szyje :) Aha...mieszkanie jest zupelnie puste. Kuchnie mam w sumie nieciekawa, ale moze z czasem ja wymienimy ;) W ogole duzo rzeczy nowych by sie przydalo, ale to z czasem i na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam......m.in z pogotowia.....wjechala we mnie babka na rondzie, na szczescie nic sie nie stalo, tylko blotnik do wymiany ...troche mnie szyja i kark bola, wiec podjechalam na pogotowie, i teraz siedze w takim kolnierzu na szyje :) Aha...mieszkanie jest zupelnie puste. Kuchnie mam w sumie nieciekawa, ale moze z czasem ja wymienimy ;) W ogole duzo rzeczy nowych by sie przydalo, ale to z czasem i na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azerfazer
julii nie martw się powoli do wszystkiego dojdziemy narazie mamy siebie i to nam wystarczy prawda skarbie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro koniec szkolenia. Koleżanka ma mi odebrać zaświadczenie bo ja się nie wybieram. U mnie w toku wymiana dachu. Zejdzie się pewnie do soboty a potem WIELKIE SPRZĄTANIE ;) Ze strychu ściągnęłyśmy wieeeelki wór ciuchów i butów. Nie będę chodzić i nie mam zamiaru nikogo napraszać żeby wziął sobie co chce. Pokazałam mamie takie sporaśne swetry to stwierdziła, że nie wie. To wrzuciłam z powrotem. Spalę w piecu. Będzie mi ciepło. ;) Koło pojemników PCK po mieście walają się ciuchy i nikt tego nie odbiera. Najpierw ogłaszają zbiórkę a potem nie ma komu zabrać. :( Mrówka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌼 Pisała do was Mala? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dobrze zrobiłas, ze pojechałas na pogotowie . I dobrze, ze nic powaznego się Tobie nie stalo . A ten kolnierz to noś koniecznie. Nie chce mi sie opisywac przykładu, ale jezeli masz taka mozliowsc to zrob sobie nawet rtg. Nie wiem jak u Was tam jest, ale tu w Polsce tak się powinno robic w takich wypadkach , bez wzgledu na to, czy stalo się cos czy nie . Mrowka znowu numer telefonu zmienilas ? :O No to jeszcze raz kobietko NAJLEPSZEGO !!!![kwiat} Kania no pisala, pisala Mala :O I wspolczuje remontu dachu :P Ty azer cos tam .... wez głupot nie wypisuj , to moze Cie zauwazymy. Najpierw o analu teraz o pierwszym razie, a ze się tak zapytam co Cie to ? ::O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azerfazer
landrynko to ciekawość wrodzona karze mi zadawać tego typu pytania dojrzałym i inteligetnym paniom rozsianym po świecie ,a reprezętującym naród polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) za życzenia dziękuję :) wczoraj po południu wpadły szwagierki na mała kawusie, i dostałam ogromnąąąąąąąąąąąąąąąąą czekoladę - czy ja wyglądam na kogoś kogo trzeba upaść? ;) :) za oknem leje już drugi dzień i noc - niewiem na ile mi zdrowia starczy, zostałam w domu kompletnie sama z Pablo - ciekawe kto pierwszy zeświruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj napisalam posta po info od Julii i wcielo. Wrrrr. Koncze kawe i zabieram sie za robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze coo napisze to : mrowka wszystkiego najlepszego :) spoznione ale szczere Tak taku ja jestem z woj. sląskiego, u mnie te farby kosztuja ok 20zl ja tyle place za moja Juli całe szczęśie ze ten wypadek tylko tak sie skonczyl, ale jak musisz to noś koniecznie ten kołnierz zeby jakies powikłania sie nie pojawiły Kania ogladalam ten domek, na pewno doobrze sie bawilas ja w tym roku moge tylko ogladac Wasze fotki z wakacji bo ja nigdzie nie jade dopiero po weselu sobie odbijemy. Ja dzisiaj wieczorem jade do siostry bo jutro rano odbieramy mame z dworca, w sobote jedziemy z L kupic garnitur na wesele jego brata bo juz tuz tuz. Niech ta pogoda w końcu będzie taka jaka powinna być latem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) U mnie dzis pogoda byla calkiem znosna :) Co prawda opalania nie bylo, ale praktycznie spedzilam caly dzien w ogrodzie ;) Co chwilke mi kazano cos robic, a to przyciac cos a to zamiesc, a to zgrabic .....ciasto upieklam, mies napieklam , bo liczna rodzin awiec trzeba wykarmic to to i tak dzien zlecial ;) Myslałam, ze cos poczytam jak wczoraj , a tu pustkiii;) Jutro jak nie bedzie padac reobimy sobie wycieczke po okolicy :) Buziaczki Babeczki 🖐️ aaaaaaaaa Blingus jak tam u Ciebie ? ogarneliscie się jzu po dramacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej!! Mam dzis na 8 termin urzedowy wiec siedze sobie z kawusia juz teraz przed kompikiem. Oczywiscie pada a ja chcialam kosic trawe po powrocie. Co za shitt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po kawusi i w pracy ;) U mnie pogoda też do bani. Na chwilę przestało padać. Od tej pogody zaczynają dokuczać mi bóle w rękach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mac jak mnie te urzednicze dupy wqrwiaja!! :P 4 tygodnie czekania zeby pogadac 5 minut i potwierdzic to co juz kurwa mac 7 tygodni temu wiedzieli. Wrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Taktaczko, tak jest wszedzie ;) Ja jeszcze nigdy nie widzialam tutaj tak kaprysnego lata jak w tym roku! Wczoraj rano bylo tylko 17 stopni! W ogole to albo pada, albo jest pochmurno, a jak juz zaswieci slonce to mozna sie udusic...Pokrecone to wszystko. Mi to w sumie na reke, bo mam teraz pakowania na kilka dni, planujemy w nastepna sobote zrobic wyjazd z pakunkami. Landrii...naciesz sie tym ogrodem i za mnie ;) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt Julii ja tez nie pamietam kiedy tak do kitu ostatni raz bylo. U mnie jeszcze nie bylo ani jednego dnia zeby bylo tak na serio goraco. Normalnie marzy mi sie taka pozadna fala upalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś też miałam dzień urzędowy, właśnie wróciłam, no i niewiem czy się cieszyć ze tak sie skonczyło czy nie, teraz znowu miesiac czekania teraz ide zaparzyć kafeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bling jak widze w Tv co tam się się działo to masakra/ Ja mam w końcu przyznaną adwokatke,no ale umówiła się ze mną na 21 dzisiaj bo jedzie na urlop Wróce koło pierwszej w nocy (tak mam pociąg) ,a o 3.30wstaje. Chciałam wam jesze napisać,że od 2 godz.nie mam gazu, Nie mam pojęcia jak on to zrobil,ale ściągneli licznik. Ja już nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo jak pusto miałam kosić trawę ale w nocy znowu lało wiec dupa, idę myć ściany, chyba pomaluje korytarz to mi zostanie jeszcze tylko jadalnia ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciauuuu :D A co tu takie pustki? Myslalam, ze poczytam a tu zonk :D Blingus...co u Ciebie? Tak taczko...co dzis porabiasz? Mrowka jak zwykle cos sobie do roboty znalazla ;) Landrii pewnie w ogrodzie buszuje ;) Syvik ma nas kompletnie gdzies :( Maja, Jasa, Katarzynek, Kania, Mala i cala reszte pozdrawiam! Aha....ja dopijam kawusie i czeka mnie dalszy ciag pakowania. Wczoraj bylismy jeszcze raz zobaczyc mieszkanko i wymierzyc i teraz bede sie zastanawiala jak to wszystko pomiescic, bo tam miejsca sa raczej ograniczone :) Jakis programik mi moj znalazl do takich spraw, moze sie pozniej pobawie. Pogoda ladna, moze uda mi sie choc pol godzinki polezec na sloncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Julka no włąsnie się zstanawiam co tu robic. Pogoda niby sloneczna, ale opalanka raczej nie zalicze, bo slonce za chmurami . Jakies prace w ogrodzie przewiduja, ale ja się chyba na nie - nie łapie :P Wezme zaraz szydelko i zalegne na werandzie i cos potworze sobie nowego :) Wczoraj bylismy w Czestochowie na Jasnej Górze. Tescowa chciala tak rodzinnie tam pojechac. Bylismy na odslonieciu Cudownego obrazu, potem troche sobie pozwiedzalismy . W drodze powrotnej odwiedzilimy wujostwo meza mojego , piwko wypite , pogaduchy na wesolo i o 21 bylismy już w domu :) Mam troche zdjec zrobionych, ale to już moze z domu troche powstawiam na FB to zobaczycie sobie :) Moze jescze się troche porobi to bede miec w czym wybierac :) Juleczko , to kiedy na dobre się przeprowadzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Landrynka - takie wyjazdy sie zgłasza!!!! bo tam hurtownia "rumento" znana wszystkim dziergającym paniom w Polsce :P wybór podobno jebudzki a ceny promocyjne ;) :) ja wymazałam ściany impregnatem i lece kosić trawe bo sie wypogodziło, chociaz z przodu domu zeby wyglad miało ;) potem zalegne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×