Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

🖐️ Co z Wami? Przedswiateczny szal i brak czasu? Ja w tym roku jade na gotowe, tutaj tylko pokoloruje jajka, wystawie jakis stroik i tyle. W wazonie mam poswiecone galazki oliwne :-) Kupilam kartki swiateczne, ale przepadl mi kalendarz z adresami...wiec kartki leza. A ja przewrocilam dom do gory nogami, a kalendarza jak nie ma , tak nie ma...Nie wiem, moze zostawilam go w domu u mamy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d l a c z e g o t a s t r o n k a t a k s i e c i a g n i e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ chyba nie ucieklyscie sobie? u mnie spadla masa sniegu, ladnie sie porobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !! ;) Miałam taki młyn w domu i w pracy przez ostatnie dni , ze praktycznie nie miałam czasu, aby tu zajrzec :O Wysłałam kazdej z Was maila z zyczeniami, ale zeby jeszcze było bardzo oficjalnie to i tu napisze Zdrowych i Radosnych Swiąt Wielkiej Nocy . Odpoczywajcie ile sie da, badżcie pogodne i radosne i dbajcie i linie :P ;) Buziaczki dla Wszystkich 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu Wielkanocy życzę Wam mocy, zero zmęczenia, dużo natchnienia, serca szczerego, domu ciepłego. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej nocy. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja, Alleluja ! Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał, Radujcie sie wiec i z ufnością patrzcie w przyszłość. Niech zsyła na Was laski i wnosi szczęście do Waszego rodzinnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuję Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym. Życzę Ci dnia pokoju, Szczęśliwości i radości......nie tylko od Swieta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na poswiateczna kawusie. Ciezko sie ruszyc po tej przerwie ale trzeba. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tam nie cięzko :P No moze co innego jakbym miała pojsc do pracy..., ale ogolnie nie jest źle. Odpoczęłam sobie wczoraj, nie przejadłam się , wszystko w granicach zdrowego rozsadku było, z czego jestem bardzo zadowolona :D. ZAliczyłam nawet spacer wczoraj popołudniu ;) Tak, teraz juz dopijam kawę no i ..hm/..........coś trzeba bedzie robic , zeby z nudów nie pasc :P Wszystkim miłego dnia zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba zrobie sobie zaraz drugą kawkę bo ciśnienie nadal chyba bardzo niskie, na oczy nie widze wrrr tak ogólnie to i u mnie święta minęły miło, choć wizyta u mamy oczywiście w dordze powrotnej była smutna :( ale cóż, żyć trzeba dalej i cieszyć się każdą chwilą. Dobrze że mama pomału się dostosuje i już nie mówi że to wszystko przez nią :( Będzie dobrze, bo być musi. porządki już troche porobiłam (nie wiem kto nabrudził skoro nas w domu nie było haha) no i po kawce do pracy, dziś naszczęscie dopiero na poobiedzie :) zrobiłam sobie troche dłuższe świętowanie ;) no to miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jeszcze się lekko dogaszczałam :) a teraz koniec laby i rzeba cos porobic, tylko że za oknem zima, spacery więc odpadają, kończe więc pozaczynane robótki i postanowiłam zrobic sobie firanki do pokoju, ambitnie ;) małe chore więc trzeba nim się ciągle zajmowac, dobrze że tyle ludzi w domu do jutra na kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia kawusia kawusia a dla lichych herbatka :) a za oknem zima, biało i sypie, piękna wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga kawusia,druga :) na oczy nie widze, szlak by tą pogodę i niskie ciśnienie :( ja chce wiosne 😭 no dobra, czas do pracy sie szykować :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , Witam ;) U mnie rano była zima, teraz juz po. Ja pomimo , iz mam urlop siedze dziś w pracy :/ Coż, siła wyższa. Mam nadzieję, ze czas szybko zleci i znow bede w domu. Mroweczko jakie Ty firanki chcesz robic ? na szydełku ? :O Pamiętam, ze moja mam miała takie firany. Nosiła je wtedy do magli wykrochmalone i pani naciągała je na taaaki olbrzymi przyrząd i tak wisiały dopoki nie wyschły ;) Tez masz tak zamiar robic? ;) Sylvik nie wybierasz się czasami do Ikei ? :P Bling jak tam wolne ? Odpoczełas ? Juleczko wrociłas juz ? Wszystko pozałatwiane ? Tak Tak a Ty gdzie Lampucro :P Gdzie spedzałas swieta? Znając Ciebie pewnie znowu było to oryginalne miejsce. Chwal się :) Gardło mnie boli okropnie. Teraz kawa a potem Cholnex do ssanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarepkaser
to jak kochane wiecie co z wygraną 20 tysiakami zrobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri jakie naciąganie, przecież wiesz że ja leniwa kobita jestem :P nawet jak kupowałam na firany to sklepowa kręciła głową że z tego to jeszcze nikt nie robił firanek ;) na szydełku a jakże, wzór taki wybrałam że jak będzie nieładnie to szal wyjściowy do kreacji jak znalazł ;) :) kawusie popijam i czytam co u was :) dzis zaświeciło słoneczko i chociaz mrożno to już się lepiej czuje człek, podobno od soboty to juz ma byc wiosna, cieeeeeeeeeekawe a teraz po relaksiku srzątanko, pranko dzierganko i takie tam inne pierdoły :P a wam ciężko pracującym miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ;) Mrówka kto jak kto , ale Ty raczej do leniwych nie nalezysz z tego co opisujesz. Czasami nawet Ci zazdroszcze tego animuszu , bo ja niestety musze dostac kopa, zeby cokolwiek zrobic . Najchetniej przesiedziałabym nie robiąc nic :P Faktycznie gdy słonce za oknem, człowiek budzi się do zycia. Od razu inaczej na duszy ;) Ja niby na urlopie, ale soedzam czas w pracy. Niestyety choroba nie wybiera i musze tu stac za inną osobe :( A takie miałam polany na te klika dni....:O Ehhhh Ide zjesc drugie sniadanie i moze łykne kawy , bo boli mnie nbardzo głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie miałam plany - oczywiscie a nie polany . Polana moze i bedzie ale jeszcze za zimno na spedzanie czasu na kocu na łonie natury ;) Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia dostałam info na gg, ale niestety bez linka :( Najlepiej pusc go przez maila, bo na gg nie zawsze wszystko dochodzi :). Buzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa to niedobrze :( o znalazłam w archiwum i zamieszczam tutaj http://picasaweb.google.pl/rosy650 http://picasaweb.google.pl/mariaj.leite http://picasaweb.google.pl/angiecotes mam nadzieje ze zadziała szukałam dzis firan i znalazłam to wiec ci wysłałam :) no i sama tez sie złamałam, włóczka poszła do kosza a ja wyciągnełam kanwe i juz wyszywam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poskromienie Zlosnicy
a Ty wiesz co zrobisz z tysiacami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poskromic Zlosnice
cos mnie na pomaranczowo wywallilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy wiosne, ciekawe na jak długo, studentkę odwiozłam na busa, skarbowy obskoczyłam a teraz czas na kawusie i może jakis spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babsztyle :D Landrynuś tym razem to ty mnie ubawiłaś :D swoim pytaniem. Faktycznie święta spędziłam w bardzooo orygonalnej scenerii a mianowicie na budowie ;) Już wam dawno nie przynudziałam o domku moim a właśnie do pierwszego musze sie przeprowadzić i ostatnie dni zapierdzielam z ostatnimi pracami do 2 w nocy. Dlatego ostatnio tak mało się odzywam. Własciwie w biurze też nie siedze do tego jeszcze jeżdzenie po sklepach i dokupowanie ostatnich pierdółek. Na szczęście już finisz a budżet przekroczony \"tylko\" o 15 tys euro. Od przyszłego weekendu mogę już spokojnie na pełną parę zająć się ogrodem. Niestety zmarzła mi jedna gruszka na amen także z niej nie bedzie nawet jednego owocku. reszta przetrzymała mrozy. Nawet róże które wsadziłam jakies 2 tygodnie temu przetrwały ostatnie mrozy. Przyszykowałam już powerpointa dla Was i jak bede miała zdjęcia z wykończonego już domku to zaraz wysyłam do oceny. Czesc kochane, musze lecieć 👄 Aaaa Mróweczko dlaczego się tak usmiałaś?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, jaki pracowity nasz taktaczek ;) niecierpliwie czekamy na foty a reszta gdzie? na wyjezdzie? u mnie wczoraj robiłam przegląd kwiatów, niestety chyba nie wszystkie przetrwały mrozy, ale jeszce poczekam i poobserwuje może cos wyjdzie z ziemi, a dzis jak to w sobote do południa praca a potem wielkie leniuchowanie :) na dworzu niezle wiec wiekszosc czasu pewnie tam spędzę, a wam życze miłego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest? wywiało juz was na łono natury ;) :P awusia dla pozostałych a za oknem świeci piękne słoneczko :D ale na kawusie na tarasie jeszcze za wcześnie, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×