Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

Ja fotografa zamówiłam w styczniu, czylli 8 m-cy przed ślubem. Zależy jakiego fotografa i zależy w jakiej miejscowości. Ale chyba nie zaszkodzi zarezerwować wcześniej, jeżeli oczywiście masz już jakiegoś na oku :) A z sukienką poczekaj. Figura może się zmienić, a poza tym jakby sukienka rok wisiała w szafie, to zdążyłaby Ci się znudzić. Z sukienką poczekaj tak do 4-5 m-ca przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wrześniowe panny młode :) JA biorę ślub 22 września! Już nie moge się doczekać ale zleci bardzo szybko... My mamy już salę, orkiestrę, fotografa i kamerzystę, kucharza i datę w Kościele. Hmm całkiem dużo już mamy ;) Obecnie jestesmy w trakcie kursu przedmalzenskiego. Mierzylam tez pare sukienek ale na zadną się nie zdecydowalam bo boję się ze mi sie odpodoba jeszcze tyle czasu Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
my na wszystko zdecydowalismy sie przed Bozym Narodzeniem i w grudnu udało sie nam wszystko wałatwić, tylko z sala był proble, wszystkie najfajniejsze były juz zajete. Kamerzystę, fotografa i zespól (tez ten co chcieliśmy juz był zajety)tez w grudniu czyli 9 mieś przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju6
dzięki serdeczne pozdrawiam udanych przygotowań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 wrzesien... Mamy juz zamowiona salę i fotografa. Sukienki bede przymierzac w tym tygodniu, mam pare upatrzonych. Zaproszenie bede dawac w czerwcu-lipcu bo narazie moj narzeczony jest zagranica. Teraz jestem na etapie poszukiwania Dj\'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
czyli rozmumiem ze masz juz zaproszenia tak? a moge wiedziec ile na nie wydaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia bedziemy robic w tez w czerwcu sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauki przedmałżeńskie mamy już zrobione. Wesele będzie na około 70-80 osób, na drugi dzień obiad bez tradycyjnych poprawin.Od osoby płacimy 120zł. Do kupienia został: alkohol, tort, ciasta, napoje. Slub bedzie o godzinie 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie orientujecie się, gdzie można zrobić szybko, łatwo i przyjemnie nauki przedmałżeńskie??Proszę o rady!:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze przybyło dziewczyn na wrześień :) a już się groszku bałam ze prawie same w całej polsce jesteśmy :/ jarzembina_czerwona Ty masz tego samego dnia co ja :) Nam brakuje teraz juz tylko ubrań i zaproszeń.. no i nie wiemy jeszcze co z autem będzi-nawet juz stroik na auto mamy zakupiony :) dziwczeta zaprosznie będziemy robić albo sami albo na allegro są też takie tanie że to juz nie wieli problem, mówie o tych ręcznie robionych.. a po ślubie wybieracie sie na jakiś urlop?? my chcieliśy lecieć do Egiptu ale jeszcze nie wiemy jak to będzie wyglądało zmoim urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rta my niestety tez nie mamy jeszcze nauk, ale wiem ze są organizowanie tzw weekendowe nauki przedmałżeńskie wiec moze w ten sposób?? jak będe miała informacje to dam znac jak to jest z tymi naukami... Kolażanka ma mi dac adres.. Bo nei chce mi sie chodzić na te co tygodniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunick dzięki za odzew:)Jeśli coś będziesz wiedziała, to proszę daj mi znać, bo nam się też nie chce chodzić na te cotygodniowe a tym bardziej, że w tyg. poprostu nie mamy na to czasu:(Będę czekała! Ja za suknią chyba w końcu wybiorę się w ten weekend, oczywiście pod warunkiem, że znowu nie wyskoczy mi coś pilnego:p Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0903
Hej dziewczyny! My też mamy termin na wrzesień, a dokladnie na 29 Mamy juz zamwiona orkiestre, sale, kupione zaproszenia, wodke i zaklepany termin i godzine w kosciele :) Acha, zapomnialabym, ze mam tez juz kupiona suknie slubna Pozdrawiam wszystkie panny mlode wrzesniowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejli Minok
Wódke mozna kupic na kilka dni przed ślubem w hurtowni.Nie trzeba pół roku wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas, tzn. u rodziców:), stoi już 150 butelek wódki:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wódke, ciasta i napoje bede zalatwiac dopiero pod koniec wakacji. Ostatnio bylam w salonie sukien ślubnych i...już chyba mam wybraną tą jedyną,jeszcze przejde po innych dla pewności ale już raczej nie zmienie zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B ile kosztowała ta suknia, którą sobie wybrałaś?I skąd jesteś??Życzę miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta po niedzieli wybieram sie na poszukiwania sukni :) w radomiu będę bo akurat jadę na urlop dp rodziców :) wiec relacje zdam :) chce zakupić tak do 1800 zł maksymalnie :) uda sie?? napewno sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Od dzisiaj równe pół roku do mojego ślubu :D :D :D Kurcze, ale jestem ostatnio zapracowana. Nawet nie mam czasu tu zajrzeć na chwilkę. W pracy roboty po pachy, no i jeszcze ta praca magisterska... Mam już tego wszystkiego dosyć! Tak przyjemnie, ciepło a ja gniję albo w biurze, albo przy pisaniuu pracy bleee. W sobotę i niedzielę postanawiam oddać się relaksowi :) wyciągnę rowerek z piwnicy i pooddycham świeżym powietrazem :D :D nie mogę się już doczekać. Narazie na przygotowania weselne nie wystarcza mi czasu. Chociaż to trochę moja wina, bo jestem słabo zorganizowana. Próbuję stosować jakąś dietkę, żeby do 6 kwietnia zrzucić 3- 4 kilo. Ale tak mi idzie, że czarno to widzę. No a po świętach ruszam w teren za sukniami! Składam Wam i sobie najlepsze życzenia z okazji dnia kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Kielc ale ślub mam nad morzem. Zakup sukni bedzie w moim mieście. Niestety nie znalazlam na necie zdjecia a kosztuje ok1800 zł. Nie kupuje w zadnych salonie typu Cymbeline bo poprostu nei mam kas zeby kupic suknie za ponad 2000zł. A ta bardzo mi sie podoba i przymierzalam w kolorze złotym ale bede zamawiac biała i chce miec doczepiany tren do niej. Dól jest zrobiony z tiulu. Daje linka do innej sukni którą również przymierzałam i tez bardzo mi się podoba...zastanawialam sie czy tej jednak nie wybrac ale zostalam przy tej pierwszej. http://www.celia.kielce.com/galeria/galleries/Kolekcja_2/2013.JPG Na konkretny juz zakup ide w kwietniu, pozniej wyjezdzam zagranice i chce tam kupic buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny wrześniówki na jaką nastwaiacie się pogodę? Czy będziecei miały do sukien bolerka? Bo nietety we wrześniu może być chłodno, zwłaszcza że biorę ślub 22 września, możliwe że moja suknia bedzie z rękawkami więc bolerko nie będzie pasowało, liczę na to że emocje zrobią swoje i nie zmarzne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede kupować boelrko ale takie tylko na ramiona wiązanego z jednej strony (sa takie na Allegro). Mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda...zreszta chyab kazda by chciala sloneczko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ślub 1 września, więc liczę na ładną pogodę i bolerka mieć nie będę. Pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będziecie dawać zaproszenia?? Ja wczerwcu mojej rodzinie a potem wyjezdzam do narzeczonego i na początku wakacji jego rodzinie. Chciałabym się zapytac, ponieważ w wakacje już najprawdopodobniej się przeprowadzam wiec wiadomo...koszty. Chcialabym aby zaproszeni gosci jesli juz mają dać jakiś prezent (a zawsze tak jest) to aby dali pieniądze, czy wypada tak powiedzieć?? W mojej rodzinie wiem ze tak ale nie wiem jak u chłopaka bo część jego rodziny mieszka na wsi (i nie wiem jakby to odebrali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę że wypada jeśli się zapytają, ewentualnie dyskretnie wspomnieć, że chcielibyście urządzić się ale nie macie pieniażków ;) na weselach na których byłam jakieś 90% gości wręczało młodym właśnie pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
hej !!!!! co do tychpieniazkow to my tez chjcemy aby wlasnie takie prezenty otrzymac i w zwiazku z tym z tym do zaproszen wydrukowane na ladnym papierze dolaczymy ktorys z wierszykow ktory bedzie sugestia podaje kilka naprawde fajnych:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
I Wierszyk A ze czesto tak sie zdarza prezent lubi sie powtarzać. By uniknąć tej udreki to pieniądze daj do reki. NARZECZENI II Wierszyk Goście nasi kochani, my już w domu wszystko mamy, chcecie nam cos podarować dajcie śwince sie radować . NARZECZENI III Wierszyk Ryżu prosze nie żałować, ani grosza, sypać na nas - - uzbieramy z tego posag!! IV Wierszyk Pragnąc Przełamać Tradycje Stare By Nie Mieć Na Przykład żelazek Pare I Zaoszczedzić Przemiłym Gościom łamania Głów Nad Prezentów Mnogością Podpowiadamy: Mile Widziany I Bardzo Wygodny Bedzie Bilecik Ze Znakiem Wodnym Narzeczeni V Wierszyk Prezent to jest zawsze kłopot, Czy ma zegar być , czy robot? By nie pisać długich książek młodzi proszą o pieniążek. VI Wierszyk Abyście wiele sie nie głowili i oblicz miłych swych nie skrzywili gdy zobaczycie żelazek pare lepsze pieniążki - dajcie nam wiare Gościom nisko sie kłaniamy, Na wesele zapraszamy, Bedą tańce, pląsy, bale i jedzenia stosy całe. Wiec sie Nasi Mili stawcie, O prezenty sie nie martwcie, By nie stawiać ich na stercie, Niechaj zmieszczą sie w kopercie. Na wesele przybywajcie o prezenty sie nie martwcie, by nie składac je na stercie niechaj zmieszcza sie w kopercie DROGI GOŚCIU WESELNIKU!!! Jeśli w serca swego darze prezent chcesz dać młodej parze my podpowiedź małą mamy do niej właśnie zachęcamy. Pani Młoda i Pan Młody dla gości i własnej wygody proszą prezentów nie kupować lecz pieniążkiem obdarować, by na szczęście męża, żony każdy był zadowolony. Ku naszej radosci prosimy Dzanownych Gosci, zaoszczedzcie nam dzwigania i paczek transportowania, do koperty wloz banknocik. o rozwiazesz ten klopocik lekko bedzie w samolocie no i bedzie po klopocie _________________ Prezenty są ślubu miłym dodatkiem, ale nie zawsze trafnym wydatkiem. Sponsorów szukamy naszego mieszkania, więc problem prezentów jest do rozwiązania. Mile widzianym i bardzo gustownym będzie bilecik ze znakiem wodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyki super. Na pewno skorzystam, więc problem mam już rozwiązany :-D Dziękuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yona
Cześć !!!! Pocztałam i postanowilam cos napisac ... Jestem tez wrzesniowka ;-)))) dokladnie 15.09.2007 Zdazyłam zauwazyc , że nie jestem sama z tym terminem i fajnie. A co juz mam - sale, kamerzyste, zespol, kosciol tzn godz, i tyle. Zaproszen jeszcze nie bo moim zdaniem to zawczesnie, jestem na etapie poszukiwania fotografa. Wodki nie mam - ( za wczesnie ) Sukni nie mam ( za wczesnie ) Ale wiem juz jaka ma byc. Firma dekoratorska jest, Samochodu nie mam bo sama nie wiem jaki ma być. I nie mamy jeszcze wlasnego M - ale juz szukamy. AHA ..mamy juz świadkow:-))))))))))))) zart. A tak przy okazji dziewczyny dlaczego juz chodzicie na nauki ? Moj ksiadz kazal nam przyjsc 3 miesiace przed i nam wszystko powie co i jak...chyba ze ja czegos nie wiem.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj yona! Ja już chodzę na nauki, bo co się da chcę pozałatwiać wcześniej. W czerwcu mam obronę, a w lipcu z naszego przyszłego gniazdka wyprowadzają się lokatorzy i będziemy mieć dwa miesiące na zrobienie dosłownie wszystkiego: kuchnia, łazienka, wymiana okien, położenie podłóg, malowanie, meblowanie.... Dlatego właśnie wiele rzeczy staram się załatwić wcześniej. Oczywiście nie wszystko się da. Ale jeśli Ty będziesz miała wystarczająco dużo czasu trzy miecsiące przed ślubem, to myślę, że nie masz się po co śpieszyć. Będziecie na świeżo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×