Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

Tak Madziunick, tak to u nas jest. Chyba najpierw obiadek a potem pierwszy taniec, my też chcieliśmy wcześniej ale w końcu 19 musiała zostać bo inne terminy były zajęte. Została tylko 16 a to dla nas za wcześnie. Plener w dniu ślubu, a jakże. Potem nie umaluję się już tak i nie uczeszę, a po całym weselisku kieca bedzie szara. A ja lubię poszaleć na parkiecie.... suknia biała czy ecru? Moja bedzie jasny ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek czasem takie zwyczaje są fajne, przynajmniej jest śmiesznie :D Z drugiej strony pomyśl Ty masz fajnie bo masz dłuzsze wesele :) a ja sie bede stresowała cały dzionek... Zanim wybije ta 16 i pan młody przyjedzie aby mnie zabrać do koscioła. Co do sesji to widzisz na każdego moze to różnie działać, ja w dniu ślubu chyba byłabym za bardzo zestresowana żeby sie spokojnie odprezyć,i robić zdjęcia w plenerze..Bałabym sie ze włosy mi się poprzekrecaja albo sukienke ubrudze albo sie rozpłacze ze stresu i po makijażu będzie ?? :( Czasem po ślubie mogą być nawet wieksze emocje niż przed nim. Ale tak jak pisze WSZYTKO ZALEŻY OD OSOBY- ja sie za bardzo stresuje zazwyczaj. A co do fryzury i makijazu to umalowac sie sama umaluje a co do fryzury to moze w poniedziałek tamta mi sie bedzie jeszcze trzymała?? MOja bratowa miała ją do wtorku :) MOja bratowa w dniu ślubu miała studio i miała upiete włosy, a po ślubie we wtorek je rozpuściła i miała takie fajne pokręcone i w takich miała zdjecia plenerowe :) nawet Ok to wyglądało.. Zalezy kto na co patrzy.. A ja koloru jeszcze nie wiem jaki będe miała, czy ecru czy biała.. a moze złota ??:) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kolor sukni, to wydaje mi się, że wybiorę białą. Piszę, że mi się wydaje, bo jeszcze nic nie przymierzałam i może się okazać, że ecru mi się bardziej będzie podobać. Jedno co wiem napewno, to że nie bedzie innych kolorów, cała suknia będzie w jednym kolorze. Takie mi się najbardziej podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
czesc Dziewczynki.ja mam slub 15 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
A słuchajcie dziewczyny wrzesniowe, bedziecie miały bolerka lub szale??? Myslicie ze moze byc chlodno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała bolerko bo mam dość duży tatuaż na plecach i muszę go jakoś do kościoła zasłonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję uszycie bolerka - na wszelki wypadek. Bo jak się pogoda załamie dzień przed ślubem, to już na szybko nic nie załatwię. Więc asekuracyjnie szyję bolerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
aha wiec ja tez poszulam czegos do okrycia- na wszelki wypadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie panikujcie, ostatnio wrześnie są piekne i nawet bardziej słoneczne niż latem. Od samym emocji bedzie Wam gorąco. Widziałam gdzieś suknię, która kosztowała ok. 2 tyś. a bolerko do niej 590 zł!!! Ja bede miała suknię w stylu takiej oto: http://www.slubne.pl -Herm\'s Delori Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiurka
Witam wszystkie (jeszcze:)panny! Ja ślubuję 22.09 i widze że chyba takich tu najmniej...a takie ładne cyferki 2 i 2 :) Nie mam za bardzo czym sie pochwalić....mamy tylko sale 110zł/os i kapele 3tys.Przeraziłam sie tą cena ale jak to mówią na jedzeniu i muzyce nie można oszczędzać...a ja tez wybredna jestem :p.Zespołu szukałam długo i namiętnie i myślałam, że już nie znajdę.Teraz mamy problem z naukami.Nie miałam pojęcia ze to trwa aż 10 tygodni!Teraz szukam jakiegoś weekendowego, najchetniej w Warszawie bo tu studiuje i jestem na co dzien ale gdybyście miały jakis namiar ogólnie na mazowieckie to prosze o pomoc!!!chcemy to załatwic juz w marcu/kwietniu bo wyjezdzamy na wakacje zeby zarobic troche grosza na ten cały jubel....bo nie wspomniałam ze mam mnoga rodzinke i wesele na jakies 200 osób!!!!uwierzcie mi nie mam kogo skreslić.....No i mój luby jesli tylko bedzie szansa to wyjedzie nawet w maju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiurka
a za sukniami rozglądam sie wirtualnie wpadła mi w oko suknia Emmi Mirage model Rialto kosztuje 1900 i to jest górna granica jaka zamerzam wydać na sukienke. http://www.emmimariage.pl/galeria33.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
ja mam zrezerwowaną salę,orkiestre,fotografa,obrączki,zakończyliśmy kurs przedmałżeński,zakupiony alkohol i dziś załatwiam kamerzystę.wczoraj rozglądałam się za zaproszeniami.będę miała 120 osób i płacę za osobę 150 zł.ale mam problem z dziećmi.nie chciałam aby były ale jesli rodzina ma się obrazić to niech już z nimi przyjdą.nie będą się bawić tylko dzieci pilnować,a Wy co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiurka - link do sukni nie wchodzi. Wklej jeszcze raz. Barbóra - ja na zaproszenia będęwypisywać razem z dziećmi. Choć rzeczywiście dla mnie to też kłopot. Jeszcze jak są już takie koło lat 10, to mogą sobie byc, ale takie szkraby po 3 -4 lata, ani nie wiadomo jak liczyć do obiadu, miejce dodatkowe trzeba zapewnić, bo na kolanach u mamy nie będzie przecież siedzeć, no i jak sie zaczną ścigać po sali, to też może być śmiesznie... A takich maluchów to ja będęmieć ze 20 sztuk, jak wszystkie mamusie zabiorą pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbóra - suknia śliczna. Mamy podobny gust. ale podejrzewam, że nie na moją kieszeń :( Ile taka kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź pewna że sie poobrażają, dzieci to oczko w głowie mamusi i tatusia. Asiurka ---- ładne są te suknie Emmi i niedrogie, miałam tam pojechać tzn. do Salonu Angel na Okrzei w Wawie ale druhna zachorowała, odłożyłyśmy wyjazd. Ale jakoś mało osób tam kupuje, śledzę wypowiedzi na forum i oferty na allegro. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
nie mam pojęcia ile ona kosztuje ale nie jest z najnowszej kolekcji więc może troszke tańsza będzie.po świetach jade do Poznania do tego salonu poprzymierzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
z tymi dzieci to kłopot masz rację jak je usadzić czy u rodziców na kolanach czy osobno,ale 3 letnie dziecko samo jkeść nie będzie.w swojej rodzinie chciałam powiedziec,że bez dzieci i nikt by się nie obraził,aleu mojego lubego wtrąciła się teściowa i powiedziała żedzieci mają być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam wywiad e - mail co do ceny tych cudeniek to wiem, co mówię, ale jeśli stać Cię na nią to nie ma problemu. Na allegro widziałam suknię, za którą ktoś dał 7,580 złotych, nie pamiętam za ile chciała ja sprzedać ta kobieta. paranoja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach... te teściowe... Dziewczyny, a jak się widzicie w pierwszym tańcu :) Mój pierwszy taniec to chyba będzie porażka. Obydwoje jesteśmy niespecjalnie taneczni... Myślę sobie, że może by tak zapisać się w lipcu na jakiś kursik. Tylko indywidualny najlepiej. Ciekawe ile takie coś może kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
jęsli będą one takie drogie to jej nie kupię,bo nie wydam tyle na sukienkę.ja chciałam nawet nie kupować sukienki tylko wyporzyczyć ale się nie opłaca i rodzice powiedzieli,żebym lepiej kupiła.jęsli chca zapłacić to niech kupią ale w rozsądnych cenach jakąś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dzieciakami jest wesoło, a zresztą część rodziców zrezygnuje z brania pociech na wesele, bo to kiepska zabawa, wiele osób tak mówi. Zależy też od wieku i usposobienia berbecia. Ale współczuje męczyć sie całą noc zamiast bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
zastanawiam się jeszcze nad piosenką na pierwszy taniec i napewno pójdziemy na kurs tańca,bo wygłupy na dyskotece nam super wychodzą ale pierwszy taniec na weselu to nie wygłupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka Pronovias to lider na rynku slubnym. Suknie są projektowane przez najlepszych kreatorów mody na świecie. I ja też miałam wypożyczyć ale juz sie rozmyśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
fajny taki topik.jak będę miała problem to będę do Was pisać a nie dzwonić po koleżankach mężatkach.jeszcze takich problemów nie mam ale jak będzie bliżej września to się pojawią.będzie urwanie głowy.mogłabym wykorzystać czas że nie pracuje,ale szukam pracy i nie długo chyba już do niej pójdę,bo później nie będzie jak załatwiać tych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
dziękuję Tygrysku ja nie jestem zorientowana w temacie.szukałam sukienek na internecie i kilka znalazłam.ciekawe jakbym chciała uszyć, czy krawcowa uszyła by identyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×