Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

:( Daleko, daleko w tyle nas znalazłam. Gdzie Wy się podziewacie??? Madziunick...sama przez to niedawno przechodziłam, więc Cię rozumiem. Przez cały miesiąc prowadziliśmy jakąś małą wojną domową. Ale teraz już oki. Atmosfara się oczyściła i jest dobrze. Myslę, że u Ciebie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
powiem Wam, ze z tymi kłótniami to chyba normalne, my tez niedawno mielismy okres ze o byle co sie klocilismy, az nie chcialo mi sie do domu wracaci odechcialo mi sie slubu, ale teraz jest juz w porzadeczku, hmm ciekawe czy ten stan nie wroci przed slubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo juz powoli chyba przechodzi czas kłotni, bojowy miesiac chyba sie zakonczył.. Dzieki dziewczeta za pocieszenie!! myslałam ze tylko u mnie jakas patologia sie uskuteczniła :( A co do n aszego topiku to ruch mały jakby juz wszystkie pany za maz wychodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wakacje, albo przygotowania ślubne albo pomór jakiś padł na nas...:D ja sie biorę za zaproszenia:drukuje i zaczynam rozdawać... i kursu tańca szukam...może coś ktoś wie na ten temat?(warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiEch riczA
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka ja tez w wawie szukam kursu tanca :) na razie mamy na oku tylko to w rozsadnej cenie http://www.dancemasters.pl/aktualnosci.html w innych lukałam ale albo kosmiczna cena albo nie ma miejsc, nie polecam napewno Sulewskich, akademi tańca i zajec ktore odbywaja sie w palacu kutury dla narzeczonych, kolega był przed slubem i mowi ze bylo kiepsko, masa par, malo oka prowadzacych na nich sie skupialo i ze nie uczyli doslownie od podstaw. Jednym słowiem wielki harmider... Kto wie moze spotkamy się na kursie tańca?? ale nie wiem jak dokładnie uczą, to taki intensywny kurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza!! musiałam was szukać gdzieś tam dalego hen hen.. Chciałam tylko wspomnieć, że teraz w sobotę idę na wesele kuzyna mojego P. będę przynajmniej widziała co mamy jeszcze dopracować itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, to udanej imprezki w sobote! A My pierwsze zaproszenia w ten weekend rozdaliśmy. W niedzielę mamy drugie spotkanie w poradni .... a ja oczywiście nie zrobiłam tego wykresiku . Muszę sobie coś przez google znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z Polski i jestem zadowolona. bardzo duzo zalatwilam i tez tesciowa oferuje pomoc. ma znajomosci w miescie takze czasami tylko dryndnie i sprawa zalatwiona. balym zamowic sukienke, jednak ja wypozycze bo kupno jej jest jednak troche drogie bylam pytac o kwiaty, ciasta, fryzjera, kosmetyczke, grawerunki na obraczki, rozmawialam z kamerzysta w sumie to np. kwiaty, ciasta i dogadanie z ustrojeniem sali, ilosci osob wystarczy tydzien przed slubem, takze jeszcze moge rozmyslac i wszystko zmieniac ale jestem ogulnie zadowolona ze mam ich potwierdzenie ze tydzien przed slubem wystarczy sie zglosic i wszystko uzgodnic. jeszcze co do piosenek musze sie porozgladac i wybrac cos na pulter. zaproszenia chcialam juz porozdawac ale tata stwierdzil ze za wczesnie :( chcialabym miec to juz z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widze to duzo dajecie kasy za slub. Ja w swojej parafii za zapowiedzi bede dawac pewnie 20zł, a u narzeczonego w parafii za zapowiedzi i za ślub max 100zł (50 zapowiedzi i 50 zł za msze slubna - nie mam zamiaru dawac wiecej, zreszta wkoncu \"co łaska\").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 mg
Ja daję za protokół i licencję - 200 zł. A za ślub 500 zł - ale nie wiem, czy to nie za dużo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak myślę ze 500zł to max bo u mnie to jest tak ze jak księdzu dam 500 to organiście muszę polowe tego czyli jeszcze 250.... a co do zapowiedzi to chyba 50zł wystarczy... ja w ogóle nie jestem zwolennikiem takiego cackania sie \"co łaska\"- skoro nie daja za darmo to niech powiedza ile chca. bo skad ja mam wiedziec??? ....pierwszy raz ślub biore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto!!! Odeldować mi sie wrześniówki! Co porabiacie? Ja w niedzielę zakończyłam wizyty w poradni. Dostaliśmy zaświadczenie i mamy to już głowy. Mam straszny problem z kupnem butów. Chciałam skórzane butki ze szpicem i piętą, zapinane na paseczku i nigdzie nie mogę takich znaleźć!!! W zwykłych sklepach obuwniczych wogóle ciężko znaleźć jakieś ślubne buty, a w salonach są przeważnie z materiału, albo z jakimiś koralikami , koronkami itp. Chyba bedę zmuszona zrobić zakup na www.bialebuty.com.pl, bo tylko tu znalazłam model, który by mi odpowiadał. Tylko nie mam do końca przekonania, czy zakup butów przez internet, to dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból groszku, też mam problem z wymarzonymi butami i też tylko na www.bialebuty.com.pl mi się podobają. A tak wogóle to szukam jakiegoś kursu tańca. Chyba że macie coś na komputerze, to bardzo proszę na meila kasik_g1@02.pl Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode!! Ja już mam to za sobą i niedługo minie mi 2 m-ce w pożyciu małżeńskim :) Chce zapytać czy któraś z jesiennych Panien Młodych nie szuka sukni ślubnej z długim rękawem z koronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapomniałam dodać, ze pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wszystkim tu obecnym wymarzonego ślubu i wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital sukienki już mamy wybrane :) Kasik - masz zamiar kupić te butki przez nata? Ja sie trochę obawiam. Przede wszystkim, czy buty bedę wygodne... ale też czy rzeczywiście wyglądają tak jak na tych fotkach. Jeśli chodzi o kurs tańca, to mamy na sąsieniej ulicy kobietę, która prowadzi naukę tańca i chcemy się z nią dogadać, żeby nas troszkę przeszkoliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spoko tak myślałam, ale chyba za pytanie nikt nie bije :D To jeszcze raz wszelkiej pomyślności życze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku chyba bym się nie zdecydowała na kupno butów przez internet, ale one są takie ładne. Boję się bo mam problemy z kupnem normalnie w sklepie butów, a co dopiero tak. Jak nie znajdę nic fajnego to będę brała co jest wygodne, i tak to są buty na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tez bym butow przez internet nie kupowala. but trzeba przymierzyc, pochodzic, pozatym na zdjeciu tez inaczej wygladaja chetnie bym poszla na kurs tanca ale w Polsce juz nie zdaze, chyba ze tu cos poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli uda mi sie kupić ze skórki coś w tym stylu: http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=1581&s=crih2vhvx0efw4e2ck02oecbzrhttx95 to wcale nie na jeden raz... Przecież można takie ubrać do jakiejś kremowej, albo ecru spódniczki lub sukienki. Właśnie te z koralikami i koronkami są na jeden raz i takich nie hcę kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też mam ogromny problem z butami, w poniedziałek mam przymiarke sukni a nie mam butów! Dzisiaj zjezdziłam cale miasto i nic, w wiekszosci sklepow na zamowienie! A Ryłko ma skorzane buty, obcas 8 cm, szpice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaa25
czy buty do slubu musza być pelne? tzn dokladnie czy muszą miec pełną pięte czy mogą miec tylko paseczek na pięcie? nie mogę znalezc butów, sa tylko takie z paseczkiem i sie zastanawiam bo mowiono mi ze buty slubne powinny miec pięte zakrytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaaaa nie wiem czy powinny być z piętą ,ale ja właśnie takie bym chciała. Jakoś mi takie bez pięt nie pasują, ale każdy kupuje, takie jakie mu się podobają. Dzisiaj byłam w salonie. Buty, owszem, mogą mi przywieźć jakie tylko chcę, ale na zamówienie....czeka się miesiąc. Jestem cw szoku. Nie myślałam, że z butami może być taki problem. To jakieś nienormalne. Przecież skoro suknie ślubne im tak dobrze schodza, to wiadomo, że buty też każda Panna Młoda kupuje, a mimo to nie mają takich, żeby kupić od \"zaraz\" i nie mają zbyt wielkiego wyboru. W salonie w którym zamówiłam buty mają kilka modeli i część numeracji, ale i tak nie ma w czym wybrać. A najgorsze jest to, że nie ma takich najzwyklejszych i jak mi się do tej pory wydawało...prawdopodobnie najbardziej chodliwych. Nic już tego nie rozumiem... Przymiarka 10 sierpnia. Jeszcze nie wiem jaki wziąć sobie obcas, gdybym się zdecydowała na zamowienie. Przymierzyłam obcas 5,5 cm. Berdzo wygodne, ale ja jestem niska i myślałam o czymś wyższym. Tylko czy w takim obcasie 7 cm wytrzymam cały dzień i noc? Jakie Wy planujecie kupić??? I zastanawiam się czy te wkładki żelowe rzeczywiście coś pomagają... Jak wiecie to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie dziewczyny, jakie planujecie mieć wiązanki ślubne. Ja myślałam o herbacianych różach. Ale podobają mi się też bardzo takie wiązanki z różnych kwiatów w kolorach kremowym + pastelowy róż + +pastelowy bardzo jasny fiolecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkońcu wczoraj kupiłam buty u Ryłki, obcas 9 cm, mam nadzieje ze dam rade. Na codzień nosze wysokie buty. A co do wiązanki też myślałam o herbacianaych badz czerwonych rózaach połaczonych z białymi margaretkami, no i z dodatkiem takiej trawki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! 9cm.... to brzmi groźnie ja miałam problem bo szukałam b.niskiego obcasika max 3cm i nie dlatego że jestem wysoka, wręcz przeciwnie... tylko że ja w ogóle nie chodzę na obcasach, a tu nie tylko będzie trzeba chodzić ale i tańczyć! znalazłam w Warszawie pod Pałacem i są właśnie takie o jakich piszecie w szpic, z pietą zakrytą i paseczkiem na kostce i skórzane, praktyczne trwałe i wygodne...polecam.Pod Pałacem jest dużo butów, jest stoisko tylko ze ślubnymi:) ale tam były dla mnie za wysokie....jak ktoś szuka niskich to polecam pawilon L-31, a może były i wyższe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
ja tez jestem niska wiec kupilam sobie 9cm buciki, powem Wam ze zakladam je codziennie jak ucze sie tanczyc i nie jest tragicznie w koncu na codzien chodze w wysokich, a jesli chodzi o wiazanke slubna to na poczatatku chcialam z lili wodnych ale jak wyczytalam gdzies w internecie ich trwalosc jest bardzo mala pare minut po wyjeciu z wody zwijaja sie od srodka, wiec teraz obstaje przy rozach polaczonych z eustomami oczywiscie w jasnym kolorze tylko nie zdecydowalam sie czy kwiaty biale czy z lekka odcienia np zielonego czy kremowego, zobaczymy jeszcze... ale najwiekszy problem mam z fryzierka, otoz umowilam sie na czesanie i malowanie probne u charakteryzatorki filomweej i powem Wam ze nie moglam sie poznac , jesli chodzi o makijaz to nawet mi sie podobalo aczkolwiek pomalowala mnie w odceiniach zlotego zeby podkreslic kolor oczu, ja chyba wolabym bialy perlowy, choc mojemu miskowi bardzo sie podobalo powedzial ze wygladam jak z bajki ale jesli chodzi o czesanie to kompletna klapa to ja juz lepiej potrafie sie uczesac, mowilam jej jak chce byc uczesana a ona i tak mnie inaczej uczesala bo miala taka wizje i nie iwem co robic dalam zadatek, jeszcze troche czasu zostalo do 8 wrzesnia moze poszukac cos inneog a jesli tam tez lipnie mnie uczesze.... :-)8 wrzesnia 2007:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×