Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja przyznam się wam

Ile lat zbierałyście na wesele skoro nie bierzecie kredytu?

Polecane posty

nie mam wyrzutiow sumienia, uwierz mi, a jak nei wierzysz to Twoja sprawa, zreszta nie tylko mi rodzice funduja jak to nazwałas wesele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram mi mala
mi mala, tak trzymaj! to kolko wzajemnej adoracji idiotek jest pozalowania godne. polowa z nich do malzenstwa nie dorosla nawet :o bawia sie w slubiki i wesela tak jak lila. wesele jej zrobic, mieszkanie jej dac a innych obraza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
Hahaha jak ona coś napisze tym swoim "głosem prawy" to naprawdę tylko się śmiać można. Jak mi smutno, to sobie wchodzę na jakiś topic, na którym działa Mi, obśmieję się jak norka i od razu mi lepiej. Niestety, musicie się z tym pogodzić, że tylko Mi ma tu abonament na rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram mi mala
bbbbbbbbbbbbbbbbb mi mala przynajmniej czyms sie wyroznia i jest osoba z charakterem a nie flaki z olejem co pieprza tylko o balonikach i obraczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utwierdzam sie w tym przekonaniu :) psychologia to NAUKA - ona byc moze chciala napisac cos w stylu "mechanizm/zaleznosc psychologiczna", ale wyszlo, jak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w co sie niby bawie? jakie kołko wzajemniej adoracji?nie wiem poczytaj sobie cały ten temat, mam miec inne zdanie tylko dlatego zeby sie czyms wyroznic? mowie to co mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
hahaha bo to jest forum od baloników i obrączek, a nie wykładania swoich racji :) Ale Mi się chyba nudzi, bo mężczyzna daleko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argumentow to brakowalo osobom, ktorym sie nie podobal pomaranczowy kolor mojego nicka. Podbudowe oparta na psychologii? a to tez moglabys rozwinac i doprecyzowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
W Turcji można kupić piękne obrączki na przykład. I w ogóle piękne złoto. Jak się któraś wybiera, to rozważcie wzięcie większej gotówki na ten cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram mi mala
bbbbbbbb- forum jest od dyskutowania, tylko do tego trzeba troche inteligencji, ktorej wam najwyrazniej brakuje, po prostu mi mala nie trafila na rozmowczynie na swoim poziomie. wystarczy poczytac taka lilie albo inne, przeciez to jest iq najwyzej 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram mi mala
lilio po prostu jestes glupiutka :D nawet pisac skladnie nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
a ja popieram mi mala - a ty prostacka, no a niestety Mi jest taka trochę pseudointeligentna, pseudokontrowersyjna i tak dalej pseudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
dejzi, właśnie ją obserwuję od jakiegoś czasu, znaczy tę metamorfozę. może nawet się hajtniesz w końcu, jakiegoś dziecka dorobisz? to wtedy będziesz się mogła poudzielać na "ciąża i poród" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie wkurza dejzi
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie wkurza dejzi
dejzi zaczernij se nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prawdziwa dejzi, prawdziwa ma kilka mieszkan w spadku ktore kiedys dostanie to po co miałany zbierac na nowe? prawdziwa dejzi jest wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneee z tym mieszkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
To jest dejzi w trakcie metamorfozy, cicho bądźcie, bo się w sobie zamknie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×