Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość Goshi
grubaazi - hehe wybacz ale nie mam sie czym dzielić. Sama mam jeszcze mnóstwo do stracenia, ale znalazłam ostatnio fajny zastaw na ćwiczenie nóg i właśnie sie mobilizuje żeby go zacząć :D Moje nogi to w tej chwili przerażające 57 cm :/ wiec wygląda to tak sobie. Ale ciągle nie tracę nadziei. powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaazi
Goshi Ty normalnie grzeszysz! Jak myślisz, że 57 to bardzo dużo to szkoda, że nie widzisz moich 60 :-( To są dopiero udziska :-) Goshi a gdzie znalazłaś te ćwiczonka na nogi? Moze ja też podczepiłabym się do nich co? :-) (jeśli się zgodzisz oczywiście) Co do Leg Magik to niestety muszę ograniczyć troszkę ćwiczenia bo facet, który zna się na tym obejrzał moje nogi i stwierdził, że nie ma tam za dużo tłuszczu a raczej góra mięśni, więc ciężko będzie je odchudzić na tym urządzonku za to rozbudować i owszem. Kurcze szkoda, że dopiero w wieku 40 lat dowiedziałam się, że niezły byłby ze mnie materiał na kulturystkę :-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
grubaazi - jasne http://wdziek.info/cwiczenia_na_nogi_i_posladki.html cała ta stronka jest bardzo fajna :D jeśli masz duże mięśnie to polecam rozciąganie. Kolega instruktor mówi ze tak można wysmuklić mięśnie, a ja mogę to potwierdzić bo swego czasu systematycznie sie rozciągałam. aha a 57cm przy moim kurduplowatym wzroście 160 cm to jednak sporo ;) no ale sprzeczać sie nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
Goshi naprawdę fajne cwiczenia ten cały portal jest ok rzeczywiście wart polecenia tylko tak się zastanawiam czy lepiej wykonywac te cwiczenia na nogi czy trenowac na LM ????? tak jak pisał instruktor na poczatku spala się tłuszcz a potem zaczynają kszałtowac sie mięśnie kiedys kupiłam sobie płytke z cwiczeniami i teraz wiem ze rzeczywiscie one są dobre tylko trzeba WYTRWAŁOŚCI żeby było widac efekty a ostatnio wyczytałam że trzeba cwiczyc z 12 tygodni żeby byc zadowolonym z rezultatów więc do dzieła!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka86
GDZIE SIę MIERZY PAS A GDZIE TALIE BO MATKA MI MóWI ZE TALIA TO TO SAMO CO PAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa trzydziestka
kiedyś faktycznie talia była równoznaczna z pasem a teraz talia to najwęższe miejsce tułowia a pas to chyba tam gdzie obecnie znajdują się "spodnie biodrówki" czyli gdzieś pomiędzy talią a biodrami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka555
do kim1978: czytalam wasze posty o leg magic. Czy moglabys mi napsiac jaki to krem na cellulit jest na allegro??stosowalam już wszystkiego i to na nic:/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
Kupiłam sobie z bilendy taki na celullitis i rozstępy, na allegro. Jest duży bo ma 500 ml, używany w gabinetach kosmetycznych i powiem Ci -REWELACJA!! Skóra jest gładka, wyrównana no i rozstępy stają sie mniej widoczne, dostepny w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
asiulka55 krem na rozsepy nie koniecznie tzeba kupic na allegro w drogeriach tez dostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
jakas rozkojarzona jestem ten krem na celuliti rozstepy bilendy a to u gór to cytat wypowiedzi kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska5
Kupiłam leg magic z jakies 2 miesiacwe temu i jakos go schowałam za łózko, musze go wyjąć bo za 3 tygodnie wyjezdzam na wakacje i juz nie pocwiczę , obym się zmotywowała. Obiecuje teraz tutaj częscie zaglądac Zaraz poczytam o waszych postepach przez ten czas, mam nadzije ze się zmotywuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa trzydziestka
Szkoda tylko że mnie nikt nie odpisał na moje pytania.... Jakie części nóg Was dziewczyny bolą po cwiczeniu na LM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczesliwa posiadaczka leg magica od 3tygodni..i musze powiedziec,ze widze efekty...co prawda na poczatku bylo ciezko...waga szla w gore a nogi wygladaly na opuchniete...ledwo spodnie na siebie wciagalam,a teraz..... 5cm mniej w talii i 2cm w udach 2kg mniej na wadze!!!..cieszy mnie to,szczegolnie,ze brzuch to byl moj koszmar...do tego stosuje lekka diete i skakanka 10min i jest super!!!mojemu chlopakowi tak sie spodobaly efekty,ze sam tez postanowil,to cudo wyprobowac...:):)pozdrowienia dla reszy uzytkowniczek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka28
No to tylko pozazdrościć, super efekty. Mnie nóżki też spadły w cm, ale brzuszek niestety nic a nic. najbardziej czuje po ćwiczeniach pośladki i przywodziciele. Dodałam do zestawu ćwiczen jeszcze łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska5
paulka28---jak dobrze pamiętam ty masz cwiczonka , czy mozesz mi przesłac na maila : truska5@tlen.pl , bo ja kupiłam LM bez nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
leniwa trzydziestka nie mam dlugo LM ale na poczatku tez bolaly mnie tylko wewnetrzne wiazadla ale od kiedy zaczełam cwicyc razem z plytka to czuje ze pracuje mi pupa i nogi ale cwicze na wyprostowanych nogach narazie zero efektow w udach ( pas 2cmn nmiej) ale sie nie poddaje cwicze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karze
cześć, ja mam leg magic od 2 tyg., więc o efektach jeszcze nie piszę. chociaż moja kondycja była naprawdę w opłakanym stanie to już jest trochę lepiej, oczywiście jest mi jeszcze ciężko zrobić cały trening z płytką, więc staram się robić po 30-40 sekund każdego ćwiczenia, a do tega kilka razy dziennie wskakuję na LM na minutkę czy dwie. pewnie powinnam robić więcej i częściej te ćwiczenia, ale poprostu nie daję rady. a Wy dziewczny jak i ile ćwiczycie? życzę Wam (i sobie) wytrwałości i EFEKTÓW. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska5
Dziewczyny a da się tą płytkę przegrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płytkę mozna przgrac bez problemu, ćwiczenia na e-meila też wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska5
paulina - a dałabys rade przegraz dla mnie ja bym Ci kaskę wysała , tylko podaj konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam programu, ale postaram sie, dam ci znać( na e-meila) jak mi sie tylko uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilecka
'paulka28' :Mogłabyś mi wtedy za jednym razem tez wysłać te ćwiczonka bo tak samo jak koleżanka kupiłam bez płyty...(jeżeli nie byłby to dla Ciebie problem) Z góry bardzo dziękuję kamcia_sloneczko@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśle wam dziewczyny w poniedziałek opis ćwiczeń, płytke też postaram się nagrać w miare szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta nie zniechecajcie Cie jesli wasze uda puchna wam i chwilowo nie mieszczą się w spodnie. to naturalny efekt.. Mam leg magica od roku, na poczatkus ie wypowiadałam chyba nawet na tym topiku bo miałam identyczna sytuacje.. Zawsze jest tak ze jak ktos mało cwiczy albo miesnie zaczynaja sie rozbudowywac czy chocby spalac tluszcz to taks ie robi!! miesiac czasu i to zaczyna mijac a nogi momentalnie spadaja i uda są juz chudsze!! Leg magic pomógł mi bardzo kiedys ale niestety potem zaprzestałam cwiczenia na nim i to był błąd.. Teraz wskakuje czasem tylko bo generalnie chodze na aerobik ale mysel że do niego powróce... Co do cwiczen na spalanie tłuszczu to róbcie to co drugi dzien a nie codziennie bo bardzo sie wam rozbuduja miesnie a każda chyba chce miec szczupłe a nie miesiste... Wiec zycze powodzenia i nie zniechecajcie sie... dla wiekszych efektów rpzed cwiczeniami polecam o wsmarowanie nawet najtanszego kremu antycelluit i owiniecie folia spozywcza nóg :) pieknie wygładza skóre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne efekty sa jak sie nawet co chwile wskakuje na te 60 sekund:) tylko trzeba systematycznosci.. Najlepiej postawic w widocznym miejscu i wskakiwac na LM przechodzac co kawałek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
tylko trzeba tej wytrwałości motywacji chęci do cwiczenia a co do tego owijania folią spożywczą efekt super sama tak robie podczas aerobiku tylko że brzuch a nogi owijam jak cwicze na LM chociaż ostatnio koleżanka zaproponowała mi żebym kupiła sobie spodenki neoprenowe taki sam efekt podobno też super efekt według niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goshi Goshi Ty tu robisz kariere, a ja nie zagladalam chyba z miesiac hihih, wybaczcie, ale to dzieki mojej pracy po ktorej padam na pysk i nie mysle zeby powioslowac, ale jeszcze troche i sie zmieni, obiecuje :D, dzis wlasnie wskakuje na LM bo cos sie zakurzyl hehe, pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha111
O jakiej folii wy mowicie? takiej zwylkej przezroczystej? CO z nia zrobic? Czy trzeba kremem posmarowac sie a pozniej nalozyc folie? Prosze dajcie znac bo moje nogi sa w oplakanym stanie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
hello najpierw smaruje kremem i ta przezroczystą folią do żywności owijam nogi i brzuch tylko nogi tak żeby folia się nie obsuwała na dół bo podczas cwiczeń pocisz sie i zlatuje-- sama musisz wypróbowac najlepiej jest owijac nogi razem z brzuchem wtedy ta folia trzyma sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×