Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość coolpati
Hej . Mam pytanie. Używając leg magic nie wyrobią mi się jakieś ogromne mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec33
By wyrobiły się ogromne mieśnie to trzeba by cwiczyc bardzo intensywnie co dzień i do tego jeszcze jeśc odżywki białkowe ale i tak sądzę że na LM nie ma takiej możliwości mięśnie to mozńa sobie wyrobic jak się jeździ bardzo dużo rowerem w terenie albo jak się cwiczy przysiady ze sztangą jak kulturyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
takie mięśnie brzucha to ja miałam ze trzy lata temu...teraz oczywiście też "gdzieś" pewnie są..tylko muszę pozbyć się "boków" i trochę odtłuścić brzuch...z tym to nie problem ,,,u mnie zawsze był "ból" z nogami.....ale DAMY RADĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia78
Czesc wszystkim uzytkownikom LM! Wlasnie dzisiaj dostalam to wspaniale cacko, i jestem zalamana, bo ledwo moge wytrzymac na tym minute, a jak tu czytam ile wy robicie powtorzen to zalamka dla mnie totalna. pocieszam sie tylko tym, ze (chyba) bedzie lepiej, co? Pozdrowienia dla wszystkich milosnikow LM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec33
Mam tak samo, potworny ból i następnego dnia niechęc do cwiczen ale jesli chcę miec uda jak z reklam środków na cellulit to muszę wybrac, albo cwiczenia albo ładne nogi będę sobie nadal wyobrażac tylko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec33
Największy problem mam z udami i pośladkami i nijak nie mogę się przemóc by cwiczyc. Nie lubię cwiczyc tych partii ciała bo mieśnie są słabe i od razu bolą a żeby był efekt to trzeba cwiczyc intensywnie i regularnie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska5
No więc ja tez kupiłam sobie LM i czekam na przesylkę kupiłam do \"chlebki\" z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska5
od chlebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatek z LM
ile zapłacilas? ja zamowilamz tvmarketu szybko i dostarczyli wiec zaczynam swoja przygode z Leg Magic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tapta2
Cześc dziewczyny od trzech dni zmagam się z ćwiczeniami na LM nogi mam cieżkie i ledwo chodzę i uda wyglądają na grubsze mam nadzieję że to efekt tylko przejściowy i dalej bedzie tylko lepiej ćwiczę dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaaaaaaaaaa
mam pytanie czy ten LM rzeczywiście przeciąża kolana? Bo przed chwilą go zamówiłam na stronie TV marketu, a dopiero teraz przeczytałam to forum ;) I jeszcze jedno, czy płytka z ćwiczeniami jest bezpłatna w zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapta2
Witam Ja zamawiałam na allegro za 179 zł z przesyłką i płyta była gratis ćwiczę na LM od wtorku i jest coraz lepiej uda juz nie takie napompowane jak były na poczatku dla mnie ok a co do kolan wg mnie nie przeciąża kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka.17
Witam Was serdecznie ;] Czekam na swój sprzęcik i mam nadzieję, że z zapałem podejdę do ćwiczeń ;] Naprawdę pomaga? Ile czasu potrzebowałyście na zobaczenie pierwszych rezultatów? I jakie one były? Wiążę z tym sprzętem duże nadzieje i liczę, że się nie zawiodę ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no widze ze nasze grono LM-giczek sie powieksza ino tak dalej dziewuszki, cwiczmy cwiczmy i jeszcze raz cwiczmy a bedziemy chude jak szprychy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
witam Was!!!!! ostatnio mam problem duuuuży problem, a mianowicie...JEM JAK KOŃ.... już mam dość,,,,,mam takie napady głodu że czasami już nie panuję..staram się jeść regularnie posiłki - nie zeby się głodzić...ale przyjdzie wieczór to z lodówki wyciągam co popadnie........mam pytanie..czy któraś z was urzywała błonnika na powstrzymanie głodu????? nie to, żebym tu truła i marudziłe jakie to ja mam problemy, ale już wszystko była na dobrej drodze ku odchudzaniu a tu naszła mnie mania jedzenia........... POZDRAWIAM WSZYSTKIE NEWKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuska_79 - ja slyszalam ale nie wiem czy to prawda ze na powstrzymanie takij checi obzarstwa jest chrom w tabletkach ale nie wiem ile w tym prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec33
chrom pomaga zwalczac ohcotę na słodycze (ponoc) mnie tam żadne L karnityny, Garcinie ani chromy i ananasy nie pomagały jedyne co mi pomaga troszkę to zielona i czerwona herbata (puerh) pierwsza usuwa toksyny i działa drenująco, druga też oczyszcza z toksyn, wzmacnia wątrobę i ponoc pomaga spalac tłuszczyk, tylko że smakuje paskudnie bleh na "apetyty" to tylko silna wola pomaga i zając się czymś, wypic szklankę wody, herbatkę ziołowa lub owocową, nie myślec o jedzeniu jeśc 5 małych posiłków co 3-4 godziny (to najważniejsze) gdy przestrzega sie takiego reżimu przynajmniej 3-4 dni to organizm się przyzwyczaja i sygnalizuje głód tylko w porze posiłku, żołądek się kurczy i szybciej czujemy się syci po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
ja już to wszystko przerabiałam...czerwoną herbatę i zieloną piję cały czas, fakt - chrom jest na słodycze...mnie nie pomaga..i tak jem tyle samo co i bez chromu.... ja przestrzegam ilości posiłków itd itp...ale o to chodzi ze czasami mam takie napady głodu że ani silna wola (łatwo powiedzieć..."zjedz marchewkę" jak mi sie chce "czekoladę"...)nie pomaga....tak jak piszę....jest pare takich dni w miesiącu i zastanawiam się właśnie..o co chodzi...? pozdrawiam.....mam nadzieję że niedugo to minie................buziaki!!!!!! TRZYMTA SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Wiesz co anuska skoro mówisz że to jest tylko kilka dni w misiącu to ja uważam że nie masz się czym przejmować. Organizm daje ci znać czego potrzebuje. Ja naprzyklad czasem jak szuje sie paskudnie zmeczona i nie to żebym była głodna czy niedospana, biore cos słodkiego i zraz jest lepiej. Organiz od czasu do czasu też ma swoje potrzeby i nie możesz mu wiecznie odmawiać. Miałabyś sie czym martwić jakby to było codziennie albo co 2 dzień a tak raz na jakiś czas to olej. Ja wiem ze walczymy to o to żeby wyglądać szczupło i zdrowo i sexy i w ogóle ale sorki laski, ja nie będę sobie odmawiać małych przyjemności życia raz na jakiś czas bo już nic mi nie zostanie ;P Wiec głowa do góry anuska będzie dobrze, od kawałka czekolady nie przybędzie ci tłuszczu natychmiast, jedz porostu czasem i z umiarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiiller
witam,wczoraj zakupilam leg magic,moj maz oczywiscie odradzal mi mi zakup sprzetu bo nie wierzy w moje mozliwosci.cwiczylam na nim cos ok.12 minutek.jak narazie to zmeczenia nawet nie czuje ale taka jakas fajna energia we mnie wparowala...zobaczy sie po tygodniu czy cos daje...mam nadzieje ze tak..pozdrawiam wszystkie cwiczace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec33
anuska_79, te kilka dni to pewnie przed okresem....tak niestety sterują nami hormony....mamy jeśc na wypadek gdyby jednak okazało sie że jesteśmy w ciąży i dl dzidziusia mają byc jakieś zapasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Mam pytanko czym różni się LEG MAGIC od LEG MAGIC MASTER. Może ktoś kupował na allegro? i zna dobrego sprzedawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar123
[quote name='anuska_79'] JEM JAK KOŃ Witaj! Czasami zaglądam na forum...A więcej czytam...Od listopada posiadam LM i nie narzekam- rezultaty są!!!Co do jedzenia to też miałam taki sam problem,czym więcej ćwiczyłam to mój organizm wołał jedzenie ale sobie z tym poradziłam...od 3m-c łykam tabletki CLARINOL CLA1000-kosztują około 50zł,pierwszy miesiąc zjadałam po 3szt dziennie a teraz rano i wieczorem wczasie posiłków...rezultaty były widoczne po około 1,5m-ca.To naprawdę skutkuje i polecam innym dziewczyną tylko trza regularnie ćwiczyć bez tego efektu nie ma a przy okazji pozbyłam się celulitu-no może jeszcze nie całkowicie ale już go nie widać tylko jak zduszę skórę.... Pozdrawiam Wszystkich... Dziewczyny nie poddawajcie się LM skutkuje jest naprawdę rewelacyjny...tylko chęci ,silna wola i ciężka praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKA555
mam putanko ile razy dziennie ćwiczycie na LM i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra!! to i ja się przywitam!!:) 🖐️ dawno się nie odzywałam,bo jakoś weny do pisania brak:O na LM ćwiczę różnie:( czasem jestem tak zmęczona/leniwa/zajęta innymi sprawami/itd że na moim LM osiada tylko kurz:( ale za to jak łapię powera to nie ma zmiłuj się!! :) LM kupiłam na początku lutego,do tej pory 2cm w udzie na minusie:) Nogi zaczynają wyglądać świetnie!!Także polecam i zachęcam do ćwiczeń!!:) Pozdrawiam!! W miarę możliwości obiecuję częściej się meldować!! Goshi---a Ty masz już te wymarzone 50cm??:) bo Ty chyba jedyna regularnie ćwicząca!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny walczące z tłuszczykiem. jestem posiadaczką leg magik od miesiąca, kupiłam go na allegro sprzęcik ok w komplecie płyta dvd, książeczka z ćwiczeniami w języku polskim i gwarancja na 12 miesięcy. problem mój polega na tym, że kupując magika myślałam nieszczęsna, że ćwiczenia polegają tylko na 60 sekundach wymachów nogami kilka razy dziennie a tu cały zestaw ćwiczeń no i problem bo mi się nie chce. robiłam same wymachy przez kilka dni i przestałam w związku z czym mam pytanko czy któraś z was wie czy same wymachy coś dadzą?????? bo jak nie to leg magik prawie nie używany chętnie sprzedam bo w domku pojawił się stepper mężuś mi kupił stwierdził że to będzie dla mnie lenia bardziej skuteczne a ja w małym mieszkaniu w bloku nie mam miejsca na tyle sprzętu.czekam na WASZ odzew no i życzę powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny kochane
proszze was o rade.zastanawiam sie nad steperem albo leg magikiem.mam szczuple nogi ale jakies takie galaretowate:) i srodkowa czesc ud jest fatalna.chcilabym rowniez zgubic co niecow talli i brzuszek.geberalniejestem szczupla ale jaks taka malo ze tak powiem jędrna.co byscie mi polecily?czy leg megik wyszczupla rowniez dolna czec brzucha.z gory dziekuje wam za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×