Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość anuska_79
hejka!! wymarzone 50cm to chciałam mieć i ja ..jak narazie jest 53 i waha się w zależności od moich "skłonności ku",,,,,,,,dziewczyny - dzięki za wsparcie!!! faktycznie - apetycik wzrasta przed okresem.....a jeśli chodzi o tabletki clarinol cla...czy inne cla - to naprawdę są efekty ?? ja kiedyś brałam bio cla i nie miałam żadnych ale może to dlatego że brałam je krótko... w ogóle to czasami zachowuję się jak paranoiczka....w sumie niby jest oki, ale zawsze może być lepiej....... ale jak to któraś z was napisała wcześniej ..po co się żyje skoro trza sobie wszystkiego odmawiać.?? Dzięki podtrzymanie na duchu....inaczej patrzę już na siebie....dobrze że jest to forum bo można się wygadać........oby do lata....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Buahaha a.g.u.ś chyba żartujesz. Nie mam :(, 57 jak na razie i licze, że będzie mniej i mniej. :D Fajnie że sie odzywasz przynajmniej widze że nie wysiadłaś do końca ;) Nie przejmuj sie ja tez nie mam czasem możliwości więc jakieś dni po drodze odpadają, ale staram sie w miare regularnie. pozdrawiam, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar123
Droga p-agnieszko! Co dowymachu samych nóg bez płytki masz szanse też stracić cm w nogach ja tylko to robię po 10-15min dziennie bez przerwy i rezultaty moje to w udach to 50cm-straciłam 3cm,w biodrach 87cm a to zasługa LM Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka85
Witam wszystkie laseczki! Mam pytanie, czy na Leg Magicu oprócz ud, jest szansa że spadnie mi sadełko z brzucha??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka.17
Dostałam dziś nareszcie swoją maszynę ;] Trochę parę razy 'popykałam' w dzień dla wybróbowania i muszę powiedzieć, że troszkę czuję...czuję nogi i wydaje mi się, że też i brzuszek :) (mam nadzieję, że to nie urojenia :D). Teraz niestety muszę się pouczyć i ogólnie czuję, że bierze mnie powoli jakieś choróbsko ale mam zamiar koło 21 wskoczyć w 'odchudzające' majtki i poćwiczyć trochę z płytką. Obym tylko jutro dała radę chodzić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar123
Agulinka85 Powiem tak-co pierwsze zeszło mi z tłuszczyku to właśnie brzuszek ,a nóżkach dopiero póżniej zobaczyłam efekty... Więc do dzieła...Trochę silnej woli i efekty będą widoczne ale rób to stopniowo bo będzie bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zamówiłam Leg Magic ale płyty nie ma w komplecie, czy któraś Pani może mi udostępnić? Przegrać itp. Odwdzięczę się:) Proszę o maila AGNIESZKA agniecha-22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuta
Czesc laseczki! Tak czytam i czytam o leg magic i chyba sie sama skusze. Jak zobaczylam w tv markecie to mi sie wierzyc za bardzo nie chcialo, ze dziala, ale same jestescie przykladem, ze sie mylilam:P Najwiekszy problem mam z brzuchem, bardzo chcialabym go zzucic i tu moje pytanie co lepiej wybrac leg magic czy easy shaper?? Czytalam o obu produktach jednak o leg magic sa lepsze opinie... no i sama niewiem... doradzcie cos prosze:) czy schodzi na lm ten brzuszek troszke czy tylko same nogi?? I jeszcze jedno pytanko...:D Bardzo rozni sie lm z tv marketu niz z allegro?? Na allegro jest tanszy i to mnie bardzo kusi poniewaz budzet moj nieiwelki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska5
No ja mam LM, przyszedl jzu kilka dni temu ale nie miałam czasu cwiczyc, kupiłam na allegro , wydaje mi sie ze jest taki sam jak w tv market . Niestety jest troszke uszkodzony tzn podnózek się ukruszył podczas transportu, a mój mąż niestety nie zauwazył tego podczas sparawdznia paczki. tera to chyba musimy isc do tokarza aby nam taką częśc wytoczył. ALe da się cwiczyc , zacynam od jutra, niestety niemam zadnej płytki dvd ani kasiazeczki z cwiczeniami, jak by ktos miał cwiczonka to prosze o miala : truska5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz proszę !!!! Nie mam książeczki i nie wiem jak ćwiczyć, proszę o POMOC:( Agnieszka agniecha-22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka555
ćwicze 3 tygodnie i juz schudlam 1 cm ale jestem happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuta
Ja jeszcze raz zapytam dziopki cwiczace... czy chudniecie cos na brzuchu, ramionach?? Bo zalezy mi tez na wyszczupleniu tych parti ciala, a przy leg megic niewiem czy to mozliwie...:) Prosze wypowiedzcie sie bo niewiem czy zakupywac go...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caribic
ramiona nie sa uzywane podczas cwiczen takze odpowiedz sama sie nasuwa. Pamietajcie, ze podstawa jest dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuta
Hihih tez racja.. glupio sie pytam o te ramiona...:P Ale brzuszek soe chyba troszke tam rusza co dziewczynki?? A jaka to dieta?? Ona jest w zestawie?? Bez diety ani rusz??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka.17
No dieta to jest podstawa jeśli w ogóle ktoś chce myśleć o jakim kolwiek spadku wagi. Nie da się schudnąć jedząc słodycze, fast - foody i wszystkie inne tuczące smakołyki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuta
Aaaa no tak oczywiscie....:) tylko myslalam, ze przy cwiczeniu na LM trzeba jakas konkretna diete stosowac czy cos...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam LM od dzis... ale nie mam płyty...:( jak najefektuwniej cwiczyc? ile powtorezn w ilu seriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka.17
Na płycie babka przeplata powtórzenia na LM różnymi innymi ćwiczonkami... A na samym LM ćwiczy w kilku (już nie pamiętam dokładnie ale chyba w 5) seriach z różną szybkością itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja327yt
Odsprzedam leg magic -Krakow moj nr gg 5378565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuta
kaja327yt- za ile byc chciala odsprzedac...?? i w jakim jest stanie twoj LM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_nusia
Witam wszystkich! :) Mam do Was pytanie.... Jestem osobą raczej pulchną i bardzo chciałabym schudnąć, mam dylemat jakie urzadzenie do ćwiczeń zastosowac... Zależy mi aby łydki mi troche schudły dlatego boje sie steppera :( bo podobno łydki są wielksze do cwiczeniach na nim... Zalezy mi jeszcze na brzuchu no i całych nogach... Leg Magic jest dobry dla mnie? Proszę o jakies porady... Z góry dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja327yt
witam LM jest w bardzo dobrym stanie-cwiczylam niecale 2 miesiace 150zl odbior w krakowie nr gg 5378565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam LM kupiony na allegro, moim zdaniem nie różni się od tego z TV czy Mango. Mam go od miesiąca używany tylko tydzień czasu, stan bardzo dobry. W komplecie płyta DVD, książeczka w języku polskim i gwarancja na 12 miesięcy. Ja zapłaciłam za niego 159 zł + koszty przesyłki. Do odebrania Ryki woj. lubelskie, cena 120 zł P.S. O chęci sprzedaży wspominałam już w wypowiedzi z dnia 18.03.2008. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na E-mail lub kafeteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z TVmarketu
ja miałam z allegro itylko stracilam 179zl teraz mam z TvMarketu i jestem bardzo zadowolona. nic sie nie psuje nie piszczy wszytko jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z TVmarketu
ja miałam z allegro itylko stracilam 179zl teraz mam z TvMarketu i jestem bardzo zadowolona. nic sie nie psuje nie piszczy wszytko jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia17
Hejka dziewczyny.Ja też jestem bardzo puszysta.Chcę sobie zamowić leg magic,ale sie boje czy daje rezultaty.kto ma już leg magic niech się ze mna skątaktuje na gg 1305707.Prosze odpowiedzcie jak najszybciej czy ten sprzet działa na brzuch.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia_nusia
Ja tez chce leg magic i cholernie się boje czy to coś da :( jestem juz w desperacji, codziennie czytam masę postów o stepperach itp. i nie wiem co mam wybrac.... :( hlep me...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilecka
'Martusia_nusia' Leg Magic jest naprawdę godny polecenia.. Wprawdzie mam go dopiero od kilku dni, ale poradziła mi go przyjaciółka która ćwiczy na LM od kilku tygodni i powiem szczerze widać znaczną poprawę jeśli chodzi o jej figurę. Sama mówi że straciła kilka cm w udach i w tali... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam LM od grudnia i jest bardzo zadowolona bo na nim idzie sie fest spocic a skoro pot to znaczy ze miesnie pracuja i polecam kazdej kobitce, tak jak napisane jest ze poprawia krazenie krwi itd.... polecam kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1979
ooo z tym sie zgodze, ze trzeba uwazac zeby nie zrobic za duzo... ja cwiczylam w pierwszy dzien i zrobilam kazde cwiczonko po 30s jak pisalo(w sumie wyszlo 7 min) i nog nie czulam przez kolejne dwa dni:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×