Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość anuska_79
hej!!! czy któraś z was też ma napady głodu??? bo ja mam i to baaardzo.. jak sobie z tym radzicie??? pomóżcie bo zwariuje.....z jednej strony ćwiczonka itd a z drugiej jak mnie weżmie do jedzenia to już koniec.....gdyby nie to że często jestem w ruchu to byłabym zdecydowanie grubsza, a tak to "tylko" nabita......pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
dobre sa tabletki..APLEFIT..popijasz szklanka wody..i na jak u mnie to chamuje apetyt..kiedys pilam SLIM FAST..taki koktajl odchudzajacy..mialam silna wole..bo jadlam 1 posilek a zastepczo koltajl..rano i wieczorem i schudlam 6 kg.zastanawiam sie czy terz tego nie kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Hej laski Anuska doskonale wiem o czym mówisz!!! nienawidzę tego, ale cóż takie życie. Jak sobie z tym radzę?! albo silna wola i porostu przetrzymuje, co jak sama wiesz jest trudne, albo jem coś lekkiego jak np ogórek, jakiś owoc biały niesłodzony jogurt, takie rzeczy. Tabletek nie biorę bo uważam ze są zgubne, jak przestajesz je brać to wszystko wraca wiec lepiej nauczyć sie żyć z zachciankami i jakoś sobie radzić. Marcyiu a czy po tym Slim Fast nie miałaś jo-jo? jakoś nie wierze w takie cudowne specyfiki. Pozdrawiam i życzę wytrwałości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
hej! aplefit brałam - nie pomaga...też staram się mieć silną wolę lecz nie zawsze wytrzymuję....no bo jeśli mam ochotę na ciasteczka (mam 2 małych dzieci więc słodkości są na porządku dziennym..na moją zgubę) no to nie myślę wtedy o marchewce.............ale na szczęście te napady głodu nie są cały czas - przeważnie tydzień przed okresem (tydzień obżarstwa...)...no i tak w kółko........wariactwo!!!!!od poniedziełku biorę się ostro do roboty..............bo już połowa lutego wiosna coraz bliżej..........bużka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
po slim fascie trzymalam forme dopoki nie urodzilam dziecka..wiec ladne 5 lat nie mialam zadnego problemu..niestety po ciazy juz mi zostalo z 5 kilo..i troche zaniedbalam cwiczenia a teraz ciezko to zrzucic...od nowego roku nie jem slodyczy..ciezko bylo na poczatku bo coreczka non stop mi cos podkladala ale nie dalam sie i teraz juz mi slodkosci sa obojetne..pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Wiecie co laski ten cholerny cellulit sie zatrzymał w miejscu i stoi ;( ja sie załamię, nic nie ubywa i wygląda paskudnie ;(;(;( Poradźcie coś plis ja już nie wiem co robić z tych cholerstwem!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
A JA NARAZIE ZBASTOWAŁAM...MIAŁAM ZACZĄĆ W PONIEDZIAŁEK ALE TAK JAKOŚ...(DZIECI CHORUJĄ I W OGÓLE NIE MAM CZASU - ZAWSZE JEST JAKAŚ WYMÓWKA,,,,,)....TO NAPEWNO PRZEZ POGODĘ....NIECH SIĘ JUŻ ROBI WIOSNA BO SAMOPOCZUCIE MAM DENNE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
ja dzis wstalam chyba lewa noga..spojrzalam na leg magic i orbitreka i jakos mi sie niechce cwiczyc.. zrobilam tylko 4 serie po 70 wymachow..i tak siedze i patrze a dupy nie chce mi sie ruszac ..haha..na szczescie coreczka wyciagnela mnie na spacerek...ja juz wiem ze jak z rana nie pocwicze to potem tymbardziej niebedzie checi..ale coz zrobic..sa lepsze i gorsze dni..wiedz dziewczyny glowy do gory..nie mozna sie dac..bo wiosna tuz tuz..i nogi trzeba bedzie pokazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiula
Hej Kobietki:) widze, ze ta paskudna pogoda działa na nas wszystkie:( mnie tez niebardzo sie chce ale moze to i dlatego, ze w ciągu dnia mam ruchu pod dostatkiem. Zmobilizowac sie jednak trzeba i cwiczyć czas zaczac. Goshi kup sobie jakis krem lub zel i wsmarowywuj w nózki:) zawsze troche pomoze. Nie musi to być nic drogiego, te w granicach do 30tu złotych tez są dobre. Pozdrawiam i do następnego poczytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze wystarczy tydzien niecwiczyc (usuwanie migdałkow i zakaz wysilku)i juz zakwasiki powrocily, co prawda nie takie jak na poczatku ale lekutkie sa. Tez mimo pogody nie chce mi sie nawet palcem u nogi ruszac ale jakos probuje sie zmobilizowac, pozdrawiam wszystkie cierpiace na syndrom pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
A ja mam pytanko do was - czy aby schudnąc wystaczy robić te ćwiczenia z płytki i dodatkowo pare razy wejsc jeszcze na LM w ciągu dnia czy cos jeszcze? Dodam ze mam diete i oprocz tego biore tez zielona herbate i l karnityne przed cwiczeniami z płytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g....
jak dla mnie to wystarczy kilka mintensywnych minut na LM!!!! niezawodne urzadzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
hej laseczki!!ja juz od rana dalam sobie wycisk..45 min.orbitrek i pyltka leg...ale chyba dzis kupie sobie spodenki neopronowe..podobno niezle sie poci w tym..probowalys,cie to,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
hej marcysia!! ja sobie kupiłam ...........no fakt - nogi i tyłek szybciej sie pocą...a najbardziej odczuwalne to to jest gdy np. jeżdżę na rowerze szybkim tempem przez godzinę ...to w twoim przypadku odczujesz ćwicząc na orbitreku ......w sumie nie żałuję że je kupiłam (ja mam takie długie - sięgające za pępek)........pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Hej dziewczyny spodenki ?? hmmm... a daje to coś czy tylko to że kończe z mokrym tyłkime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika123
hejka ja własnie dzisjaj dostałam to leg magic myslałam ze sie na tym łatwo cwiczy a tu ......bum.bede na tym cwiczyła 10 razy dziennie po 60 sekund i chciałabym sie was zapytac w ciagu tygodnia ile sie straci cmm?????????????a stosujecie do tych cwiczen jakas dietke???????a i mam problem z odtworzeniem płytki na komputerze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
no wiadomo że przez same spodenki się nie chudnie bo one tylko a może i aż , podnoszą temperaturę ciała w tym miejscu i tym samym te miejsca się szybciej pocą....... coś tam zawsze pewnie pomoże.....ja po porodzie nosiłam pas neoprenowy - przy ćwiczeniach na brzuch i efekty były (ale nie wiem czy to zasługa pasa)....zawsze można spróbować ...nie zaszkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Padam!!! Dziś zamiast LM zafundowałam sobie zajęcia Taybo dawniej chodziłam regularnie ale teraz jakoś od roku nie byłam i ledwo żyje, a Tomek (trener) to istny sadysta. Ale czuje sie świetnie i jestem zadowolona, że w końcu sie zmobilizowałam i poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka7780
Witajcie :) Jak tam czytam wasze wpisy to jestem zdumiona ile Wy ćwiczycie. Ja to jestem leniwa dopiero wczoraj pierwszy raz przerobiałam całą płytke a tak to dziennie po 5*60 machów na LEG MAGIKU, kilka przysiadów, 40 skrętów bioder no i tyle. Chyba to jednak wystarcza bo już kilka osób stwierdziło że schudłam :D. Życzę Wam owocnych ćwiczeń. Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galubka
cześć, kupiłam Leg Master ok 2 miesiace temu, ćwiczyłam na tym urządzeniu przez dwa tygodnie i przytyłam 3 kilo, przybyło mi 3 cm w udach, więc bardzo się zniechęciłam...... Nie chcę juz ćwiczyć na tym urządzeniu... Wczoraj byłam na próbnym zabiegu BAILINE, byo super, (niestety jest to kosztowne przedsięwzięcie) poważnie zastanawiam się, czy aerobik raz w tyg i BAILINE nie będzie lepszym rozwiązaniem. Chętnie sprzedam mój Leg Master, jest prawie jak nowy, może któraś z Was jest chętna? mój nr gg 4403922...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart
kupiłam Leg Magic w tv Markecie na raty, uzywam go dopiero od miesiąca...ale widze juz rezultaty. NOgi staja się jędrniejsze i smuklejsze. Zaznaczam, że nie ćwicze regularnie...no ale staram sie przynajmniej dwa razy w tygodniu. Dość trudno ćwiczyć codziennie bo bolą mięśnie nóg...ja już jestem przyzwyczajona ale i tak coś ciężko z tą moją silna wolą;P Oczywiście jak każda reklama to i ta w tv markecie kłamie Podawane jest, że wystarczy 60 se4kund dziennie...Bzdura !!! Dodawana jest płyta dvd z serią ćwiczeń, które trwaja 14 minut. W tym czasie z leg magig korzystamy 5 razy czyli całe 5 minut. Teraz wykonuje już cały 14 minutowy trening ale i tak z dużymi przerwami...bo wcześniej było naprawde ciężko. Jeżeli ktoś chce kupić to odradzam kupno w tv markecie ... tylkow jakimiś sklepie Ja dostałam przy okazji żel za 100 zł, którego nei zamawiałam żel na celulit .... nie zwracałam bo stwierdziłam że może sie okazać przydatny ale pewnie dla wielu osób taka niespodzianka nie była by miła. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-43
WITAM WSZYSTKICH ;) dziś mija miesiącjak zaczełam ćwiczyć na LEG MAGIC i sądze że warto schudłam 4kg a w biodrach ubylo mi 4cm.Jednak dodatkowo staram się aby moje dzienne spożycie nie przekraczało 1000kal Moją zmorą były słodycze jednak udało mi się je odstawić i od miesiąca nie ruszyłam ani grama.Ćwicze 4 razy w tygodniu po 30minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
AGA - GRATULACJE!!!! za silną wolę i ubytek wagi.....moją zmora też są słodycze i ziemniaczki......ale jakoś już chyba coraz mniej....robi się ładna pogoda więc moja handra może mnie już opuści...i wezmę się za się......buuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka81
Przymierzam się do zakupu Leg Magic. Chciałam spytać czy któraś z Was posiada to urządzenie kupione na Allegro. Nie wiem czy warto się połakomić na niższą cenę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
hej !!ja kupilam na allegro i nie narzekam..zaplacilam 180 zl z przesylka..wiec mysle ze nie drogo..co taka cisza na forum...dziewczyny jestescie??ja zrobilam sobie 3 dni przerwy w cwiczonkach bo antybiotyk pije (zatoki)ale juz dzis wzielam sie za orbitreka..rekard pobilam...prawie 2 godzinki..i leg magic coraz po 80 wymachow..a wczesniej nie dalam rady cwiczyc bez trzymania a dzis juz zrobilam 80 wymachow..sukces!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena25
witam u mnie nic nowego cwicze 2 miesiąc i dalej te rezultaty sa troszke mizerne ale sie nie poddam i nie zmarnuje tych ćwiczeń co do tej pory wykonałam najbardziej jestem zła że nie mam tej płytki, nie dostałam jej razem z LM i ćwicze 7 powtórzeń po sto razy (z malutkimi przerwami ok 1 min.) czy to za mało??? na więcej nie mam czasu, co jest na tej płytce może ja robie za mało tych powtórzeń?? pomóżcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
hej marzena ...jak znajdę płytkę to mogę ci odstąpić bo u mnie nie odbiera....daj znać....pozdrówka dla was!!!!!!!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka81
Dzięki dziewczyny:) Pokuszę się jednak na ten z allegro Jest jednak dwa razy tańszy i to mnie przekonuje. Powiedzcie mi jeszcze czy ta niska cena nie jest spowodowana gorszą jakością tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×