Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaemail

operacja nosa dr Skupin?

Polecane posty

Gość evelines
Czy na forum znajdują się osoby, które w najbliższym czasie operują nosek u dr Skupina? Albo niedawno zoperowały? Czy jesteście zadowoleni z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem po
i zadowolona nie jestem, nos wygląda fatalnie. Skupin jest przereklamowany i juz nie najtańszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolja
no to mnie teraz przerazilas>co znaczy fatalnie?gorzej niz przed?Wlasnie mysle o korekcie kostnej nosa. Prosze o wsparcie w wyborze lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
Ja też się przestraszyłam, co to znaczy że nie ok? Planuję zrobić nos za kilka miesięcy - całkowita korekt, garb i czubek. Nie chcę mieć zadartego nosa bo ni będzie pasował do mojej twarzy - mam nadzieję, że ta opinia o zadartych nosach Skupina jest nieprawdziwa... A może jednak ktoś poleci dobrego specjalistę w Warszawie? Jestem z Warszawy ale chciałam jechać specjalnie do Poznania, żeby zoperować nos u dr. Skupina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edis
witam, 2 lata temu miałam operację nosa na cz.chrzęstnej u lek. Skupina. W tym czasie był "na fali". Niestety nie jestem zadowolona będę miała poprawkę u inego lekarza. Uważam, że lek. Skupin jest przereklamowany i nie jest wcale taki tani. Poza tym bierze pieniądze za poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to czeka
Hejka! Czy wam tez Dr Skupin na konsultacji powiedzial ze 'nie wie czy moze byc lepiej'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadafii4
Gdzieś to juz słyszałem ale nie u Skupina.Trochę się zastanawiam nad tym ze tak powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA**********************
witam Panie i Panów ;)))))))) ja zastanawiałam się nad Łątkowskim i Wójcickim...... wybralam Wojcickiego ale trzeba czekac pół roku na operacje na temat Dr.Skupina czytam dopiero na tym forum;) pozdrawiam Was i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropik4
siema dziewczyny!;) ja jak do tej pory bylam przekonana ze wybiore dr brome... ale oststnio jakos mi sie wszystko pozmienialo i zdecydowalam sie na skupina:P operacja jestem przerazona i boje sie ze cos moze nie wyjsc...;/ sama nie wiem czym sie sugerowac w wyborze lekarza. zapraszam na http://www.beautywpolsce.com/forum/ jesli macie jakies watpliwosci--> tam na pewno pomoga Wam ja rozwiac;) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki260
Cześć może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie po zdjęciu gipsu można się pokazać ludziom? Jest to dla mnie ważne bo pracuję i nie mogę za dużo wolnego wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arosa28
Ja miałam gips 14 dni a po zdjęciu na drugi dzień poszłam do pracy :) Opuchlizna jeszcze jest na nosie ale niewidoczna dla otoczenia. jak ktoś wie że coś było robione to widzi ale jak nie to ludzie wogóle nie zauważają zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki260
dziękuję za odpowiedź , trochę mi ulżyło :) muszę powiedzieć, że długo miałaś ten gips mi doktor powiedział , że ok 7 dni będę nosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arosa
Ja miałam gips tak długo bo miałam rozległy zabieg i doktor bał się że w razie jakiegoś urazu coś może się przestawić. Najczesciej gips ściągają własnie po 7 dniach i nos się juz sam goi. Ja po 7 dniach miałam zmieniany opatrunek i nos juz wtedy wyglądał normalnie, więc mysle ze jak Cie zoperują to po tych 2 tygodniach juz na bank bedziesz mogła pójść do pracy, a nawet wczesniej jak opuchlizna z oczu i twarzy zajedzie. Powodzenia i nie ma sie czego bać :) Ja jestem teraz mega zadowolona że poszłam na tą operacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki260
a powiedz mi u kogo robiłaś operacje? Ja mam koleżankę , która robiła u Skupina i naprawdę ładnie jej zrobił dlatego się na niego zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arosa
> Kuki260 Mnie operował dr Chęciński w Warszawie, bo mój zabieg obejmował także prostowanie przegrody nosa a ten lekarz ma w asyście jeszcze laryngologa więc się na niego zdecydowałam. Ja też byłam kiedyś na konsultacji u Skupina i wydawało mi się tylko że za szybko to wszystko się odbyło bo nawet nie dotknął mojego nosa i nie powiedział mi nic konkretnego więc wtedy zrezygnowałam z niego. Ale powiem Ci że wybór lekarza to tak naprawde nie jest kwestia tego czy jest polecany czy nie, bo efekt operacji i tak jest sprawą indywidualną i już. Nie da się na 100% przewidzieć jak wyjdzie i jeśli jakiś lekarz Ci to powie to po prostu ściemnia i do takiego bym nie poszła. Chodzi raczej o zaufanie do lekarza i jego umiejętności, jeśli je masz i wywarł na Tobie dobre wrażenie to idź i się nie bój, bo lekarz napewno dołoży wszelkich starań żeby było dobrze zrobione. To nie jest szpital powiatowy żeby ktoś tam olał sprawe, bo płacisz za to grubą kase a niezadowolona pacjentka może w dzisiejszych czasach zrobić lekarzowi naprawde złą opinie. Więc wszyscy się starają żeby było jak najlepiej, natomiast efekt operacji w dużej mierze zalezy od Ciebie i tego czy się stosujesz do zaleceń. Jeśli palisz papierosy to na bank będzie Ci źle po narkozie a jeśli nie palisz to nawet gardełko Cie nie zaboli itd... :) A kiedy masz planowany zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1985
Minęło 14 miesięcy od operacji nosa...ja dopiero teraz mogę powiedzieć, że tylko cierpliwość popłaca. Jak można po 2 miesiacach mowic ze ktoś jest niezadowolony..sama tak mowilam a to jest glupota...teraz jak widzę sie w lustrze, na zdjeciach gdziekolwiek to nie moge sie na siebie napatrzec uwielbiam ten nosek i nigdy nie poszlabym do innego lekarza...z czystym sumieniem go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cos jeszcze
napisze o skupinie???zastanawiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
z tego co ogladalam fotki to szczyt robin najllepsze nosy i cycki naturalne ,ladne nie przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy któraś z Was mogłaby mi wysłać fotkę po operacji u dr Skupina? Jaki on ma styl, robi noski zadarte, a może różne, czyli i takie i takie? Ktoś pisał że go wylali z Polanicy ze szpitala, czy to tylko plotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie! Dla 2000 użytkownika cenna nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nosek robiony w klinice Artplastica w Szczecinie u dr-a PAstuchy i jestem przeszczęsliwa! :) Wyszedł pięknie. Gorąco polecam tego chirurga i w ogóle to miesjce - SUPER!!!Naprawdę profeska w każdym calu, łącznie z obsługą, wyżywieniem i opieką medyczną. Rozważałam wiele miejsc i lekarzy, ale to jest po prostu najlepsze (wiem, bo moje koleżanki robiły gdzie indziej i nie są tak zadowolone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira80
Polecam dr Skupina. Robiłam u Pana dr operacje nosa. Efekt- przeszedl moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona. Polecam jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ira80 powiedz ile kosztowala operacja i jak dlugo na nia czekalas.ja jak do tej pory zdecydowalam sie na szczyta i mam wyznaczony termin na konsultacje ale jak tak teraz czytam o Dr.Skupin,ze jest taki dobry to sama juz nie wiem.pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ira80 powiedz ile kosztowala operacja i jak dlugo na nia czekalas.ja jak do tej pory zdecydowalam sie na szczyta i mam wyznaczony termin na konsultacje ale jak tak teraz czytam o Dr.Skupin,ze jest taki dobry to sama juz nie wiem.pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po konsultacji u Szczyta.Za korektę czubka nosa powiedział 8000.Miałam już wpłacic zaliczkę ale jak czytam to u większości lekarzy nawet cały nos tyle nie kosztuje.Czytam wszystkie opinie i niewiem na kogo się zdecydowac.Poradżcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dawno nikt tu nie zagląda.Zapomniano o doktorze?Ja 20 kwietnia mam u niego zabieg.Chętnie bym poczytała jakieś świże opinie.Proszę osoby po "nosku"PISZCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
Niki74 napisz proszę jak po operacji u dr Skupina?. I jak to się stało, że tak krótko czekałaś na termin operacji bo z tego co napisał mi dr Skupin terminy są na październik 2010 r. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monica-wa Jestem bardzo zadowolona z efektu.Chociaż mój nosek jeszcze się kształtuje.Najczęściej rano mam opuchnięty,wtedy śmiesznie wygląda:)Jakby każda strona inna.Jedna bardziej wąska,druga pełna jakby okrągła.W ciągu dnia opuchlizna schodzi i wtedy robi się bardzo ładny -smukły.Końcowy efekt podobno uzyskuje się po ok.6-12 mies.Mój i tak już teraz wygląda super:)Te nierówności o których Ci napisałam widzę podobno tylko ja.Moja rodzina mówi,że wymyślam:) A z terminem poprostu miałam fuksa.Zapytał mnie kiedy bym chciała,ja że jak najwcześniej (bo spodziewałam się kilku mies.),a on że ma okienko za 2,5 tyg.Nie zastanawiałam się ani minuty. Tak to wyglądało. A Ty zdecydowałaś się na niego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
niki 74 dziękuje, że mi odpisałaś. Ja już jestem po jednej operacji nosa, robiłam ja 10 lat temu, robił mi ją dr Sankowski (wielka gwiazda). operacja bardzo nie udana, poprzestawiał mi chrząstki w nosie, tak że czubek nosa mam z boku, a tak jak był duzy tak pozostał. Od tamtej pory cały czas chcę zrobić operację ale się trochę bałam, że znowu trafię na jakiegoś Nieudacznika. Dużo czytałam, interesowałam się i w końcu podjęłam decyzje o poprawce. Brałam pod uwagę tylko dwóch lekarzy dr Szczyta z warszawy (tu mieszkam) i dr Skupina. Ten drugi wygrał :) W miniony piatek miałam pojechać do Niego na konsultacje, niestety nie mogłam. W ogóle mam problem aby tam się wybrać, gdzieś czytałam że można doktorowi przesłać mailem zdjęcia i wtedy nie trzeba jechać ale jak napisałam do doktora maila to sugerował konsultację. Czy Ty też byłaś osobiscie na konsultacji? Zapisałam się ponownie na piatek 28 maja. Tak liczę, że może też będę miała farta i doktor mnie wcześniej weźmie na zabieg. Fajnie, że już jesteś po i co najważniejsze, że jesteś zadowolona z efektu. A to że się doszukujesz czegoś negatywnego w nosku to normalne:) i tak Cię podziwiam, że jesteś ogólnie zadowolona, często kobiety nie mogą zaakceptować "nowej" siebie. Jednak czytając informacje od pacjentek dr Skupina to każda była zachwycona i to do mnie najbardziej przemówiło:) pozdrawaiam Cię serdecznie. Napisz jeszcze do mnie jak wrażenia z każdym dniem :) jak chcesz to możemy przejść na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×