Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaemail

operacja nosa dr Skupin?

Polecane posty

Witaj Monica_wa No właśnie,kazdego dnia teraz są inne wrażenia.Jedna strona puchnie bardziej,druga prawie wcale,przez co mam wrażenie że nosek przewraca się na jedną stronę.Nie załamuję się bo wiem że to całkiem normalny proces i bardziej złudzenie.Moja rodzina mówi,że nic takiego nie widzi.Nosek mam naprawdę b. ładny teraz.Porównując go do starego to niebo,a ziemia.Z własnych dotychczasowych doświadczeń mogę naprawdę polecic Ci z czystym sumieniem właśnie dr.Skupina.Wszystko u niego odebrałam na +(jego osoba,opieka przed i po zabiegu,fachowośc)Współczuję Ci wcześniejszych doświadczeń.Nie ma chyba nic gorszego niż zawieśc się na kimś kto miał ci pomóc a pogorszył.To przecież twarz.Kurczę ja bym chyba kolesia zabiła:) i tak długo wytrzymujesz.Jeśli jednak to Ci przeszkadza to nie czekaj.Każda z nas,która jest już po mówi czemu zrobiłam to tak póżno(oczywiście udane zabiegi)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
niki74 Dziękuję za informację. W piątek 28 maja jadę na konsultację :) Chciałabym jak najszybciej mieć zabieg więc będę rozmawiać z doktorem o przyspieszeniu. Zaglądaj proszę czasami na forum bo pewnie jak już dojdzie do mojego zabiegu to będę miała tysiąc pytań do Ciebie :) Tak w ogóle to interesuje mnie czy można gdzieś obejrzeć galerię nosków zrobionych u dr Skupina, czy Ty zanim zgodziłaś się na operację to widziałaś zdjęcia gdzieś na forum lub na konsultacji doktor Ci pokazywał? Doktor ma tak dobre opinie ale nigdzie nie jest pokazana galeria, może jednak gdzieś można zobaczyć tylko ja nie potrafię znaleźć :) Odnośnie chwilowych zmian Twojego kształtu noska to normalne, dużo się o tym naczytałam, normalna fizjologia, ostateczny efekt to prawie rok czekania, choć po pół roku już jest ok. dobrze, że nie panikujesz jak inne kobietki, podziwiam Cię za to. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Mam zabieg u dr Skupina za 3 tyg. Mam nadzieję, że to dobry wybór. Wiele pomagają opisy od osób, które są już po korekcie nosa. Coraz bardziej się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
Tequila22 operacja noska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monica-wa Jestem na forum prawie stałym bywalcem,także nie obawiaj się nie zabraknie mnie tutaj:)Co do galerii nosków..jest taka na forum beauty w polsce,Ale najwięcej fotek jest w galeri zamkniętej.Ja widziałam bo moja kuzynka miała do niej dostęp.Mogę Ci przesłac jakąś moją fotkę przed i po..Wiem jak to jest kiedy nie widzisz kogoś pracy a oddajesz się w jego ręce.Moni..a co spitolił Ci tamten doktorek,czemu nie jesteś zadowolona?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jeszcze
z tym spokojem to nie tak do końca.Też panikuję,ale szybko doprowadzam się do porządku,bo można nawet wpaśc w depresję.Na mnie najlepiej działają stare fotki.Taka terapia wstrząsowa:)Odrazu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
Niki74 Będę Ci ogromnie wdzięczna za zdjęcia, podaje swój mail monica.walkiewicz@gmail.com Powiem Ci, że trochę się zdenerwowałam bo na forum http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338245 jedna z dziewczyn robiła operację u dr Skupina i jest bardzo niezadowolona, chce iść na poprawkę, pokazała nawet zdjęcie noska (trzeba być zalogowanym aby obejrzeć), dla mnie nosek na zdjęciu nie wygląda źle ale wiesz ona sama się źle czuje, to w końcu tylko zdjęcie, może w realu faktycznie jest coś nie tak. Trochę się zmartwiłam. Jednak mojej kulfona nic nie prześcignie (prześle Ci zdjęcie mailem, na forum wizaz też zamieściłam). Sankowski poprzestawiał mi chrząstki tak, że czubek nosa mam z boku, dodatkowo jakieś chrząstki wystają asymetrycznie z każdej strony i w ogóle mi go nie zmniejszył. Dramat, wyglądam jak czarownica :) zresztą sama zobaczysz. Trzymaj się Kochana, przede mną też takie jazdy z szukaniem i panikowaniem po operacji. ale i tak pójdę :) czekam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni żaden z naszych cudotwórców nie ma 100% zadowolonych klientek czy pacjentek:).Ważne jednak jeszcze jest to jakie ma podejście jeśli nie jesteś zadowolona i się do niego zwracasz .Ja dzwoniłam w chwilach zwątpienia do niego i poświęcał mi tyle czasu ile ja miałam do powiedzenia.Cierpliwie odpowiadał na pytania i radził co jak robic,nawet proponował że w każdej chwili mnie przyjmie jeśli tylko chcę przyjechac.Nie mogę naprawdę złego słowa na niego powiedziec.Na szczęście wszystkie dotychczasowe przygody z noskiem kończą się same,więc mogę stwierdzic,że to proces gojenia a nie żle zrobionego zabiegu.Na beauty forum jest też dziewczyna od szczyta(taka sława) i tez nos do poprawki.(zapada jej się skrzydełko,ma problemy z oddychaniem i nie ruszył jej części chrzęstnej a chciała).Także nie zamartwiaj się na zapas.Jeśli na Tobie zrobi dobre wrażenie to pół sukcesu,jeśli nie to szukaj kogoś innego.Intuicja jest ważna.Zdjątka wyślę wieczorkiem.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Niki74! A co dokładnie miałaś robione? Ja mam zabieg za 2 tyg, całkowita korekta z prostowaniem przegrody. Jestem coraz bardziej nerwowa i zestresowana zbliżającym się terminem operacji. Tyle się czyta o powikłaniach:( Boję się narkozy i oddychania ustami. Czytałam, że całkiem nie dawno miałaś zabieg, dlatego zwracam się właśnie do Ciebie. Sama wiesz jak to jest przed zabiegiem i jak bardzo pomocne są wypowiedzi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
Niki74 Jestem po konsultacji u dr Skupina i niestety doktor nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Jak wiesz mój nos jest do poprawki po uprzednim partaczu. Doktor tak mnie przestraszył skutkami ponownej operacji, że jestem załamana. Tak mi przedstawiła całą sprawę, że po poprawce mogę wyglądać dużo gorzej. Nie powiedział konkretnie żebym nie robiła bo ryzyko duże, tylko straszył i straszył co wielkiego może mi się stać. Poprosiłam go o poradę, co powinnam zrobić w końcu to On jest lekarzem i zna różne przypadki, powiedział mi że każdy nos jest inny i że to moja decyzja. Żadnego pozytywnego słowa, żadnego wsparcia, tak jakby był zły, że w ogóle do Niego przyszłam. Jestem załamana Jego podejściem do pacjenta. Takim sposobem nie ma szans abym do Niego poszła na operację, skoro zostałam tak mocno zniechęcona. Przecież poprawki się robi, jest to dość skomplikowane ale dobry chirurg plastyk sobie poradzi, dlatego wybrałam dr Skupina. zawiodłam się. Jak byłam na konsultacji u dr Szczyta to była zupełnie inna rozmowa, doktor powiedział, że nie będzie problemu, takie poprawki się wykonuje i wychodzą ok. Więc chyba udam się na zabieg do dr Szczyta, zadzwoniłam już tam nawet i z racji tego, że jestem starą pacjentką to mam termin na 17 czerwca. Jestem przeszczęśliwa, że tak szybko. Jednak jest pewien problem, w dniu operacji mam dostać miesiączkę. Nie biorę hormonów więc nie mogę sobie jej przesunąć. Nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunka27
hej dziewczyny, czy ktoras z was ma moze termin na koniec czerwca i wolalaby sie zamienic na pazdziernikowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc tequila i monica-wa Najpierw do Tequili-naprawdę strach ma tylko wielkie oczy.Cały zabieg jest do przeżycia i to oddychanie też.Jest tylko taki dyskomfort a nie jakiś ból.Wytrzymasz bo będziesz myślała,że masz już nowy nosek i ciekawe jak on wygląda :)Ja miałam robioną częśc chrzęstną z prostowaniem przegrody i przeszczepem na kości grzbietowej.Powodzenia! Monica-wa,kurczę jestem trochę w szoku ja natomiast miałam z nim niesamowicie miłą pogawędkę na konsultacji.Naprawdę o wszystko mnie pytał, sam też radził .No zupełnie inaczej niż u Ciebie.Widac,że oni taż mają gorsze dni,czy co?:)Ale dobrze,że załatwiłaś tak szybko u Szczyta.Trzymam kciuki i odzywaj się.A dostałaś wogóle moje fotki?,bo nic nie piszesz na ten temat,nie poboba Ci się mój nonio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
Niki74 Kochana nie dostałam maila, stąd nic nie odpowiedziałam, myślałam że nie masz czasu wysłać i grzecznie czekałam. Podaje raz jeszcze swój mail: monica.walkiewicz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
Jakaś przerwa wyskoczyła w adresie ale wszystko pisane jest łącznie monica.walkiewicz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
Niki74 to Ty miałaś dość poważną operację bo wraz z przeszczepem. Dlaczego ten przeszczep? miałaś za mały nosek? Muszę koniecznie zobaczyć Twoje zdjęcia, najlepiej przed i po zabiegu. Czekam Kochana aż mi prześlesz. Niki może posiadasz też jakąś wiedzę na temat poprawek nosa? czy to faktycznie tak baaaardzo ryzykowne i źle się kończy? Byłam też dziś u ginka i dostałam luteinę, mam ją brać do operacji wtedy nie dostanę miesiączki. Zależy mi na tej operacji 17 czerwca bo jak się nie uda to później znowu to czekanie. Jeszcze się rozmyślę z tego lęku bo faktycznie dr Skupin przestraszył mnie koszmarnie. Są chwile, że sama już nie wiem czy robi czy nie robić :( Pozdrawiam i czekam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monica-wa Próbowałam znów wysłac Ci zdjęcia,ale pojawia się ciągle jakis błąd.Mam chyba jakąś awarię na poczcie:)Muszę zamówic serwisanta.Uzbroj się w cierpliwośc.Teraz już chyba nie jest to takie pilne,bo Skupinka opuściłaś:)Przeszczep był u mnie konieczny z powodu garbka,który był w miejscu gdzie kończy się kośc a zaczyna chrząstka.Po jego usunięciu czubek nie miał się czego trzymac:)Cieszę się bardzo że układa Ci się wszystko po myśli.Najgorzej zrobic pierwszy krok,potem idziemy łatwic całą resztę jak w transie:)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica_wa
Niki74 Widzisz a mi dr Skupin powiedział, że przeszczepy nie są dobre bo często są w późniejszym czasie odrzucane, dlatego nie zachęca mnie do tego. Ja się też kwalifikowałam do przeszczepu bo mam za dużo wycięte z czubka, choć ja tam uważam, że mam duży nos więc jest jeszcze co wycinać. Powiem Ci, że nei bardzo rozumiem tego doktora. Chyba nie bardzo potrafi się odnaleźć w bardziej skomplikowanej operacji czyli poprawce po kimś. Niki napisz mi czy wiesz coś na temat poprawek nosa? czy faktycznie jest to tak bardzo ryzykowne i nie wychodzi dobrze. Pozdrawiam i czekam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni o poprawkach wiem tylko tyle,ile poczytam na forach.Większośc osób jest zadowolonych,ale zdarzają się też tacy co mają po 3 a nawet 5 operacji.Niewiem od czego to zależy czy od zbytnich oczekiwań,czy błedów lekarzy.Pewnie z takich i takich powodów,tylko których jest więcej? Co do powodu niechęci do Twojej poprawki też trudno powiedziec czemu niechce.Moze się boi bo niewie co tam w śrdku zostało zrobione i czasem niewiele daje się poprawic a opinia będzie,że on robił.Niewiem może jest za cienki:) trudno oceniac.Najwazniejsze,że jedziesz do Szczyta i on Ci to poprawi.Napewno będzie dobrze. To bardzo dobry chirurg.Mów mu tylko dużo o części chrzęstnej jeśli chcesz krótszą,bo czytam,że zostawia sporo chrzastki na czubku i dziewczyny nie do konca są zadowolone,bo nosek wydaje się długi,czy gruby.Ile będzie kosztowała Cię u niego poprawka?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena29
mam operacje 25 listopada u Skupina czy ktoś ma w podobnym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenaleszno
Hej;)Mialam operacje u dr. Skupina przedwczoraj mialam sciagany gips i jestem zachwycona.Nie spodziewalam sie takiego dobrego efektu mialam szeroki dlugi nos a teraz mam maly zgrabny nosek doktor zrobil doslownie dzielo z mojego noska:)Slyszalam o nim dobre opinie ale mimo wszystko mialam watpliwosci.Ale teraz jestem przekonana ze jest mega mistrzem jest poprostu najlepszy:)Pozatym Skupin jest bardzo milym panem z jego glosu plynie takie cieplo.Caly ten przebieg doslownie nic nie bolal jedynie dyskomfort byl oddychania ale tylko 2doby wiec...Dziewczyny jak macie kompleksy nie zastanawiajcie sie z czystym sumieniem polecam dr.SKUPINA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa
Witam wszystkich cieplutko i zapraszam na jeszcze swieze forum Beauty Strefa, forum ma teraz nowy adres http://beautystrefa.pl/forum , forum o chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zdrowiu, modzie, urodzie i innych roznosciach. Zapraszam http://beautystrefa.pl/forum , zagladnij, porozmawiaj z nami. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennna
Ja jestem po całkowitej korekcji nosa u dra Skupina i serdecznie polecam go jako doskonałego chirurga i prawdziwego artystę. W klinice czułam się jak w domu, cały personel jest niezwykle troskliwy i dba o komfort psychiczny pacjentów. Nawet przed narkozą otrzymałam leki uspokajające, żeby bez stresu położyć się na stole operacyjnym. Nie czułam żadnego bólu, a jedynym dyskomfortem było podrażnienie tchawicy i gardła po założeniu rurki dotchawiczej. Dr Skupin faktycznie jest bardzo rzeczowy i bardziej opowiada o możliwych powikłaniach niż roztacza wizje bez pokrycia, ale świadczy to wyłącznie o jego profesjonalizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i owo balonowo
a jakie są ceny u dr Skupina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda12
no właśnie, jakie? i czy istnieje możliwość zapisania się na operację bez wcześniejszej konsultacji? mieszkam 360 km od poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 70
Witam! Jestem prawie zdecydowana na korektę nosa u dr Skupina, chociaż strach cały czas bierze górę nademną jak będę wyglądać po zabiegu, czy zabieg się uda?, bo jest to mimo wszystko najbardziej widoczna część na twarzy.. Bardzo proszę napiszcie mi jak wygląda czas rekonwalescencji i kiedy będę modła wrócić do pracy? Jeżeli mogę prosić chociaż o 2 zdjęcia nosków po zabiegu u dr Skupina to będę bardzo wdzięczna. Podam swój mail asiazgora@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceAleSieBoje
no wlasnie jakie sa ceny u dr skupina? bo na jego stronie nie ma ani cennika ani fotek przed i po, ja sie waham miedzy skupinem a wojcickim ale poniewaz o oby dwoch jest swietna opinia to chyba podejme decyzje biorac pod uwage cene i miejsce- np do poznania mam o wiele blizej niz do polanicy! tylko wlasnie nie wiem jakie sa ceny u skupina... a wogole to wszystko wydaje mi sie takie skomplikowane- jak mam sie wogole za to zabrac i od czego zaczac? mieszkam w angli wiec nie wiem czy specjalnie mam leciec tylko na konsultacje i jakies badania czy co...? dziewczyny prosze napiszcie co wiecie :) bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialka31
witajcie, od 10 lat mysle o operacji nosa, tym razem zdecydowalam sie na 100% musze zrobic to w tym roku! choc znajomi twierdza,ze wcale nie musze. PO CZYTANIU OPINII ZDECYDOWALAM SIE NA DR SKUPINA Z P-NIA. BOJE SIE JAK CHOLERA ,ZE COS SIE NIE UDA ITP.... NIE UMOWILAM SIE JESZCZE NA KONSULTACJE ALE ZROBIE TO W TYM TYGODNIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyuk.las
hmm już bardziej dr Jamont z Zielonej Góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) zapisałam sie na operację nosa do dr Skupina na 25 listopad.Jednak mam duże wątpliwości. Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia przed i po operacji u niego,żeby sie upewnić że dobrze robię:) Bedę wdzięczna za przesłanie jakiś fotek.z góry dziękuję:) podaje mejla: aneczka8807@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×